Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hecker007
#70133
én csak asus lapot veszek, nálam berögzõdés, úgyhogy én is inkább az asusra szavazok, de az asrock-ok se rosszak most, habár én ph-n 1-2 hónapja azt olvastam hogy az usb vezérlõje elég vacak az asrock lapoknak, de ez lehet hogy változott azóta

szerk.: Ha nem akarsz tuningolni és tényleg elég neked a sima 2500 akkor viszont a lentebb ajánlott asus p8h67 lap is jó valamilyen 1333MHz-es memóriával mert tuning nélkül úgy is csak ennyit kezel a proci

KranaZoli
#70132
Ez kb. azonos árban van, mint az Asus lap, szinte dettó ugyanaz az ár. Sõt, az AsRock még drágább is, mint az Asus, akkor miért is ne az Asus?!

#70115:

Ari. Köszi, mástól is dettó ugyanezt az ajánlást kaptam ugyebár, csak épp 8GB Kingston KIT-el.

Az mondjuk a duplája és valóban nem nagyon látom létjogosultságát 8GB RAM-nak. Persze ha virtuális gépeket futtatnék egymás mellett többet is, vagy extrém memória igényes alkalmazésokat használnék, akkor okés, de ezen a 4GB vs 8GB-on még filózom majd.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

KranaZoli
#70131
Erre válaszolván és azoktól is kérdezném, akik a K-s 2500-at választanák, hogy:

"A turbo core kerlek szepen ugy mukodik hogy egyszalas terhelesnel feltolja az egyik mag orajelet parszaz MHz-el a CPU. BIOS-beallitastol fuggoen mennyire. Alapjaratban azt hiszem ez 3.7 GHz, maximum 4.1.

Namost ez hatasos jatekok eseten mert a legtobb egy szalra optimalizalt, a tobb szalhoz meg boven elegendo a CPU alaporajele... Igy mar ertlemetlenne valik a tuning is."

Hm?!

Más:

Wolfit 3,16Mhz-rõl fel lehetett húzni 3,8Ghz-re. Mit érzékeltem ebbõl?! Talán gyorsabban töltõdött be a Windows és a játékokban gyorsabban töltött, de inkább csak placebo volt szerintem.

Én nem sajnálom azt a plusz pár ezrest egy K-s verzióért, de miben nyilvánul meg ez a vundersõn tuning?!

Gondolom SSD-n már annyira nem számít az OS és alkalmazás indulás. Ha a game szintén SSD-n van, akkor ugyanúgy a pálya töltések.

FPS-ben mennyit dob rá?! Vagy miért jobb?!

Én azt tapasztalom, hogy GTX 570-el 60FPS-sem van S-Sync mellett mert az kell. GTX 580-al még inkább. Krájzisz2-be talán nem... I don't know, mert eddig csak YT-n láttam a Krájzisz2-õt. Kb. ennyire kötnek már le a lineáris, csõ játékok. (kivétel volt most a FEAR3)

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70130
bezony

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Hecker007
#70129
a kép nem jó
de azért a linkelt lap se rossz ennyiért
kép:

KranaZoli
#70128
Ezt ajánlottad Te is az Asus lap helyett, nem?!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70127
Ja már vágom, viszont a kép nem jó hozzá mert az Professional Fatal1ty lap és az 51k

Mellesleg én is azt a lapot ajánlgatom agyba-fõbe. Szerintem is pöpec darab és szívesen vennék olyat.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#70126
Erm, klikk az "ez"-re... 😊

Saor Alba

#70125
Jó linkre kattintottál? mert iponból linkelte 32k-ért.

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

redmonk
#70124
Nálad kint 30k, de idehaza 51k iponon pl. 😉

De jó is lesz végre kint nekem is 😄

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70123
Nem veszek CM HyperTX3-at. Vettem PH aprón egy Q9550-öst és a tulaj adott hozzá egy zsír új bontatlan HT3-at. Csak a szignómban nem frissítettem.

