Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Her Laca
#70833
Nocsak ,nocsak<#fejvakaras>😊

Alapon különbözõ turbo szorzó van magonként és csak egy mag esetén éri el a maximum órajelet ami azt hiszem 3,7GHz.
Érdemes magonként mondjuk 40 X es szorzót adni ,mert amúgy is vissza veszi az órajelet ha nem kell neki .

Én a feszültségekkel játszottam,mert az alapból szerintem sok.
Nálam alul van feszelve 4 GHZ en az Offset mínuszba van állítva.
LLC: Load Line Calibration: ez hivatott ellensúlyozni a terhelés alatt jelentkezõ Vdroop-ot, úgy hogy növeli a feszültséget. Az intel specifikáció szerint ez Disabled, azaz nincs kompenzáció, vagyis terhelés alatt a feszültség visszaesik bizonyos mértékben. Indok: bekapcsolt LLC mellett terhelés változáskor pillanatnyi feszültség csúcsok keletkezhetnek amik károsíthatják a CPU-t. Ez nyilván erõsen függ a lap feszültség szabályozásának milyenségétõl is. Persze van értelme az LLC-nek, hogy minél "stabilabb" feszültséget érjünk el ezáltal. Bizonyos órajel elérése már nem megy LLC nélkül akkora lenne a Vdroop.

Az én lapomon ilyen beállítások vannak.
Konkrétan ezen a lapon több fokozatban állítható az LLC, elsõ az "Average" ez 0%, azaz kb. nincs LLC. 4,4GHz-ig én így használom. Alapértelmezésben ez is "Auto". Azt nem néztem, hogy ilyenkor mit állít. Én javaslom, hogy ne hagyd "Auto"-n, tedd át "Average"-re

Ezután elsõ körben én megnézném, hogy "Average" LLC mellett mekkora feszültséget ad a lap terhelés >pl.: prime95 alatt 4GHz-en. (Offset -0,004V on nézd!) Szinte biztos, hogy túlfeszeli, szóval ez lesz a felsõ határ. Alsó határ meg 4GHz-en kb. 1,175V körül. De ez nyilván nem minden procival érhetõ el, elég nagy a szórás.
Valahol e két érték között kell megkeresni azt amin a konkrét proci még stabil.

Ha van idõd és kedved szórakozni vele, akkor elindulsz -0,004V-ról Offset módban, és mész lefelé -0,008V, -0,012V.....stb. Offset módban az üresjárati feszültséget is visszaveszi bõven 1V alá, úgyhogy elvileg talán az is lehet, hogy nem a terhelés alatti érték lesz kevés a stabil mûködéshez hanem az üresjárati. (lehet, hogy lemegy 0,7V környékére is). Persze ez lehet, hogy hülyeség, nem próbáltam csak feltételezés.. Mindenesetre ha a win nem tölt be akkor onnan irány visszafelé.

Megkeresheted úgy is, hogy manual módban fix feszültséget adsz és szépen lefelé haladsz a legkisebbet értékig amin még stabil. Használható így is, de ilyenkor nem veszi vissza az üresjárati feszültséget. Azt Offset módban teszi. De ha már meg van a stabil legkisebb feszültséged a 4GHz-hez akkor nincs más dolgod, mint a CPU Offset Voltage értékét úgy beállítani, hogy ugyanazt az értéket adja (terhelésen kell nézni) amit kiteszteltél.

Egy példa teljesen hipotetikus értékekkel, hátha így érthetõbb:
tegyük fel, hogy stabil 4GHz-hez fix 1,2V kell
Offset -0,004 mellett a lap pedig 1,264V-ot ad neki
akkor az Offset érték legyen -0,064V, és így szintén 1,2V körül lesz a vége

Sokkal egyszerûbb csinálni mint így leírni. Szerintem egy óra alatt be lehet lõni.
4GHz-en is több mint jó a teljesítménye a Sandynak. Ha nem maga a tuning a cél akkor bõven elég. Energiagazdálkodás korrekt. A komplett gép üresjáratban 60W-ot vesz fel a hálózatból. Hõfokok jók, alapon szobahõmérséklet + 2-3C. És alapon csendes is
Még javallom a memóriák feszültségének megnézését is. Tapasztalatom ,hogy a sandy túlfeszelei õket,én manuálisan adtam meg az 1600 os kingston ramoknak az 1.5 öt. Elõtte kapott 1.75 öt is ahogy néztem.
El lehet szórakozni a dologgal egyébként egy kicsit😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#70832
Én még ezt a részét annyira nem vágom. Turbo Boost a neve és a magokat (Core) állítja. Nekem most úgy van alapból, hogy 3700Mhz-re tolja fel. Biztos lehet többet is, de azt még nem vágom. Ez a BIOS defaults érték a Turbo Boost-hoz. De annak is van 3 féle "módja" - lehet nem ez a legjobb szó. Szerintem 4Ghz-re ez a Turbo Boost nem emel, azt csak tuningal.

