Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#46601
Lol, azt nem vagom hogy lehet hibas egy Samu, volt nekem vagy 6-fele (persze ami elromolhat az el is romlik, de hogy sorra az eros).
Valoszinuleg nem veszik a 750-seket, azert a kamuszoveg (en se vennem oket mikor +1 kiloert + 250GB-ot kapok) <#zavart1>

Saor Alba

poppe
#46600
hááát, ahonnan veszem, ott nem javasolják a samut, sorra hozzák vissza õket, mert hibásak (csak az 1TB-osak)... nem is rendeltek több samut, csak WD lesz mire megyek

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

#46599
ok kösz megvan everestel
MirP
#46598
Az Everest elvileg meg tudja mondani driver nélkül is hogy milyen van benne!

#46597
Mellé.<#gonosz1>
#46596
hello. az a problémám, hogy ujratelepitettem az xp-t, és nincs hang a gépemen...tudom h vmi driver kéne, csak az a baj hogy nem tudom milyen hangkártyám van...valahol meglehet ezt nézni?lécci segitsetek
CopyKing92
#46595
FLEGMA -.-

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Sir Quno Jedi
#46594
És?

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

CopyKing92
#46593
érdekes nekem 6 éve ugyan az a konfigom 😊 kivéve a merevlemez és a VGA 😄

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

totyak
#46592
Tudnátok írni olyan online boltokat, amik megbízhatóan szállítanak és olcsóbbak mintha beballagok a sarki PC boltba? Eddig az ipont ismerem csak, ott elég jó árak vannak.

Ja a másik. Most úgy gondolom, hogy érdemes lenne várni egy keveset a gépújítással, mivel jönnek az új 5000 kártyák, gondolom a 4000 olcsóbbak lesznek majd, nem? (már korábban akartam gépet újítani, csak akkor anyagi okok miatt nem jött össze, de lehet, hogy így jobb is, ha tényleg olcsóbb lesz.)

#46591
A Hitachi új hdd-je mikor jön ki és mennyiért lesz? (7k1000C, egytányéros 500gb)
MirP
#46590
Közben kérdésemre egy másik topikban választ kaptam, úgyhogy már nem aktuális...

Sir Quno Jedi
#46589
Másfél év az egy örökkévalóság a számítástechnikában. 1 évesen már cserélned kellett volna minimum, szal. reális árak ezek. (meg válság van)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

MirP
#46588
Szevasztok! Szeretnék vásárolni 2x2GB-os, 800 MHz-es DDR2 RAM-ot, amit dualba használnék! Márka szerint kétfajta között vacilálok, az OCZ valamint a GeiL! Kinéztem egy OCZ-t, ezen a linken megtalálható: LINK. Maximum olyan 15000-et költenék rá, de az már a végsõ plafon! Szerintetek a linket RAM jó választás? Vagy esetleg ha van ennél jobb is ilyen feltételek mellett, akkor milyet ajánlanátok? Elõre is köszönöm a választ!

#46587
Basszameg én másfél éve vettem ugyanennyiért 320-ast. Mostmeg 20 alatt kapsz 1 terást. ÁÁÁ. <#kuss>

Solten
#46586
Szvsz ez meg jobban megeri...: link 😉

Saor Alba

Solten
#46585
HD 5850: ~ 200 $, HD 5870: ~ 300 $ (#46584), brutalisan fincsi... 😊

Saor Alba

#46583
Hitachi, Samu F3, mittudomén.
#46582
<#banplz>
poppe
#46581
16MB-os nincs is, legalább is ebbõl a WD-ból 😊

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

#46580
Esetleg ezt nézd meg. Biztos hogy többet ér 32mb cash?
#46579
A régebbiek olcsóbbak lesznek.(pl:Az 5 ezres szériát szvsz a 4-es szintjére lövik be, így az olcsóbb lesz.)
poppe
#46578
jeee, WD lesz 7200rpm és 32 MB 😊
17K-ért, a hülyének is megéri <#wow1>

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

#46577
www.onlinepcszerviz.info Az informatikai fórum ahol megtalálsz mindent ami neked kell , cikkek, programok, tippek, trükkök , segédletek Gyere és regisztrálj
Sir Quno Jedi
#46576
Nodemileszazára?!??

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#46575
Lehet hogy konfig vásárlással várni kellene pár hetet? HD5000-es Evergreen, DX11.
#46574
úgy értettem, hogy mindegyik hangfalon fog-e szólni a zene, mint xpnél😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#46573
Szerintem úgy értette, hogy a center nem szólt neki, vagy valami ilyesmi.
Beast Machine
#46572
Vegyél külsõ hangkártyát, mint én (Line 6 powa 😄)

...vágod?

Solten
#46571
😄

Saor Alba

MerlinW
#46570
Dehát a zene az sztereo...😊

[merlinw.org]

#46569
Csak jól be kell állítani...
#46568
és ugye a zenét se stereoba fogja csak adni?😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Solten
#46567
Nincs mit. Le kell kapni a Realtek oldalrol a legfrissebb HD Audio drivert es nem lesz problema.

Saor Alba

#46566
Köszi😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Solten
#46565
uhum

Saor Alba

Bandi 18
#46564
Egyik sem 😊. Céljuk hogy a minél nagyobb tápjaikat is el tudják adni.

armageddon666
#46563
nem mondtam hogy ér valamit, pont hogy azt hogy iránymutatásnak sem jók, fõleg nem az asusos....

@

#46562
Nos elvileg ezen Realtek ALC888 van... Ezt szeretni fogja?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Solten
#46561
"Vista nem minden hangkártyát támogat rendesen"

?

Fogalmam sincs, amugy a lapokra integralt tobbcsatornas Realtek HD-ket tamogatja rendesen... <#zavart1>

Saor Alba

Solten
#46560
Egy E8400-es konfig 9800GTX+ -el fogyaszt kb 200W-ot terhelve. 1 Vinyo kb ~ 5W-ot.

Quad + 4870 X2 ~ 400W-ot. Erdemes olvasgatni a muszerrel vegzett meres-teszteket, ezek a Watt-kalkulatorok sz@rt se ernek.

Saor Alba

#46559
Egy barátom beleültette a bogarat a fülembe, hogy a Vista nem minden hangkártyát támogat rendesen... szóval én régen is próbáltam egy realtek ac97e kártyával 5.1en és tényleg csak sztereóban támogatta

Nos én jövõ héten veszek új gépet és egy GIGABYTE GA-MA770T-UD3P alaplapom lesz... az ezen levõ hangkártyát fogja támogatni Vistabácsi?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

armageddon666
#46558
aham... 550W-t írt nekem az ASUS szarja... egy másik meg 250 körülit...
E4500, 8800GT, 3 vinyó, 1 DVD

@

MerlinW
#46557
Többet írnak eredményül, mint a valós, de iránynak teljesen jó.

[merlinw.org]

Solten
#46556
Miert is? <#zavart1> Mindig a legjobb ar/ertek/teljesitmenyt probalom szem elott tartani. Hogy csak egy cegtol legyen orgazmusom, abbol mar reg kinottem.
Ugy lattam, a 10k koruli alaplapoknal az Intel lesz a nyero, a G41 relative uj termek, nem kinal az AMD hasonlo megoldast, csak 4-5k -val dragabban (ez ennyire szukos keret eseteben nem tul egeszseges). 10k koruli CPU-k teren sem egyelore. "Fentebb" mar mas a helyzet, a kozepkategoria a huzoagazat, - ez latszik a gyarto hozzaallasan-, ott sokkal ertelmesebb vetel egy AMD-s rendszer, hiszen u.a. teljesitmeny olcsobban birtokolhato (lapok is korszerubbek, olcsobbak). Ennyi, tokegyszeru.

Saor Alba

Bandi 18
#46555
Ezek a netes kalkulátorok messze nem adnak valós értéket.

MerlinW
#46554
Az eszközök fogyasztása😊

Itt egy kalkulátor - elsõ link. (Nem engedi direktlinkelni)

[merlinw.org]

MerlinW
#46553
Azt hogy szabályozható-e a fordulatszáma.

[merlinw.org]

Nosztredamus
#46552
Az lenne a kérdésem,hogy mi határozza meg,hogy mekkora táp kell egy gépbe?