Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

proway
#46551
mit?

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

MerlinW
#46550
Ezt a ventilátornak kell tudnia.

[merlinw.org]

proway
#46549
Hali. bocsi hogy ezt iode írom de nagyon melegszik a modem-em és a házból kivettem egy ventit hogy azzal hûtsem de melyik progival lehetne növelni a fordulatszámát? gondolom biosban is lehet állítani de progival jobb lenne.

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

#46548
Inkább 16-32. Egyedül 2, és 8 között volt nagy teljesítménykülönbség.
CopyKing92
#46547
7200/32-64Mb

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Sir Quno Jedi
#46546
Tárolni jó az 5400-as is, mert olvasásban nem is rossz, csak véletlen elérésben. Szóval rendszerlemeznek jobb a 7200, vagy afelett.

A cache meg annál jobb, minél több, nyilván.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

poppe
#46545
terás winyóknál milyen számokat kell nézni? az 5400rpm az kaksi? 7200 kell? meg 32Mb puffer?

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™

armageddon666
#46544
6600GT/7300GT közepes/alacsony beállítások mellett süvít 1280*1024-ben a left4dead ... (és egy komoly 3200+os Sempron van VGA mellett)

nem tudom X1650Prau hogy viszonyul ezekhez a kártyákhoz...

@

Sir Quno Jedi
#46543
Nyilván nem játékra kell egy ilyen gépben, hanem csak az a kérdése, hogy egyáltalán menne-e sima winfos felületen (2D!) a cucc. Sok régi kari nem tudja ezeket a full HD felbontásokat még, még friss driverekkel sem. Miért is tudnák? Ergó egy régi karival winfosban esélyed sincs natív felbontásra egy HD moncsin.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

CopyKing92
#46542
hülyevagy? 1024 et alíííg bírja az X1650Pro-m full low on a l4d-t pl 😄

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#46541
Sziasztok!

Következõ lenne a kérdésem.Most állok gépcsere elõtt, hogy régi 6 éves P4-es gépemet lecseréljem valami mai izmos darabra.Szerintetek érdemes Core I7-et venni vagy maradjak eredeti ötletemnél, azaz Core2Quad Q9550-nél?
A gép maga elsõsorban grafikai+animációs,video és kiadvány szerkesztésre lenne, de természetesen játékra is.
Csak ennyi a kérdésem, érdemes-e már Core I7-et venni vagy várjak még vele? Elõre is köszönöm.

Sir Quno Jedi
#46540
Szentem elvitték a zufók Solten báttyót, merthogy Õ meg az Intel, a lehetetlenség volt még tegnap?!?!?!?!? 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

armageddon666
#46539
nekem is ez jutott eszembe 😄

@

Sir Quno Jedi
#46538
nodeménemamd?!?!??! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#46537
Valami ilyesmit sejtettem én is. A gép nem az enyém, csak hozzám fordultak vele, és valami ilyesmi választ adtam volna én is, de azért gondoltam, rákérdezek. Az elsõdleges felhasználási terület nem játék, inkább csak internet és munka.
trident
#46536
Meg lehet próbálni használt alkatrészekbõl fejleszteni, de sok értelme nincs, amit Solten ajánlott abból érdemes kiindulni (kivéve ha azon a 24"-en játszani szeretnél, mert akkor combos vga kell).
Netán lehet csökkenteni a költséget ha használtan vásárolsz, például a ph! apróhirdetéseket átböngészed. Õsz környékén jönnek be új cpu/vga-k elméletileg, amit esetleg ki tudsz használni, mert leárazódhatnak termékek és akik váltanak szintén alacsonyabb áron kínálhatják a még bõven megfelelõ konfigokat, alkatrészeket.

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

kingpython
#46535
Sziasztok!
PHILIPS Toucam, Toucam PRO, Toucam Pro II, SPC900NC, Vesta, Vesta PRO webkamerát vennék! Ha van eladó írj léci!
mail:[email protected]

CM Storm Trooper//Asus Sabertooth P67// Intel Core i5 2500K//CM Hyper 212EVO//16GB DDR3 Corsair 1600Mhz//Sapphire R9 280X Vapor-X TRI-X OC 3GB//

MerlinW
#46534
A 2D-s teljesítményben nem vagyok biztos, a 3D-ben igen. Ha AGP-s az alaplapod akkor komplett csere kell (lap, proci, memo, vga). Nem tudom hogy teljesít pl egy AGP-s Ati HD4650 azzal a procival.

Talán Solten tud mondani valamit ezzel kapcsolatban

[merlinw.org]

#46533
Szóval akkor esélytelen...

Ebben az esetben a kérdés az, hogy milyen fejlesztéseket(ha egyáltalán lehet) kell végbevinni, hogy úgy azért ellegyen vele?
Nosztredamus
#46532
Közben én is nézelõdtem és megpróbáltam összerakni egy "gépet" 😛

Átnéznéd ha szépen megkérlek?
Itt van a fájl

😊

Solten
#46531
Lehet, bar abban joval gyengebb a VGA (4570: 80 SP, 4670: 320 SP) <#wink>

Saor Alba

MerlinW
#46530
<#taps>

(Aspire-al akkor is jobban járna😊)

[merlinw.org]

MerlinW
#46529
Állítsd a monitorodat 1440-es majd 1680-as felbontásra. No, kb olyan lesz a különbség 1680 és 1900 között. Elviselhetõ, amíg nem volt meg a mostani VGA-m én is 1440-ben használtam a 22-es monitoromat.

Viszont az FX5000 vért fog izzadni, szerintem még 2D-ben is😊

[merlinw.org]

Solten
#46528
ASROCK G41M-S: 11.787 Ft
INTEL Celeron Dual Core E1500 2.20GHz 775 BOX: 10.612 Ft
TRANSCEND 2048Mb JetRAM DDR2 800Mhz: 6.113 Ft
SAMSUNG SH-S222A/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 320GB 7200rpm 16MB SATA2: 10.725 Ft
SAPPHIRE HD4670 512MB GDDR3 PCIE: 17.801 Ft
MERCURY M-Tech M23 Midi: 4.974 Ft
FSP ATX-350PNF: 6.062 Ft
ACER V193HQb: 25.838 Ft

99.802 Ft

<#zavart1>

Saor Alba

armageddon666
#46527
Szeretnék egy gépet amin megy GTA4 meg Crysis (akár egyszerre, hogy ne kelljen mindig indítani, hanem alttabbal válthassak) maximum grafikán fullhdban... illetve a fullhd poreszhez egy jó minõségû monitor is kéne... gondoltam esetleg beszerezném az nvidiának azt a 3ds cuccát is... van 120Hzes fullhd monitor??

75k-m lenne rá... max 80k... egér és bill is jó lenne ha beleférne, valami gémer cucc...

@

#46526
Üdv!

Adott a következõ konfig:
Alaplap:Abit NF7-S v2.0 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN, IEEE-1394)
Processzor: AMD Athlon XP 2800+
Memória: 1,5 GB
Videókártya: inno 3d nvidia Geeforce fx 5600 256 Mb

A kérdés az az, hogy esetlegesen mindennapi felhasználás szintjén elbírna-e egy 24"-os monitort?(jelen esetben pl. egy SAMSUNG 2494HS-et)Gondolom ehhez már 1920*1080-ra lenne szükség, de ahogy nézem, a kártya maximálisan is csak 1600*1200-at tud kezelni. Azt nem tudom, hogy 24-es monitor hogy néz ki ilyen felbontásban, meg hogy egyáltalán elbírja-e egyáltalán ezt is. Mindenesetre ez lenne a kérdés, illetve az, hogy ha nem, akkor mi az a kártya, ami már igen. Persze lehet az meg az alaplappal ütközik..nos, mindenestre véleményt és tanácsokat várok. Köszönöm.
MerlinW
#46525
Végülis ha játszani nem szeretnél, össze tudunk írni egy 60-70k-s konfigot + monitort😊

De a legjobban akkor járnál, ha rádobnál még 30-at és vennél egy ilyet

Játékos masinához minimum 150-200 pénzre van szükség.

[merlinw.org]

#46524
Aknakeresõ rulz.
Solten
#46523
<#wow3>

Saor Alba

Nosztredamus
#46522
hát... úgy kéne 😛

Solten
#46521
monitorral egyutt? <#zavart1>

Saor Alba

Nosztredamus
#46520
hát igen,de annyira nem értek hozzá,hogy összedobjak egyet 😊

zzeN
#46519
Ilyen elõre összerakott Tesco-s gépeket nem ajánlatos venni😊.

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

CopyKing92
#46518
ez netet el bír meg msn-t de játékot nem.. majd solten tolja neked a királyságot 😄

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Nosztredamus
#46517
Ezt nézegettem még

Nosztredamus
#46516
Aha Köszi...

És tudnátok ajánlani egy konfigot ami azért bír 1-2 dolgot? (gondolok itt pl: játékokra) (max 100-at adnák kiérte )

#46515
Köszi!

Solten
#46514
Hi. Nem, max. a VGA drivert kell frissiteni.

Saor Alba

#46513
hello, az a kérdésem lenne , hogy memoria és vidikártya csere után újra kéne tenni az xp-t?
Solten
#46512
Hello, nem lehet boviteni, vagyis legalabb annyira bonyolult lenne mint egy noti eseteben. Szet kellene bontani az egeszet. Jaja, esetleg a memo cserelheto.

Saor Alba

CopyKing92
#46511
nem lehet bõvíteni, max a memóriákat.

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Nosztredamus
#46510
Hellótok!

Engem az érdekelne,hogy EBBE a fajta "PC"-be ugyanolyan "alkatrészek" kellenek mint a normál asztalikba?Nagyon tetszenek az ilyen gépek,de ha nem lehet bõvíteni vagy bonyolultabb mint a normális pc-jé akkor inkább kihagyom 😊Gondolkozok,hogy veszek egy ilyet,de nem tudom,hogy érdemes-e egy ilyet megvenni 😊
Aki tud megkérném,hogy válaszoljon 😊

Elõre is Köszönöm!

Solten
#46509
link Amugy a 6000+ -t nem nagyon lehet huzni, 3.3 Max esetleg 3.4 GHz.

Saor Alba

#46508
Tudtok nekem ajánlani egy Asus M2N4 SLI kaliberû (vagy kicsit jobbb) és olcsó lapot?Nem kell hiper szuper izé mittom mi, esetleg tuningbarátabb ha lehet!

#46507
igen-igen, ezt is tudom, és néztem is, hogy támogatja, de a jelenlegi gépemen nem fut😄
Majd meglássuk az újon😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

MerlinW
#46506
Nem a konfig a fõ kérdés, hanem, hogy az emulátor (PCSX2) támogatja-e, illetve mennyire. Lásd a weboldalán.

[merlinw.org]

Lakos
#46505
A GA-MA770-UD3 (ipon.hu: 18000 Ft) nem rossz, de szerintem egy erõsebb Phenom II processzorhoz inkább valami komolyabb lapot vegyél, pl: GA-MA790X-UD3P (ipon.hu: 25000 Ft), fõleg, ha hosszabb távra gondolkodsz.
Így késõbb nem az alaplap lesz a szûk keresztmetszet bõvítéskor.

Asus P5W DH Deluxe Intel Core 2 Duo E7400 Sapphire Radeon HD4850 512MB

#46504
és pl egy Tekken 5 egy erõsebb konfiguráción elfut?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Mr Manson
#46503
Van egy "rossz" lapom! (megrepedt)

helyette jó vétel lehet most?
GA-MA770-UD3


(egy 6000+ os AMD-van, ezt még decemberben valami Phenom2 -esre cserélném. DDr2-es ramok mellett, DDR3 még drága szerintem és nem tudom gyorsabb e annyival)

the Original .:BfBt:. -tRs- \\\ XBOX360: MrManson HUN \\\PSN: MrManson_HUN

MerlinW
#46502
Metal Gear 3 nálam jól fut, de elõre szólok, hogy a PS2-es játékok fele nem megy emulátorral, és ami megy azoknak a fele is lassu, bugos. A 60FPS-t pedig felejtsd el. Max 40 egy jól támogatott játék esetében.

[merlinw.org]