Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Samsung SH-S223L 2év 5500Ft
Samsung SpinPoint F1 320GB (HD322HJ) Sata2 3év 10000Ft
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W tápegység 1év 16500Ft
Crucial BL2KIT12864BE1608 - Ballastix 2x1GB 1600MHz CL8-8-8-24 1.8v 99év 10000Ft
Biostar TA785-A3 6.x ATX vagy TA785G3 6.x mATX (785G/SB710) 2év 22000Ft
PowerColor Radeon HD4850 PCS+ 512MB PCIe 2év 25500Ft
102500Ft-os játékgép
105500Ft-os játékgép
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
@
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Láttam lejjebb egy egész tetszetõs 80k-s konfigot, illetve korábban egy már nem tudom mennyibe kerülõst, de jó volt az is... csak azt nem találom.
@
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
egyik ismerõsömnek meghalt a gépe, és most újat akar venni.
@
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
majd készül
vista driverrrel próbáltam
de valami úgy emléxem nem jött össze a media centerrel 😞
majd még alakul
73e-d van neked is?
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
[merlinw.org]
a minõség a jelminõség 40% alatt van
néha megfagy a hang
Pinnacle TVCenter Pro 6.2.0.445 Beta
ezt a cuccot használom hozzá
gondolom tökéletesebb lesz
ha germany -ra állítom akkor 12 adót is befog
most veszek egy usb hosszabbítót 4,5 méterest
remélem mûködik olyan hosszún
mennyiért vetted te?
mióta van meg?
amúgy nagyon tetszik a design
nagyon jó a minõség
egyedül az sw katasztrófa
de tavaly megvette a pctv termékvonalat a Hauppauge
és már kezfik tökéletesíteni a beta program ennek a jele
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
[merlinw.org]
Meg a többi alkatrész is komolyabb árkategória. Hiába több a ram és nagyobb a merevlemez kapacitása?
Én nem értek hozzá, de azért részleteznéd, hogy miért jobb az általad linkelt? (Nekem csak a bolti ár az összehasonlítási alap.)
beszélj a tulajjal aztán megtudod 😊
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Amúgy ha ilyen jó, miért nem kelt el fél év alatt?
-ASUS P5Q SE2 LGA775 alaplap
-Sapphire ATI Rad. HD 4850 1G GDDR3 PCI-E HDMI / DVI-I / VGA LITE, Battlestations Edition
-Kingmax 2GB/800MHz DDR-II PC2-6400 memória
-Western Digital 250GB SATAII (WD2500AAJS) 7200RPM 8MB 3 év Winchester
pl: szerintem ez sokkal jobb gép mint amit te linkeltél
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Eddig ezt néztem ki:
http://hardverapro.hu/apro/gamer_gep_elado_beszamitassal/hsz_1-50.html
Azért érdekel ez használtan is, mert mindenre van 1-2 éves -papíros- garancia.
Megköszönném, ha véleményeznétek, esetleg, ha lehet ennyibõl jobbat kihozni akkor ellátnátok tanácsokkal!
Elõre is köszönöm!
Üdv!
hrvp
Windows Media Centerrel (XP-ben nincs, csak a ME kiadásban), Vista ill W7 alatt tökéletesen használja.
Nálam 6 digi adás fogható vele szobaantennával (Duna, Duna2, M1, M2, RTL, TV2), a többi csatorna (asszem még 3-4 van ezeken kívül perpill) helységfüggõ - még pesten is kerületre válogatja.
Ha nincs digi kábel TV-d, akkor a mágneses szobaantennát az ablakra vagy közelébe tedd/erõsítsd. 80%-os jelvétellel már szép képe van a HD csatornáknak is.
[merlinw.org]
Saor Alba
mert szívtam vele egy kicsit
de nem tudom eldönteni most jól jártam -e vee vagy sem
hogy jó ez a kütyü vagy sem....
Ultimate verzióm van és az a vicc másik serial-t kellett keresnem, hogy fullos legyen a tv center pro
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
úgy látszik semmit nem fejlõdtél
azért vonsz le téves konzekvenciákat
a helyedben csendben maradnék
<#kocsog>#kocsog>
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
[merlinw.org]
ゾルターン
azon az 1-en amin xp van amint reinstallra lesz szükség megy fel a win 7
Elore is koszonom.
GIGABYTE GA-MA770-UD3: 17.204 Ft
AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX: 22.600 Ft (vagy AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX: 23.739 Ft)
Saor Alba
"...igenis marhanehéz osx-ban ugyanazokat a mûveleteket elvégezni"
Öööö..😄
(NanoStick jóság, nekem is van.)
[merlinw.org]
Kerdes az hogy egy normal gepre telepitheto e . Azt tudom hogy MAC-re telepitheto Windows ( bar eleg hulyen nezhet ki ) de nem tudom hogy ez forditva is igaz e .
ゾルターン
es pl Logic 9 (ami csak erre az OSre jott ki).
https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8