Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Szerintem tápcsere lesz, aztán ha akkor is csinálja még, alapcsere. Amúgy is szeretnék egy jobb konfigot (alaplap+proci+memória). Abban segítség?
Elõidézhetõ a jelenség rövid idõ alatt?
Vagy csak úgy elszórtan csinálja?
Nincs ismerõsöd akihez felvihetnéd tápcserére kipróbálás céljából?
Merre felé laksz?
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Van egy problémám: spontán fogja magát a gép és újraindul😞 valószínû hardver összeütközésem van! Próbáltam már mindent (memória teszt, kivettem videokártyát, Windows7ben kikapcsoltam az automatikus újraindítást probléma esetén) de sehogy sem derült rá fény, miért?!
Kezdek a tápegységre vagy az alaplapra gyanakodni. Tudna valaki segíteni, hogy az alábbi konfighoz milyen tápot ajánl?
alaplap: Gigabyte GA-MA770-DS3
processzor: AMD Athlon 64x2 Dual Core Processor 6000+
videokártya: nVidia GeForce 9800GTX
memória: Kingston KVR667D2N5/1GB x 2
táp: Chieftec 400W ATX
van 2winchester és egy DVD-író
op.rendszer: Windows7 64bit
vagy ha nem a tápegység, akkor mi lehet a baj? Lehet "kidobom" és veszek újat. Ez esetben új alaplap, memória, proci és táp. Mit ajánlanátok felsõ kategória alsó határa esetén?
Köszi elõre is a segítséget!
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
[merlinw.org]
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W
Saor Alba
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 1 db 20.981 Ft
AMD Phenom II 945 AM3 BOX 1 db 40.819 Ft
OCZ 4096Mb DDR3 1333Mhz Platinum KIT 1 db 25.375 Ft
XFX HD4870 1GB DDR5 LITE PCIE 1 db 36.594 Ft
WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 12.312 Ft
NEC AD-7241S fekete 1 db 5.563 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
CORSAIR PSU-400CX 1 db 12.462 Ft
LG W2242T-PF 1 db 42.790 Ft
206.471 Ft
ipon.hu
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W
Saor Alba
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
#47227: azt a 880GTS-t dobd ki onnan
MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240
Asus k53SV~~~i5-2410, Geforce gt540M,4GB DDR3 1333mhz, win8.1 64 bit
Ez azért elég érdekes:

At idle the Core i5 and Core i7 870 use less power than any other processor we've ever tested. Note that these idle power figures include an idling GeForce GTX 280. With a lower power graphics card, you could easily get to idle power consumption around 60W. Once we start seeing on-package GPUs, total system power consumption should drop even further.
"Papíron" 30 watt a különbség például a c2q a tesztelt i5-i7 közt, most ennyire rosszul mértek, vagy ennyire jó a kórájok energiagazdálkodása?
A ph! tesztben messze nem ez a helyzet...
"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."
MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240
Du hívtak az Ipontól, Sapphire 4890 VAPOR-X szériahibás, folyamatosan szívnak azokkal, úgyh marad a "sima"
GIGABYTE GA-P55-UD3 alaplap nem támogat egy csomó ddr3-at, Kingston, Kingmax ramokkal próbálták, aazal mûkszik jól. Na mind1, péntekre megjön a gép, nálam remélem jól megy majd minden.
Egyébként szerény véleményem, 300k-t egy laptop sem ér😊
[merlinw.org]
MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240
😄 Az bizony. Elég durva cucc,most küldte MSN-en ismerõsöm és neki küldte az Õ ismerõse akié a cucc.
Vélemény?? (sajna nem az enyém 😄DS)
MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240
#47212: ne torodj vele, majd elmulik... 😉
Saor Alba
pro: nagyobb vinyó, erõsebb proci, 4 usb
kontra: gyenge akksi, kicsi touchpad, lassabb ram, vastag, win
még gondolkodom rajta😊
Saor Alba
lehet, hogy 130e a belseje, de az fontos lenne nekem, hogy 13-as kijelzõ, ekkorában meg nemnagyon találtam hasonló tudású gépet lényegesen olcsóbban, de ha tudtok valamit szóljatok😊
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Apunak mindig igaza van! Most is.