Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#47052
Éreztem én, hogy fel kell tennem ezt a kérdést.<#zavart1>
#47051
Pfffffffffffffffffff....
Te tényleg nagyon el vagy tévedve...😄

Ilyen konfig hogyaviharba ne vinné a fullhd-t?😊
Még a Crysis-t is tolhatod 1920*108 minden maxon,vagy akár az Arma2-t is...😊

Ha nem akarsz 22 colosnál nagyobb monitort akkor inkább fullhd-s 22-esben gondolkodj,de alig párezerrel drágábban vannak 23-24es fullhd-k!

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Solten
#47050
Na ez a VGA boven birja a Full HD felbontast... <#zavart1>

Saor Alba

I.C.ram
#47049
i5 750 2.66 ghz
hd4890 1 gb
4 gb geil ddr3 1333 mhz cl7 dual kit
#47048
Konfigod?
I.C.ram
#47047
22-es mellett dontottem vegul, mert 1680-as felbontas valoszinu sokaig birni fogja a konfigom az 1900-ast meg mar a vasarlas pillanataban se birna el minden jateknal 😛
#47046
Lakásban 3 rendszer és 2 tároló vinyó van mindegyik mûködik már 3 éve semmi gond remélem nem is lesz.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#47045
Nem, a monitor problémásnak a 640*480-as 10/16 inches hülyeségére.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

pxxl
#47044
hehhh pölö pasziánsz <#hehe>


amúgy meg 23-as full HD. én is arra hajtok, jobban megéri mint egy kisebb. <#vigyor2>

All hail the double x!

Solten
#47043
Na mind1, szvsz vasarolj egy 23"-24" Full HD-t 😊

"16:9tol azert felek, mert nem olyan elterjedt arany a jatekoknal."

Ez meg butasag. Legalabb is nem talalkoztam olyan jatekkal ami nem tudta volna a 16:9-et (az igaz nem jatszok 1 millio gammel)... <#zavart1>

Saor Alba

Solten
#47042
Ezt nekem irtad? 😊

Saor Alba

pxxl
#47041
egy 640x480-as mozi 10 meg 16 meg 22 inchen is ugyanúgy "szép" lesz ha 640x480-as felbontásban nézed. az hogy mennyire nagyítod fel az más kérdés.

de a te logikádat követve vegyünk 14-es full HD monitorokat (márha lenne) mert azon sokkal szebb és élesebb a kép? 😊

All hail the double x!

#47040
Ennyi erõvel egy 22-es lcd-n fullhd-ban élesebb a kép mint a 42colos fullhd lcd-n...Te most ezt az ordító baromságot komolyan gondolod?😄

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Solten
#47039
Keppont tavolsag a lenyeg, pl. adott ket monitor: 22" es 24". mindketto full HD-s. Ha pl. a 22"-sen nagyobb a keppont tavolsag akkor elvileg ugye a 24"-sen lesz szebb a kep. Azonos keppont-tavolsag mellett elvileg a 22"-n. Elvileg mert szvsz a szem total erzekeli a kulonbseget, csak annyit latsz hogy a 24"-esen nagyobb a kep, hiszen mindketto 1920x1080 pixel. Tehat nagyobb a kep de semmivel se lesz eletlenebb (azonos felbontas eseten).

Saor Alba

#47038
Téged valaki/valami nagyon félretájékoztatott....
De ahogy érzed,mindenesetre ordító baromság.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

I.C.ram
#47037
Nem azt mondtam, hogy RESZLETESEBB lesz a kep, hanem azt, hogy nem lesz annyira mosott.

Nem tudom miert olyan nehez megerteni, hogy kisebb helyen ugyanannyi pixel=elesebb kepet ad.

Legjobb pelda erre egy video. Legyen mondjuk 640x480-as felbontasu. Kurvara nem mindegy, hogy mondjuk 10 inch atmeron nezed, vagy 16 inch atmeron. Mert 16-nal mert szet lesz huzva a kep, es sokkal szarabb minosegunek fog hatni.
Sir Quno Jedi
#47036
Figyuláljál! Attól, hogy sûrûbben vannak a pixelek semmi sem lesz "ÉLESEBB"! A képen nem fog magától több részlet nõni, ha erre gondolsz...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47035
Gondolom akkor a 22 colos fullhd monitorok is élesebbek mint a 24-es társaik<#kuss><#kuss>

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#47034
<#kuss><#kuss><#kuss>

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

I.C.ram
#47033
Aha.. oke koszi 😛

22 a max.
I.C.ram
#47032
Mar miert lenne baromsag?

20asnak sokkal kisebb a pixeltavolsaga 1680-ban, mint a 22-esnek...

Egy 15.4-es notinak sokkal elesebbe a kepe 1680ban, mert egyszeruen surubben vannak a pixelek.
Sir Quno Jedi
#47031
Jah, az is.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47030
Az új játékokban is meglátszódik, Arma 2-ben pl rendesen sokat dob a többmag😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Sir Quno Jedi
#47029
Jah, akit zavar, hogy mifasznak van 4 magos gépe, az használjon 7zip-et, mert az tud 2+ szálon tömcsizni és nagyon meglátszik az egyszálashoz képest.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47028
Gyanítom kevés a gépe ahhoz hogy fullhd felbontásban játszon,tehát a 26-os monitor/42-es fullhd lcd....Kicsit nem a legjobb választás,fõleg hogy egyiket sem kapod meg 30-40 körül (ez kb a 22-esek ára)....😄

Ugyanakkor tény,bolha,én is 20-asról indultam aztán lett 22-es majd 24-es...Most tartok a 117 centis plazmánál....Még nem kevés de egyszer elborul az agyam méginkább...😄

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#47027
"20-asra azert, mert az 1680as felbontassal elesebbe a kepe, mint a 22-esnek,"

Ezt az ordenáré rettenetes nagy baromságot hol olvastad/kitõl hallottad?😄DDD

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Sir Quno Jedi
#47026
nem vesz samu = nincs gond vele 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47025
Arra lehet(ne) következtetni belõle hogy hamarosan több helyen is kapni lehet, és talán nem lesz annyi gond vele mint az f1-el.
Sir Quno Jedi
#47024
Ne fárassz! Nézdd meg a "kereskedõ" oldalán, hogy tán SOHA NEM IS VOLT nekik. Sokkal trébb oldalt mondjuk nem is nagyon láttam még, a keresõjük egy vicc, de úgy az egész is az. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#47023
26" alatt az nem monitor, csak bolha (ASUS 26" pl. jóak). 😄 DE inkább vegyél ócsóé 42"-es FULLHD 1:1 pixelmappingos LCD TV-t és hallelujja!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47022
Ha valaki 1 tb-os f3-at akar, elvileg már van itthol is itt
I.C.ram
#47021
Tudom nem teljesen ide tartozik, de ez a topik porog a legjobban.

Marcsak a monitort kene kivalasztanom a gepemhez, de nem tudok dontnei 😞

19", 20" es a 22" kozott.

19-esre azert gondoltam, mert az 1440-es felbontas nem olyan megterhelo mint az 1680-as, de azert viszonylag nagynak szamit.

20-asra azert, mert az 1680as felbontassal elesebbe a kepe, mint a 22-esnek, es nem is olyan hatalmas. Viszont felek hogy 1680nal mar jol megszivom 1-2 ev mulva, mert nem fogja birni a gepem

22-esre meg azert, mert hatalmas a valasztek a 20assal szemben, es szinte egyarban is mozognak, viszont felek, hogy ez mar tul nagy monitor.

Foleg jatekra es filmnezesre fogom hasznalni, valamint excel, stb.

Mit ajanlotok?

Valamint 16:10 kontra 16:9? 16:9tol azert felek, mert nem olyan elterjedt arany a jatekoknal.

Legyszi segitsetek, mert mar csak ez hianyzik a gepemhez 😊

Koszi!
#47020
aha 😄 na ezt még megkérdem 😄 köszi a segítséget 😄

Solten
#47019
Ugy hogy elbattyogsz anyukaddal a bankba, igenyeltek szabadfelhasznalasu hitelt, utana megrendeled az iponrol. A futar meg eljut minden telepulesre ahova vezet betonut (talan meg folduton is). Ez is egy realis opcio. Minden vilagos (a hitel miatt ragaszkodsz ahhoz az ubergany oldalhoz nem??)? <#zavart1>

Saor Alba

#47018
ezt hogy érted? 😄

Solten
#47017
Van pl szabad felhasznalasu hitel is.. szal.. 😊

Saor Alba

#47016
#47011 :/

kifli
#47015
2400ft a pk, ebben a garanciafutár is benne van, szal ha valami elbaszodik értejön a fuár és viszi hozza ingyé.
Amit én összeraktam neked az jobb config mint ez és 108000ft-ért házhozviszik összerakva, kipróbálva, szal olcsóbb is. Ha belefér akk +4k egy 4850 fasza hûtéssel, és még mindig olcsóbb. Szerintem inkább iponról rendelj
passatgt
#47014
ja, az a videókártya nagyon zsír<#gonosz1><#eljen>

Solten
#47013
Na ez mar egy fokkal jobb. Ednet 5.1 vicckartya nem szukseges, sokkal jobb szvsz az alaplapra integralt tobbcsatornas Realtek HD. Az Ednet arat meg forgasd bele valamilyen ertelmes hazba vagy CPU hutobe.

Saor Alba

#47012
szóljatok ha nem tudjátok elolvasni 😄

#47011
mivel én rohadt messze lakok Pesttõl és jó ha félévente elmegyek oda , és nincs annyi pénz h egybe kifizessem ezért részletre kell venni és ahhoz h részletre vegyem legalább 2 napig Pesten kéne lenni ( hitelügyintézés, összerakás stb) ezért ez nem megoldható.Ha az IPON Miskolcon lenne akkor simán onnan venném.ja és csak a ház meg ami benne van az kell.a többi megvan (egér billentyû monitor). inkább helybe ezt fogom venni:

CopyKing92
#47010
mármint nem full hájg akármi négyszar 8szor aa -val :Ð stb vel de el menne rajta :B😄 ha ennek le megy az ára jövöre 100 ra ilyetveszek :Ð

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Solten
#47009
Helyesen irtad, szerinted... <#zavart1>

Saor Alba

CopyKing92
#47008

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Solten
#47007
Hi: link

Saor Alba

#47006
hello. Laptop vásárlásba kérném a segítségeteket.Milyen géept ajánlotok max 120k ért?
Solten
#47005
"szóval egy márksabb 400as is bõven jó 10k körül?"

Igy van, FSP beles Gigabyte Superb vagy a #46994-ban levo Corsair (Seasonic beles).

Saor Alba

#47004
16-ért nagyon jó árban van. Simán megéri vedd meg. Igaz túlságosan nagy a gépedhez, de nagyon halk táp, hangja nincs. Moduláris is.

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#47003
Egyszerüb lenne ha megmondanád mennyi a keret,és aban mi legyen...Csak a gépház,vagy monitor egér bill is?😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n