Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#47353
Hát az elég lol... nekem fele ilyen erõs géppel van 333 fps-em 😄 igaz hülyeségbõl dx7-ben... volt win reinstall hw csere után?
benőmenő
#47352
Éreztem én, mert a tesztek sem ezt mutatták meg azért az is vicc volt hogy cod2-ben elõre van 23 fps-em 1440x900-ban.
vicc<#boxer>
Valaki aki meg tudná magyarázni ezt az anomáliát plz ne fogja vissza magát.
(uff az elõzõ postomban sikeresen mellényomtam a szmájlit)
kifli
#47351
hmm eznemnormális
leszedem azt meglesm majd én is, e8400-al meg 4850-el 1920x1080-ba
#47350
enyém arra se hajlandó hogy elindítsa minimumon<#gun><#violent><#boxer>

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

benőmenő
#47349
hi,
remélem jó helyen teszem fel a kérdést, de az aláírásomban lévõ géppel reális hogy a Bioshock mediumon brutálisan beszaggasson?
Csak azért kérdem mert más játékokkal is van hasonló gondom és kb. 137E Ft-ért kicsit többre számítottam<#vomit>
#47348
Jó nagy. Még képek.
#47347
már adtam tesztet ott van minden 😊

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#47346
Elég jóóó <#taps>
kifli
#47345
am:
"A 338 négyzetmilliméteres felülettel rendelkezõ GPU mag nagyjából 2,1 milliárd darab tranzisztort tartalmaz, ami hatalmas mennyiség, fõleg ha azt nézzük, hogy az AMD RV790-es GPU-ja 959 millió, míg az Nvidia GT200-as grafikus processzora 1,4 milliárd tranzisztort hordoz magában."

😮
kifli
#47344
ott má linkeltem, csak nem magyar oldal volt 😊
#47343
AMD Phenom II.
MerlinW
#47342
eztet mérnem a radeon topikbaaa??😊

[merlinw.org]

csiter
#47341
Intel Core2 Quad Q9550 vagy Core i5?????
tud valaki egy olyan oldalt mutatni ahol ezt a két procit hasonlítják össze??
elõre is thx!

Sir Quno Jedi
#47339
www pont ipon pont hu

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47338
Hi Solten!
Valamelyik nap összeraktál nekem egy 129.722 Ft-os gépet! Azt szeretném kérdezni ezzel kapcsolatban, hogy ezt egy netes boltban tudom ezen az áron megvenni, vagy többõl kell "összeollóznom"? Elõre is kösz!

repvez
#47337
tudom ezért is irtam hogy a 6400+-os a legerösebb proci amit még bele lehet tenni.

#47336
itt van az alaplapod CPU Supportja: Abit KN9 Ultra

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#47335
1. igen az AM3 visszafelé kompatibilis de ez fordítva nem igaz.
2. valószínüleg az alaplapod nem támogatja, de ezt a honlapon megtudod nézni az alaplap CPU támogatásai között

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

repvez
#47334
Akkor tisztázzuk az AM2-es foglalatba belemegy az AM3as proci ,de az AM3as foglalatba nem megy bele az AM2es proci?

Ha ez igy van akkor az én alaplapomba miért nem tudok beletenni 6400+-os X2esnél nagyobb processzort akár egy sima AM2es X4est mondjuk egy 9550est.

Nekem az a lényeg hogy egy olyan lap kéne ami a mostani rendszerem is elmegy és a késöbbiekben is tudom használni az AM3as procikhoz DDR2es memokkal.
#47333
Jah és ez hivatalosan AM2-es foglalat: ipon
Azért támogatja az Athlon X2-t.
Ami AM3as foglalatos az már csak DDR3 memóriát fogad tudomásom szerint.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#47332
hát ha még egy jó darabig csak DDR2es memóriát akarsz használni akkor jó ez

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#47330
Hello
Azt az AM2-es procit nem tudod beletenni olyan lapba aminek AM3-as a foglalata mert csak visszafelé kompatibilis az AM3 az AM2es foglalatba.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