Tuning:

Mond-é Nektek vmit az, hogy Turbo Core?!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70122
Én még VGA ból sem veszek mást általában. Bár az EVGA-t kipróbálnám egyszer mint márkát.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#70121
Giga lapnál ilyet már én is láttam nem egyszer, MSI lapom van...hát inkább nem szólok róla, soha többé MSI annyi legyen elég. Ismerõseimnél ilyen újabb H67-es P67-es Asrock lapok vannak már egy ideje, no problem...magamnak meg alant látható okok miatt marad a jó öreg ASUS.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#70120
Azert sracok ez eleg komoly deszka 30 koruli ropiert... 😊

Saor Alba

#70119
<#hehe>

Lehet hülyeség, de ragaszkodom az Asus-hoz. 6 lapomból 5 Asus volt, egy MSI kb 4 napig bírta. Egyik reggel csak úgy pukkant egyet és viszlát, se kép, se hang. Anyám, testvérem gépébe Gigabyte van azokkal sincsen különösebb probléma, csak annyi, hogy 1év után elfelejtett a 6USB-bõl 3 mûködni, gyakorlatilag semmit sem ismer fel.

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

redmonk
#70118
Én simán vennék magamnak Asrockot elõbb mint MSI vagy Gigabyte, ha nem lenne a listámon még ez a két darab:

ASUS MAXIMUS IV GENE-Z

ASUS SABERTOOTH P67

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#70117
Errõl van szó😊 Szomszédnak,havernak,anyósnak ,Asrock,(mert nagyon jó)
de magamnak ?😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#70116
Mindenki halálra dicséri az Asrock-ot pl logout Katt777 cikke. tehát nem lehet egyáltalán rossz, sõt! Bár Én inkább kifizetem azt a plusz 5-10k-t egy Asus-ért.

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#70115
Ha egyáltalán nem érdekel a tuning sem most sem késõbb, akkor:

Alaplap

Ram

Proci

A hûtõre visszatérve. Miért vennéd most meg a TX3-at?, hogy utána 2000-2500Ft-ért eladd? Inkább invesztálj bele egy jobb fajtába elsõre. Mint írtam minimum Hyper 212+ Hidd el tudom, hogy Neked hangos lesz a kis TX3-rom <#kacsint>

Én ezt venném a helyedben:

Intel i5-2500K
ASUS P8P67 REV 3.0
KINGSTON 4096MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 2db





Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

Her Laca
#70114
A 2500K nem hogy nem fesz emeléssel ,de speciel nálam fesz csökkentéssel viszi stabilan a 4ghz et. Immáron több hónapja hiba nélkül.
És ugyanezen feszültséggel a 4.5 ghz et is,bár azt nem teszteltem le tökéletesen. gyanítom alapfeszen sima ügy lenne neki. Mondom 4.5Ghz!
Az 1.2 GHZ el több mint az alap.
De ha Zoli nem akar ugynevezett tuningot,ami semmi másról nem szól,mint a feszt le a szorzót meg beírni😊 hát istenem:XD Na jó még pár dolgot be kell állítani.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#70113
Igen, most már Én is másképp tekintek az AsRock-ra. Ez most már bizonyosságot nyert több infóból is, hogy nagyon korrekt lapok lettek.

Csak még mindig úgy érzem, hogy kompatibiltási oldalról az Asus-os lap, amit korábban is ajénlottatok megbízhatóbb választás.

Ha majd annyira jó lesz az Asus. 😄

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70112
Ha nem szempont akkor nem ezt választom, csak megpróbáltam a lehetõ legjobb áron egy jó ajánlást tenni. Én ahogy hallottam és látom manapság már semmi baj nincs az Asrock lapokkal, valamint tetszik is és a szolgáltatásai is rendben vannak, meg az ár persze ami ugye a legfõbb szempont sokszor. Személy szerinte elõbb vennék Asrock alaplapot most mint MSI-t de talán mint Gigabyte-t is. Nekem most ilyen tapasztalataim vannak.

*De akkor már Asus optikai meghajtó is kell meg Asus monitor, meg Asus fejhallgató valamint Asus processzor hûtõ is 😉 csak viccelek 😄

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70111
De az akkora FAIN lenne, hogy ASUS lap + ASUS VGA. 😊
Mondjuk ehhez meg színben jobban passzol a VGA. 😄

De miért ezt az AsRock-ot választanád és nem az eddig ajánlott Asus-t?! Az most ne legyen szempont, hogy -5 ezerrel olcsóbb!!!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70110
Akkor már szerintem az az Asrock.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70109
Mindkettõtöknek igaza van. De jól látja Redmonk. Én már kinõttem abból a korból, hogy tuningoljam a rendszert és állandóan azt kelljen figyelnem stabil-e még, vagy sem.

