Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy phenom2 x2 545, 9600gt van csak a gépben szóval egy márksabb 400as is bõven jó 10k körül?
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition: 43.550 Ft
OCZ 4096Mb DDR3 1333Mhz Platinum KIT: 25.375 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.200 Ft
SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2: 18.625 Ft
GIGABYTE GV-R489OC-1GD PCIE: 49.964 Ft
CORSAIR PSU-400CX: 12.651 Ft
THERMALTAKE Element T VK90001N2ZD: 14.963 Ft
199.853 Ft
Saor Alba
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Saor Alba

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
MSI P43-C51 - 19 345
4GB 1066MHz DDR3 RAM Geil Valuera - 22 610
Thermaltake TR2 W0089 470W tápegység - 14 205
ASUS TA-B72 táp nélküli ház - 8385
Intel Core2 Quad 2.66GHz dobozos Socket 775 Q8400 - 43 060
Sapphire Radeon HD4870 512MB DDR5 Toxic PCIExpress - 62 500
162555 + 2000 posta, aqua.hu-ról
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
amikor vettem, nem volt 100e, 1 éve kb
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Alaplap, Processzor, Memória, Tápegység, Ház, Hûtés, csak maga a gép kell monitor egér stb. Max összeg 200e Ft
Segítsetek ami megéri és CoD2 Cod! és az új Cod!MW2-re kellene neki leginkább. thx
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Saor Alba
Lehetõleg 50-70 körül
every damn day
every damn day
Saor Alba
every damn day
Elõre is köszi a válaszokat.
every damn day
I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™
<#eljen>#eljen>
Saor Alba
#46936: nem igazan jatekra valo, elszaladgal rajta szepen az "alacsony gepigenyu" jatekok.
Saor Alba
Alaplap: GIGABYTE GA-P55-UD3R
Processzor: INTEL Core i5-750 2.66Ghz
CPU hûtõ: AC Freezer Extreme Rev2
Memória: OCZ 4096Mb DDR3 1333Mhz Platinum KIT
Vga: Radeon HD5850 1GB
Táp: ZALMAN ZM460B-APS
Merevlemez: SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2
Ház: Cooler master centurion 590-RC
Monitor: Benq E2200HD
Egér: Logitech G5 Laser
Billentyûzet: Logitech Wave
Nem lesz olcsó de nincs kedvem fejlesztgetni 1-2 éven belül.
MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
egy 3magos 720-al el lehet lenni egy darabig, még húzni is lehet,
ill. am3-as foglalata van. amibe még 2-3 évig gyártanak cpu-t
ezt 775-rõl nem merném kijelenteni...
a 4850 1gb az teljesen ok!
ha mindenféleképpen intel-t akarsz venni akkor még várj egy kicsit mert itt vannak i-5-ék, és lesz az nemsokára olcsóbb.
ui: CL9-es ramot ne vegyél ha nem vagy türelmes😊
Apunak mindig igaza van! Most is.
Akkor fogod ismételten azt a két szemetet (alaplap+proci) ami a listádon van,elfelejted gyüjtesz még kb 5ezer forintot és veszel egy Amd Phenom II X4 955-öt és hozzá egy jó alaplapot amit itt beajánlanak,sokidõre a proci alaplap gondod le van tudva,és AM3-as platformra még bõven fejlezt az AMD,szóval tudod csak proci cserével fejleszteni a géped ha gyzer kevés lenne...
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Ha a cél a játék jó áron,gondolva az esetleges eljövendõ fejlesztésekre, akkor AMD!!
Ha nem szereted az AMD-t,és nincs pénzed korájra marad a 775.
Viszont azt az alaplapot és azt a procit felejtsd el..😄
GIGABYTE GA-EP45-UD3P
C2d E8400.
Majdnem ugyan ennyire jössz ki, mint azzal a két szeméttel amit beraktál a listára,e8400 3.6-on alafeszen elketyeg de 4.2-t is bír egy jobb hûtõvel, ud3p pedig nagyon jól húzható,és jó hûtésû lap.
De én várnék 1-2 hetet,nem a legokosabb új foglalat és procik érkezése elött 775-ösbõl bevásárolni...
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