Sir Quno Jedi
#47329
Az már rég valóra vált, merthogy kb. így hût a mostani cuccom is, csak pár centivel kijjebb van a 25cm venti, a házon. Befelé fúj ugyanúgy a bordákra. De szvsz. felesleges a procára egy ilyen szörnyet szerválni, mert így nem lehet szállítani normálisan a PC-t. Anno már a 750gr-os hûtõkre is azt írták, hogy ha kocsiban szállítod, akkor elõtte SZERELD LE a hûtõt (merthogy kitépi magát a rögzítõket). Hát kérem, aki lanpartyra járt abban az idõben gyakran, az bizony lófaszt sem szerelgetett és most sem fog (inkább fektettük a házat és óvatosan vezettünk 😄). Szal. 1 kilós hûtõt a mûanyag baszásokra rárakni az kérem bûn. Sokkal 1xûbb a házon elhelyezni a ventit.

Most meg a 40centis ventis házak a sláger.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47328
Inkább AMD.
repvez
#47327
tudnátok egy kis tanácsot addni hogy milyen alaplapot éremes venni , ha a meglévõ alakatrészeimet szeretném használni ugy hogy késöbb könnyebb legyen a fejlesztés?
Jelenleg egy ABIT KN9Ultra lapom van AM2 4000+ -os x2-es és egy 4850es társaságában 2gb DD2800Mhz memoval.
Melyik lenne az az alaplap amibe ezeket az alkatrészeket 100%-osan vissza tudom rakni ugy hogy késöbb egy X4-es AM3-as procit tudjak bele tenni és legyen rajta 8csatornás hang opticai kimenettel.És ha lehet 20k környékén legyen az ára.
csiter
#47326
azt elfelejtettem írni hogy árba ez lenne a plafon azaz az i5.
még ezen a procin agyalok: Intel Core2 Quad Q9550.
Sajnos nincs nagy rálátásom a dolgokra ezért is kérem a segítségeteket.
köszi.

#47325

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

csiter
#47324
Sziasztok!
Érdemes ilyen procit venni:
INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX
gondolok itt ár érték arányra na meg a fejleszthetõségre is.

#47323
tudnál nekem linket adni??

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#47322
Üdv mindenki! Tanácsra szorulnék... már rég nézegettem teszteket, így nem vagyok képben a jelenlegi technológiákkal, fejlesztésekkel, de szükségem lenne egy új videókártyára PCI-E 16x foglalathoz max 25 ezer forint értékben! Légyszí segítsetek!

A piaci helyzetrõl annyit, hogy 1 éve majdnem állam csõdöt jelentett az ország, most pedig jön a téli szezon, mindennek az ára nõni fog januárig, egészen nyár elejéig lassú mérséklés lesz tapaszalható, amikor várhatóan kedvezõbbek lesznek az árak az júniusra várható. (közgazdaságtani felmérésbõl)

Eddig viszont én nem szeretnék várni, 7300GT-vel szenvedek jelenleg. :/

#47321
Amúgy októberig érdemes várni (dx11,stb), bár kérdés hogy itthol milyen gyorsan fognak csökkenni az árak - lassabban ürül a raktárkészlet -, lehet hogy "kint" jobban megéri venni.
#47320
Október eleje. árazása, képek
#47319
Ha húzni akarod akkor jobb választás a BE. 945-höz 8mb cache, 955-höz 6mb. Vinyóból minél kevesebb tányéros legyen (samu f3 500-as 1, 1tb-os 2x1 tányér). Hitachi megbízhatóbb, 7k1000c a legjobb választás jelenleg.
#47318
KÖSZI A VÁLASZT

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Solten
#47317
Hi. Veri najsz.

"Kérdés phenomII 945 mennyivel gyengébb???"

