Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
A cache meg annál jobb, minél több, nyilván.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™
nem tudom X1650Prau hogy viszonyul ezekhez a kártyákhoz...
@
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
Következõ lenne a kérdésem.Most állok gépcsere elõtt, hogy régi 6 éves P4-es gépemet lecseréljem valami mai izmos darabra.Szerintetek érdemes Core I7-et venni vagy maradjak eredeti ötletemnél, azaz Core2Quad Q9550-nél?
A gép maga elsõsorban grafikai+animációs,video és kiadvány szerkesztésre lenne, de természetesen játékra is.
Csak ennyi a kérdésem, érdemes-e már Core I7-et venni vagy várjak még vele? Elõre is köszönöm.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Netán lehet csökkenteni a költséget ha használtan vásárolsz, például a ph! apróhirdetéseket átböngészed. Õsz környékén jönnek be új cpu/vga-k elméletileg, amit esetleg ki tudsz használni, mert leárazódhatnak termékek és akik váltanak szintén alacsonyabb áron kínálhatják a még bõven megfelelõ konfigokat, alkatrészeket.
"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."
PHILIPS Toucam, Toucam PRO, Toucam Pro II, SPC900NC, Vesta, Vesta PRO webkamerát vennék! Ha van eladó írj léci!
mail:[email protected]
CM Storm Trooper//Asus Sabertooth P67// Intel Core i5 2500K//CM Hyper 212EVO//16GB DDR3 Corsair 1600Mhz//Sapphire R9 280X Vapor-X TRI-X OC 3GB//
Talán Solten tud mondani valamit ezzel kapcsolatban
[merlinw.org]
Ebben az esetben a kérdés az, hogy milyen fejlesztéseket(ha egyáltalán lehet) kell végbevinni, hogy úgy azért ellegyen vele?
Átnéznéd ha szépen megkérlek?
Itt van a fájl
😊
Viszont az FX5000 vért fog izzadni, szerintem még 2D-ben is😊
[merlinw.org]
INTEL Celeron Dual Core E1500 2.20GHz 775 BOX: 10.612 Ft
TRANSCEND 2048Mb JetRAM DDR2 800Mhz: 6.113 Ft
SAMSUNG SH-S222A/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 320GB 7200rpm 16MB SATA2: 10.725 Ft
SAPPHIRE HD4670 512MB GDDR3 PCIE: 17.801 Ft
MERCURY M-Tech M23 Midi: 4.974 Ft
FSP ATX-350PNF: 6.062 Ft
ACER V193HQb: 25.838 Ft
99.802 Ft
<#zavart1>#zavart1>
Saor Alba
75k-m lenne rá... max 80k... egér és bill is jó lenne ha beleférne, valami gémer cucc...
@
Adott a következõ konfig:
Alaplap:Abit NF7-S v2.0 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN, IEEE-1394)
Processzor: AMD Athlon XP 2800+
Memória: 1,5 GB
Videókártya: inno 3d nvidia Geeforce fx 5600 256 Mb
A kérdés az az, hogy esetlegesen mindennapi felhasználás szintjén elbírna-e egy 24"-os monitort?(jelen esetben pl. egy SAMSUNG 2494HS-et)Gondolom ehhez már 1920*1080-ra lenne szükség, de ahogy nézem, a kártya maximálisan is csak 1600*1200-at tud kezelni. Azt nem tudom, hogy 24-es monitor hogy néz ki ilyen felbontásban, meg hogy egyáltalán elbírja-e egyáltalán ezt is. Mindenesetre ez lenne a kérdés, illetve az, hogy ha nem, akkor mi az a kártya, ami már igen. Persze lehet az meg az alaplappal ütközik..nos, mindenestre véleményt és tanácsokat várok. Köszönöm.
De a legjobban akkor járnál, ha rádobnál még 30-at és vennél egy ilyet
Játékos masinához minimum 150-200 pénzre van szükség.
[merlinw.org]
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
És tudnátok ajánlani egy konfigot ami azért bír 1-2 dolgot? (gondolok itt pl: játékokra) (max 100-at adnák kiérte )
Saor Alba
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
Engem az érdekelne,hogy EBBE a fajta "PC"-be ugyanolyan "alkatrészek" kellenek mint a normál asztalikba?Nagyon tetszenek az ilyen gépek,de ha nem lehet bõvíteni vagy bonyolultabb mint a normális pc-jé akkor inkább kihagyom 😊Gondolkozok,hogy veszek egy ilyet,de nem tudom,hogy érdemes-e egy ilyet megvenni 😊
Aki tud megkérném,hogy válaszoljon 😊
Elõre is Köszönöm!
Saor Alba
Majd meglássuk az újon😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
[merlinw.org]
Így késõbb nem az alaplap lesz a szûk keresztmetszet bõvítéskor.
Asus P5W DH Deluxe Intel Core 2 Duo E7400 Sapphire Radeon HD4850 512MB
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
helyette jó vétel lehet most?
GA-MA770-UD3
(egy 6000+ os AMD-van, ezt még decemberben valami Phenom2 -esre cserélném. DDr2-es ramok mellett, DDR3 még drága szerintem és nem tudom gyorsabb e annyival)
the Original .:BfBt:. -tRs- \\\ XBOX360: MrManson HUN \\\PSN: MrManson_HUN