Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
Melyik a jobb választás, ha mindenképpen tuningolva lesz, PS-hez 3DS-hez és játékokhoz is kellene..
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 21.300 Ft
AMD Athlon II X2 250 AM3 BOX: 17.675 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 22.624 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.188 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2: 12.725 Ft
MSI R4850-2D512-OC PCIE: 24.950 Ft
ASUS TA-B72: 6.800 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.387 Ft
SAMSUNG S2033SW: 38.822 Ft
LOGITECH SBF96: 1.900 Ft
LOGITECH Deluxe 250: 2.837 Ft
LOGITECH S220: 5.501 Ft
169.709 Ft
Saor Alba
3.8-on alapfeszen elmegy,több nem is kell.😊
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX
Egyik ismerõsöm egy e8400-ast akart lecseréni úgykellet lebeszélni hogy várjon már legalább addig amíg még lejjebb zuhan esetleg a procik ára,mert bõven elég a mai napig az a proci...
Mindenesetre ha procicsere akor q9550,3.8-on alapfeszen évekig elég lesz ez még.Az úgyis a max lesz, ettõl jobb belevaló proc nevetségesen drága és nem éri meg--> az extremek ára nem fog zuhanni (viszont jókat röhögök azokon akik anno megvették,mert most az 50ezer forintos i5 rendesen elveri a legkeményebb quadx-eket😄😄😄)
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX
viszont ha nem kezel/nincs alaplap akkor 775-öst badarság összerakni a q9550+ értelmesebb alaplap kb= 1156-os értelmesebb alaplap +i5 750.
1156 mg fejleszthetõ lesz,az i5 750 játékokban ott van ahol az i7 (másban gyengébb),viszont jóval erõsebb a q9550-nél (játékokban,progikban egyaránt de fõleg játék).
Egyébiránt egyenlõre totál felesleges az i5/i7-re váltás ha tudsz quadot tenni az alapodba, Bár q9550 gyengébb,mégis bõven elég jópár évig még.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
haveromnak kellne összeállítani egy gépet 170e-ért monitorral billel hangfalakkal együtt.fõleg játékra filmnézésre meg letöltére használná.
köszi
The Town never be the same...today it looks like Disneyland.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
EZa jobb
mert olcsobban jobb alaplapot vehetsz hozzá biostar fullos 28eft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240
:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::
MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240
MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240
Jobb esetleg még pár ezret rászánni és jobbat venni?
Errol mi a velemeny?
Corsair DDR3 XMS3 DHX TW3X4G1600C9DHX 4GB KIT /22 ezer/
Koszi.
Sapphire PURE CrossFireX PC-AM2RS790G (790GX/SB750) 2 év - 26.500Ft
EZ IS JÓ VÉTEL
a dfik sajnos drágák
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
hamár abit nincs 😄
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
Biostar TA790GX A3+ (790GX/SB750) 2 év - 28.400Ft
Biostar TA785GE 128M (785G/SB710) 2 év - 21.900Ft
Biostar TA790GX XE (790GX/SB750) (µATX) 2 év - 24.500Ft
Biostar TA790GX 128M (790GX/SB750) 2 év - 24.600Ft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
http://www.edigital.hu/DDR3_memoria/Corsair_C9DHX_4GB_%282x2GB_kit%29_1600MHz_DDR3_memoria-p39917.html
http://www.argep.hu/product_697011.html
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
AMD Phenom II 545 AM3 BOX: 21.487 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 22.624 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.188 Ft
SAMSUNG 750GB 7200rpm 32MB SATA2: 16.238 Ft
MSI R4850-2D512-OC PCIE: 24.950 Ft
THERMALTAKE WingRS 200 VJ70001N2Z: 10.901 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.387 Ft
SAMSUNG S2033SW: 38.822 Ft
LOGITECH RX1500: 5.501 Ft
LOGITECH Classic Keyboard 200: 3.051 Ft
179.449 Ft
Saor Alba
MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX
Saor Alba
Azt tudom, hogy sokkal gyorsabb. A kérdésem inkább arra vonatkozott (igaz ez nem derül ki egyértelmûen), hogy mennyire lehet idõtálló az LGA775 tokozás, vagy célszerûbb valamelyik Core i5 vagy Core i7 platformra váltani. A Quad proci elég lesz-e még kb. 2 évig, tuningpotenciál mennyi van a Q9550-ben? Sajna mostanában lemaradtam kicsit.
MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P esetleg, ~21k.
#46802: termeszetesen, csak tajekoztasd a futarszolgalatot. Altalaban csesznek betartani 😊 Pl. en delutanra kertem a szallitast, richtig delelott hozta. Ha meg erte mesz, sima ugy.
Saor Alba
Saor Alba
ramból pedig 1333-as is jó, nincs sok külömbség, hûtõ meg esetleg Arctic Cooling Freezer Xtreme? 7e körül van jó kis hûtõ
lényeg hogy halk legyen és kb 150eft
kössetek bele!
AMD Athlon II X4 620 29000ft
Cooler Master Hyper TX3 5000ft vagy Cooler Master Hyper 212 Plus 7500ft
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H 25000ft 3év
Gigabyte GZ-X1 Fekete 460W Superb táppal ház vagy Gigabyte GZ-X2 Fekete 460W Superb táppal ház 17500ft
SAMSUNG SH-S223L Fekete 6000ft 2év
Corsair DDR3-RAM 4GB PC3-12800 Kit 1600 MHz cl7 24500ft
Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ) 24500ft 3év
SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 VAPOR-X PCIE 33000ft 2év
167eft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240
Véleményetekre lennék kíváncsi processzorcsere ügyben. A jelenlegi proci: Core2 Duo E4400 3,2GHZ-en hajtva. Az új proci: Core2 Quad Q9550. Kérdés érdemes-e lecserélnem a meglévõt. Most minden fut rendesen, de késõbbiekre gondolva cserélnék. Egy ideg nem szeretnék lapot+memóriát venni, úgyhogy 1-2 évre tervezek. Tudom, hogy jelenleg nincs sok értelme a 4 magos procinak, de hátha változik valami a késõbbiekben a támogatást illetõen.
MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
Valaki ajánlana nekem az Iponból, procira való pasztát? Mert sok van, és nem tudom miben különböznek 😊 Ha lehetne minél olcsóbban, mert szerintem csak egyszer használatos lesz.
Egyébként az Iponból lehet úgy rendelni, hogy ma megrendelem a termékeket de pénteken tudom csak átvenni õket?