200 MHz-el, (+szorzozaras).

merevlemez: SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2 18.663 Ft
ház: izles + ar kerdese (rengeteg cucc van a piacon)
táp: CORSAIR VX450W, ha draganak tartod: FSP Everest 500W, ha ezt is: Everest 400W/Corsair CX400 vagy Gigabyte Superb 460W.
windows: 7

#47315: jovo honap

Saor Alba

trident
#47316
<#wow3>

Bár van egy olyan érzésem, hogy csak a tírekszikkel csesztek ki, mert aki nem vásárol bele az átmeneti ájkórokba, azok remélhetõleg olcsóbban jutnak hozzá az eddigi -szvsz- jó megoldásokba. (Amíg nem realizálódik az új cpu és gpu front)

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

#47315
jah videó kártya téren ha kb ugyan ennyibe fog kerülni a hd 5850 akkor inkább várok rá még de sajna nem tudom...

AMUGY MIKOR FOG KIJÖNNI A KÁTYA???

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#47314
sziasztok!!!

összedobtam 1 "gépet" mi rolla a véleményetek??
alaplap: GIGABYTE GA-MA790XT-UD4P 29.011Ft
proci: AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition 47.970Ft Kérdés phenomII 945 mennyivel gyengébb???
merevlemez: SAMSUNG 640GB F1 RAID 7200rpm 16MB SATA2 17.200Ft
memória: GEIL Ultra 4096Mb DDR3 2133Mhz CL9 KIT 24.788Ft
videó kártya: SAPPHIRE HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X PCIE 56.821Ft vagy GIGABYTE GV-R489UD-1GD HD4890 1GB PCIE 48.344Ft
ház: nem tudom HELP segítséget várok
táp: nem tudom HELP segítséget várok
windows: HELP segítséget kérek

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Solten
#47313
bed nyuz:

"Azoknak viszont, akik rendelkeznek már viszonylag modern, Intel oldalon LGA775-ös, AMD vonalon AM2+ vagy AM3 foglalatos alaplappal, érdektelen a teljes Lynnfield család, ugyanis az új négymagosok kérészéletûek lesznek. Bár maga az architektúra marad, sõt 32 nm-re költözik, a tokozása változni fog. A csúcskategóriás, LGA1366 aljzatú modelleket kivéve az Intel rövidesen minden processzorába grafikus magot integrál. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a tokozásban a Lynnfield mellett lesz még egy chip. Természetesen a hibrid más aljzatba illeszkedik és más chipsetet igényel majd, így a négymagos LGA1156 foglalatú processzorok pályafutása a jövõ év végén be is fejezõdik. Utána már csak alsó kategóriába szánt, kétmagos központi egységek maradnak LGA1156-on.

Még rosszabb a helyzete az LGA775-ös négymagosoknak, mert azokat már a jövõ év elején elkezdik kivonni a forgalomból. Nem áll sokkal jobban az AMD sem. Náluk a jövõ év vége felé érkeznek az elsõ grafikus részt tartalmazó, Fusion processzorok, melyek nem illeszkednek majd az aktuális AMD foglalatba. Már most tudni lehet, hogy egy Phenom II alapú hatmagos mûködni fog az AM3 aljzatban, de a kisebbik processzorgyártó is váltani fog."

link

Saor Alba

Solten
#47312
Hahha, Sir Jedi, valora valt az almod... <#vigyor>

Saor Alba

#47311
Be se fér a házba. Másrészrõl fekvõ ház kellhet neki.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Klemice
#47310
1kg nem nyúzza ki a rögzítést, vagy inkább az egész foglalatot a helyérõl?😄

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#47309
Attyaóóóúúúúúristeeeeeeeeeeen :|

Mi a jóistennek vagyis inkább kinek kell ilyen?? 😮

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Klemice
#47308

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#47307
Bátran 😊

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

MerlinW
#47306
Hupsz, Arra😊
Napok óta 2-3 órákat alszom, összevissza beszélek, bocsánat😊

[merlinw.org]

#47305
Látom kompetens vagy a témában, ennyire mélyen bevallom nem merültem bele. Egy best buy-ra lettem volna kíváncsi az 5000-es árkategória körül amit a többiek már meg is válaszoltak, köszönöm szépen😊 De ha további kérdésem lenne, remélem nem veszed zokon ha ez ügyben majd privátban zaklatnálak 😊

Solten
#47304
Ar/ertekben szvsz az FSP Everest.

Saor Alba