Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
lenne 1 fontos kérdésem melyik a legjobb 500w-os táp?
+ még 1 melyik most a legjobb windows???
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
Én mostanában vettem egy Sennheiser HD 202-t, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyönyörû hangja van, minõségi, kényelmes. Mondjuk függ attól is, hogy mire használnád, de szerintem ez egy ideális választás.
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Mikrofonos legyen?
Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Fülbe dugós fülhallgató, vagy fejre tevõs fejhallgató?
Mekkora összeg a felsõ határ?
Hi-fi minõség vagy gyengébb is jó?
Legyen-e hangerõ szabályzó a zsinórján pluszban?
Érzékeny a füled ha órákon át nyomja egy félpuha fejhallgató?
(mert akkor nagyobb fül körül támaszkodó kell)
Hordoznád is, vagy csak az íróasztal környékén használnád?
Hallottál már a Sennheiser és az AKG márkákról?
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
GIGABYTE GA-MA770-UD3 1 db 17.513 Ft
AMD Phenom II 720 AM3 BOX Black Edition 1 db 28.470 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 800Mhz 2 db 15.200 Ft
POWERCOLOR HD4850 512MB PCS DDR3 PCIE 1 db 26.600 Ft
WD 320GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 10.925 Ft
NEC AD-7241S fekete 1 db 5.563 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.387 Ft
123.231 Ft
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W
120 ezer kb...
[merlinw.org]
AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition: 47.970 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 22.500 Ft
GIGABYTE GV-R489UD-1GD HD4890 1GB PCIE: 48.152 Ft
Saor Alba
MSI VR630X-236HU Notebook:
Processzor: AMD Athlon 64 X2 QL-62 (2 GHz, 1 M😎
Memória: 2x2GB DDR2 667
Chip készlet: nVIDIA MCP77 MH
Merevlemez meghajtó: 320Gb 5400 SATA
Kijelzõ: 16" WXGA HD
Kijelzõ: 1366 x 768
Video vezérlõ: NVIDIA GeForce 9100M G
Optikai meghajtó: DVD-RW Super Multi
Modem: nem
Hálózat: 10/100/1000 ethernet (RJ45), 802.11b/g WLAN
Bõvítõ kártya hely: 1 db ExpressCard slot
Kártyaolvasó: 5 in 1 (SD/MMC/XD/MS/MS PRO)
Webkamera: 1.3 megapixel
USB kapu: 3 db USB2.0
Monitor kimenet: 15-pin D-Sub
Audio ki/be menet, mikrofon bemenet
Akkumulátor: 6 cellás 4400 mAh Li-ion
Méret: 374 x 246 x 26.8-35.5 mm
Tömeg: 2,54 kg
[merlinw.org]
Saor Alba
Erre a lapra már nem érdemes fejleszteni. Inkább vegyél új lapot és procit.
GIGABYTE GA-MA770-UD3 17.513Ft
AMD Athlon II X2 240 AM3 BOX 14.916Ft
32.429 Ft
ipon.hu
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W
[merlinw.org]
a vga elég még egy ideig ugye ?
mert azt egy ideig nem szeretném kicserélni.
\"Erről van szó!\"
[merlinw.org]
Tirexi haverunk mit írt?:
"Tirexi - 2009.09.10 18:22
VISSZA A HIRHEZ
Heh, sorba döglenek majd be ezek a VGA-k.
Mi az a kis rács a kártya elején?
Az akar lenni a szellõzés?
Grat ATI megint megmutattad hogy mit tudsz.
Nyáron jó lesz a porszívó helyett, ha nem más miatt a hangja miatt biztos."
hát nVidia-t még nemlátott? XDDD sztem azt se tudja hogy mi ezezez.. xddd
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
fotográfik kolomp edisön :D
#47264 : még most annyi játék nem használja ki a 4 magot de a jövõben szerintem egyre több fogja igényelni 😊
\"Erről van szó!\"
fotográfik kolomp edisön :D
[merlinw.org]
november körül várható valami árcsökkenés procik terén ?
\"Erről van szó!\"
\"Erről van szó!\"
Karácsony körül érdemes venni alkatrészeket vagy akkor felnyomják az árakat?
mert egy új processzoron gondolkodom (4 magoson ) és olyan 30 -at szánnék rá.
videokártyámat meghagynám mivel annyira nem akarok költekezni.
ezt a procit ami most van kb mennyiért lehetne elpasszolni ?
februárban lett véve ez a gép.
és érdemes erre épiteni vagy ha már új procit akarok akkor új alaplap is kell ?
\"Erről van szó!\"
marad a tápvásárlás, és a többi... csak jó lenne tudni melyiket éri meg?!
Akkor már tényleg csak a hardverek egyenkénti letesztelése van hátra. RAM kap elég feszt?
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD