Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaSzKa
#47753
AMD Athlon2 X2 240 Box AM3 1év 13000Ft
Samsung SH-S223L 2év 5500Ft
Samsung SpinPoint F1 320GB (HD322HJ) Sata2 3év 10000Ft
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W tápegység 1év 16500Ft
Crucial BL2KIT12864BE1608 - Ballastix 2x1GB 1600MHz CL8-8-8-24 1.8v 99év 10000Ft
Biostar TA785-A3 6.x ATX vagy TA785G3 6.x mATX (785G/SB710) 2év 22000Ft
PowerColor Radeon HD4850 PCS+ 512MB PCIe 2év 25500Ft

102500Ft-os játékgép

105500Ft-os játékgép

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47752
nekem nem ismerte fel a win7 hu

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

hungary27
#47751
?valaki?
armageddon666
#47750
adj te nekem 10et... omg...

@

#47749
akkor adjál neki 5ezret 😄 😄

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

armageddon666
#47748
de az 80... és azt már ajánlottam az emberkének, és egybõl hárította valamiért... szal 75ért kéne valami 😊

@

#47747
hát akkor nem is kell kérned hát vannak lentebb konfigok

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

armageddon666
#47746
De valamit azért lehet hogy mégis 😊
Láttam lejjebb egy egész tetszetõs 80k-s konfigot, illetve korábban egy már nem tudom mennyibe kerülõst, de jó volt az is... csak azt nem találom.

@

#47745
hát 75-bõl sok mindent nem kapsz

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

armageddon666
#47744
75k-bõl valami játékra való konfigot össze tudnátok dobni? IntelAMDAtiNvidia, mindegy mi van benne...

egyik ismerõsömnek meghalt a gépe, és most újat akar venni.

@

MerlinW
#47743
73e igen. Nem kell driver, W7 felismeri. Egyébként a Vista-s is felmegy.

[merlinw.org]

MaSzKa
#47742
szinte mindent ott gyártanak már 80%-ban

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47741
Ugyanazokat a tajvani-kínai vackokat árulják... <#alien>

Saor Alba

MaSzKa
#47740

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47739
windows 7-es driver nincs az enyémhez jó

majd készül

vista driverrrel próbáltam

de valami úgy emléxem nem jött össze a media centerrel 😞

majd még alakul
73e-d van neked is?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#47738
Nekem is 2méteres hosszabbítóval van az ablakhoz vezetve. Még nyáron vettem 18 körül. Az sw katasztrófa valóban, ezért is ajánlottam a Media Centert, ha Vista/W7-et használsz.

[merlinw.org]

MaSzKa
#47737
nekem 60%-os a jel
a minõség a jelminõség 40% alatt van

néha megfagy a hang
Pinnacle TVCenter Pro 6.2.0.445 Beta
ezt a cuccot használom hozzá

gondolom tökéletesebb lesz

ha germany -ra állítom akkor 12 adót is befog
most veszek egy usb hosszabbítót 4,5 méterest
remélem mûködik olyan hosszún

mennyiért vetted te?
mióta van meg?

amúgy nagyon tetszik a design
nagyon jó a minõség

egyedül az sw katasztrófa
de tavaly megvette a pctv termékvonalat a Hauppauge
és már kezfik tökéletesíteni a beta program ennek a jele

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#47736
Aki mostanában szeretne hûtõt venni annak szerintem nyugodtam a figyelmébe ajánlhatjuk EZT
#47735
amit te linkeltél proci az régebbi mint amit én linkeltem és az a geforce kártya nincs olyan jó ár/teljesítményben 😉 és ha jobb az atinál akkorse annyival jobb mint ami az árkülönbség tehát én az én linkemet venném és nem cska árat kell nézni nézzél teszteket is😉

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#47734
Ez már nekem is megfordult a fejemben. 😊

MerlinW
#47733
Az a jobb amit te linkeltél. Viszont felesleges 4GB memó és az egyik HDD, így máris 40-el olcsóbb, amit a prociba lehet fektetni😊

[merlinw.org]

dartonita
#47732
Koszi lementettem a linket.Garis a 8800gt szal valami cserekartyat szerzek amig lejon a garanciafutar az ipontol.Eleg szomoru hogy 1ev alatt tonkremegy.

#47731
Arról nem is beszélve, hogy az a gép kijön 200-ból újonnan, amit én linkeltem 300 körül lenne.

#47730
Az általam linkelt gép videókártyája 2x annyiba kerül és mégis gyengébb? 😮 Nem gondoltam volna, hogy van ilyen...
Meg a többi alkatrész is komolyabb árkategória. Hiába több a ram és nagyobb a merevlemez kapacitása?

Én nem értek hozzá, de azért részleteznéd, hogy miért jobb az általad linkelt? (Nekem csak a bolti ár az összehasonlítási alap.)

#47729
beszélj az eladóval és meg tudod lehet nem akarnak érte annyit adni ki tudja de amit te linkeltél bénább proci béna videokártya

beszélj a tulajjal aztán megtudod 😊

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#47728
Köszi a választ! Megnézem a belinkelt konfigot.
Amúgy ha ilyen jó, miért nem kelt el fél év alatt?

hungary27
#47727
ezek öszeilenének?

