Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

duracellmumus
#46951
melegszik és tetû...

olyan 3.3-3.5Ghz körül jönne ki az ereje..

Apunak mindig igaza van! Most is.

#46950
játszani na akkor rakjatok már lécci nekem össze egy minnél olcsóbb de nagyon ütõs gépet.amin a pl gta 4 alap h fut.elõre is köszi

#46949
Hello

Olyan gépet szeretnék amire rátudok tenni 4 monitort
és ezeket egy nagyént kezeli

erre kellene vmi gép ami ezt tudja

elõre is köszi

duracellmumus
#46948
Játszani akarsz vagy rekordot dönteni?

Apunak mindig igaza van! Most is.

CopyKing92
#46947
eléggé jobb<#circling> Q8200 as meg felejtösös.. (:

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#46946
ne mond h az intel nem teljesítmény😄 a gigabyte alaplap jobb mint az asus?

CopyKing92
#46945
jah jovan.. akor mind1 xd hát ha minden féleképpen nem a teljesítmény kell.. csak a név😄

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

CopyKing92
#46944

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#46943
amd-t nem akarok mindenféleképpen intel-t szeretnék

CopyKing92
#46942
vagy válassz 3 magos AMD-t sztem

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#46941
aha értem. köszi akkor módosítok rajta.elég 2 magos proci is?

CopyKing92
#46940
memóriábol (4GB-t DDR3 1600/CL7-CL9 vagy 1333/CL6-CL7)
táp 460W-s is elég.
processzor egy tákolmány azt nem venném alaplap meg asus én gigát vennék.

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

CopyKing92
#46939
processzor-alaplap memória / táp felesleges ekkora. (:

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#46938
csõsztök.összeraktam magamnak egy gépet.szerintetek ez most 2009 ben jól szerepelne?

#46937
Amik eddig vannak tesztek mivel nem fanoskodók,meg nem amd/intel függõ tesztoldalak csinálták,azok alapján 1156 bestbuy játékra.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

CopyKing92
#46936
hö! solten ezen hogy menne a bármi jó féle gém? (: 😄
>Ezen<

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

S2000
#46935
Iponon is elstartoltak: Alaplap | CPU

#46934
Azért ez a "zugarus" kicsit durva jelzõ az eladóra.<#ejnye1> Személyesen ismerem. Nála minden hamarabb van, mint a bárhol MO-n. És megbízhatóbb is mint bármelyik boltos.

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

Solten
#46933
Thx, igazabol valami ertelmes oldal tesztjere vagyok kivancsi (nem pedig vmi zugarus araira...) 😊 Elvileg a hivatalos megjelenes 8-ika, akkor varhato a teszt-domping.

Saor Alba

#46932
Már régóta kaphatóak, pontosan 08.17-óta.Procik
Lapok

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#46931
Elméletileg eddig 6.-áról vlt szó új hírek szerint 8.-a franc tudja.

Eddigi tesztek amik felkerültek bíztatóak.
1156-os i7 860 itt ott kajolgatja az 1366-os i7 920-at ráadásul kevsebbet eszik és kapásból tovább húzták..😊
i5 750 játék teljesítményben ott van ahol i7-esek,játékokban kb egálosak.


I5 750 47-ér már vehetõ egyenlõre akárhonnan nézzük bestbuynak tûnik,az 1156-os alaplapok is jóval olcsóbbak mint az 1366-osak.Kb ott kezdõdik árban a prémum kategória ahol az 1366-nál az alap...😊

De tény pár nap múlva többet lehet tudni.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#46930
CORSAIR TwinX 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT - 22.026 Ft

Ezt a memót néztem multkor,nem jó korájhoz,1.9v....

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

MerlinW
#46929
Ezt kérte, hol hibáztam?😊 A lap is 1366-os.
100 körül kért i7-et, írtam😊

[merlinw.org]

MaSzKa
#46928
GIGABYTE GA-EX58-UD3R - 43.992 Ft
INTEL Core i7-920 2.66Ghz 1366 BOX - 63.960 Ft <#confused>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#46927
GIGABYTE GA-EX58-UD3R - 43.992 Ft
INTEL Core i7-920 2.66Ghz 1366 BOX - 63.960 Ft
CORSAIR TwinX 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT - 22.026 Ft

129.978 Ft

[merlinw.org]

Solten
#46926
Mikor jelenik meg a korajot? Ugy tudom meg 4 nap... Kivancsi leszek... <#zavart1>

Saor Alba

#46925
De szerintem várj az 1156-osok hivatalos megérkezéséig és tesztekig,jelenleg nagyon úgy fest hogy korájhét csak annak éri meg aki töb vidkaris rendszert akart,és tervezi hogy mocskos drágán beújít majd jövõre rá egy 6magos procit (maxifeleslegesen😄)
Ha játékra kell,filmnézésre,és nem szeretnél több vidkarist rendszert szerintem hagyd a francba,nem jó vétel JELENLEG.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#46924
GIGABYTE GA-EX58-UD4P 50 pénz kiváló hûtés,szereti ha piszkálgatják a procit.😊

P6t melegedõsebb,és lévén Deluxe tömve van olyan motyival amit átlag felhasz nem használ soha a büdös életbe.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#46923
Köszönöm.
Még csak tervezem az i7-et.
Az elfogadható ár alatt azt értem, hogy ne extrém hatszámjegyû legyen a dolog, felesleges extra szolgáltatásokra nem tartok igényt.
Az ASUS P6T Deluxe V2 63 eFt-ért még beférne, ha jó. Sajnos nem vágom úgy az alaplapokat, hogy magam döntsek mi az ok.

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

#46922
Integrált hang sztem már mindenen van,nem ettõl kerülnek ennyibe...😄

Asus P6T SE ~43 pénz
GIGABYTE GA-EX58-UD3R ~ 43 pénz
ASRock X58 Extreme ~ 38 pénz

De akkor inkább a gigabyte.
Ha ennyire az elfogadható ár a cél akkor felesleges volt 1366-os foglalatú procit venned,mert a triple chanel egyenlõre semmi elõnyt nem nyújt, több vidkaris rendszert nem fogsz építeni ráadásul még fogyaszt is a kicsike...


LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#46921
Tudna-e valaki Intel Core i7-920 alá valamilyen elfogadható árú alaplapot ajánlani, amin nincs integrált video és hangkártya?

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

#46920
Vagy fogod az egészet és gondolva arra hogy egyre többúj játék használja végre a 4 magot és gyorsabbak 4magoson,ha elbírja a lapod:
q9550 48 pénz,feltolod alapfeszen 3.6-ra és szépen gyûjtesz vid karira/vagy melléraksz egy 4850-est.😊


De van egy olyan gyanúm hogy a táp kérdésre nem kedvezõ válasz fog érkezni...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Solten
#46919
Hi. Sokat segitene ha leirnad az alaplap gyartojat, tipusat, a tapegysegnel detto.

Saor Alba

#46918
Proci + vidkari eladása benevan az árban?
Kb 15-20k-ért el tudod adni õket.
Milyen alalap?
Milyen táp???
Ha benne van:

E7300 Megvesz berak felteszed nyugodtan 3.6-ra. 25ezer.
+ Radeon 4870 1gb 35ezer

Ha nincs benne és 80 pénzzel számolunk:
E8400 alapfeszen 3.6 4.2-n megy léghûtéssel vidáman 33ezer
Radeon 4890 1gb 47ezer,de picit spórolsz kb 53ezer a 2gb.


Mindez feltéve hogy az alaplapod kezeli (általában biosfrissít után mind kezeli) és feltéve hogy minõségi az a táp.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Mr_no_NaMe
#46917
De milyen cuccokat kéne vennem, hogy a legjobb kombinációt kapjam abból a pénzbõl? Azért kérdezlek titeket, mert már nagyon nem vagyok benne ebben a témában...
passatgt
#46916
gyakorlatilag mindenbõl vehetsz újat😊

Mr_no_NaMe
#46915
Sziasztok!

Adott egy régi gépezet:

Atx LGA775,DDRII alaplap
Celeron 3.0Ghz proci
9600 GT
400-as táp

60.000 Ft-ból milyen lehetõségeim lennének a fejlesztésre? Szeretném az árban, és minõségben a legjobb választást kihozni. Sajnos az alaplapot nem vágom, így nem tudom, hogy meddig mehetnék el. De azt is le kéne cserélni sajna, van egy ilyen érzésem.
#46914
Így van, de az erõszeretet az kajakbaszás. <#wave>
Solten
#46913
Legszebb az egeszben hogy a kozeljovoben jonnek a 6 magos asztali processzorok... <#idiota> <#zavart1>

Saor Alba

Solten
#46912
"Anno mondták, fölösleges a virtualizáció.."

Szvsz pl az SG-re irkalo emberkek 99%-nak az is... 😄

Jatek = GPU. Ha CPU limites, akkor "passzianszban" is az lesz, nem kell hozza geteanegy... <#zavart1> Kulonben meg az elfuseralt konzolatiratok szot se erdemelnek.

Saor Alba

armageddon666
#46911
de átlag-user aztán fejét veri a falba, mikor kiadnak egy processzorigényesebb játékot, ami baszik a VGAra, és akkor máris milyen jó az X8 meg a Kórájkilenc...

Anno mondták, fölösleges a virtualizáció... Win7 XP-Mode...
Anno mondták, minek a négy mag?... GTA4? Arma2?

speciel ezek nem érintenek annyira, de mégis... lehet jobb lett volna 4-es helyett 6-os CPUt venni, esetleg 4magosat... kicsit többért...

de jah, alapvetõen igazad van 😊 a játékok többsége VGAlimites... csak holnap is így lesz?

@

#46910
Én 1024x768-ban játszok. <#vigyor2>

Monitor limit.<#buck>
Solten
#46909
Uhh emberek... <#rolleyes> Akkor nezzuk az "egyszeru user" szemszogebol... Az egyszeru usernek boven eleg lesz jatekra egy E8400 vagy akar egy X3 720. Miert? Mert mar ezekkel is VGA limites lesz a rendszer. Innentol fogva oly mindegy hogy Phenom ketto, Quad, Korajot vagy Korajhet van a gepben, az erotobblet nem ervenyesul a VGA miatt. Ideje lenne mar vegre megerteni. Persze super pi tesztben meg 800*600-ban szepen kijon a kulonbseg, csak az atlagfelhasznalo tojik a super pi-re, 800*600-ban meg 20 eve jatszott kispisti. Persze eroszeretettel talalkozhatunk marketingtesztekben ezekkel mert hudeszep eltero csikok jonnek ki vegeredmenyben. Aki ejjel nappal 24 oraban konvertal, vegyen korajhetet. Jatekhoz teljesen felesleges penzkidobas.

(gy.k.: a PH! "VGA-CPU parosok" tesztjei...)

Saor Alba

armageddon666
#46908
Pontosan 😊 de szerintem rossz embernek ment a válasz :$

@

#46907
<#kocsog> aki nem tud olvasni és fanboyoskodik<#nevetes1>

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#46906
CPU-t tesztelni 800x600-ban kell <#hehe>
Mennyé' verjed a géjmör pécédre.<#kocsog>
#46905
Ott van lejjebb processzor igényes teszt aminél kijön a különbség jócskán az i7/quadok javára,de én már nem vitázom feleslegesen....AMD a bestest...😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Sir Quno Jedi
#46904
Héhhéhééé! Mármeg milyen proca teszt az, ahol VGA limit van?!??! Betegek vagytok!??! Csak olyan teszetek ér(het)nek bármit, amik a procát tesztelik (pl. a Solten által lenézett SuperPI).

Leszarom, hogy valami 100-as rangú, hótbénán leprogramozott játékprogramocska hogy fut MOST a VGA miatt, mivel jönnek erõsebb VGA-k és jobban megírt programok. Akkor viszont látványossá válik a proca-proca közti különbség. Melóban meg a proca a limit és a HDD, ott csodásan érzkelhetõ a különbség. (Teszem azt egy kibebaszott nagy SQL script futtatása egy giant adatbázison)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

armageddon666
#46903
nem értem processzort miért nem tesztelnek processzorigényes játékkal :\ (ARMA2)

@

Solten
#46902
Far Cry 2-nel nem 8xAA a max? <#zavart1> Ilyen kis szep vga limit lenne mint a Stalkernal:



Je, a 30 ezres 3 magos hogy teljesit... <#vigyor> Ebbol is latszik hogy eleg egy 30 ezres processzor a "gamer" gepbe... <#zavart1>

Saor Alba