Ha(!) kevés lesz majd a 2500 akkor úgyis minden kezdõdik elölrõl.

De akkora már kint lesznek az új procik, új lapok, új VGA-k.

De Én nem vagyok egy olyan játékos sem, mint Tirexi. Én amit nagyon várok a Far Cry 3 és a STALKER2. Na, most ha ezekhez kevés lesz vmelyik, akkor eladom és újat veszek aaaaz tuti, de arra nem most akarok felkészülni. 😉

Ezért nem megyek pl. VGA-ban sem feljebb 580-ra. De 570-bõl legyen olyan, ami halk és hûvös. No, ha majd nem lesz elég, akkor 580 - vagy a még újabb AMD-k; nV-k.

Nem véletlen nem írtam max. árat a félkonfigra. Nem azért mert vagyont akarok rákölteni hanem azért, hogy ne befolyásoljon Benneteket az ajánlásokban.

És ehhez mit szóltok?!

http://ipon.hu/webshop/product/_asus_p8h67_rev_3.0/173502
http://ipon.hu/webshop/product/_intel_core_i5_2500_3.30ghz_1155_box/170393
http://ipon.hu/webshop/product/_kingston_8192mb_hyperx_blu_ddr3_1333mhz_cl9_kit_khx1333c9d3b1k2_8g/171424

Úgy érzem, hogy ez EPIC, nem?!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70108
Ebben az esetben Asrock is tökéletes megoldás, jó pár ezret lehet vele spórolni (-5k kb.) Bele egy Core i5-2500 (-2k kb.) Mellé pedig mehetnek a Corsair Vengeance Low Profile modulok ( színben is stimmel még a videókártyával is 😉)

Ez így összesen: 31.768,- + 45.131,- + 11.587,- = 88.486,-

Eladja a Gigabyte GTX570-t mondjuk egy rosszabb esetben 60k-ért, akkor csak 28.486,-

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#70107
Jó..mondjuk most nem akar tuningolni,oké. (Mert végülis nincs is rá szükség). De tegyük fel,1 év múlva jön egy valami játék,amihez jól jönne mondjuk a 4Ghz. Akkor majd szopni fog (már elnézést) a sima 2500-al és veri a fejét a falba,hogy miértnem 2500K-t vett.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#70106
Szerintem Zoli úgy van vele, hogy most megveszi a kellõen erõset melyre semmi tuningot nem akar eszközölni majd és ha majd arra kerül a sor, hogy mindez kevés akkor majd megint vált új foglalatra, memóriára, stb.
Hisz ezt teszi most is az LGA775-tel és DDR2-vel. Így aztán én azt mondom, hogy egy jó P67-es alaplap egy i5 2500-zal amire egy normális de halk hûtõ kerüljön, hogy akkor már a hõfokokkal se legyen gond még véletlenül sem, illetve semmi nesz ne zavarja õt 😉 valamint azok a pöpec kis memória modulok melyek biztos jók és stabilak.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#70105
Ahogy gondolod...akkor viszont elég a P67+sima 2500 meg hozzá egy értelmes RAM és kész. (Pl. Corsair Vengeance)

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Zoli! Csupán azért ajánljuk már szinte reflexbõl a 2500K-t,mert iszonyat tuning potenciállal bír az a proci. Bármi féle fesz. emelgetés nélkül nyugodt szívvel elkocog 4Ghz fölött. A fogyasztása nem emelkedik drasztikus mértékben,és még csak tizen-ezer forintokat sem kell invesztálni egy hûtõbe. Ezt a helyedben megálmodnám még egyszer,mert szerintem egész egyszerûen BÛN! P67-es lapba sima 2500-at rakni,ha egyszer ott van alig pár ezer forinttal többért a sokkal komolyabb 2500K. Hidd el,csak jót akarok/akarunk!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

KranaZoli
#70104
Fijjugok, mi a pöcsömért drágább a 2500K, mint a sima 2500, amikor a 2500-nál minden YES, ami 2500K-nál nincs?!

Compare Intel® Products

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

KranaZoli
#70103
De Én zéró szinten akarok tuning-olni. Én nem is tudom miért jött képbe a tuning. Alapból legyen erõs a vas, ne attól, hogy pár 100Mhz-ekkel meghúzom a procit + memókat.