De zéró értelme van. Piszok gyors ez a Sandy-s cumó. Q9550-hez viszonyítva is! (igaz; az LGA775-ös chipset volt DDR2-vel)

Ergó Én nem látom értelmét a 4Ghz-nek 3,7Ghz-et simán, mindenféle különösebb matyizgatás nélkül alapból; izomból nyom a BIOS.

Nem tudom mennyiben lenne más a P8H67-es lap; de pár ezerrel több a P8P67-es konfig + 2500K + 1600Mhz-es RAM és simán megvan a 3,7Ghz. De Neked secc-perc lenne a 4Ghz és fölötte is.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Jakuza001
#70831
alaplap GIGABYTE GA-Z68P-DS3 24.363Ft
processzor INTEL Core i5-2500K 47.502Ft
tap GIGABYTE ODIN 720W 15.863 Ft
memoria CORSAIR 4096MB Vengeance DDR3 1600MHz 8.800 Ft
-----------------------------------------------
96528 Ft (arak az ipon.hu oldalrol)

A VGA-t meg vedd meg akkor ha eladtad a gepet es vegyel egy jobb fajtat, mondjuk Nvidiabol GTX560 felett vagy ATIbol 6850 felett.

V43 1105
#70830
Most látom, igazad van. 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70829
Tudom azt. Csak legutóbbi infóm szerint aug 15.-én lesz friss full lista. Ha már nem így van akkor sorry.

Módosítottam az ajánlott konfigurációmat.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#70828
Valami Sandy tulaj írja már le plíz hogyan szuperál a Turbo Core gyakorlatban, mert ha szépen feltolja a GHz-t 4/4,1-re akar tuningolni a t*köm.

Saor Alba

kabel15
#70827
Köszönöm neked is. Így már van mibõl kiindulnom.

BattleTag: kabel15#2672

V43 1105
#70826
<#nyes>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#70825
Gianni nem ir listát mostanság, nincs ideje, érdemes ha valaki venni akar valamit priviben rákérdezni ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#70824
Kitanultad szépen a szakmát, ifjú padawan... <#hehe> <#wink>

Saor Alba

redmonk
#70823
GIGABYTE GA-H67A-USB3-B3 27.262,-
INTEL Core i5-2400 3.10GHz 1155 BOX 41.368,-
KINGSTON 8192MB HyperX Blu DDR3 1333MHz CL9 KIT 12.975,-
*SAPPHIRE 11179-09-20G HD6870 1GB GDDR5 PCIE 45.902,-
**GAINWARD 1824-BLISS GTX560Ti 1GB GDDR5 PCIE 50.656,-
CORSAIR Builder Series CX500 V2 14.762,-
Összesen: *142.269 Ft | **147.023 Ft

*Azért H67 és a velejáró NO TUNING opcióra gondoltam, mert leírása alapján nem hiszem, hogy tuningos alkat lenne. 8GB memória csak azért mert baromi olcsó. Valamint ahogy az anyagiakat Blum mondja így maradhatna egy HD6870 de talán valahogy egy VTX3D HD6950 is bepaszírozható lenne. Esetleg majd Gianni listájáról össze is lehet úgy állítani. GTX560Ti a HD6870 és HD6950 közé tehetõ.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#70822
Hi. Ha játékra használod a gépet elsõsorban, szerintem építhetsz a jelenlegi konfigra, belepakolsz egy Q8300/Q8400-et (31-32 kiló), 2GB RAM-ot és egy jobb videokártyát. Talán ez a legköltséghatékonyabb, játékhoz fõleg VGA kell.

Saor Alba

kabel15
#70821
Köszönöm. Igen nekem is ez a bajom hogy ott lesz egy bitang proci sok ram és a vga vissza fogja majd.

BattleTag: kabel15#2672

V43 1105
#70820
Szerintem a konfigot érdemes lenne iPonról megrendelned, ne menj oda ahová ezt az AMD mesét mondták 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#70819

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Jakuza001
#70818
<#puszis>

kabel15
#70817
Köszönöm szépen mindenkinek. Azért is akartam hogy írjatok valamit mert akkor lesz mivel oda állítanom holnap hogy ezeket szeretném mennyiért rakná bele. Így ha õ egy horribilis összeget mond ehhez képest akkor hagyom õt a francba.
Köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.

Amit V43 1105 ír az a gép manapság milyennek számít? Nekem igazából gta4 hez kéne kicsit szórakozni és ha kijön a Guild Wars 2 akkor ahhoz. Persze nem kell nekem minden fullon, elég ha közepes beállításon fut szaggatás nélkül. Bár amennyire én értek hozzá ez bõven elég lesz hozzá 😄

BattleTag: kabel15#2672

V43 1105
#70816
Kösz mester ! <#wave><#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#70815
Ügyes ajánlat.

Saor Alba

#70814
Tehát...100k-ból az alábbi lap+RAM+Proci kombót érdemes:

GIGABYTE GA-Z68X-UD3H-B3
INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX
KINGSTON 8192MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT

Ez így 98k.

Ha eladod a gépedet,amiért legjobb esetben kapsz 30-35k-t,és azt még hozzácsapod a már meglévõ 120 ezredhez,akkor lesz mondjuk 50k-d egy VGA-ra,amibõl kijön egy Asus 6870-es. Na így már lenn egy elég komoly géped.

A szûk keresztmetszet az a táp...egy jobbféle 400W-os elbírná a konfigot (talán?),tehát kérdés,hogy miféle 400W az.
Ha nem felel meg,akkor kell venned egy tápot is,ami 10-12k viszont,akkor marad a HD6850. Esetleg még annyit lehet tenni,hogy az alaplapból+prociból lecsípünk egy kicsit.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#70813
Alaplap GIGABYTE GA-970A-UD3 23549,-
Processzor AMD Phenom II X6 1055T 2.80GHz AM3 BOX 33494,-
Memória CORSAIR 4096MB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 CMZ4GX3M1A1600C9 8800,-
Videókártya GIGABYTE GV-R687OC-1GD HD6870 1GB GDDR5 PCIE 49720,-
Processzor hûtõ ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro Rev.2 5150,-

Összesen: 120713,-

Megfelel?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Jakuza001
#70812
Teljesen felesleges az i7 processzor. Ha csak nem komoly munkakat vegzel a gepeden.
Egy i5 boven eleg. Raadasul erosen lehuzas szagunak erzem ezt az i7 ajalgatast, hiszen csak maga a processzor 70k mig egy i5 2500k csak 45k koruli osszeg es gyakorlatilag alig van kulonbseg.

Mindegy mi, AMD vagy Intel, AMD penzkimelobb, Intel jelenleg valamivel gyorsabb.
En inkabb most a Sandybridge vonalat ajanlom, a mar megemlitett i5 processzorral.

Videokartya vetelnel szvsz teljesen mit veszel, mindegyik gyarto hasonlo erossegu kartyakat gyart az azonos szegmensekben.
A kulonbseg annyi, hogy az ATI kartyak altalaban, kevesebbet fogyasztanak es kevesbe melegednek, viszont a driverjuk kevesbe jo.

400Wattos tapot felejtsd el, mert az keves lesz mar a mostani gepeknek, minimum egy jo minosegu 500-550W koruli tapot kell nezned, de az se baj ha valamivel nagyobb.

Kb 3 honapja adtam el hasonlo gepet mint te, annyi kulonbseggel csak, hogy nagyobb procival 8GB RAmmal 45-ert.
Mondjuk en nem szoktam tularazni a cuccot, talan kaphatsz erte 50-55 ezret.

redmonk
#70811
Azért az nem gyenge 😄

Nem kevés olyan üzlet van ahol olyan idióták dolgoznak, hogy az nem igaz (tisztelet a kivételnek). A legdurvább, hogy tegyük fel itt mindenki egy adott témáról megmondja a tutit egyhangúan, az illetõ azzal az infoval esetleg elmegy egy fent említett üzletbe megrendelni a terméket, és még meg akarják magyarázni, hogy az nem úgy van. Hihetetlen. Simán csinálhatnák Mo-n egy mit tudom én SGGuruk boltja számítástechnikai üzletláncot. 😉

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

kifli
#70810
1 aprócska javaslat, vagy írd tagoltabban a szöveget, amit írni szeretnél (enterek stb...)

Vagy szimplán sûrítsd rövidebbe, mert kínszenvedés ezt így olvasni 😄
#70809
"Õ azt mondta hogy Intel procit kéne néznem mert hogy az AMD csak kép és videó szerkesztésekben jó."

MUHAHAHAHHAHAHAAAA 😄DDD
Istentelen nagy barom 😄 Bár õt nyilván csak az üzlet érdekli,ezért akar neked Intelt adni. Mindenesetre a helyedben be nem tenném oda többé a lábam,kurva anyját akarja lehúzni és nézze hülyének. De utálom az ilyen faszfejeket...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kabel15
#70808
Sziasztok! Pár napja kérdeztem hogy 50.000ft környékén milyen alaplpa-proci-ram párost tudnék venni. Kicsit változott a szitu és megnõtt az erre a célra fordítható pénzkeretem. Szóval amim van. Asus p5B alaplap, Core2Duo e6300 proci, 2gb 800mhz ram, Ati Hd4850 es kártya. Szóval amit cserélni szeretnék az a proci. Mivel az alaplapom már nem támogatja az új procikat ezért azt is kéne vennem. Ha pedig alaplap akkor már ddr3 as ramok is kellenének. Beszéltem egy közeli boltossal. Õ azt mondta hogy Intel procit kéne néznem mert hogy az AMD csak kép és videó szerkesztésekben jó. Játékokban elhanyagolható a kiugró teljesítménye. Azt ajánlotta hogy egy I7 es procit tegyek bele. Szerintetek? AMD vagy INTEL. A másik dolog amin el kell gondolkodnom hogy megérné e kicserélnem a videokártyát. 100.000ft bõl már elég erõs proci alaplap ram kombót lehet össze rakni amit lehet hogy ez a kártya csak vissza fogna. Szóval nem tudnám kihasználni a proci erejét. Ezért lehetséges hogy kéne vennem egy új videokártyát is. És itt jön megint a kérdés hogy milyet. Ati vagy Nvidia. Ha jól tudom akkor az AMD és az ATI egybe olvadtak és jobb ha az ember ezt a párost használja mintha egy AMD Nvidia vagy egy Intel Ati párost. Szóval lassan ott járok hogy egy komplett gépet kéne vásárolnom. De a winyót és a tápot(400W) meg a dvd írót megtartanám szóval ezek lejönnének a költségekbõl. Nem tudom hogy ebbõl az összegbõl ki lehetne ezt hozni. ha videokártyát is veszek akkor felmehetek 120.000ft környékéig vagy kicsit még fõlé de nem sokkal. És akkor is csak ha jelentõs teljesítmény növekedés érhetõ el vele. Minél hamarabb kéne a gépet megvennem mert kapok iskolai támogatást és a papírokat még szeptember elõtt le kéne adnom. Szóval ha meg lenne hogy mit akkor a héten el is kezdeném a bevásárlást. Ja igen ami kimaradt hogy ugye ram is kéne a gépbe. Szerintem 4gb DDR3 as elég lenne egy darabig. Ja és végezetül ha még nem unjátok 😊 Ezekért az alkatrészekért mit lehet mostanság kapni? Intel core2Duo e6300 (dobozzal) Hd4850 (dobozzal) 2x 1gb ddr2 800mhz (nem tudom a márkáját) Asus P5B alaplap. (doboz telepítõ CD-k kábelek szóval minden.) Ezeket együtt kéne árulnom mint egy komplett gép vagy inkább darabonként alkatrésznek. Lehet alkatrész ként jobban járnék mert gép gépház nélkül elég érdekes. Azt pedig szeretném megtartani. Ui: Bocs ha kicsit össze vissza írtam valamit de sajnos csak most volt idõm írni és minél hamarabb szeretném megejteni ezt a vásárlást.

BattleTag: kabel15#2672

V43 1105
#70807
<#banplz>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#70806
Manager.

Saor Alba

Boconadi
#70805
A gép így 90E, nem is gondoltam rá többet szánni, gépházzal mindennel együtt így 90. A videókártyához gyenge a táp? vagy mi a baj?
bullseye9
#70804
Ha AMD-ben gondolkodsz, mindenképpen érdemes olyan alaplapot nézned, amibe belemennek majd az új Bulldozer procik, ezek AM3+-os, un. "BlackSocket" foglalatúak.
Gigabyte-ba pl. ilyen a GIGABYTE GA-870A-USB3 (rev. 3.1), ez cirka 18k (figyelj, mert van egy L verzió belõle, amin csak 2 memória foglalat van.)
Esetleg kicsit több pénzért, de jobban felszerelve az ASROCK 880G Pro3, ez 22-23k.

