Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

V43 1105
#70783
Jó de azt is figyelni kell, hogy ugyanolyan ram.. 😛 az meg kis kutatómunka 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70782
Vennék még bele 2GB RAM-ot. Másra felesleges költeni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#70781
Semmit, szvsz felesleges..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70780
jahh, értem, bocsánat, akkor jó.

#70778: kösz. lol.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afelõl, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

tenkenorman
#70779
Sziasztok. Van a következõ konfigom:

E7200 Core2Duo (2.4ghz) 8800GTS OC (320mb msi) 2gb ram. ha csak egy dolgot cserélhetnél rajta akkor az mi lenne? gigabyte ga-p35-ds3l ultra durable alaplapom van.

http://www.tenke.hu

#70778
Isten hozott Magyarországon 2011-ben.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Her Laca
#70777
Senki sem piszkált😊) Nem is te voltál a téma😊<#wave>
Csak a jelenséget vitattuk meg ami elharapódzott a társadalomban.
Nem ismerünk,így nem is véleményezünk asszem ez így korrekt😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#70776
engem nem kell piszkálni, nem vagyok csöves meg ilyenek, sem ingyenélõ, csak nem sok mindenhez értek és nemtom mihez kezdjek.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afel&#245;l, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

#70775
Hagyom,így legalább marad pénzem<#papakacsint>
Hülye egy hobbi ez az informatika,csak viszi a pénzt,de szeressük....

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

broman191
#70774
Felesleges...kivétel ha a pénz nem számít, és a szinte észrevehetetlen teljesítménynövekedés mellett a benchmark számokra gyúrsz.... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Her Laca
#70773
nem. Konkrétan alig,vagyis majdhogynem semmit. Hagyd úgy ahogy van.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#70772
Sziasztok.
Ha DDR 3-as rendszert szeretnék,minden maradna csak az alaplap cserélõdne meg a memók ugye, akkor sok sebességbeli különbséget lehetne tapasztalni?
A konfigom alul van leírva,így szeretnék viszonyítani.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

broman191
#70771
Szerencsétlent is magával ragadta a fogyasztói társadalom a mézesmadzaggal, hogy mindenki kaphat mindent hitelre...nem hallott még valószínûleg a nyújtózkodás és a takaró hosszának összefüggésérõl...na de /off, vagy hozzunk létre egy "Mibõl vegyek gépet MOST?" topikot. <#idiota>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

V43 1105
#70770
Úristen, ne is mondd... én meg egy nõt ismerek, nem valami fényes munkahelye van... mesélték hogy kaja helyett a 3 havi bérét elbaszta kontaktlencsére, aztán enni kéregetett a szomszédoktól .. Komolyan mondom szánalmas az ilyen, én is most gépet cserélek, rengetegszer írtam ide ezzel kapcsolatban, mert érdekelt, próbáltam infót szerezni.. Hála Istennek a holnapi napon megjön a monitorom, aztán bõ 1 hét és mehetek a gépért.. de hitel.. hát SOHA..! én csak is akkor veszek meg valamit, ha tudom, hogy a megfelelõ mennyiségû pénz ott van a zsebemben...

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Her Laca
#70769
Van egy srác a PH-n ,nyûglõdik már régóta ,van egy CF 6950 rendszere,elég komoly a gépe. Kíváncsi volt (lett volna) a gtx re,na mondom közel lakik elviszem had nézze meg. Közben kiderül,hogy hitelbõl vette a gépét,nem dolgozik csak anyucija ,de azon agyal,hogy 580 SLI vagy 480 sli,meg sandy,mert azzal több az FPS. Vissza is mondtam az ajánlatomat ,hogy elviszem neki az 580 at. Éhen hal ,de tervek azok vannak. Meg PC ami elõtt eltölti az egész napját a crysis al.

Fiamnak volt egy laza fél éves idõszaka,amikor a fõsulit hanyagolta,és szó szerint semmit sem csinált.
Úgy vontam meg tõle mindent ahogy az elõ van írva,még akkor is rászóltam amikor a hûtõbe nyúlt. Kérdeztem tettél oda valamit? (Komolyan rosszul esett ilyet mondanom ,de meglett a hatása,és egy szorgos kölyök lett.
Minden munkát elvállal,még a tróger melót is,de meg is van a látszatja.<#nevetes1>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#70768
<#conf><#fejvakaras>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

V43 1105
#70767
<#nevetes2>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70766
Elmegy dolgozni ok,de akkor nem fog ráérni pénzt keresni<#nevetes1>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

V43 1105
#70765
Bármit amit fizetnek, de azért tenni is kell .. nem otthon seggelni ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70764
csak nemtom mit.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afel&#245;l, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

Her Laca
#70763
Elmész dolgozni,mint legegyszerûbb megoldás.<#rolleyes>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#70762
ok, õk is mondhatnak gépházat nyugodtan, mert még nem tudom hogyan rakom össze hozzá a pénzt.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afel&#245;l, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

Kontrakcio
#70761
nm. de van szakavatottabb kolega.