Annyit már okosodtam, hogy P67-esben nem fogom pl. kihasználni az IGP-t, mert az tiltva van - aztán, hogy még mi a ráktól esem el, vagy nyerek a Z86-al azt nem tudom.

De ami Nekem nem fontos az a tuning!!!

Viszont ami sokkal fontosabb, hogy minden alkatrész külön-külön és egyben is legyen stabil. Tököm tele van már azzal, hogy memória összeveszik alaplappal, vagy alaplap a memóriával és hasonló esetek.

Minden menjen szépen alapon, de azt stabilan és izomból erõsen, ne szteroidot kelljen adni a gépnek. Ennyi.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#70102
Simán jó a P67+2500K párosítás,abban is tudsz tuningolni bõven. Z68 akkor kell neked,ha már világrekordokat akarsz döntögetni (magyarán extrém tuninghoz kell).
Persze megveheted azt is,de nem értem,hogy hosszabb távon miért érné meg jobban,ha egyszer annak is LGA-1155-ös tokozása van. (Ha meg a megbízhatóságra gondolt a kolléga,akkor szimplán bullshit)

Az Intel hamarosan piacra dobja az LGA-2011-et,ergó nem hiszem,hogy 1155-be fejlesztenének a továbbiakban.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

KranaZoli
#70101
Nem akarok Én mindenáron. Csak okosítanak máshonnan is.

Miszerint is, ha:

- P67-es chipset-û lapot akarok, akkor
- nem kell K-s 2500-as;
- elég az 1333Mhz-es RAM is

De a legjobb a Z68-as chipset-û lap lenne, mert abban tudná a legjobban érezni Magát egy 2500K-s proci. Pontosabban ott már van értelme 2500K-s procinak.

És Én senki véleményét nem kérdõjelezhetem meg, akikrõl tudom, hogy Nálam sokkal jobban otthon vannak ebben a témában.

Ergó, mi arról a véleményetek,

1.) hogy jó a P67 is (ami az olcsóbb választás is lenne egyben), de akkor abba egy sima 2500-as proci és 1333Mhz-es memók?!

2.) Z68-as chipset-û lapot venni, no ebbe már érdemes a 2500K-s proci és esetleg 1600Mhz-es memók (de tulképp ide is elég lenne az 1333Mhz-es) Ez nyilván egy drágább választás, de hosszabb távon jobban megérné.

Persze nem biztos, hogy mindent jól írtam, de Nekem eddig kb. ezt sikerült kilogikáznom.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70100
most írj giannira privit meg tudja mondani egybõl a legfrisebb árakat

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#70099
Ha nagyon Z68-as chipsettel akarsz lapot akkor:

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Her Laca
#70098
Én nem néztem eddig a vga biost😊 Most mondjam azt,hogy nem érzem,hogy még több teljesítmény kéne😊 Nem is húztam. De asszem a régebbi 460 asra tettem fel biost ,van az asusnak valami progija hozzá. Vagy nem?
Majd megnézem. De baja nem lesz ,ez hivatalos teljesen.
Én az ASUS lapot azért ajánlom,mert bár nem tudom milyen az Asrock támogatása pl bios tekintetében az ASUS az példaértékû. Szerintem.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Vadnokedli
#70097
Köszi; most már csak utána kell néznem Mobility ben milyen a HD4830

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

redmonk
#70096
#70095 - notebookstore.hu
#70094 - Jó az a lap is viszont nézd meg, hogy amit mi ajánlottunk azért van hûtõborda a csokikon ezen meg nincsen, nem mintha bármi baja lenne így is...csak mondom.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Vadnokedli
#70095
Valaki i7 es processzorral, és jó videókártyával rendelkezõ laptopokat tud? Max 225 Ezerért-

Vagy oldalt iPon/Laptop-on kívül aminek nagyobb a választéka, és olcsó, hátha?..

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

KranaZoli
#70094
Ismerd meg végre alaplapod du-m ma nem tartott sokáig. Hoztam melóhelyrõl egy IDE DVD-ROM-ot + kábelt. Erre hol van az IDE csati, az uccsó 2db SATA mellett. Azanyáááátok! 😊

Ráadásul még ha be id tudnám kötni, akkor a szalag kábel épp eltakarná az egyik VGA ventit. Ezért szedtem szét a gépet (újra); majd rakhattam össze. Nem kell vkinek egy IDE-s DVD-RW fain(!).
😄

Redmonk

Azt nem tudom hol számoltad (vagy Én tettem rossz termékeket a kosárba - majd lecsekkolom) de Nekem annyi jött ki, amennyit írtam. Vagyis Ipon-on ennyi jött ki a kosár tartalma szerint.

