Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#47953
Keresd a domestos és a vileda mellett 😄😄😄😄

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

MaSzKa
#47952
M-Tech 550W PFC 12cm


de azért ezt leírom még:
ez 1 fos

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47951
én feladtam már..........

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#47950
Menni fognak egy ideig.

Mondok én neked módosítást de az 200e-be kerül. Szóval, ha kapunk egy pénzösszeget egyszerûben tudunk legózni😊

[merlinw.org]

PeeTeR
#47949
Asus P5Q SE2
Intel Pentium Dual Core E6300 BOX 2.8GHz 2MB
2x2GB DDRII 1066 Kingmax
Asus HD4770 512MB DDR5
M-Tech 550W PFC 12cm

ezeket gondoltam egy ismerosnek, jatszani kell de nem feltetlen full grafikan meg ilyesmi. csak hogy akar kozepes minosegben is de menjenek a jatekok.

esetleg valami velemenyt vagy akar modositast tudnek kerni? 😊

koszi sracok 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

MaSzKa
#47948

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bakvarnyu
#47947
hát kurvára sehol sincs 36-ért 1 gigás legfeljebb 512-es na mindegy most már abbahagyom, csak gépet ne kelljen fejleszteni sose mert tiszta remalom 😞

MaSzKa
#47946
ezt inkább csak információnak szántad igaz 😄

a fenének se kell olyan

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47945
igen de úgy már magas a pktg költség

én szoktam levélként csomagot feladni
eddig nem volt probléma sohasem, pedig már vagy 20-at elküldtem 2év alatt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47944
Lehet kapni 45W-os s1156 foglalatú négymagos Xeon procit is vagy 64.000 forintért 😄

MaSzKa
#47943
eléggé komoly egy bolt
például ilyenrõl nem hallottam volna, hogy máshol csinálnának:

Hardveres monitorkalibrálás az üzletben 5000Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47942
"máshol 5000ft-os tételnél 500ft a posta ajánlottan"
Persze, ha sima levélként adod fel. 😊 De még ha csomagként, ajánlva adod fel (ami már eleve többszöröse), akkor se vállalnak rá garit a postán, csak ha biztosítottan adod fel.

MaSzKa
#47941
pont a fogyasztást kell itt megfizetni
és valószínûleg kevésbé melegszik alapórajelen mint a többi


HTPC barebona gépek (leenedõ) tulajdonosai örülhetnek, hogy van ilyen

mert van rá igény

nem az átlag mezei userekre kell itt gondolni

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47940
900ft-ot átalakító könyörgöm

máshol 5000ft-os tételnél 500ft a posta ajánlottan

Dobronski rengeteg termék va ott elhiheted 7 nagykereskedésbõl akármit akárhonnan be tudnak szerezni

tedd õket próbára javaslom


http://hardverapro.hu/apro/oaziscomputer_hu_bazar/friss.html

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47939
Elég rég kapni, csak picit riasztó, hogy majd' 30 ropi és azért sokkal kisebb órajele van mint a 620-nak.

#47938
Semennyire nem gamer. Maradjunk annyiban, hogy elindulnak rajta játékok minimum beállításokon, de nyilván van ami úgy is játszhatatlan rajta. De ebben az árkategóriában nem nagyon van sokkal jobb.

#47937
OFF: Azért azt a boltost is megnézném aki bármilyen HW eszközt, még ha "csak" ilyet is, biztosítás meg egyéb díjak nélkül habókra felad levélként egy olyan postaszolgálatnál, ahol biztosítva csomagként is kérdéses odaér e ... én nem vállalnám be. Futár meg valahol 1400 fölött kezdõdik ...

#47936
Csak ott nincs csak vagy 10 termék 😄
tigeroo
#47935
aham..és mobil internet akkor hogy lehet megoldani rajta?

http://www.ipon.hu/elemzesek/lenovo_g550_tavol_a_hazatol/511/

errõl van szó...
MaSzKa
#47934
a hwaprón meg 2év garanciával számlával 36100Ft bontatlanul

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47933
az kizárt
biztosan nem menne nekem a bolt

az oaziscomputer.hu -t tudom ajánlani én onnan szoktam vásárolni
itt mindig jó árasítás van és speciális termékek is vannak
kinézed mi kell az árgépen és az árat is és viheted
persze elõtte egyeztetni kell

oaziscomputer.hu

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bakvarnyu
#47932
hát árgépen 42.600 a legolcsobb powercolor 4870 PCS

MerlinW
#47931
Töröld le a könnyeidet és lépj túl a problémán😊 Csinálj egy jóárasított boltot, és akkor majd téged reklámozunk.

[merlinw.org]

MaSzKa
#47930
az árgépen vannak páran

mert az szerintem nonszensz, hogy egy ilyen cégnek ekkora bevételt csináltok, hogy mindig csak azt reklámozzátok

mikor itt az sg-n nem is igazán lehet

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#47929
Én meg mindent ott vásárolok évek óta, Soha semmi rossz élményem nem volt velük, sõt. Ízlések és pofonok.

[merlinw.org]

bakvarnyu
#47928
Hagyjál már, tököm se reklámoz semmit csak lentebb azt írták egy másik kérdésre. De akkor melyik bolt árai?

MaSzKa
#47927
akartam venni HDmi átalakítót ami 900ft körül volt

elkezdi a gyerek +2400ft a szállítás
mondom micsoda........

500ft-os postával nem lehetne? nem (akkor...)

sokszor nem is azt adják ami a képen van
tévesek az információk is néha

én alapból nem veszek ott semmit

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47926
wtf ipon?


fizetett ide az ipon az sg.-re vagy mi?

elegem van már, hogy mindig az a kibaxott fos céget reklámozzátok

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bakvarnyu
#47925
az arak az ipon.hu-rol vannak? csak mert nem talalom az alaplapot

MerlinW
#47924
Enhanced Halt State (C1E). 2,4Ghz-en jár alapjáraton, így nem tesz bele sokat. 3,6-ra csak akkor ugrik fel ha szükség van rá. Tömörítés, játék. Egyiket sem csinálom napi szinten, így belefér, az a +2W amit az az a +600 Mhz kér. Ráadásul 90%-ban Linuxon élek, ami sokkal energiagazdaságosabb mint a Windows.

[merlinw.org]

MaSzKa
#47923
@3,6Ghz is belerak a villanyszámlába
talán még többet is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47922
Akkor vegyed az intelt, nem is fogyaszt sokat az AMD, lol.
#47921
Sir Quno Jedi és MerlinW THX!!

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

MerlinW
#47920
5e Ft, kb az a pénz amit 2-3 hónap alatt belerak a masina a villanyszámlába😊

[merlinw.org]

MaSzKa
#47919
amúgy X4 605e is meg fog jelenni 45W TDP !! értékkel kimondottan kis fogyasztással

csak az drágább lesz 5eft-al kb

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bakvarnyu
#47918
Igen, most is azt nézegetem .

MaSzKa
#47917
én tudok jobbat:


Gigabyte GZ-X1 2 3 4 5 6 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W tápegység 16500Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47916
itt is vannak képek nézted egyáltalán?

http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1073481175&no=47901

és itt rajta van az X4 620

és az új teszteket olvastad?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bakvarnyu
#47915
jól van, meggyõztetek kössz

MerlinW
#47914
Pont az X4 az ami alig eszik.

[merlinw.org]

bakvarnyu
#47913
na ezt most a másik pcrõl irtam másik nick-en <#vigyor1>

MerlinW
#47912
GIGABYTE Superb 460W 10.222 Ft
vagy
GIGABYTE Superb 550W 12.925 Ft

Milyen házat vegyek topik

[merlinw.org]

Sir Quno Jedi
#47911
Gigabyte Superb 460W tápegység 9500Ft
GIGABYTE GZ-X6 10.534Ft

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

bakvarnyu
#47910
Csak annyiban lényeg a fogyasztás, hogy ha másfélszer annyit zabál az
AMD akkor ugye 2-3 év alatt visszajön az intel magasabb ára.
Két napja a prohardver teszteket olvasom, itt egy kép, igaz az X4 620 nincs rajta. :

Sir Quno Jedi
#47909
AMD-re nem veszel rá pl. engem semmiféle jóagos teszttel senem. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47908
Milyen tápot és házat ajánlotok külön-külön 10e Ft-ból kijön?
Tápból egy 500W környékére gondoltam ha késõbbiekben bõvítés lenne ne keljen hozzányúlni és a ház anyagból legyen nem papírból 😊
???

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Sir Quno Jedi
#47907
Hát, én virtual serveren tolom a jó kis virtuálgépeket és valahogy nem hiányzik mégsenem. Pedig ott aztán kéne. Jelesül az E6600-asban is sok-sok-sok cache van (haveromnak az van), ez az E6500 mégis gyorsabb nála, 1xûen mert újabb cucc, kisebb csíkszélesség, nagyobb alapfreki. Ennyi.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

MaSzKa
#47906
mit ajánl? érdekelne, mert 100% hogy rosszabbat tud ennél

Intel közép kategóriában elavult és nem éri meg az árát tudomásul kell venni

HD4890??? PowerColor HD4890 1GB - 46.000Ft ez 10eft-al drágább és nem is PCS így valószínûleg nem is gyorsabb és a hûtés is szarabb
azért butítson deszkán, hogy lassabb legyen a gépe?

athlon2 X4 most a best buy csak el kell olvasni a cikkeket
Athlon II X4: az olcsó négymagos

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

pxxl
#47905
aztán majd sírsz mikor kellene az a plusz 4 mega L2...

All hail the double x!

Sir Quno Jedi
#47904
Nah jah, de a pocán spórol 5-6k-t, a lapon is lehetne, mert van olcsóbban normális lap (Solten majd ajánl), az is 6-7k spórolás és máris ugyanabból az árból kijön egy HD4890-es vidkari ami dúúúúrva. És már az E6500-as is úgy hasít, mint az olajozott villám.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3