Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#47303
Végül is ízlés kérdése. Én is meghallgattam mindkettõt, igazából nagyon jó hangjuk van, nekem a 202 jött be jobban. De semmiképp sem jársz rosszul a 201-el sem, az biztos. Ráadásul az olcsóbb is valamivel.
passatgt
#47302
táp passz, winbõl meg a 7

#47301
Sziasztok!!!

lenne 1 fontos kérdésem melyik a legjobb 500w-os táp?
+ még 1 melyik most a legjobb windows???

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#47300
Egyetértek,ma vett szomszéd 201-et meghallgattam,nagyon fasza. Ennyi pénzért talán Én is befektetek egy ilyenbe.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#47299
Hi: link

En meghallgattam a 202-t is, de szvsz a 201-nek jobb a hangminosege.

Saor Alba

#47298
Hali!

Én mostanában vettem egy Sennheiser HD 202-t, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyönyörû hangja van, minõségi, kényelmes. Mondjuk függ attól is, hogy mire használnád, de szerintem ez egy ideális választás.
#47297
Telefonhoz is használnád headsetnek?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47296
Nos akkor a kérdéseim:

Mikrofonos legyen?
Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Fülbe dugós fülhallgató, vagy fejre tevõs fejhallgató?
Mekkora összeg a felsõ határ?
Hi-fi minõség vagy gyengébb is jó?
Legyen-e hangerõ szabályzó a zsinórján pluszban?
Érzékeny a füled ha órákon át nyomja egy félpuha fejhallgató?
(mert akkor nagyobb fül körül támaszkodó kell)
Hordoznád is, vagy csak az íróasztal környékén használnád?
Hallottál már a Sennheiser és az AKG márkákról?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47295
Tudtam, hogy egy vicces humorherold megtalál 😊 Füles, fejhallgató fülhallgató, töm mind1, jól szóljon és ne essen szét 2 hét múlva. Nagyon teszteket sem találok ez ügyben, legalábbis magyar oldalakon.

#47294
Tradícionális, minõségi és ötezeré a Tied! <#idiota>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47293
???

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47292
Hát rohadt sokat lendítene a témában ha konkretizálnád mit szeretnél. A füles elég tág fogalom.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47291
Tudnátok nekem ajánlani jó minõségû füleseket olyan 5000 forint környékén? Nem kell túl fullos de gagyi se legyen 😊Nem túl témába vágó kérdés de max el leszek küldve melegebbre 😊

#47290
Szia!

GIGABYTE GA-MA770-UD3 1 db 17.513 Ft
AMD Phenom II 720 AM3 BOX Black Edition 1 db 28.470 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 800Mhz 2 db 15.200 Ft
POWERCOLOR HD4850 512MB PCS DDR3 PCIE 1 db 26.600 Ft
WD 320GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 10.925 Ft
NEC AD-7241S fekete 1 db 5.563 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.387 Ft
123.231 Ft

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

hungary27
#47289
Akkor Itt...
120 ezer kb...
#47288
Szerintem igen. 😄
Solten
#47287
Acer-re gondoltal Merlin? 😉

Saor Alba

MerlinW
#47286
Mostanában Asus Aspire sorozatával vagyok jóban. Hasonló konfigok, hasonló árakon.

[merlinw.org]

Solten
#47285
GIGABYTE GA-MA790XT-UD4P: 29.011 Ft
AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition: 47.970 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 22.500 Ft
GIGABYTE GV-R489UD-1GD HD4890 1GB PCIE: 48.152 Ft

Saor Alba

Dave00
#47284
Ahham értem köszi😊 Bocsi hogy ennyit kérdezek csak haverok akarnak újjítani gépet😊 Meg azt hiszem lassan én is😊max 150ezer-bõl kellene egy alaplap, egy proci, és egy videókártya. Amúgy köszi mindenkinek az eddigi segítségeit.

kifli
#47283
jap
Dave00
#47282
Hali, hát õõ lehet hogy jó amit írsz, de am2-es foglalatos alaplapba, belemegy am3-as foglalatos proci?

#47281
ha van ebbe az árkategoriába jobb, írjátok le lécci
MerlinW
#47280
Elsõ blikkre igen kellemes. Az ára pedig kifejezetten jó. Mondjuk MSI elásta magát nálam rég, de ez saját szoc probléma.


MSI VR630X-236HU Notebook:

Processzor: AMD Athlon 64 X2 QL-62 (2 GHz, 1 M😎
Memória: 2x2GB DDR2 667
Chip készlet: nVIDIA MCP77 MH
Merevlemez meghajtó: 320Gb 5400 SATA
Kijelzõ: 16" WXGA HD
Kijelzõ: 1366 x 768
Video vezérlõ: NVIDIA GeForce 9100M G
Optikai meghajtó: DVD-RW Super Multi
Modem: nem
Hálózat: 10/100/1000 ethernet (RJ45), 802.11b/g WLAN
Bõvítõ kártya hely: 1 db ExpressCard slot
Kártyaolvasó: 5 in 1 (SD/MMC/XD/MS/MS PRO)
Webkamera: 1.3 megapixel
USB kapu: 3 db USB2.0
Monitor kimenet: 15-pin D-Sub
Audio ki/be menet, mikrofon bemenet

Akkumulátor: 6 cellás 4400 mAh Li-ion
Méret: 374 x 246 x 26.8-35.5 mm
Tömeg: 2,54 kg

[merlinw.org]

#47279
hi MSI VR630X-236HU errõl mi a véleményetek?
MerlinW
#47278
Áhhá, világos.

[merlinw.org]

#47277
Köszi szépen!
Solten
#47276
De joval rovidebbek az Everest kabelei (ami mondjuk csak "alsotapos haznal" hatrany), nem a mennyisegukre ertettem.

Saor Alba

#47275
Szia!
Erre a lapra már nem érdemes fejleszteni. Inkább vegyél új lapot és procit.
GIGABYTE GA-MA770-UD3 17.513Ft
AMD Athlon II X2 240 AM3 BOX 14.916Ft
32.429 Ft
ipon.hu

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

MerlinW
#47274
Szerintem még 1-2 évig kihúzod vele. Persze ez a játékfejlesztõktõl és a piactól függ😊 Na meg persze az igényeidtõl. 2 év múlva valószínûleg már nem max beállításokon fogsz játszani.

[merlinw.org]

DeerHunter01
#47273
köszi szépen a gyors választ.
a vga elég még egy ideig ugye ?
mert azt egy ideig nem szeretném kicserélni.

\"Erről van szó!\"

MerlinW
#47272
A tiedbe bármelyik E és Q belemáûszik. Core i sorozat nem játszik, más a foglalatuk.

[merlinw.org]

DeerHunter01
#47270
és jó lenne a lapomhoz a proci ?

\"Erről van szó!\"

Dave00
#47269
Sziasztok! Ehhez a laphoz milyen processzort ajánlotok? Max 30-32ezer lenne rászánva ha még egyáltalán megéri rászánni!Elõre is köszi

CopyKing92
#47268
FIGYELJÉTEK!!!! Ipon on van hír a 5870 esröl...<----

Tirexi haverunk mit írt?:

"Tirexi - 2009.09.10 18:22

VISSZA A HIRHEZ

Heh, sorba döglenek majd be ezek a VGA-k.
Mi az a kis rács a kártya elején?
Az akar lenni a szellõzés?

Grat ATI megint megmutattad hogy mit tudsz.

Nyáron jó lesz a porszívó helyett, ha nem más miatt a hangja miatt biztos."


hát nVidia-t még nemlátott? XDDD sztem azt se tudja hogy mi ezezez.. xddd

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

MerlinW
#47267
Mindenki arra költi amire akarja😊

[merlinw.org]

#47266
szerintem meg kár a pénzt szórni ilyen hülyeségre amíg nincs rá szükség...

fotográfik kolomp edisön :D

DeerHunter01
#47265
úgyis csak novemberre lenne meg rá a pénz tehát addig jó 😊

#47264 : még most annyi játék nem használja ki a 4 magot de a jövõben szerintem egyre több fogja igényelni 😊

\"Erről van szó!\"

#47264
Ez 2db 5200-es egyben. Mellesleg minek a 4 mag? Renderelsz?

fotográfik kolomp edisön :D

MerlinW
#47263
Intel szerintem biztos. Itt vannak az új procik, jön a karácsony, a játékdömping. Ha el akarják adni az i5-öt csökkenteni kell az E és Q árakat. AMD-t meg nincs hova csökkenteni😊

[merlinw.org]

DeerHunter01
#47262
sry a 3 postért de ezt elfelejtettem leirni.
november körül várható valami árcsökkenés procik terén ?

\"Erről van szó!\"

DeerHunter01
#47261
Ezt néztem ki mivel elég olcsó a többihez képest bár azt nem értem hogy egy kétmagos procitól miért csak 1-2 ezerrel drágább..

\"Erről van szó!\"

DeerHunter01
#47260
Hi.
Karácsony körül érdemes venni alkatrészeket vagy akkor felnyomják az árakat?

mert egy új processzoron gondolkodom (4 magoson ) és olyan 30 -at szánnék rá.
videokártyámat meghagynám mivel annyira nem akarok költekezni.
ezt a procit ami most van kb mennyiért lehetne elpasszolni ?
februárban lett véve ez a gép.
és érdemes erre épiteni vagy ha már új procit akarok akkor új alaplap is kell ?

\"Erről van szó!\"

#47259
Nincs. mint mondtam már mindent leteszteltem, a hardvereket is egyenként, és akkor is csinálta!
marad a tápvásárlás, és a többi... csak jó lenne tudni melyiket éri meg?!

#47258
Restart elõtt nincs semmi fagyogatás, akadozás?
Akkor már tényleg csak a hardverek egyenkénti letesztelése van hátra. RAM kap elég feszt?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47257
sajna akkor is, mondom hogy minden lehetõséget kipróbáltam 😊

#47256
Ha egy alsó kategóriás szünetmentesed van (APC-nél 35k alatt kb.), akkor annak csak kvázi szinuszos a jele. Ez PFC-s tápoknál szokott problémát okozni esetenként. Próbáld ki szünetmentes nélkül és ha akkor is csinálja, térjünk vissza rá.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47255
de van, de akkor is csinálja...

#47254
Jut eszembe szünetmentesed nincs egész véletlenül?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD