Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Igaz jobb is mint a nulla játékélményes dx10-es csodához megvenni a drága vasat.
Akkor jo igenytelenek lehetnek... <#smile>#smile>
Saor Alba
Ismerek pár embert, akinek még ez is jó lenne, akár 4-5 évre is. Ez egy moncsival már 200 ezres gép lenne.
Egyedül a 9600GT-be tudok igazán belekötni. Igaz az AMD-t nem ismerem annyira...
Amióta nem kapni sehol (jó árban) olyan CSX memót a gépembe + még 2 gigát , amilyen benne van, mostmár nyugodtan ajánlhatom a kingstont/kingmax cumókat, az legalább minden sarki számtek boltban van.
és elavult és drága
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Most állok gépvásárlás elõtt, egy teljes konfigról lenne szó, a konfi a következõ:
Gigabyte GA-MA770-UD3 sAM2+ alaplap
Gigabyte NX96TSL 512I 9600GT PCI-E videókártya
Kingston 4GB 1066MHz DDR2 HyperX (KHX8500D2K2/4G) memória (2x2GB kit)
Seagate 750 GB SATA2 merevlemez
Chieftec 450W ATX2 (GPS-450AA-101A) tápegység
LG GH-22NBS SATA DVD író, fekete
AMD Phenom 9650 X4 AM2+ processzor
Thermaltake VB6000SWSD Swing táp nélküli ház, ezüst
Genius Slimstar 220 magyar USB billentyûzet, fekete
Microsoft Intellimouse Optical USB/PS2 optikai egér
A konfi teljes ár a mostani állás szerint: 154070 Ft
Véleményt kérnék érdemes -e összehoznom? A Válaszokat elõre is köszönöm.
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA
Tehat a 4870-hez boven eleg egy ertelmes 400-as (FSP PNF, Chieftec GPS, Gigabyte Superb, Corsair CSX, stb), ezek ~350W-ot adnak le 12V-os agaikon.
Saor Alba
Szinte semmihez de legalább nem hajtja közel max teljesítményen a tápot.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
ゾルターン
Saor Alba
kb 200-250eft körül biztosan találsz
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
ez szuper hdd
én is ilyet vennék 1TB-be az F1-es helyett
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
egymagos labdába tud rugni a többmagosok között?
Saor Alba
ゾルターン
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
tegyük fel valaki elkezdi neked túrni az ipon-t, talál szimpatikus PCI-E-s videókarit, sokat, ebben az árban.
Erre Te benyögöd, h. kösz, de AGP-s kell, mert régebbi az alaplapod.
Vagy ATI-s karit ajánl, erre közölheted, "ja, nVidia-ra gondoltam" 😊
Kicsit pontosíts, h. eredményt is kapj
!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
egy hd 3850-es mennyivel jobb egy geforce 9500?
Mind1, ilyet ne vegyel. Szerezz be inkabb VALODI PNF-et: link
Saor Alba
Úgy akarom, hogy veszek egy ilyet, meg egy samsung 500gb F3-t, és késõbb veszek még egyet raidbe, mert már csak ez a 2 alkatrész ami gyengécske a konfigomba. (Igen, nekem nem kell 4890, meg 295😄)
Ja... meg majd karácsonykor egy monitor 😄
Saor Alba
FSP ATX-350W PNF
a PNR az már nem olyan jó
de csak 1000ft-al kerül többe a
FSP ATX-400W PNF ez már biztosan elég akár HD4890-hez is
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
1 nagy kiváló
a többi átlagos mindenkinek olyan van típus
de használható gép
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 1 db 20.801 Ft
Processzor: AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOKSZ 1 db 38.870 Ft
Memória: KINGSTON 4096Mb DDR3 1333MHz CL9 KIT 1 db 22.100 Ft
Videókártya: XFX HD4870 1GB DDR5 PCIE 1 db 37.824 Ft
Merevlemez: WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 11.551 Ft
Optikai egység: NEC AD-7240S Fekete 1 db 5.313 Ft
Ház: COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
Táp: CORSAIR PSU-450HX 1 db 18.250 Ft
Monitor: LG W2242T-PF 1 db 43.305 Ft
Mi a véleményetek róla?
a Corsair annyiba jobb még, hogy halkabb
minimálisan jobb a hatásfoka
több kiegészítõ jár hozzá a dobozban
és 5év garancia sem mellékes
ipon meg 1 vicc:
Garancia csak 1 év. itt
máshol erre 2-3 évet adnak
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
FSP everest 400w moduláris 13e
köszi a segítséget
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______