Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

atenza
#47002
Cooler Master m520ról mi a véleményetek? Fölösleges 16ért ilyet venni?
Egy phenom2 x2 545, 9600gt van csak a gépben szóval egy márksabb 400as is bõven jó 10k körül?

MerlinW
#47001
A 450HX már moduláris is, igaz 5-el drágább😊

[merlinw.org]

kifli
#47000
am szerintem is iponról kéne neked egy értelmes konfig...
pl:
Solten
#46999
#46997: nm

Jaja, nagyon fain, Seasonic bel, Adda venti.

Saor Alba

kifli
#46998
jokis tápocska
#46997
Ejha 😄 THX

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Solten
#46996
Mi ez a tre oldal? Iponrol olcsobban ossze lehetne dobni egy jobb gepet.

Saor Alba

#46995
ok köszi a helpet. 😄

Solten
#46994
GIGABYTE GA-MA790XT-UD4P: 29.525 Ft
AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition: 43.550 Ft
OCZ 4096Mb DDR3 1333Mhz Platinum KIT: 25.375 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.200 Ft
SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2: 18.625 Ft
GIGABYTE GV-R489OC-1GD PCIE: 49.964 Ft
CORSAIR PSU-400CX: 12.651 Ft
THERMALTAKE Element T VK90001N2ZD: 14.963 Ft

199.853 Ft

Saor Alba

kifli
#46993
igyekeztem nemsokkal drágább cuccokat írni mint amiket te válogattál össze, ha sok lehet még faragni, pl hd4730, az 24e
kifli
#46992
#46991
ezen az oldalon keress mar nekem egy normalis alaplapot legyszi. meg cpu hutot.de ne a legdragabbat 😄

kifli
#46990
ár alapján meg agp :/
ennyiért már 4850-et kapsz...
#46989
Dobj már össze nekem egy konfigot 200e FT-bõl ami idõt álló és megéri. Az új pl: CoD4MW2, Assassin's Creed és még azok amik most jönnek majd ki. Csak ház kell benne mindennel. THX 😊 SLI CF nem kell.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#46988
nem agp. nem tudom miért van odaírva.ha megnézem a videokartya adatlapjat akkor irja h pci

Solten
#46987
Jah, most latom csak, AGP... <#wow3> Grat...

Saor Alba

Solten
#46986
Most nem ertem (keso van). Komplett masina monitorral?

Saor Alba

Solten
#46985
<#levele> P31-antik, 3850: 27k?? Ez valami vicc? <#zavart1> Bovli CPU huto.

Saor Alba

#46984
na összeraktam magamnak egy gépet.az osztálytársamnak 2 magos 2.2-es intel procija van és nekem már az is bõven elég lenne.ezért választottam 2.6 ost.a listáról kifelejtettem a tápot, ami: gigabyte superb 460 w. na mit szóltok ehhez a konfighoz?:

#46983
Az hogy a cod4 min megy szaggatás nélkül egy dolog,de ha netenakarja tolni akkor anyira nem mind1 az a konfig,mert kell a sok sok fps..😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

passatgt
#46982
akkor az, mindegy😊

CopyKing92
#46981
lol boy 😄 60 ért már van 1 gigás HD4890 XDD és jobbik fajta.. LEGJOBB.. :dd

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

passatgt
#46980
annyira nem értek hozzá, de:

MSI P43-C51 - 19 345
4GB 1066MHz DDR3 RAM Geil Valuera - 22 610
Thermaltake TR2 W0089 470W tápegység - 14 205
ASUS TA-B72 táp nélküli ház - 8385
Intel Core2 Quad 2.66GHz dobozos Socket 775 Q8400 - 43 060
Sapphire Radeon HD4870 512MB DDR5 Toxic PCIExpress - 62 500

162555 + 2000 posta, aqua.hu-ról

#46979
Akkor pontosítok kicsit, ne keljen jó ideig a géphez hozzá nyúlni 😊 de 200e FT-be beleférjen házhoz szállítással együtt.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

passatgt
#46978
nekem a cod 4 egy amd 5200+, ati hd2600xt, 2gb 800-as rammal simán ment, akadás nélkül, nemtudom milyen grafikán😊

amikor vettem, nem volt 100e, 1 éve kb

#46977
*Cod4! és az új Cod4!MW2

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#46976
Isminek kell egy gép.
Alaplap, Processzor, Memória, Tápegység, Ház, Hûtés, csak maga a gép kell monitor egér stb. Max összeg 200e Ft
Segítsetek ami megéri és CoD2 Cod! és az új Cod!MW2-re kellene neki leginkább. thx

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Solten
#46975
igen (gy.k.: valasz, jobb also sarok, hasznald batran, fejlec hsz. szamtol balra eggyel)

link

Saor Alba

#46974
Jah, az nekem szólt.
Lehetõleg 50-70 körül

every damn day

Solten
#46973
#46968

Saor Alba

#46972
Nekem is ilyen gyorsan PLS! Arra kéne, hogy monitorhoz ps2-t tudjak csatlakoztatni!

every damn day

Dave00
#46971
Köszi a gyors választ😊

Solten
#46970
Hi: link

Saor Alba

#46969
Nekem is ajánljatok!

every damn day

Solten
#46968
mennyiert?

