Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tominál 1920*1200 4xAA, 0* AF kap a 920-astól a 965 20 fps-t.
AF bekapcsolással ilyet fordulna a kocka?😄
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Saor Alba
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
"i5 750 pedig senkinem mondta hogy lenyomja az i7 920-at"
Hm, tenyleg... ideje nekem is visszavonulnom... <#unalmas>#unalmas> <#wink>#wink>
Saor Alba
<#zavart1>#zavart1>
i5 750 pedig senkinem mondta hogy lenyomja az i7 920-at,az i7 860 elõzi be itt ott.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
<#nezze>#nezze>
almodozz csak korajottel... <#rolleyes>#rolleyes> <#hehe>#hehe> jo ejt <#wave>#wave>
(azert ugye azt nem gondolod komolyan hogy a korajot lenyomna a korajhetet?? <#rolleyes>#rolleyes>)
Saor Alba
Techspot az egyetlen becsületes oldal,az összes többi beeértve a felhasználói méréseket is KAMUK!
<#wilting>#wilting><#help>#help>
Húztam aludni...😄
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Ooo nem egeszen..., pl az Overclockersclub tesztjeben a Phenom II 955, 10-11 fps-el veri csak el a corei7 965-ot... <#vigyor>#vigyor> link
Saor Alba
Saor Alba
Mint mondtam: MINDEN más oldalon az említett tesztekben 1-2 fps különbségek vannak,nem 10-15 a amd javára....
Nevetséges...
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Saor Alba
Augusztus 13.-ai tesztek.Gyanítom a tomshardware és az összes többi oldal ami kb tök ugyan ezeket az eredményeket produkálta mind intelbérenc és a Techspot irreális mérése az etalon..<#banplz>#banplz>
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Nem 10-15fps-t az amd javára ez lol...😄
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Saor Alba
Egyébként amit linkeltél az egy baromság..😄
q9550 kb egál a X4 955-ös-el,mindkettõ alapórajelen. Néhány tesztben q9550 nyer néhányban x4 955 Fc2 tesztben éppen kb tök egál a két proci,ez a teszteredmény amit benyomtál egy nagy baromság,hacsak nem szénnéhúzott x4 955-öt hasonlítottak q9550-hez...Azonos órajele amúgy q9550 elveri MINDEN tesztben az x4 955-öt...
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P; AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition; SAPPHIRE HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X PCIE
Csak hogy a fontosakat említsem... nah már most 2 hatalmas bajom van vele... összerakom az egészet egy ismerõssel, minden a helyén van... elindítjuk... nincs kép... aztán azt vettük észre, hogy se resetelni, se kikapcsolni nem lehet csak a táp kapcsolójával... aztán még azt is észrevettük, hogy a Videókártyán egy kis piros led CFT felirattal világít, amit egyértelmûen hibának értelmeztünk... kipróbáltuk más monitorokkal is de semmi
kérlek segítsetek mert már nem tudom hány órája ezzel veszõdünk:S
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
11.513Ft
MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240
:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::
Saor Alba
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Ez a teszt bíztatónak tûnik,meglátjuk,mindenesetre 0-ról indulva 775-öt venni továbbra is butaság.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
én türelmes vagyok😊
Apunak mindig igaza van! Most is.
Saor Alba
phenom II x4 proci meg hd4850es videó karihoz?
HOPPP
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
[merlinw.org]
A korajot??? <#zavart1>#zavart1> Van errol valami teszted? <#rolleyes>#rolleyes>

Saor Alba
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Skyline: köszi, nézegettem 47 körül is van már 😊
I5 rendszer: Proci 50
Alaplap: 32 (gigabyte p55 ud3)
Memória: Valami alacsonfeszes 20-30 között.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
GA-P55M-UD2 Motherboard
LGA1156, Intel P55, 4xDDR3-2000, 1xPCI-Ex16, 8xSATA-II, RAID, 1xGigLAN, 8Chl-HD, mATX
$178.65
Intel Core i5 750 Quad Core (2.66GHz) - LGA1156 8MB Cache
$306.75
[merlinw.org]
De ha már van olyan foglalat ami tud többet és még jönnek bele procik célszerübb azt venni,ha nem csak procicserérõl van szó...
775-ös alaplapot biztos nem cserélnék le,csak simán bele egy jobb proci. De ha nincs 775-ös akkor már felesleg venni...
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Az E és Q sorozatok igen jóra sikerültek, még jó ideig nem fogják leállítani a gyártásukat. 478-at is kb 3 éve nem gyártják
[merlinw.org]
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Vagy amd AM3 vagy 1156-os intel. Intelre nem jösz ki 60ból,marad az AMD AM3. 775-ös foglalatot már nem fejlesztik nem jön új proci hülyeség azt összerakni új alaplappal...
Amit itt lentebb leírtak neked hibátlan.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