Bence

Hidd el nem oldaná meg, nem fér alá.

Ari

Nyugodtan hozzászólhatsz többet is. Sõt! Légyszíves szólj is hozzá, hogy szerinted okés-e ez a trió, vagy Te mit ajánlanál?
(tudom, Te is nagy mágus vagy 😉

A hûtõn nem fog múlni a történet. Legfeljebb a Q9550-est amikor eladom hozzáadom a CM HyperTX3-at is. Nem tudom, hogy ez a Core-i5 2500K mennyire melegszik (alapon). Úgy gondoltam egyébként, hogy megnézem mit tud a HyperTX3, aztán ha kevés, akkor hûtõcsere.

De nagyon-nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre. Nagy-nagy hardver guru-nak tartalak Téged is. 😊

Lacus

First: Figyuka. Asus honlapján van ehhez a GTX 570-eshez VBIOS, szerinted ráflash-eljem?! Tiedhez nincs - vagy nem nézted. Azt írják, hogy a teljesítményt javítja DX11-es játékokban.

(az az apró problémám van nV kártya VBIOS flash-el, hogy nem tudom hogyan kell rá visszaflash-elni korábbi VBIOS-t, pl. DOS parancssorból - ha vmi gigszer lenne az újjal)

Mivel hivatalos fissítés, gondolom okés a dolog.

Wáow! Fain lenne, Asus lapban, Asus VGA. EPIC! 😊

Ezt ajánlották szerintem lentebb a fijjugok is. Nem is mondtam, hogy nem tetszik. Még a szííííne is tetszik. 😄

SATA-ból, mondjuk Nekem a 3db elég lesz. Ennél több Sata-s eszközöm szerintem nem nagyon lesz a gépben:

- OS SSD;
- Adat HDD;
- DVD-RW

Szeretném kikérni a véleményeteket errõl a lapról is. Mivel korábban elég sok AsRock lapot-ot ajánlottatok és úgy nézem ennek újabb a chipset-e és olcsóbb is. De ennél többet nem tudok róla.

ASROCK Z68 Pro3



Dánkesõn!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70093
Ezzel egyetéretk én viszont egyszer a helyedben beáldoznék most már egy Scythe Mugen 3-ra azzal biztonságban és halkan leszel az biztos.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

elitehun
#70092
Te jó ég. 4 giga ram 6 és fél ezer forint dual kit-ben??? az igen
Her Laca
#70091

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#70090
Én csak annyit szólnék hozzá, hogy a TX3-at felejtsd el. Egy ilyen konfighoz nem "illik". A 9cm-es ventijével nem lehet valami halk, ami Nálad is kényes téma. Havernak volt TX2-es hûtõje egy E4300-as társaságában, amit 2,8-ra húzva már, csak nagyon hangosan tudott lehûteni. Minimum egy Hyper 212+-t vennék a helyedben.

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

S2000
#70089
Biztos nem oldaná meg az egészet egy 90 fokban elfordított végû sata kábel?😊

V43 1105
#70088
- CPU s1155 Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX: 43.990,-
- Alaplap s1155 ASUS P8P67: 31.500,-

Ramot nem tudom megmondani csak holnap hogy mennyi..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70087
36.236(mb)+47.417(cpu)+11.587(ram)=95.240 - 60.000(gigabyte gtx570 elad, legrosszabb eset)=35.240

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70086
<#worship>

Megnéztem, Ipon-on ez a 3 motyó 107k-ra jön ki ha kosárba teszem Õket.
Ezt most így hó végén asszem nem vállalom be. De ha nem változik semmit ez a konfig, akkor köv. hónap elején sanszos, hogy megrendelem.

Pedig ma melóhelyen már találtam IDE-s DVD-t is. <#hehe>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70085
Amelyik jobban megfelel, mint már mondtam mindegyik gyártónál vannak rossz szériák stb stb. Mellesleg nem véletlenül most az Asus-t ajánlgatjuk. Valamint a hozzávaló még színben is stimmelõ memóriákat.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#70084
De az is lehet, hogy ilyen memória modulok lesznek benne 2x4GB 1600MHz



!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo