Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaSzKa
#47903
amúgy meg 4 magon gyorsabb a gép
elõbb végez a mûveletekkel
kikapcsolja és máris még kisebb a fogyasztás

de ha energia takarékosság fontos akkor sok pénzt kell kiadnia

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47902
de azt írta, hogy nagyon fontos neki a fogyasztás

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47901
"magas fogyasztásuk miatt!"

mirõl beszélsz ember?
értesz hozzá?
olvastad a teszteket?



_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#47900
8000-es széria is húzható akár 4,2Ghz-ig is jó lappal (3,6Ghz-en megy feszültségemelés nélkül, egy mozdulattal). Ugyanakkor a 8-as gorsabb. Míg 6-osban 2MB L2 van, 1066 FSB-vel, a 8-asban 6MB, kevesebbet fogyaszt és 1333Mhz az FSB. 5000Ft-ot megér a teljesítménykülönbség.

[merlinw.org]

Sir Quno Jedi
#47899
Én E6500 ajánlanám, mert nekem bejött és 2.93Ghz-n pöfög alapból, 1066-os. Naaaagyon megy és alig 21k az ára!!!!! (és szénné húzható, 4csigahercen még az én fos alaplapomban is stabiló)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

pxxl
#47898
vegyél egy asus P6T7 deszkát. <#idiota><#ravasz1>

All hail the double x!

MerlinW
#47897
INTEL Core2 Duo E8200 2.66GHz 775 BOX 26.520 Ft
GIGABYTE GA-EP45-UD3LR 23.800 Ft
GEIL Ultra 4096Mb DDR2 1066Mhz KIT 20.138 Ft

Gigabyte Superb 460W tápegység 9500Ft
PowerColor HD4870 PCS 1GB - 36.100Ft

[merlinw.org]

pxxl
#47896
ez a deszka teccik, de miért nincs benne a listában a Phenom II X4 940? 😞

All hail the double x!

#47895
Hát köszi de AMD-t nem igazán akarok a kiemelten magas fogyasztásuk miatt ! Azért még gondolkozok rajta hétfõig. A RAM + VGA + TÁP tanácsodat megfogadom.

MaSzKa
#47894
így fog kinézni a géped:
igazi tuningbetyár lesz és minõségi, halk





_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47893
Ezt vedd: alapolapból van olcsóbb 22eFt-os változat is

AMD Athlon2 X4 620 Box AM3 23000Ft
Biostar TA790GX A3+ AM3 27000Ft
Gigabyte Superb 460W tápegység 9500Ft
G.Skill 2x2Gb DDR3 1600Mhz F3-12800CL9D-4GBNQ CL9-9-9-24 1.8v 19000Ft
PowerColor HD4870 PCS 1GB - 36.100Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47892
ez 1 fos........

a vga-ból van ugyanennyiért PCS változat is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47891
mondtok erre a várható beruházásra egy véleményt, kösz:
CPU: Core 2 7400 25.338 HUF
MEM: Kingmax TyniBGA 2048 1066MHZ x2 18.000 HUF
ALAPL: MSI P35 NEO F 18.625 HUF (nincs rajta DDR3 slot, az probléma?)
VGA: RAD POWERCOLOR HD4870 1 GIGA 37.241 HUF (igaz, hogy hangos a hûtõje?)
Tápot milyet vegyek? Max. 8-10 ezer.





MaSzKa
#47890


még helyesen írni se tudnak

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47889
csak az a kár errefele nem potyog sehol
és a biostar alaplap se

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47888
azok olcsóbbak 😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47887
Nem vagyok vérpisti,szigorúan azt veszem ami kamionról "potyog"...<#idiota>

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

MaSzKa
#47886
asus turbo V 😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47885
Miert, korajot, nem is veszes, a sracot siman ubereli sok magyar verpistike... 😊

Saor Alba

MaSzKa
#47884

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47883
NNa valami ilyesmire gondoltam! Klasz lesz. Még megnézem, hogy milyen extrák mekkora felárral kaphatók hozzá.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Solten
#47882
De inkabb ot: link

Multi touchpad es biztos van rajta digitalis audiokimenet ami ugye a HD elmeny elengedhetetlen resze... 😊

Saor Alba

Solten
#47881
Az olcsobb gepekre tobbnyire nem tesznek HDMI kimenetet. Legolcsobban ot talaltam: link

Saor Alba

kifli
#47880
nos úgy olvasgattam hogy bármilyen külsõ jó hozzá.
MEg azt is írják hgy baszogatni kell kicsit hogy jó legyen, legalábbis ha az alap fw van rajta (mármint a legelsõ) akk baj lehet pl a feriratnál az ékezetes betûkkel.
ITT szerintem minden kérdésedre tudnak válaszolni, legalábbis sok tulaj jár oda
kifli
#47879
aha, szal ehez külsõ hdd-t lehet csatlakoztatni?
beletenni nem lehet?
Blekk Síp
#47878
Igen, ehhez kellene vmi jó (terás) winyó.

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

kifli
#47877
ok gyorsabb, nem rendszer hdd-nek kell gondolom 😊
normálba egy 5400rmp-s hdd is jó hordozhatónak.

am pontosan mihez is kell?
MerlinW
#47876
Ezek általában zárt dobozok. Másik, hogy 3 év gari miatt úgysem cserél senki lemezt benne. 3 év után meg úgyis vesz másikat, ha gáz lenne vele, de ezek 5-6 évet simán kibírnak. Az én kis sz@ros 250-es seagate passzív fujitsu-siemens házas külsõm is 5 éves lassan és semmi baja.

[merlinw.org]

kifli
#47875
ahoz a medi központhoz? jolgondolom ugye?
MerlinW
#47874
Jó cucc az. Sokkal gyorsabb mint egy noti HDD. Emellett minõségi passzív hûtés, és 3 év gari. Jó anyag, én is szemezgettem/szemezgetek vele.

[merlinw.org]

kifli
#47873
mondjuk ha nagyon ez kell, akk meg lehet tudni, megkérdeztem ipon fórumon 😊
nézegessed jön-e rá válasz
Blekk Síp
#47872
De persze ajánlhattok mást is ha tudtok, a lényeg az lenne, hogy WD TV-hez jó legyen.

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

Blekk Síp
#47871
WD TV-hez kellene és ez tuti jó hozzá. (:

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

MerlinW
#47870
Nem jellemzõ.

[merlinw.org]

kifli
#47869
de am miért ilyen drágán veszel?
olcsóbb ha veszel egy házat meg bele egy hdd-t, sõt ha olyat veszel amibe noti hdd való akk még kisebb és praktikusabb is
kifli
#47868
szerintem nemtudom 😄
Blekk Síp
#47867
Ebben lehet cserélgetni a winyót?

WD MyBook Essential 2.0

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

kifli
#47866
szerintem jobban jársz ha ipontól rendeled, olcsóbb, házhozszáll-tás 2400, ha fizetsz 1800-at akk összerakják meg tesztelik is neked, bár ez +1 nap. Ha tönkremegy ingyé hozzák viszik a cuccot
Solten
#47865
Ha nekem szol a kerdes: iponponthu

Saor Alba

#47864
Ejj, félre értettük asszem egymást. Nem a laptop kijelzõjének kell kibírnia a ful HD-t hanem csak a vasnak. Ha már full HD-t kitol HDMI-n és 8 ch-es digitális audio-t a vonalkimeneten, az már király. A kulcsszó: olcsóság. Minél olcsóbban kellene. Akadnak még kívánalmak, de ezek már tényleg csak szõrszálhasogatások, mint pl. fogyasztás, multitáccsos tapipad, legalább 11-12"-os kijelzõ, mely minimum 768-as függõleges felbontású. Csak igazából a mobil videókarikrõl nincs lövésem se. Seedeléshez kéne az alacsony fogyasztás miatt és házimozizásra a Full HD képesség miatt. Az atomos netbookok is szóba jöhetnek, de az alap gépek nem eszik a HD-t.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47863
Szabad megkérdeznem ezeket az árakat melyik üzletben hoztad össze? Én Debreceni vagyok és én ezt a konfigot 4 helyi üzletben hoztam össze és legolcsóbban 164136 FT úgy, hogy a vkari saphire.

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

Solten
#47862
Lepj be a BIOS-ba es: load optimized defaults. Tovabbiakban: link

Saor Alba

#47861
Elég jóóó....
Solten
#47860
MSI 785GM-E51: 18.562 Ft
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX: 23.225 Ft
CSX 4096Mb DDR3 1333Mhz CEC FAN KIT: 23.800 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft vagy ha jobban tetszik: LG GSA-H22N SATA: 5.188 Ft
SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2: 18.600 Ft
POWERCOLOR HD4870 512MB DDR5 PCIE: 33.113 Ft
THERMALTAKE WingRS 200 VJ70001N2Z: 10.425 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 10.222 Ft
LOGITECH RX1000: 4.139 Ft
LOGITECH Classic Keyboard 200: 3.135 Ft

150.391 Ft

Saor Alba

#47859
A táppal kapcsolatban szeretem a minõséget most egy 350 Chieftec -et használok ami már lassan 7 éves és a mostani konfigomat elbírja 2 160 -as vinyó 2 DVD író 6 ventilátor és a többi.. A DVD író -ról meg annyit részemrõl, hogy a Samsung, NEC, Pionir csak szívtam velük csak szívtam velük, most egy 2 éves Lg-t hasznáok és semmi baja elõzõleg egy Samsung volt amit 3 évig használtam de 3x is cseréltek ki garisan.

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

CopyKing92
#47858
ja és érdekesen kell be kapcsolni a gépet is hogy egyáltalán a monitor a géppel induljon:/ lehet a biosznem ismergeti fel? vagy az elem szar benne? vagy nemtom nem értek ehez XD

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

CopyKing92
#47857
tudmnál segíteni? :/ eléggé be szart a gép XDD segítséget kérek topikban senki.

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Solten
#47856
Maga a gep nem rossz csak rossz az ar/ertek aranya. Pl GPS 450 szuper tap csak eleg draga, egy 400-as is u.azt a teljesitmenyt nyujtja olcsoban. LG ironal olcsobb egy Samsung, mindketto del-koreai kacat, 9600GT vicc, esatobbi... 😊

Saor Alba

#47855
Köszönöm a véleményeket amik érdemre méltóak voltak. A videókarin gondolkoztam én is, az NV9600Gt helyet egy Sapphire Radeon HD4770 512MB DDR5 egy sokkal gyorsabb és jobb a leírások alapján csak a memória sávszéllel nem vagyok kibékülve ami csak 128 bites a másik kari meg 256 bites.

A negatív hosszá szólókat kérdezném max 150e -ból milyen vasat tudnátok összehozni?

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

Solten
#47854
#47851-#47852: nanana... az adott konfig arabol indultam ki, nem pedig az afrikai ehezoket vettem alapul. Ennyiert joval jobbat lehet kapni. Szoval aki ezt elfogadna ennyiert, meg csorgatja ra a nyalat, az remenytelen eset... <#smile>

Saor Alba