Saor Alba

Dave00
#46967
Sziasztok! Ehhez a laphozmilyen procit tudtok ajánlani 25 ezerért?
Elõre is köszi a válaszokat.

#46966
HALÓ, AV CSATLAKOZÓS MONITOR kerestetik!

every damn day

poppe
#46965
nah, csak hitachi lett 😊 remélem tényleg fasza lesz! <#wave>

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Solten
#46964
"Ha a cél a játék jó áron,gondolva az esetleges eljövendõ fejlesztésekre, akkor AMD!!"

<#eljen>

Saor Alba

Solten
#46963
Az volt, szorri... <#zavart1> <#wink>

#46936: nem igazan jatekra valo, elszaladgal rajta szepen az "alacsony gepigenyu" jatekok.

Saor Alba

#46962
Szeptember végére október elejére én is összerakok egy konfigot.
Alaplap: GIGABYTE GA-P55-UD3R
Processzor: INTEL Core i5-750 2.66Ghz
CPU hûtõ: AC Freezer Extreme Rev2
Memória: OCZ 4096Mb DDR3 1333Mhz Platinum KIT
Vga: Radeon HD5850 1GB
Táp: ZALMAN ZM460B-APS
Merevlemez: SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2
Ház: Cooler master centurion 590-RC
Monitor: Benq E2200HD
Egér: Logitech G5 Laser
Billentyûzet: Logitech Wave
Nem lesz olcsó de nincs kedvem fejlesztgetni 1-2 éven belül.

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

MerlinW
#46960
Intel Core i3/5/7

[merlinw.org]

#46959
mi az a koráj? 😄

CopyKing92
#46958
Intel fos AMD jobb (: Gigabyte meg eléggé jobb 😄

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

duracellmumus
#46957
órajel, magok száma, gyorsítótárak, stb..

egy 3magos 720-al el lehet lenni egy darabig, még húzni is lehet,

ill. am3-as foglalata van. amibe még 2-3 évig gyártanak cpu-t

ezt 775-rõl nem merném kijelenteni...

a 4850 1gb az teljesen ok!

ha mindenféleképpen intel-t akarsz venni akkor még várj egy kicsit mert itt vannak i-5-ék, és lesz az nemsokára olcsóbb.

ui: CL9-es ramot ne vegyél ha nem vagy türelmes😊


Apunak mindig igaza van! Most is.

#46956
Ha csak annyi a gondod az AMD-vel hogy nem értesz hozzá...
Akkor fogod ismételten azt a két szemetet (alaplap+proci) ami a listádon van,elfelejted gyüjtesz még kb 5ezer forintot és veszel egy Amd Phenom II X4 955-öt és hozzá egy jó alaplapot amit itt beajánlanak,sokidõre a proci alaplap gondod le van tudva,és AM3-as platformra még bõven fejlezt az AMD,szóval tudod csak proci cserével fejleszteni a géped ha gyzer kevés lenne...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#46955
Ha intelt szeretnél korájokban gondolkodj. 775-öst a jövõre nézve összerakni baromság,bár sokáig elég lesz,de már nem fejlesztik tovább.

Ha a cél a játék jó áron,gondolva az esetleges eljövendõ fejlesztésekre, akkor AMD!!

Ha nem szereted az AMD-t,és nincs pénzed korájra marad a 775.
Viszont azt az alaplapot és azt a procit felejtsd el..😄
GIGABYTE GA-EP45-UD3P
C2d E8400.
Majdnem ugyan ennyire jössz ki, mint azzal a két szeméttel amit beraktál a listára,e8400 3.6-on alafeszen elketyeg de 4.2-t is bír egy jobb hûtõvel, ud3p pedig nagyon jól húzható,és jó hûtésû lap.

De én várnék 1-2 hetet,nem a legokosabb új foglalat és procik érkezése elött 775-ösbõl bevásárolni...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

S2000
#46954
"Eléggé jobb" ez annyira tirexis volt...<#idiota>

#46953
😄 de mivel az AMD hez nem nagyon értek ott mit kell nézni?mi dönti el hogy melyik erõsebb?

duracellmumus
#46952
olcsó és ütõs... az 1liter vodka😊

Apunak mindig igaza van! Most is.