Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
vicc<#boxer>#boxer>
Valaki aki meg tudná magyarázni ezt az anomáliát plz ne fogja vissza magát.
(uff az elõzõ postomban sikeresen mellényomtam a szmájlit)
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
remélem jó helyen teszem fel a kérdést, de az aláírásomban lévõ géppel reális hogy a Bioshock mediumon brutálisan beszaggasson?
Csak azért kérdem mert más játékokkal is van hasonló gondom és kb. 137E Ft-ért kicsit többre számítottam<#vomit>#vomit>
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
"A 338 négyzetmilliméteres felülettel rendelkezõ GPU mag nagyjából 2,1 milliárd darab tranzisztort tartalmaz, ami hatalmas mennyiség, fõleg ha azt nézzük, hogy az AMD RV790-es GPU-ja 959 millió, míg az Nvidia GT200-as grafikus processzora 1,4 milliárd tranzisztort hordoz magában."
😮
tud valaki egy olyan oldalt mutatni ahol ezt a két procit hasonlítják össze??
elõre is thx!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Valamelyik nap összeraktál nekem egy 129.722 Ft-os gépet! Azt szeretném kérdezni ezzel kapcsolatban, hogy ezt egy netes boltban tudom ezen az áron megvenni, vagy többõl kell "összeollóznom"? Elõre is kösz!
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
2. valószínüleg az alaplapod nem támogatja, de ezt a honlapon megtudod nézni az alaplap CPU támogatásai között
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
Ha ez igy van akkor az én alaplapomba miért nem tudok beletenni 6400+-os X2esnél nagyobb processzort akár egy sima AM2es X4est mondjuk egy 9550est.
Nekem az a lényeg hogy egy olyan lap kéne ami a mostani rendszerem is elmegy és a késöbbiekben is tudom használni az AM3as procikhoz DDR2es memokkal.
Azért támogatja az Athlon X2-t.
Ami AM3as foglalatos az már csak DDR3 memóriát fogad tudomásom szerint.
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
Azt az AM2-es procit nem tudod beletenni olyan lapba aminek AM3-as a foglalata mert csak visszafelé kompatibilis az AM3 az AM2es foglalatba.
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
Most meg a 40centis ventis házak a sláger.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Jelenleg egy ABIT KN9Ultra lapom van AM2 4000+ -os x2-es és egy 4850es társaságában 2gb DD2800Mhz memoval.
Melyik lenne az az alaplap amibe ezeket az alkatrészeket 100%-osan vissza tudom rakni ugy hogy késöbb egy X4-es AM3-as procit tudjak bele tenni és legyen rajta 8csatornás hang opticai kimenettel.És ha lehet 20k környékén legyen az ára.
még ezen a procin agyalok: Intel Core2 Quad Q9550.
Sajnos nincs nagy rálátásom a dolgokra ezért is kérem a segítségeteket.
köszi.
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Érdemes ilyen procit venni:
INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX
gondolok itt ár érték arányra na meg a fejleszthetõségre is.
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
A piaci helyzetrõl annyit, hogy 1 éve majdnem állam csõdöt jelentett az ország, most pedig jön a téli szezon, mindennek az ára nõni fog januárig, egészen nyár elejéig lassú mérséklés lesz tapaszalható, amikor várhatóan kedvezõbbek lesznek az árak az júniusra várható. (közgazdaságtani felmérésbõl)
Eddig viszont én nem szeretnék várni, 7300GT-vel szenvedek jelenleg. :/
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
"Kérdés phenomII 945 mennyivel gyengébb???"
200 MHz-el, (+szorzozaras).
merevlemez: SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2 18.663 Ft
ház: izles + ar kerdese (rengeteg cucc van a piacon)
táp: CORSAIR VX450W, ha draganak tartod: FSP Everest 500W, ha ezt is: Everest 400W/Corsair CX400 vagy Gigabyte Superb 460W.
windows: 7
#47315: jovo honap
Saor Alba
Bár van egy olyan érzésem, hogy csak a tírekszikkel csesztek ki, mert aki nem vásárol bele az átmeneti ájkórokba, azok remélhetõleg olcsóbban jutnak hozzá az eddigi -szvsz- jó megoldásokba. (Amíg nem realizálódik az új cpu és gpu front)
"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."
AMUGY MIKOR FOG KIJÖNNI A KÁTYA???
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
összedobtam 1 "gépet" mi rolla a véleményetek??
alaplap: GIGABYTE GA-MA790XT-UD4P 29.011Ft
proci: AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition 47.970Ft Kérdés phenomII 945 mennyivel gyengébb???
merevlemez: SAMSUNG 640GB F1 RAID 7200rpm 16MB SATA2 17.200Ft
memória: GEIL Ultra 4096Mb DDR3 2133Mhz CL9 KIT 24.788Ft
videó kártya: SAPPHIRE HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X PCIE 56.821Ft vagy GIGABYTE GV-R489UD-1GD HD4890 1GB PCIE 48.344Ft
ház: nem tudom HELP segítséget várok
táp: nem tudom HELP segítséget várok
windows: HELP segítséget kérek
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
"Azoknak viszont, akik rendelkeznek már viszonylag modern, Intel oldalon LGA775-ös, AMD vonalon AM2+ vagy AM3 foglalatos alaplappal, érdektelen a teljes Lynnfield család, ugyanis az új négymagosok kérészéletûek lesznek. Bár maga az architektúra marad, sõt 32 nm-re költözik, a tokozása változni fog. A csúcskategóriás, LGA1366 aljzatú modelleket kivéve az Intel rövidesen minden processzorába grafikus magot integrál. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a tokozásban a Lynnfield mellett lesz még egy chip. Természetesen a hibrid más aljzatba illeszkedik és más chipsetet igényel majd, így a négymagos LGA1156 foglalatú processzorok pályafutása a jövõ év végén be is fejezõdik. Utána már csak alsó kategóriába szánt, kétmagos központi egységek maradnak LGA1156-on.
Még rosszabb a helyzete az LGA775-ös négymagosoknak, mert azokat már a jövõ év elején elkezdik kivonni a forgalomból. Nem áll sokkal jobban az AMD sem. Náluk a jövõ év vége felé érkeznek az elsõ grafikus részt tartalmazó, Fusion processzorok, melyek nem illeszkednek majd az aktuális AMD foglalatba. Már most tudni lehet, hogy egy Phenom II alapú hatmagos mûködni fog az AM3 aljzatban, de a kisebbik processzorgyártó is váltani fog."
link
Saor Alba
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Mi a jóistennek vagyis inkább kinek kell ilyen?? 😮
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD