Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#47853
Esetleg Athlon II X4 620 proci? Oké abban alapból nincs lvl3 cache ... ellenben sokkal magasabb órajelekkel lehet használni. Kis mázlival meg lehet a lvl3 cache próblémája is elmúlik. Mégiscsak sokkal újabb.

#47852
Csahogy õk elvannak még a San Andreassal is az 5 éves gépükön, amit már 3x kinyomtak eddig... <#rolleyes>
Igaz jobb is mint a nulla játékélményes dx10-es csodához megvenni a drága vasat.

#47851
Vagy nincs pénzük, arra nem gondoltál? Pl. vannak haverjaim akik a gépemre csorgatják a nyálukat... pedig...
Solten
#47850
"Ismerek pár embert, akinek még ez is jó lenne, akár 4-5 évre is"

Akkor jo igenytelenek lehetnek... <#smile>

Saor Alba

#47849
"elmegy???"
Ismerek pár embert, akinek még ez is jó lenne, akár 4-5 évre is. Ez egy moncsival már 200 ezres gép lenne.
Egyedül a 9600GT-be tudok igazán belekötni. Igaz az AMD-t nem ismerem annyira...
Amióta nem kapni sehol (jó árban) olyan CSX memót a gépembe + még 2 gigát , amilyen benne van, mostmár nyugodtan ajánlhatom a kingstont/kingmax cumókat, az legalább minden sarki számtek boltban van.

MaSzKa
#47848
ez 1 fos gép már ne haragudj meg
és elavult és drága

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47847
Hello. 1 evvel ezelotti "elmegy" kategoria 😊

Saor Alba

#47846
Sziasztok!
Most állok gépvásárlás elõtt, egy teljes konfigról lenne szó, a konfi a következõ:
Gigabyte GA-MA770-UD3 sAM2+ alaplap
Gigabyte NX96TSL 512I 9600GT PCI-E videókártya
Kingston 4GB 1066MHz DDR2 HyperX (KHX8500D2K2/4G) memória (2x2GB kit)
Seagate 750 GB SATA2 merevlemez
Chieftec 450W ATX2 (GPS-450AA-101A) tápegység
LG GH-22NBS SATA DVD író, fekete
AMD Phenom 9650 X4 AM2+ processzor
Thermaltake VB6000SWSD Swing táp nélküli ház, ezüst
Genius Slimstar 220 magyar USB billentyûzet, fekete
Microsoft Intellimouse Optical USB/PS2 optikai egér

A konfi teljes ár a mostani állás szerint: 154070 Ft

Véleményt kérnék érdemes -e összehoznom? A Válaszokat elõre is köszönöm.

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

Solten
#47845
Messze nem hajtja ki egy 400-as kozel max teljesitmenyen; Quaddal:



Tehat a 4870-hez boven eleg egy ertelmes 400-as (FSP PNF, Chieftec GPS, Gigabyte Superb, Corsair CSX, stb), ezek ~350W-ot adnak le 12V-os agaikon.

Saor Alba

#47844
"Mihez kell 500-550w-os táp"

Szinte semmihez de legalább nem hajtja közel max teljesítményen a tápot.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Solten
#47843
igen

Saor Alba

MaSzKa
#47842
de ez laptopba is így van?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

gurubefree
#47841
HD 3650 has a 128 bit memory bus and 120 unified pipelines...whereas HD 4570 has only got a 64 bit memory bus and 80 unified pipelines..


&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

MaSzKa
#47840
az is jó választás

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47839
En meg egy HD 3200 IGP-s notit, 150 korul... 😊 De inkabb egy HD 4570-el szereltet, olcsobb 20 ezerrel (milyen erdekes...).

Saor Alba

MaSzKa
#47838
Msi, HP-t javaslom
kb 200-250eft körül biztosan találsz

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47837
amsung 500gb F3-
ez szuper hdd

én is ilyet vennék 1TB-be az F1-es helyett

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Esplanade
#47836
van egy 2.8 GHz-es P4-em, kellene PCI-e-t támogató alaplap, találtam is ilyet de érdemes megvenni?
egymagos labdába tud rugni a többmagosok között?

Solten
#47835

Saor Alba

Solten
#47834
Mar vagy "100" eve... 😊

Saor Alba

gurubefree
#47833
Megis mekkorara gondolsz ??? Amugy ott az MSI GT725 ennek a kijelzoje 1080p-s es van neki HDMI .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

kifli
#47832
+1 a 3850-nek remek kis kártya az árkategóriájában 😊
CopyKing92
#47831
növéremnél pnot járt 1 hete egy ilyen laptop. HP volt aszem. de az alap kijelzöje nem bírja a HD-t és volta rajta HDMI kimenet is😮 HP-k nél keress😛 azt tudom hogy T4400/4200 es poric volt benne és GForece VGA. és 2GB rammal ha valahol ki tudod keresni kb ennyi. 😄xd

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

passatgt
#47830
pcie és mindegy milyen márka😊

#47829
Létezik már Full HD lejátszására képes laptop HDMI kimenettel?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47828
hi,
tegyük fel valaki elkezdi neked túrni az ipon-t, talál szimpatikus PCI-E-s videókarit, sokat, ebben az árban.
Erre Te benyögöd, h. kösz, de AGP-s kell, mert régebbi az alaplapod.
Vagy ATI-s karit ajánl, erre közölheted, "ja, nVidia-ra gondoltam" 😊

Kicsit pontosíts, h. eredményt is kapj

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

passatgt
#47827
Hali!

30-40 között egy videókarit tudtok ajánlani ipon.hu-ról?

#47826
3850 pirítja rendesen a 9500-at...😉

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#47825
Már hogy lenne. De most az osztályban a legerõsebb kártyát akarod? 😄😄
hungary27
#47824
a 4850 1Gb nál is jobb?
#47823
3850 sokkal jobb.
#47822
hali.

egy hd 3850-es mennyivel jobb egy geforce 9500?

#47821
Kurva apjukat.
Solten
#47820
Na legalabb az iponosoknak van annyi becsulete hogy odairjak: Típus: CRG400 <#vigyor> Csak mi a verert aruljak PNF-kent?? <#fejvakaras>

Mind1, ilyet ne vegyel. Szerezz be inkabb VALODI PNF-et: link

Saor Alba

#47819
És ez ittene'?
Úgy akarom, hogy veszek egy ilyet, meg egy samsung 500gb F3-t, és késõbb veszek még egyet raidbe, mert már csak ez a 2 alkatrész ami gyengécske a konfigomba. (Igen, nekem nem kell 4890, meg 295😄)
Ja... meg majd karácsonykor egy monitor 😄
Solten
#47818
PNF-et mar nem nagyon kapni... Ujabban a CRG tipust eroltetik az meg egy low end kisporolt anyagu ize (kevesebb W-ot is ad le a PNF-nel). Ezert a Gigabyte Superb 460 a best buy meg mindig az "olcsobb szegmensben".

Saor Alba

MaSzKa
#47817
bõven elég

FSP ATX-350W PNF

a PNR az már nem olyan jó

de csak 1000ft-al kerül többe a
FSP ATX-400W PNF ez már biztosan elég akár HD4890-hez is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47816
ezt is írtam csak úgy hogy Corsair 400W szimplán

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47815
Egy ilyen kis konfignak mint a 4670,5000+,4gigram,1hdd(egyelõre), elég egy 350-es FSP táp? Ha egy 400as codegennel megy...
Solten
#47814
Ez is szuper: Corsair CX400. Seasonic beles.

Saor Alba

MaSzKa
#47813
akkor ha mindekéép ez akkor +2ft-ot még adnék az Modulásris 500W-os ért

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47812
pár cucc jó
1 nagy kiváló
a többi átlagos mindenkinek olyan van típus
de használható gép

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#47811
ja mostnézem hogy az 500-as csak iponnál drága, máshol 14e árgép
kifli
#47810
meg egy 5e-el drágább is, milyen kiegészítõket adnak hozzá? törlõkendõ? 😄
#47809
Szóval ilyet konfigot raktunk össze:

Alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 1 db 20.801 Ft
Processzor: AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOKSZ 1 db 38.870 Ft
Memória: KINGSTON 4096Mb DDR3 1333MHz CL9 KIT 1 db 22.100 Ft
Videókártya: XFX HD4870 1GB DDR5 PCIE 1 db 37.824 Ft
Merevlemez: WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 11.551 Ft
Optikai egység: NEC AD-7240S Fekete 1 db 5.313 Ft
Ház: COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
Táp: CORSAIR PSU-450HX 1 db 18.250 Ft
Monitor: LG W2242T-PF 1 db 43.305 Ft

Mi a véleményetek róla?
MaSzKa
#47808
ez is jó tápegység

a Corsair annyiba jobb még, hogy halkabb
minimálisan jobb a hatásfoka
több kiegészítõ jár hozzá a dobozban
és 5év garancia sem mellékes

ipon meg 1 vicc:
Garancia csak 1 év. itt
máshol erre 2-3 évet adnak

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#47807
mihez kell az 500-550-es táp?
FSP everest 400w moduláris 13e
#47806
Alapból ezt néztük ki, csak egy kicsit faragni akartunk az összárból, de végül is akkor ez marad.

köszi a segítséget
MaSzKa
#47805
Corsair HX450W Modular

18eft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47804
Gigabyte SuperB 470W 9500Ft (FPS 400W belsõ)
FSP ATX-400W PNF 7000Ft
FSP Saga+ 400W 8000Ft
FSP Saga+ 450W 9000Ft
Corsair 400W 12500Ft
OCZ 400W 12500Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______