Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CopyKing92
#46851
tud valaki oroszul? :/

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

atenza
#46850
Alaplap+proci+memória kombót cserélnék, érdemes még várni 1-2 hónapot vagy fölösleges? Körülbelül 60k-t szánnék rá, ezért az olcsó kategóriából nézegettem...Mindenképpen számít a jó tuningolhatóság. Intel oldalról a E6300-ast néztem ki, habár lehet h az E5×××-es széria is hozza azt a szintet tuningban. Amd oldalról a Phenom II X2 545-öt szemeztem ki, árban picit drágább mint az intel E6300, de a 4 mag aktiválásának lehetõsége megérhet ennyit.
Melyik a jobb választás, ha mindenképpen tuningolva lesz, PS-hez 3DS-hez és játékokhoz is kellene..

#46849
Ilyen ez az informatikkkka'.
CopyKing92
#46848
már ennyiböl ki lehet hozni? monitorosan hangfalasan? <.< én még az ehez hasonló konfigot terveztem fél éve 220ban xd

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Solten
#46847
Hello.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 21.300 Ft
AMD Athlon II X2 250 AM3 BOX: 17.675 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 22.624 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.188 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2: 12.725 Ft
MSI R4850-2D512-OC PCIE: 24.950 Ft
ASUS TA-B72: 6.800 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.387 Ft
SAMSUNG S2033SW: 38.822 Ft
LOGITECH SBF96: 1.900 Ft
LOGITECH Deluxe 250: 2.837 Ft
LOGITECH S220: 5.501 Ft

169.709 Ft

Saor Alba

#46846
Akkor sztem q955 ahogy már mondtam,és kész.
3.8-on alapfeszen elmegy,több nem is kell.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#46845
Egy Core2 Duo E4400-as procit szeretnék lecserélni, amit anno 2 Ghz-rõl sikerült feltornászni 3,2 GHz-re.

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

#46844
Egyáltalán milyen a proci amit cserélni akarsz?😊
Egyik ismerõsöm egy e8400-ast akart lecseréni úgykellet lebeszélni hogy várjon már legalább addig amíg még lejjebb zuhan esetleg a procik ára,mert bõven elég a mai napig az a proci...
Mindenesetre ha procicsere akor q9550,3.8-on alapfeszen évekig elég lesz ez még.Az úgyis a max lesz, ettõl jobb belevaló proc nevetségesen drága és nem éri meg--> az extremek ára nem fog zuhanni (viszont jókat röhögök azokon akik anno megvették,mert most az 50ezer forintos i5 rendesen elveri a legkeményebb quadx-eket😄😄😄)

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#46843
Egy Gigabyte GA-P35-DS3 alaplapom van, tudom nem a legújabb, amikor megjelent akkor vettem, de Core2 Extreme QX9770-ig kezeli a procikat, és tuningra is remekül használható. Nem is cserélnék mást egyenlõre csak a procit.

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

#46842
Ha van alaplapod lga775 és kezel quadot akkor proci 09550.
viszont ha nem kezel/nincs alaplap akkor 775-öst badarság összerakni a q9550+ értelmesebb alaplap kb= 1156-os értelmesebb alaplap +i5 750.
1156 mg fejleszthetõ lesz,az i5 750 játékokban ott van ahol az i7 (másban gyengébb),viszont jóval erõsebb a q9550-nél (játékokban,progikban egyaránt de fõleg játék).
Egyébiránt egyenlõre totál felesleges az i5/i7-re váltás ha tudsz quadot tenni az alapodba, Bár q9550 gyengébb,mégis bõven elég jópár évig még.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Risu Führer
#46841
szevasztok
haveromnak kellne összeállítani egy gépet 170e-ért monitorral billel hangfalakkal együtt.fõleg játékra filmnézésre meg letöltére használná.
köszi

The Town never be the same...today it looks like Disneyland.

MaSzKa
#46840
3300ft 1 jó antennás wifi 4dbi usb

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

atenza
#46839
Igazából nem nagyon kell fullos alaplap, crossfire vagy sli nem kell, a lényeg h a tuningot bírja és hõcsöves hûtõ jó lenne az alaplapon... WiFi csak a full extrás lapokon van?

MaSzKa
#46838
nagyon jó de annyiért elírás

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#46837
Athlon II X2 250
EZa jobb
mert olcsobban jobb alaplapot vehetsz hozzá biostar fullos 28eft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

belisz
#46836
WoW,és a Cod2 elfut rajta.

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

S4sa
#46835
Hi all! Tudom, hogy nem laptop téma 😊


Szerintetek ez jó? katt

Wow, Cod2 elfut rajta? 😊

:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::

belisz
#46834
LoL!

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

MerlinW
#46833
<#banplz>

[merlinw.org]

#46832
A faszt nincs <#hehe>
passatgt
#46831
az elsõ a jó, a többihez nincs burkolat<#gonosz1>

#46830
atenza
#46829
Csak ahogy néztem a 7es vagy 8as szériát sem lehet sokkal jobba túlhúzni, igaz azonos órajelen azért nem egyforma teljesítményûek. Amd-nél a plusz magok beüzemeltetése mennyire gyakori?

belisz
#46828
Tuning szempontjából E6300 jobb választás lehet (persze csak értelmes hûtõvel tuningold). Több pénzt rászánni és jobbat venni mindig megéri,kérdés persze,hogy van-e rá keret! 😄

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

#46827
kimaradt a topic szó az elejébõl. 😊

#46826
Hali! Tudom hogy ez nem windiwsos de remélem tudtok segíteni. Tegnap épp kocsikat töltögettem a GTA IV-hez amikor nem tudom mi történt és egyszer csak kiírta a gép a jobb alsó sarokba ilyen elõugró ablakba hogy "Your computer is infectid!" és hogy le akar tölteni valami programot de mikor elkezdi letölteni akkor egyszerûen megáll a letöltés a csík elején. Lehet ezzel valamit csinálni vagy újra kell telepítenem a gépet? Köszi és bocs hogy off-oltam.

atenza
#46825
Melyik éri meg jobban a tuningot is figyelembe véve? E6300 vagy Athlon II X2 250?
Jobb esetleg még pár ezret rászánni és jobbat venni?

#46824
Hali!

Errol mi a velemeny?

Corsair DDR3 XMS3 DHX TW3X4G1600C9DHX 4GB KIT /22 ezer/

Koszi.
MaSzKa
#46823
BIosTAr

Sapphire PURE CrossFireX PC-AM2RS790G (790GX/SB750) 2 év - 26.500Ft


EZ IS JÓ VÉTEL

a dfik sajnos drágák

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MR ME
#46822
biostar 😄DD
hamár abit nincs 😄

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

MaSzKa
#46821
úgy néz ki találtam jobb alaplapot:<#wave><#worship><#worship>

Biostar TA790GX A3+ (790GX/SB750) 2 év - 28.400Ft
Biostar TA785GE 128M (785G/SB710) 2 év - 21.900Ft
Biostar TA790GX XE (790GX/SB750) (µATX) 2 év - 24.500Ft
Biostar TA790GX 128M (790GX/SB750) 2 év - 24.600Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#46820

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#46819
I.C.ram
#46818
Koszi!
Solten
#46817
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 21.300 Ft
AMD Phenom II 545 AM3 BOX: 21.487 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 22.624 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.188 Ft
SAMSUNG 750GB 7200rpm 32MB SATA2: 16.238 Ft
MSI R4850-2D512-OC PCIE: 24.950 Ft
THERMALTAKE WingRS 200 VJ70001N2Z: 10.901 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.387 Ft
SAMSUNG S2033SW: 38.822 Ft
LOGITECH RX1500: 5.501 Ft
LOGITECH Classic Keyboard 200: 3.051 Ft

179.449 Ft

Saor Alba

#46816
Köszi!

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

Solten
#46815
Jos nem vagyok, tobb mint valoszinuleg eleg lesz 2 evig. Bar az LGA775 foglalat kuka lesz, az igaz. A belepo korajhetekkel meg lazan felveszi a versenyt, bivaly proci ez a Q9550 (12MB cache), hulyeseg platformot valtani. 3GHz-en jaratod, boven eleg szinte mindenhez.

Saor Alba

#46814
Üdv!
Azt tudom, hogy sokkal gyorsabb. A kérdésem inkább arra vonatkozott (igaz ez nem derül ki egyértelmûen), hogy mennyire lehet idõtálló az LGA775 tokozás, vagy célszerûbb valamelyik Core i5 vagy Core i7 platformra váltani. A Quad proci elég lesz-e még kb. 2 évig, tuningpotenciál mennyi van a Q9550-ben? Sajna mostanában lemaradtam kicsit.

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

Solten
#46813
1600 CL7 ennyiert?? Fasza. Van a Geil Ultranak 1333-as CL6-os modulja, bar az 28 ropi.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P esetleg, ~21k.

#46802: termeszetesen, csak tajekoztasd a futarszolgalatot. Altalaban csesznek betartani 😊 Pl. en delutanra kertem a szallitast, richtig delelott hozta. Ha meg erte mesz, sima ugy.

Saor Alba

Solten
#46812
Hi. Johogy megeri szvsz, a ket CPU eg es fold.

Saor Alba

Solten
#46811
Nem olyan jo, de legalabb halk. Hatranya hogy sajnos egyedi a 12-es cooler benne, nem igazan cserelheto.

Saor Alba

kifli
#46810
X4 810?
ramból pedig 1333-as is jó, nincs sok külömbség, hûtõ meg esetleg Arctic Cooling Freezer Xtreme? 7e körül van jó kis hûtõ
MaSzKa
#46809
hirtelen ilyen gépet írtam isminek

lényeg hogy halk legyen és kb 150eft

kössetek bele!

AMD Athlon II X4 620 29000ft
Cooler Master Hyper TX3 5000ft vagy Cooler Master Hyper 212 Plus 7500ft
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H 25000ft 3év
Gigabyte GZ-X1 Fekete 460W Superb táppal ház vagy Gigabyte GZ-X2 Fekete 460W Superb táppal ház 17500ft
SAMSUNG SH-S223L Fekete 6000ft 2év
Corsair DDR3-RAM 4GB PC3-12800 Kit 1600 MHz cl7 24500ft
Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ) 24500ft 3év
SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 VAPOR-X PCIE 33000ft 2év
167eft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

belisz
#46808
Bõven megéri lecserélni szerintem.

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

#46807
Hali! Szeretnék új vga-t venni és kérdezném hogy érdemes most venni egy ATI 4xxx sorozatú karit vagy várjak jövõ év elejéig amikor a dx11-esek ára kicsit már lentebb megy?

#46806
Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi processzorcsere ügyben. A jelenlegi proci: Core2 Duo E4400 3,2GHZ-en hajtva. Az új proci: Core2 Quad Q9550. Kérdés érdemes-e lecserélnem a meglévõt. Most minden fut rendesen, de késõbbiekre gondolva cserélnék. Egy ideg nem szeretnék lapot+memóriát venni, úgyhogy 1-2 évre tervezek. Tudom, hogy jelenleg nincs sok értelme a 4 magos procinak, de hátha változik valami a késõbbiekben a támogatást illetõen.

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

setuh
#46805
ertem jo lesz ez igy thx<#eljen>

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Prince of Máté
#46804
Az elsõ kérdés tárgytalan, elvileg a COOLERMASTER Hyper TX3-hoz jár paszta.

I.C.ram
#46803
Minden! Komplett gep kell. Semmim sincs jelenleg, meg egy gephazam se 😛
Prince of Máté
#46802
Lenne még 1 utsó kérésem 😄
Valaki ajánlana nekem az Iponból, procira való pasztát? Mert sok van, és nem tudom miben különböznek 😊 Ha lehetne minél olcsóbban, mert szerintem csak egyszer használatos lesz.
Egyébként az Iponból lehet úgy rendelni, hogy ma megrendelem a termékeket de pénteken tudom csak átvenni õket?