Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Her Laca
#70733
Minden tiszteletem mellett ,halvány lila fi...om sincs,mivel igen sok a kérdõjel. Milyen az a VGA,milyenek a ramok,Mi a proci.milyen az alaplap stb.😊 Ne haragudj de erre nem lehet mit mondani.
Ha mindenáron hallani akarsz valamit akkor 20 ezer😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Japep
#70732

Hello.
Nem teljesen idevágó lesz a kérdésem, de remélem nem gond.
Egy használt számítógép árának megsaccolására kérném a segítségeteket. Ezeket lehet tudni róla:
- 320 GB HDD
- 512 MB nVidia
- 3 GB RAM
- a processzort nem tudom még pontosan, ami biztos, hogy minimum 2 GHz-es kétmagos processzor
- 19"-os BenQ TFT-monitor

A gép maximum 3 éves, a táp nemrég lett cserélve - az egész jó állapotban van amúgy.

Szerintetek, mennyibe kerülhet?
Köszönöm elõre is. Üdv.

CHELSEA FOOTBALL CLUB

Hecker007
#70731
Honnan rendelted meg Laca?

#70730
Igen,ezzel én is így vagyok. Átmegyek egy másik boltba és megveszem azonnal. Lehet,hogy kicsit többért,de leszarom.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#70729
Biztos így van😊 De ez engem egyrészt nem vigasztal,másrészt tojok rá.
Ne hirdessen terméket ha nem tudja beszerezni,vagy nincs raktáron.
Én úgy vagyok vele,hogyha a zsebemben a lé akkor megyek és megveszem a kívánt terméket. Nem holnap,nem is holnap után,hanem azonnal.
Lehet maradi vagyok,de ahol nekem azt mondják,hogy jöjjek vissza valamiért majd pár nap múlva ,abba a boltba én többet be sem teszem a lábam.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

broman191
#70728
Van ilyenrõl tapasztalata valakinek? Jucika Gamer 500 W nincs? <#idiota>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#70727
"Ezért rühellek én a neten rendelni."
Az igazság az, hogy 2006-2008 között a boltok fele, a nagykerek kb. 40%-a becsödõlt. 2008-tól idáig a másik fele a boltoknak szintén. Most ez azt eredményezte, hogy már olyan boltokban SINCS árukészlet, ahol régen 20-30 féle házból, meg 40 féle procihûtõbõl választhattál. Van pár kommersz cucc meg az amit majd megrendelésre hoznak. ámde a nagykerek árukészlete is töredéke a réginek, ezért sokszor sokat kell várni vagy nem jön meg az ígért idõben. Ennek semmi köze a netes rendeléshez, sajnos. Csak a direkt Webshopok meg az átlag kisebb rendelések miatt a várólisták végén vannak szerintem. Ez van. 😞

Her Laca
#70726
Nincs. Még nem jött meg és értesítést sem kaptam. Ezért rühellek én a neten rendelni.
Lehet jövõ héten keresek boltot ahol van és elmegyek személyesen megvenni ,az a biztos.Ha meg utána jelentkeznek ,akkor így jártak.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#70725
Laca,Fractal Design megvan már? 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#70724
Jézusom .. XDDDDDD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Her Laca
#70723
Vargáné és TSA tápot mindenkinek!
Itten van😊)))

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

broman191
#70722
FSP*

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#70721
Nekem a Mercury 400W tápom volt hasonló, hosszú évekig megbízhatóan mûködött, amíg a haveroknak folyamatosan mentek tönkre a jóval nívósabb FPS BlueStorm 2-k és Chieftec-ek. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#70720
Dettó ugyanígy vagyok vele... <#eljen>
V43 1105
#70719
Nekem a mostani 1-2 hét jó lesz, hétfõn hazaérek munkából jön a futár átveszem a Dell moncsim <#vigyor> aztán jövõhét utáni héten kedden felmegyek Pestre Giannihoz és átveszem a configot, utána már csak BF3-at kell valahogy kivárni 😊))))

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#70718
Jobb mint a drogok <#hehe> XXDD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70717
Én is imádom összerakni õket. Olyan jó érzés kicsomagolni az alkatrészeket,gyönyörködni benne amíg a kezedben vannak,aztán szépen,aprólékosan pepecselve összerakosgatni,beépíteni,játszani a kábelekkel,mindent összedugdosni,majd elsõre bekapcsolni ...fenomenális érzés 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#70716
Nagyon helyes, és tudod hogy minden kis plusz, apróság nálad van nem tûnik el, legyen szó kábelekrõl, matricákról, játékról stb.. tudom kis apróságok ezek, de ha fizetek érte legyenek már az enyémek <#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

broman191
#70715
<#eljen><#smile>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

White QVAS
#70714
Nem kértem semmi ilyet, meg amúgy is csak 4 alkatrészt rendeltem, valamint imádom saját magam összerakni a gépeket, van egy fura hangulata. 😊 Az újdonság érzése, azt hiszem 😊

V43 1105
#70713
No igen, úgy plusz 1-2 nap.. 😊) Bár ha ért hozzá hülye lenne ha kérné, nekem az a mániám hogy én rakom össze <#zavart1>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70712
Feltéve,ha nem kért összeszerelést és tesztelést.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#70711
Kedd...

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

White QVAS
#70710
Kellemetlen érzés, tény ha valami tönkremegy, de elektronikai cuccoknál mindig benne van a pakliban. Nekem tavaly 100k-s médialejátszóm fuccsolt be, holott a lassan matuzsálemi korba lépõ Chili DVD lejátszóm mai napig üzemel hibátlanul.

Amúgy meg sikeresen megrendeltem az alkatrészeket iponról péntek este, remélem szerdára megjön 😊

lippet
#70709
Bízom benne, hogy a többi hardvert nem vágta szét. Régi gépemben Codegen 300W-os táp a mai napig bírja, pedig 2004-ben lett vásárolva. A Corsair 430-as meg 4 nap alatt elfüstöl...

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

broman191
#70708
Felesleges törõdni azzal mi volt vele, valószínûleg valami gyári hiba, amely szerencsés hogy ilyen hamar kijött, nem a gari lejárta után egy héttel ahogy általában "kell"... Majd ha a második is kidöglik ennyi idõ után lehet valami másra gyanakodni, egy után lényegtelen. <#pardon1>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#70707
Hétvége van...majd hétfõn reagálnak leghamarabb, munkanapon, aztán garanciafutár. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

lippet
#70706
Hete lesz vasárnap, hogy Ipon-on megrendeltem új gépem. Szerdán kis is hozták. Ezidág minden ment flottul, ám ma reggel az indítást követõen kb. 5 perccel a tápegység (Corsair CX430W Builder Series V2) elfüstölt. Szerintetek mi lehetett vele? Már írtam Ipon-nak, de még nem reagáltak.

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

broman191
#70705
Harmadik. Proci. <#idiota>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#70704
A bulldozer az memória vagy vga?<#nevetes1>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

MerlinW
#70703
Szerintem várd meg a bulldozert, az a fejlesztés szerintem nem éri meg a beleölt pénzt és energiát.

[merlinw.org]

#70702
Mert bennem van a kisördög és addig cserélem mindig amíg az elõzõ konfignak van még valami értéke ami az újba belefektethetõ.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

redmonk
#70701
Minek cseréled le ami most van? Amúgy GEIL-t nem ajánlanám én és mondjuk egy HD6850/6870 talán.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#70700
Sziasztok.
Ehhez a géphez milyen vga illene?

AMD Phenom II X4 955
RAM DDR3 1600MHz 4GB GEIL BLACK DRAGON KIT2 CL8
MBO ASUS M4A77T AMD 770 FSB5200

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#70699
Ha egy mikrofon nem USB-s vagy BlueToothos, akkor nem kel, hozzá driver. Tehát bármelyik jó lehet ...

#70698

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

The Protector
#70697
Szaisztok.
Köszönöm szépen a segítséget hangfal ügyben.Még annyit szeretnék kérni szintén iponról h vki egy jó mikrofont legyen szíves linkelni nekem amit megrendelhetek,lehet akár talpas vagy fejhallgatóval együtt.max 2000Ft-ig kellene.MSN-hez kéne és win7 64.-bithez is kellene.Azért tartom fontosnak megadni az op rendszert mert anos a jó kis mikrofonos webcamom win7-en nem mûködik driver hiányában.Elõre is köszönöm.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#70696
Aha,értem. Köszi! <#worship>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

bullseye9
#70695
Asus-éknál M5A-s széria lett az AM3+-os belépõszint, ezekbõl a kisebbek csak a 95TDP-s procikat eszik meg, azt hiszem, az M5A78L LE a legolcsóbb ebbõl a szériából, amelyik a nagyobbakat is fogadja.

Kár, hogy az Asrock-ból nem kapható nálunk pl. a 870i Café r2.0, az kb. hasonló árban lenne, korrekt felszereltséggel, jó ventivezérléssel (bár nem tudom, az Asus-ok mit tudnak ezen a téren)

Twinseen
#70694
Köszönom a segítséget, hónap végén kiderül, mi lesz 😊

ABIT AN52 AM2, AMD Athlon 64 X2 5000+, NVIDIA GeForce 9600GT 2GB, 2GB Kingmax 800Mhz DDR2 RAM, Logitech Force EX kormány, 500+80GB HDD + PS2 & PSP

redmonk
#70693

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#70692
ááá ebbe nem. ez csak 770-es chipsettel van.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#70691
Ebbe a lapba belemegy majd a Bulldozer?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Twinseen
#70690
Ez korrekt, bár a Seagate-tõl azóta félek mióta a mostani megy tönkre fél év után 😊 A prociról egy szóra... tehát akkor "4 magos" de 2 van amit alapból használ? 😊

ABIT AN52 AM2, AMD Athlon 64 X2 5000+, NVIDIA GeForce 9600GT 2GB, 2GB Kingmax 800Mhz DDR2 RAM, Logitech Force EX kormány, 500+80GB HDD + PS2 & PSP

redmonk
#70689
ASUS M4A77T 15.413,-
AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX Black Edition 19.551,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 5724,-
SEAGATE 1000GB Barracuda 7200.12 7200rpm 32MB SATA3 12.812,-
COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9413,-
CORSAIR Builder Series CX430W v2 11.299,-
Összesen: 74.212 Ft

*Nem kell beparázni, igaz, hogy a processzor kétmagos de plussz két mag biosban aktiválható.


!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Twinseen
#70688
Videókártyám van, illetve ami még nincs ott az megvan 😊 Elsõsorban a ma megjelent játékokra (pár példa: F.3.A.R, Crysis 2, Shift 2).

Csak alaplap, cpu, ram kellene. De a mostani hdd-m haldoklik, és ha már új szép belsõ, akkor legyen egy ház is benne egy kicsit tartósabb táppal.

ABIT AN52 AM2, AMD Athlon 64 X2 5000+, NVIDIA GeForce 9600GT 2GB, 2GB Kingmax 800Mhz DDR2 RAM, Logitech Force EX kormány, 500+80GB HDD + PS2 & PSP

redmonk
#70687
Mire kellene a gép? Csak mert videokártyát nem látok. Mik legyenek benne?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Twinseen
#70686
Sziasztok! Kérném a szakértelmeteket, hogy minden passzol-e mindenhez. 😊
Az összeállításra szívesen fogadom a kritikákat, hogy mi nem kéne, de 75000ft-om lesz a nyári melóval és a fölé nem tudok menni...

Alap: MSI 770-C45 - 15.101,-
CPU: AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.256,-
RAM: KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1333MHz CL9 KIT KHX1333C9D3B1K2/4G 7.650,-
HDD: WD 1000GB Caviar Green 5400rpm 64MB SATA2 WD10EARS 13.074,-
+ router 5.853,- és egy ház-táp combo 8.551,-

A vége: 75.485,-

Végül is a legfontosabb, hogy meddig állná meg a helyét? (nagyon durva saccal)

ABIT AN52 AM2, AMD Athlon 64 X2 5000+, NVIDIA GeForce 9600GT 2GB, 2GB Kingmax 800Mhz DDR2 RAM, Logitech Force EX kormány, 500+80GB HDD + PS2 & PSP

#70685
Köszi, akkor lehet így lesz, kicsit gyengébb proci, jobb vga. Tuningolni tuti nem fogok 😊.

redmonk
#70684
GIGABYTE GA-PH67-UD3-B3 23.613,-
INTEL Core i5-2400 3.10GHz 1155 BOX 41.368,-
KINGSTON 8192MB HyperX Blu DDR3 1333MHz CL9 KIT 12.812,-
*GAINWARD 1824-BLISS GTX560Ti 1GB GDDR5 PCIE 50.656,-
**SAPPHIRE 11179-09-20G HD6870 1GB GDDR5 PCIE 45.902,-
Összesen: *128.449 Ft | **123.695 Ft

!- GTX560Ti erõsebb a HD6870-nél

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo