Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Viszont mivel majdnem teljesen kihasználod a tápot meleg lesz és pörögni fog a ventije mint a barom.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
elõre is köszi
Integrated Graphics Porcessor
😄
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
ha csak azt használod még keveset fogyaszt is és simán viszi a Full HD videokat
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
joo ár/teljesítmény
talán ez még jobb tuningban is mint amit te néztél ki
és azt se felejtsd el AMD-nél némelyik CPU-nél letiltott magokat és Cacheket lehet engedélyezni
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Intel s775 Celeron Dual Core E3200 2,4GHz/1MB/800 BOX 10650
Sapphire PCIe HD4350 512MB DDR2 HDMI 8205
2x Kingmax 800MHz 1024MB 7700
Hitachi SATA2 160GB 8MB Deskstar 7K1000.B 9700
51 530.-
elbizonytalanodtam. Intel vagy AMD? <#fejvakaras>#fejvakaras> <#zavart1>#zavart1>
azzal is megvagyok elégedve
volt mikor 1napon belül kicserélték újra a hibás terméket
és semmibe nem került
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Milyen optimista vagy, én már láttam nem egy IGP mentes lapot, amiben X vagy Z videokártya nem volt hajlandó menni. 😊
Saor Alba
ehelyett inkább már a leggyengébb athlon2 venném am3-ba 12eft
+ am2+-os alaplapot kapni talán 12eft-ért
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
INTEL Celeron Dual Core E3200 2.40GHz 775 BOX: 10.737 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz: 7.500 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.437 Ft
MSI R4670-MD512 PCIE: 16.576 Ft
FSP ATX-350PNF: 6.738 Ft
SPIRE Rolo: 6.182 Ft
74.477 Ft
Saor Alba
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Azert ugye a gyarto altal kitalalt Hybrid IGP-VGA rendszerek batran ajanlhatok On szerint is?? <#ravasz1>#ravasz1>
(gy.k.: Hybrid CrossFireX es Hybrid SLI)
Saor Alba
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
#47774: ja
Saor Alba
Anno a 690G-s lapommal (X1250 IGP) siman megfert a 3850 IceQ... 😊 Szoval ez jo nagy butasag. Nem disznek rakjak ra a PCI-E -t.
Saor Alba
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Gigabyte sAM2+ GA-MA785GM-US2H 18965
AMD AM3 Athlon II™ X2 240 BOX 14550
2x Kingmax 800MHz 1024MB 7700
Hitachi SATA2 160GB 8MB Deskstar 7K1000.B 9700
összesen 50915
Ha valaki tud olcsóbban jobbat akkor jelezzen 😊
(ez így akkor ugye integrált HD4200, és késõbb mehet bele egy 4350-es pl?)
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
ez itt kamu
én letöltöttem ezt
és mikor nekiállok telepíteni a program manuáljában már egészen más van írva
azt linkeld a mi a program telepítésekor benne van a manual-ban
TVCenter Pro is a fully featured TV viewing and PVR application for Windows XP and Vista.
Supported hardware:
* Dazzle*TV Hybrid Stick (330e)
* PCTV Analog PCI (110i)
* PCTV Analog Pro PCI (110i)
* PCTV Analog Stick (170e)
* PCTV Dual DVB-T Pro PCI (2000i)
* PCTV Dual Hybrid Pro PCI Express (3010ix)
* PCTV Dual Sat Pro PCI (4000i)
* PCTV Hybrid ExpressCard (320cX)
* PCTV Hybrid Pro PCI (310i)
* PCTV Hybrid Pro Stick (340e)
* PCTV Hybrid Stick Solo (330e)
* PCTV Hybrid Pro Stick (330e)
* PCTV Hybrid Stick Solo (340e SE)
* PCTV nanoStick (73e)
* PCTV nanoStick Ultimate (73e)
* PCTV Quatro Stick (510e)
* PCTV teleScope (73A)
neked pontosan melyik verziód van?
és feltelepítetted egyáltalán?
én már leírtam a konkrét típust
http://www.pctuner.ru/files/pdf/dibcom_dib7700-p.pdf
ilyen chip van az enyémben
amúgy meg az a friss oldalahttp://www.pctvsystems.com/tabid/62/default.aspx/Downloads/Application/tabid/124/language/de-DE/Default.aspx
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Valamit nagyon rosszul csinálsz. Vagy a kütyüddel van baj. Tökéletesen kellene mennie minden OS alatt. XP, Vista, W7, Ubuntu, OSX Leo alatt használtam/használom.
[merlinw.org]
nem is ismerete fel a stickemet
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
-ben bent sincs supportedbe a nanostick 73e ultimate
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
PCTV TVC PRO 5.4.1
Vagy itt a legfrissebb Vista/W7 64bit driver is
[merlinw.org]
akkor mégis nekem van igazam
magától nem ismeri és telepíti fel a win7
biztos lesz normális driver, a kérdés az hogy mikor
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______