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#70760
<#eljen>, kösz.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afel&#245;l, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

Kontrakcio
#70759

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#70758
ez mi?

nny=lol.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afel&#245;l, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

Kontrakcio
#70757

nny

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#70756
ezer 😄DDD... nincs állásom, otthon lógok, így nehéz lesz összedobni.

de így, hogy már betetted a javaslatod, legalább tudom mire gyûjtsek.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afel&#245;l, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

Kontrakcio
#70755
menyid van rá?

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#70754
ezt nekem írtad? ha igen, köszönöm. már csak a pénz a probléma. fiatal vagyok, faterom meg nem akar erre áldozni, mert igen zabos.

akkora egy tapló tud lenni. remélem szomszédok segítenek 😄.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afel&#245;l, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

Kontrakcio
#70753

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Kontrakcio
#70752
egy

2db
az oldalára


[url="http://ipon.hu/webshop/product/_thermaltake_af0018/125656"]1 a tetõre[/url

17e Ft.













TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#70751
üdv.

a gépházam elhasználódott és szeretnék újat venni, tudnátok segíteni? nem értek gépekhez, szóval nem tudom milyen a jó, de egy mezei gépház is megfelelne sztem.

a ventilátorok mennyibe kerülnek? lehet abból is kéne egy új, vagyis kettõ.

kösz a válaszokat.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afel&#245;l, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

Jabar
#70750
Köszönöm!

"Jabar sa bu eeda murishani!"

broman191
#70749
iPon

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Jabar
#70748
Ezek az árak melyik üzletben vannak?

"Jabar sa bu eeda murishani!"

Jabar
#70747
Köszönöm!

"Jabar sa bu eeda murishani!"

Solten
#70746
Udv.:

AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition: 25.256 Ft
GIGABYTE GA-870A-USB3L: 18.337 Ft
CRUCIAL Ballistix 4096Mb DDR3 1600MHz CL10 KIT: 7.475 Ft

Saor Alba

Jabar
#70745
Sziasztok!
Mit ajánlanátok 40-50e-ig.
Alaplap, proci ill ram kellene (4gb).
Intel és AMD is érdekelne.
Köszönöm

"Jabar sa bu eeda murishani!"

broman191
#70744
Corsair Air Series A70

4 Ghz is kijöhet belõle ezzel. Bár a 955-ök általában csak alatta stabilak, 965-tel és ilyen hûtõvel láttam pár helyen 24/7-ben futós 4.0 Ghz-es gépezetet. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

UnknownAsshole
#70743
#70742
AZért nem árt tisztázni elõtte milyen házba kell, hogy befér e az adott hûtõ ... meg azért lehet van ami elhûti és nem kerül 20.000-be 😊

#70741
<#eljen>

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#70740
Scythe Mugen 2 vagy 3 kell oda...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

UnknownAsshole
#70739
😊)))
Her Laca
#70738
Miért?😊 Ez a tuti nem? Halk ,jól hût konkrétan talán a legjobban),tökéletes a felfogatás. Mi kell még.
Jó egy pöttyet drága😊 No de valamit valamiért.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#70737
gondoltam, hogy valaki nem hagyja ki 😉

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#70736
Náluk nem érdekes az a matrica tudtommal. Kérdésedre néhány alternatíva: Cooler Master Hyper212+ | AC Freezer Extreme Rev.B | AC Freezer 13 PRO

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#70735
Noctua NH-D14

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

UnknownAsshole
#70734
Hali!
Nemrég segítettek egy gépet összerakni, ami szépen szuperál és nincs rá panasz KIVÉVE egy dolgot! Ha rendesen megdolgoztatom a processzort és kell neki hûteni mint állat, akkor rendesen felpörög és olyan hangja van mint egy atomreaktornak... (az nemtudom milyen a lényeg hogy szerintem hangos 😄 )
"CPU típusa QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 955, 3468 MHz (16 x 217)"

A kérdésem, hogy milyen hûtõt lehetne erre felrakni ami halkabb és akár még húzni is lehetne vele picit ?!
Ja és Ipon-tól rendeltem (összerakva) hátul a gép le van ragasztva, ezért gondolom ha leszedem az oldal lapot akkor minden garinak annyi ?
Köszi elõre