-ASUS P5Q SE2 LGA775 alaplap
-Sapphire ATI Rad. HD 4850 1G GDDR3 PCI-E HDMI / DVI-I / VGA LITE, Battlestations Edition
-Kingmax 2GB/800MHz DDR-II PC2-6400 memória
-Western Digital 250GB SATAII (WD2500AAJS) 7200RPM 8MB 3 év Winchester
#47726
ha azon az oldalon körül nézel kicsit jobban ugyan annyiért van jobb konfig is

pl: szerintem ez sokkal jobb gép mint amit te linkeltél

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#47725
Kéne egy kis segítség. Öcsém akar egy új gép(elsõsorban játékra), csak a gépre, max. ~190ezres keret van.
Eddig ezt néztem ki:
http://hardverapro.hu/apro/gamer_gep_elado_beszamitassal/hsz_1-50.html

Azért érdekel ez használtan is, mert mindenre van 1-2 éves -papíros- garancia.
Megköszönném, ha véleményeznétek, esetleg, ha lehet ennyibõl jobbat kihozni akkor ellátnátok tanácsokkal!

Elõre is köszönöm!
Üdv!
hrvp

MerlinW
#47724
Pingvin alatt semmi gond vele, XP alatt a saját cuccával (PCTV) megyeget, de Pinnacle sosem írt még stabil szoftvert, ez sem az😊 Azért használható.
Windows Media Centerrel (XP-ben nincs, csak a ME kiadásban), Vista ill W7 alatt tökéletesen használja.

Nálam 6 digi adás fogható vele szobaantennával (Duna, Duna2, M1, M2, RTL, TV2), a többi csatorna (asszem még 3-4 van ezeken kívül perpill) helységfüggõ - még pesten is kerületre válogatja.

Ha nincs digi kábel TV-d, akkor a mágneses szobaantennát az ablakra vagy közelébe tedd/erõsítsd. 80%-os jelvétellel már szép képe van a HD csatornáknak is.

[merlinw.org]

Solten
#47723
Hi.: link

Saor Alba

MaSzKa
#47722
és neked hogy mûködik
mert szívtam vele egy kicsit

de nem tudom eldönteni most jól jártam -e vee vagy sem
hogy jó ez a kütyü vagy sem....

Ultimate verzióm van és az a vicc másik serial-t kellett keresnem, hogy fullos legyen a tv center pro

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47721
<#bohoc>

úgy látszik semmit nem fejlõdtél
azért vonsz le téves konzekvenciákat

a helyedben csendben maradnék
<#kocsog>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#47720
Nincs megoldva és csak a hackintosh oldalon felsorolt hardvertípusokkal megy zökkenõmentesen. Miután OSX hivatalosan nincs PC-re...😊

[merlinw.org]

hungary27
#47719
aha köszi
elitehun
#47718
Ja lehet. Nézd csak meg a konfigomat
gurubefree
#47717
Akkor kiprobalas lesz ..... Ahogy neztem mac-nel ATI x1900 megallt az ido. Hogy van megoldva a driver problema ujabb kartyakhoz????

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

kifli
#47716
igazából nem próbáltam, ahonnan én töltök le ott Mac OS X 10.5.6-os verzió van, egy dvd-re az amd meg az intel is rárakva, igazából ha elindul onan senkinek nincs vele baja
gurubefree
#47715
koszi ... ezek problema nelkul futnak ???? Gyors ???

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

kifli
#47714
nálunk itthon 4 gépbõl csak 1-en van xp és mindenki használja a gépet 😊
azon az 1-en amin xp van amint reinstallra lesz szükség megy fel a win 7
mrzoltan
#47713
Szia maszat!
Látom az IQ-d semmivel sem lett nagyobb.
kifli
#47712
úgytudom van pc-re telepíthetõ mac, külön amd-re és külön intelre
hungary27
#47711
hello
olyat lehet hogy a vidikari ddr3 mas és a ram ddr2-es?
vagy nem illene ösze?
dartonita
#47710
Sziasztok.Egy hozzaerto velemenye erdekelne hogy a jelenleg gepemben levo GIGABYTE GA-P35-DS3P lapra milyen vga-t ajanl,mert a jelenlegi 8800gt csunyan haldoklik es utana kell neznem hogy meg el e a garancia.Ha mar nem,akkor sajnos be kellene invesztalnom egy aranylag normalis megbizhato videokartyara.Kozepkategoriasra gondoltam,olyan 30-50k kozott max.
Elore is koszonom.

Solten
#47709
Hi.

GIGABYTE GA-MA770-UD3: 17.204 Ft
AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX: 22.600 Ft (vagy AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX: 23.739 Ft)

Saor Alba

MerlinW
#47708
"életbe nem láttam élõbe 😄"
"...igenis marhanehéz osx-ban ugyanazokat a mûveleteket elvégezni"

Öööö..😄


(NanoStick jóság, nekem is van.)

[merlinw.org]

Tetsuo
#47707
hackintosh a kulcsszo, bar en nem probaltam.

https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8

gurubefree
#47706
Na ha mar itt jarunk en szvesen kiprobalnam a "Snow Leopard"-ot .
Kerdes az hogy egy normal gepre telepitheto e . Azt tudom hogy MAC-re telepitheto Windows ( bar eleg hulyen nezhet ki ) de nem tudom hogy ez forditva is igaz e .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Tetsuo
#47705
el vagy tevedve. nezz utana: Snow Leopard
es pl Logic 9 (ami csak erre az OSre jott ki).

https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8

armageddon666
#47704
Ki beszél itt Linuxról? O.o

@