Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
110-ben szállítás (2500) és a szerelés is jó lenne (1875), ha benne lenne.
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
Ugye nem akarod szetegetni a konfigodat azzal a fossal es azzal a sporolassal a 100 ezres cuccot kukaba hajitani majd ha elromlik benne a tap ?
AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX Black Edition 19.938,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 5900,-
VTX3D VX6770 1GBD5-H PCIE + DIRT 3 26.438,-
SEAGATE 1000GB Barracuda 7200.12 7200rpm 32MB SATA3 12.625,-
NEC AD-7280S Fekete OEM 4275,-
GIGABYTE GK-KM5000 HU Fekete 2813,-
COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9137,-
CORSAIR Builder Series CX430W v2 11.250,-
Összesen: 110.388 Ft
*Szerintem is vond vissza ha még nem jött meg, és inkább ezt amit most írtam. Normálisabb ház és táp 1TB merevlemez stb.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Mellesleg a processzorhûtõ is rossz döntés volt,CM Hyper TX3 vagy inkább Hyper 212+ kell helyette.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
A ház még oké,mert ha tetszik,akkor mindegy de a tápegység az egy kalap szar benne. Gyorsan mond vissza a rendelést,válassz egy táp nélküli házat,és abba vegyél egy értelmes tápegységet külön.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
A ház nekem kimondottan tetszik:
CODEGEN E6099-CA 450W
Mi a véleményetek az egész géprõl? Sajnos jelenleg csak ennyire futotta, de egy darabig jó lesz szerintem.
ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430
Abból a házból, helybõl kivenném a második hdd-racket. A processzor hûtés Corsair H100-as lenne és lesz->felül a radiátorral. Moduláris Corsair táp valszeg HX650. Csutt fekete Giga vagy Asrock lap Fehér dominator modulok és egy Gainward GTX570 Phantom. Tudom, hogy számotokra egy-két dolgom hülyeség de én így gondoltam el és így tetszene és így lennék nyugodt.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Tuti hogy ismered.. 😄D
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Nekem ahhoz elsõnek ki is kell repülnöm és költöznöm Angliába. Egyelõre csak lefixáltam magamban, hogy tudjam pontosan mire, mennyit és hogy spóroljak, rakjak félre. Nekem már tök tuti minden, kivétel a házikón agyalok mert arra kényes vagyok és egyszer akarok egy nagyon jót megvenni és kész. Amiket láttam apró kis featurek nagyon tetszenek és megpróbálok olyat szerválni. Amire most legjobban a Thermaltake Level 10 GT áll és szerintem szintem én vagyok az egyetlen (kis túlzással persze) akinek tetszik az a ház, pláne fehérben. 😄
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Legszívesebben elvinném vhova, vegyék meg bele ezt, meg azt (amiket mondok) - tegyék bele Én meg visszahozom a gépet egybe.
btw: Te már mióta tervezed a gépcserét?!
<#worship>#worship>
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
Annó cimborám hozott nekem onnan egy 2 procis Epox alaplapot ,kemény 30 ezer forintért. Mivel nem tudtam mit kezdeni vele ,ez még a P2 idején volt,így elvittem bóltba,hogy mennyit adnának érte. 140 ezerért úgy csaptak le rá,hogy csak pislogtam. Majdnem összeverekedtek érte. Komolyan mondom.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Zoli!!😊
"Jahhhh, meg korábban már kérdeztem: Kb. mennyivel lenne jobb egy i5-ös konfig annál, mint ami a szignómban van?! "
Ne tetézd,ne tetézd!😊)) <#eplus2>#eplus2>
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Ari is azt ajánlotta, hogy 2db 4GB-os Kingston csak épp akkor elfogy az összes RAM Bank. Így meg maradna még kettõ. <#hehe>#hehe>
Soha nem volt még ennyi RAM-om itthoni gépben; sõt így lehetne késõbb 16GB is. Persze a mostani 4GB sincs szerintem kihasználva. <#alien>#alien>
Jahhhh, meg korábban már kérdeztem: Kb. mennyivel lenne jobb egy i5-ös konfig annál, mint ami a szignómban van?! <#worship>#worship>
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
Tehát gondolom jobban bírják a kiképzést és ezáltal az esetleges tuningot is. Az XMP modulok átmennek rengeteg szigorú teszten,ezért tuti,hogy azok bírni fogják.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Zoli mi az a "fijjugok" akár hogyan mondom el magamnak nem jövök rá és sértõ xD
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) is a performance-packed expansion of the standard DDR3 memory specification. It enables a robust, overclocking solution designed to take advantage of the mega-gaming features built into Intel® technology-based PCs. If you like to overclock and squeeze every possible ounce of performance from your PC, then memory based on Intel XMP is the solution you need to fully dominate–without breaking a sweat.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
RAM-oknál mit jelent az XMP jelölés?!
Pl.: KINGSTON 8192MB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/8GX /Webshop Ár: 13.326Ft/
<#worship>#worship>
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
Vannak jó ár/érték arányú GeForce kártyák is. Azért én szomorú vagyok, hogy csak két gyártótól lehet választani. Régi szép idõk, amikor vártuk az S3 Savage 2000-et, meg az aktuális Maxtor gamer kártyát ... ehhh. Elõtte meg még volt Voodoo és Rendition Variete is.
NV-m volt anno. Semmi baj nincs azzal se. Valóban, ha ki tudod fizetni azt az árkülönbséget ami az ATI és NV között van, akkor jobban megéri NV-t venni.
De az a 2-10 Fps nem biztos hogy megér +20 ezer Ft-t.
Anno pl amikor én a 4850 et vettem, ezen az áron a közelébe se volt egy NV kártya se hasonló teljesítményben... 😊
PS3 Slim 250 PC
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
PS3 Slim 250 PC
Amúgy INTEL+NVIDIA fan vagyok. De látom te is azt preferálod.
De azt hiszem többé nem hagyom, hogy befolyásoljon a többség nyomása és azt ajánlok ami szerintem a legjobb.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
azonban ha merevlemez, optikai meghajtó és ház nem kell akkor belefér egy gtx560ti szerintem ami jobb a hd6870-nél összesítés alapján a ph szerint
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX 47.417 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 5.900 Ft
VTX3D VX6850 1GBD5-DH PCIE 36.902 Ft
SEAGATE 1000GB Barracuda 7200.12 7200rpm 32MB SATA3 12.625 Ft
SAMSUNG SH-S222AB/BEBE Fekete SATA 4.312 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.488 Ft
CORSAIR Builder Series CX430W v2 11.250 Ft
Össz.: 150.768Ft
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.576,-
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT 6457,-
SAPPHIRE 11188-09-20G HD6950 1GB GDDR5 PCIE 58.168,-
CORSAIR Builder Series CX500 V2 14.088,-
COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9137,-
SEAGATE 1000GB Barracuda 7200.12 7200rpm 32MB SATA3 12.625,-
NEC AD-7280S Fekete OEM 4275,-
Összesen: 152.013 Ft
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
valami gagyi táp van benne.
tudnál írni +1 configot amire 150.000 lenne a keret?
Felejtõs...Inkább ezt:
ASROCK 890GM Pro3 21.450 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.576 Ft
KINGSTON 8192MB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 KIT 13.326 Ft
POWERCOLOR AX6850 1GBD5-DH HD6850 1GB GDDR5 PCIE 39.200 Ft
Össz.: 99.552Ft
A táp az pontosan miféle? Valami értelmes darab elbírja simán.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Amd x4 956 proci
asus m4a77t alaplap
asus engtx 550 video
corsair 1600 4gb
ezt a konfigot néztem ki Játékra kb 100.000-bõl kijön.
kérdés: a most lévõ 400w táp elég lessz e?
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.