Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#47803
Szvsz gyûjts még rá egy 6ost annyiért tisztességes 500-550es tápokat lehet venni amit nem hajtasz ki maxra és minõség.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#47802
Cooler Master eXtreme Power 460W

Viszont mivel majdnem teljesen kihasználod a tápot meleg lesz és pörögni fog a ventije mint a barom.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#47801
Semmilyet...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#47800
Sziasztok! Egy kis segítség kellene, 14 ezer forintig milyen tápot javasoltok egy Phenom II, 4 gigia ramos 4870-es videókarival szerelt géphez.

elõre is köszi
MaSzKa
#47799
úgy akartam írni

Integrated Graphics Porcessor
😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47798
Nem kotoszkodesbol 😊 785G a chipset, IGP a lapon a HD 4200.

Saor Alba

#47797
kosz a megerositest mindkettotoknek 😊

MaSzKa
#47796
és amin pl 785G típusú IGP van
ha csak azt használod még keveset fogyaszt is és simán viszi a Full HD videokat

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47795
AMD modernebb
joo ár/teljesítmény
talán ez még jobb tuningban is mint amit te néztél ki

és azt se felejtsd el AMD-nél némelyik CPU-nél letiltott magokat és Cacheket lehet engedélyezni

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47794
AMD. CPU erosebb, meg a lap is sokkal jobb (IGP is erosebb).

Saor Alba

#47793
Gigabyte s775 GA-EP41-UD3L 15275
Intel s775 Celeron Dual Core E3200 2,4GHz/1MB/800 BOX 10650
Sapphire PCIe HD4350 512MB DDR2 HDMI 8205
2x Kingmax 800MHz 1024MB 7700
Hitachi SATA2 160GB 8MB Deskstar 7K1000.B 9700

51 530.-

elbizonytalanodtam. Intel vagy AMD? <#fejvakaras> <#zavart1>

MaSzKa
#47792
ott is vásároltam már helyi bolton keresztül
azzal is megvagyok elégedve

volt mikor 1napon belül kicserélték újra a hibás terméket
és semmibe nem került

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47791
"Integráltba utólag videókarit tenni, az elég rizikós szvsz"
Milyen optimista vagy, én már láttam nem egy IGP mentes lapot, amiben X vagy Z videokártya nem volt hajlandó menni. 😊

Solten
#47790
Igen, csak nagyon szukos a keret, a G41 viszonylag uj cucc, az E3200 meg 45 nm-es, bar igaz az Athlon II 240 klasszisokkal jobb (13.8k) es nagyobb az orajele. Mondjuk van AM2+ -os lap 12.5-ert: MSI 740GTM-P25. De hat jelen esetben minden ezres szamit.

Saor Alba

hungary27
#47789
te nem veszel a bestbyte ban?😄
MaSzKa
#47788
NTEL Celeron Dual Core E3200 2.40GHz 775 BOX: 10.737 Ft

ehelyett inkább már a leggyengébb athlon2 venném am3-ba 12eft

+ am2+-os alaplapot kapni talán 12eft-ért

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47787
GIGABYTE GA-G41M-ES2L: 12.137 Ft
INTEL Celeron Dual Core E3200 2.40GHz 775 BOX: 10.737 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz: 7.500 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.437 Ft
MSI R4670-MD512 PCIE: 16.576 Ft
FSP ATX-350PNF: 6.738 Ft
SPIRE Rolo: 6.182 Ft

74.477 Ft


Saor Alba

#47786
<#wow3> Aki ilyen reklámokat talál ki, azt addig rúgdosnám, ameddig levegõt vesz.
#47785
Sir Quno Jedi
#47784
Én úgy mondom, hogy omlósz!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#47783
Jah. Azt ajánlhatsz!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47782
Hagy? Én azt hittem hadd.
Solten
#47781
Kedves Uram! On nagyon ovatos de ugy gondolom, inkabb paranoid.

Azert ugye a gyarto altal kitalalt Hybrid IGP-VGA rendszerek batran ajanlhatok On szerint is?? <#ravasz1>

(gy.k.: Hybrid CrossFireX es Hybrid SLI)

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#47780
Nem, mert láthatod, hogy egyesek szerint minden VGA, minden alaplapban mûködik, akkor is ha bármely más alaplapi VGA mellé van bepasszírozva. Ennyi.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#47779
Ha van még pluszba mellé videókarid, akkor az elég rizikós... <#zavart1>

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#47778
Hagy gratuláljak! Ellenben orbitálisat lehet szopni azzal is, hogy egy sima alaplap nem komálja valamék videókarit és mehetsz cserélni vagy ezt, vagy azt, de nyilván ha keverd is õket, abból nem lesz baj?!? Hagyjuk... Ti nagyon bátrak vagytok, én meg szoptam eleget! Ha elhiszed jó, ha nem az is.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47777
Nekem van integrált VGA-m is a lapon, most féljek?
hungary27
#47776
thx a hiper szuper gyors választ xD
Solten
#47775
Mondjuk nem hinnem hogy az Intel ennyire benazna, bar az IGP-ik eleg gagyik... 😄

#47774: ja

Saor Alba

hungary27
#47774
?vki?😄
Solten
#47773
<#eljen> <#vigyor>

Saor Alba

#47772
mondjuk SQJ intel-fan 😊 lehet hogy ott nem megy jol a dolog...