#70803
A VGA abszolút nem illik ebbe a gépbe. Táp szintén

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#70802
Mennyi a max keret ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Boconadi
#70801
alaplap:
GIGABYTE GA-880GM-UD2H

Proci:
AMD Phenom II X4 965 AM3 3,4GHz BOX Black Edition
Videókártya:
PNY GeForce GTS 250 1GB GDDR3
vagy
Sapphire HD6570 512MB GDDR5 HM

Memória:
Kingston 4GB DDR3 1600MHz CL9 DIMM (Kit of 2)

Táp:
Chieftec iARENA GPA-500S 500W 12cm Oem


Vélemények? Melyik videókártyát lenne érdemesebb megvenni? És úgy alapjáva véve van benne valami hiba esetleg? Melyiket nem ajánljátok? Esetleg mást?

Elõre is köszönöm a válaszokat!
The Protector
#70800
ahham.én is erre gondoltam.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Jakuza001
#70799
Kedden.

The Protector
#70798
Hy.Ha szombaton adtam le rendelést iponra,házhoz szállítással akkor mikor érkezik meg a cucc?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#70797
A legjobb eshetõséget írtam. Tehát a legmagasabb árat,amiért el lehet adni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#70796
Ez pedig ennyi, lehet még sok is ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

bajgunar
#70795
Húúhh!
Háát kb fél éve negyede "ekkora" gépet vettem 50k-ért!
Jó házzal,táppal,dvd-vel.
Uh ez kicsit "nagyon" kevéske szerintem. :S
De azért köszi.
#70794
Lap: 13-15k
Proci: 8-10k
RAM: 9k
VGA: 14k
Hûtõ: 6-8k

50-55k ért el tudod passzolni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

bajgunar
#70793
Kérdezném:

Asus M3N-HT Delux HDMI
AMD X4 Phenom 9950 BE
4*1Gb Geil BlackDragon DDR2 1066MHz
XFX GTS250 1GB CORE Edition
Asus Lion Square hûtõvel

Ezt mennyiért lehetne eladni? Ami még reális ár lenne?
Köszi!
White QVAS
#70792
Oksi, köszi a választ/válaszokat. 😊

V43 1105
#70791
Bõven elég kell hogy legyen hozzá ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70790
Egy nagy dobozt fogsz kapni,ami tele lesz szivaccsal na meg persze az alkatrészek dobozaival. Mikor jön a futár,akkor fogsz egy szikét vagy egy kést,gyorsan felvágod a nagy dobozt,kezedben fogod a számlát és egyenként megnézed,hogy valóban azt kapod-e és azért fizetsz-e,amit neked kiszámláztak.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

lippet
#70789
Ha kérsz összeszerelést, akkor a gépház jön egy nagy dobozban, a többi alktarész doboza meg zsugorfóliával össze van tekerve, be van csomagolva.

Jó ehhez a géphez a táp, nem azért füstölhetett el? Remélem a következõ nem fog...

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

V43 1105
#70788
Én egy nagyobb dobozt tudok elképzelni, amiben van valami csomagoló anyag ami védi az alkatrészeket, amik saját dobozukban érkeznek, azokon belül pl alaplap, vidikari esetében antistatikus zacskóban van az adott alkatrész alatta, felette a driver lemez, matrica, kábelek, stb.. 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

White QVAS
#70787
Egy gyors kérdés, ha a futár megérkezik a rendelt cuccokkal, azok külön be vannak még csomagolva valami papírba? Csak azért kérdem, mert ha megjön, mielõtt lelép, szeretnék megbizonyosodni, hogy sértetlen az összes alkatrész csomagolása, amit rendeltem. Még anno nagyon régen ugyanis rendeltem 1 videokártyát, amibõl valahogy véletlenül eltûnt az eredeti Half-Life 2 kupon, akkor hülye voltam, ma már nem nagyon tûrném el, ha bármi hiányozna. 😊

lippet
#70786
Garanciafutárt meg is "rendeltem", elvileg holnap jön is érte! 😊

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

broman191
#70785
"It took 1.39 volts to get to 4050MHz but to go higher Prime stable required ridiculously high voltages." - overclockersclub @ Intel Core 2 Duo E7200 Review 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#70784
Plusz 2 GB RAM jót tenne sszerintem is, esetleg a procin lehetne húzni elég szépen egy jobb hûtõvel, mert 2.4-en járatni szinte bûn a jó tuningpotenciáljával, 5 ezer forintot megérne még egy Ghz, például egy AC Freezer-rel. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64