Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Te tényleg nagyon el vagy tévedve...😄
Ilyen konfig hogyaviharba ne vinné a fullhd-t?😊
Még a Crysis-t is tolhatod 1920*108 minden maxon,vagy akár az Arma2-t is...😊
Ha nem akarsz 22 colosnál nagyobb monitort akkor inkább fullhd-s 22-esben gondolkodj,de alig párezerrel drágábban vannak 23-24es fullhd-k!
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
amúgy meg 23-as full HD. én is arra hajtok, jobban megéri mint egy kisebb. <#vigyor2>#vigyor2>
All hail the double x!
"16:9tol azert felek, mert nem olyan elterjedt arany a jatekoknal."
Ez meg butasag. Legalabb is nem talalkoztam olyan jatekkal ami nem tudta volna a 16:9-et (az igaz nem jatszok 1 millio gammel)... <#zavart1>#zavart1>
Saor Alba
de a te logikádat követve vegyünk 14-es full HD monitorokat (márha lenne) mert azon sokkal szebb és élesebb a kép? 😊
All hail the double x!
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Saor Alba
De ahogy érzed,mindenesetre ordító baromság.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Nem tudom miert olyan nehez megerteni, hogy kisebb helyen ugyanannyi pixel=elesebb kepet ad.
Legjobb pelda erre egy video. Legyen mondjuk 640x480-as felbontasu. Kurvara nem mindegy, hogy mondjuk 10 inch atmeron nezed, vagy 16 inch atmeron. Mert 16-nal mert szet lesz huzva a kep, es sokkal szarabb minosegunek fog hatni.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
20asnak sokkal kisebb a pixeltavolsaga 1680-ban, mint a 22-esnek...
Egy 15.4-es notinak sokkal elesebbe a kepe 1680ban, mert egyszeruen surubben vannak a pixelek.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ugyanakkor tény,bolha,én is 20-asról indultam aztán lett 22-es majd 24-es...Most tartok a 117 centis plazmánál....Még nem kevés de egyszer elborul az agyam méginkább...😄
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Ezt az ordenáré rettenetes nagy baromságot hol olvastad/kitõl hallottad?😄DDD
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Marcsak a monitort kene kivalasztanom a gepemhez, de nem tudok dontnei 😞
19", 20" es a 22" kozott.
19-esre azert gondoltam, mert az 1440-es felbontas nem olyan megterhelo mint az 1680-as, de azert viszonylag nagynak szamit.
20-asra azert, mert az 1680as felbontassal elesebbe a kepe, mint a 22-esnek, es nem is olyan hatalmas. Viszont felek hogy 1680nal mar jol megszivom 1-2 ev mulva, mert nem fogja birni a gepem
22-esre meg azert, mert hatalmas a valasztek a 20assal szemben, es szinte egyarban is mozognak, viszont felek, hogy ez mar tul nagy monitor.
Foleg jatekra es filmnezesre fogom hasznalni, valamint excel, stb.
Mit ajanlotok?
Valamint 16:10 kontra 16:9? 16:9tol azert felek, mert nem olyan elterjedt arany a jatekoknal.
Legyszi segitsetek, mert mar csak ez hianyzik a gepemhez 😊
Koszi!
Saor Alba
Amit én összeraktam neked az jobb config mint ez és 108000ft-ért házhozviszik összerakva, kipróbálva, szal olcsóbb is. Ha belefér akk +4k egy 4850 fasza hûtéssel, és még mindig olcsóbb. Szerintem inkább iponról rendelj
Saor Alba

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
Saor Alba
Igy van, FSP beles Gigabyte Superb vagy a #46994-ban levo Corsair (Seasonic beles).
Saor Alba
Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n