Solten
#47771
"(ez így akkor ugye integrált HD4200, és késõbb mehet bele egy 4350-es pl?)"

uhum

Saor Alba

Solten
#47770
"Integráltba utólag videókarit tenni, az elég rizikós szvsz."

Anno a 690G-s lapommal (X1250 IGP) siman megfert a 3850 IceQ... 😊 Szoval ez jo nagy butasag. Nem disznek rakjak ra a PCI-E -t.

Saor Alba

pxxl
#47769
nekem még nem volt vele gondom eddig...

All hail the double x!

#47768
akkor ez a hibrid kereszttûz ez nem jóság-e?

CopyKing92
#47767
help meee tom nem ide kéne de. nem tudjátok hogy mi lehet a baj a géppel? azt írja biosznál hogy CPU is unworkable amikor be indítom és mindíg ujra kell konfigurálnom :/ bioszelem csere kéne?😮 jah meg a monitort mintha nem ismerné fel.:/ nem indul a géppel együtt. jáccanom kell a hálozati kapcsolóval hogy müködjön egyáltalán :/ thenksz ha help.

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#47766
amd phenomII 955 vagy intel i5 750?????? kb ugyan annyiba van mind a kettõ

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Sir Quno Jedi
#47765
Integráltba utólag videókarit tenni, az elég rizikós szvsz. Sokat szívtam(tunk) már vele. Inkább végy sima alaplapot és bele egy HD4350-et most (én is pont ezt tevém, drágább volt, de ez a biztos).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47764
visszakanyarodva a WOW-os géphez (amihez ugye alaplap, cpu, ram, vga és hdd hiányzik), a javaslatokat finomítva:

Gigabyte sAM2+ GA-MA785GM-US2H 18965
AMD AM3 Athlon II™ X2 240 BOX 14550
2x Kingmax 800MHz 1024MB 7700
Hitachi SATA2 160GB 8MB Deskstar 7K1000.B 9700

összesen 50915

Ha valaki tud olcsóbban jobbat akkor jelezzen 😊

(ez így akkor ugye integrált HD4200, és késõbb mehet bele egy 4350-es pl?)

Sir Quno Jedi
#47763
14.00 lett a superpimod1m (18.25-rõl, nem rossz)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#47762
Ufff, seikerált 4csigaherc fölé belõnöm az E6500-ast és szépen muzsikál, stabilan megy minden (még a Virtual server is)??!? Jah, azér visszatettem mindet alapra, mert nekem a stabilitás az elsõ melóhoz, de akkor is tanúlságosan húzható kis dögönce ez! Mint a fény, 20k-ért!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

MaSzKa
#47761

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47760
ne legyél már..........
ez itt kamu
én letöltöttem ezt
és mikor nekiállok telepíteni a program manuáljában már egészen más van írva

azt linkeld a mi a program telepítésekor benne van a manual-ban

TVCenter Pro is a fully featured TV viewing and PVR application for Windows XP and Vista.
Supported hardware:

* Dazzle*TV Hybrid Stick (330e)
* PCTV Analog PCI (110i)
* PCTV Analog Pro PCI (110i)
* PCTV Analog Stick (170e)
* PCTV Dual DVB-T Pro PCI (2000i)
* PCTV Dual Hybrid Pro PCI Express (3010ix)
* PCTV Dual Sat Pro PCI (4000i)
* PCTV Hybrid ExpressCard (320cX)
* PCTV Hybrid Pro PCI (310i)
* PCTV Hybrid Pro Stick (340e)
* PCTV Hybrid Stick Solo (330e)
* PCTV Hybrid Pro Stick (330e)
* PCTV Hybrid Stick Solo (340e SE)
* PCTV nanoStick (73e)
* PCTV nanoStick Ultimate (73e)
* PCTV Quatro Stick (510e)
* PCTV teleScope (73A)






neked pontosan melyik verziód van?

és feltelepítetted egyáltalán?
én már leírtam a konkrét típust

http://www.pctuner.ru/files/pdf/dibcom_dib7700-p.pdf
ilyen chip van az enyémben

amúgy meg az a friss oldalahttp://www.pctvsystems.com/tabid/62/default.aspx/Downloads/Application/tabid/124/language/de-DE/Default.aspx

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#47759
Francokat nincs alulról a 3. és 4. ...

Valamit nagyon rosszul csinálsz. Vagy a kütyüddel van baj. Tökéletesen kellene mennie minden OS alatt. XP, Vista, W7, Ubuntu, OSX Leo alatt használtam/használom.

[merlinw.org]

MaSzKa
#47758
és probáltam
nem is ismerete fel a stickemet

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47757
V5.4.1

-ben bent sincs supportedbe a nanostick 73e ultimate

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#47756
Teljesen normális az a driver ami a legfrissebb PCTV CD-n van. Használom, mûködik. Sosem volt vele gondom egy percig sem.

PCTV TVC PRO 5.4.1

Vagy itt a legfrissebb Vista/W7 64bit driver is

[merlinw.org]

MaSzKa
#47755
hát úgy egyértelmû
akkor mégis nekem van igazam

magától nem ismeri és telepíti fel a win7

biztos lesz normális driver, a kérdés az hogy mikor

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#47754
Akkor telepítsd a CD-rõl a driver-t, utána fel fogja.

[merlinw.org]