Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#48201: en tobbszor vasaroltam mar toluk, egyszer se szivtam meg 😊
Saor Alba
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
vett a srác ott 1 cpu-t amit úgy küldtek, hogy elõtte leejtették
és aki vette arra fogják, hogy õ cseszte el
szép hozzáállás mondhatom, így vegyetek az iponból
sok ilyet(rosszat) olvastam már az iponról
<#boxer>#boxer><#boxer>#boxer><#boxer>#boxer><#boxer>#boxer>
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
CPU: AMD Phenom2 X4 955 Black edition
Ram: Apacer 2db 2GB/1800mhz tuning Aeolus+venti
VGA: Radeon 5870 1gb
Táp: FSP Epsilon 600
Ez lenne a full config! Igazából én mindig is AMD-ét használtam, de Phptoshopot használok és a mostani gép az full lightos hozzá. Haversrác azt mondta, hogy inkább Intel stuffokat vegyek mert az gyorsabb mint az AMD! Szerintetek ez jó vétel lenne vagy valóban ebben a kategóriában érdemesebb intelt venni, mert télleg jobb!
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Gépvásárlás elõtt állok,és nem tudom, hogy melyik gyártó prociját érdemesebb venni most!? AMD Phenom 2 X4 955 Black Edition ezt kaptam árajánlatba. Ez szerintetek jó vagy hasonló árkategóriában inkább Intelt vegyek?
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
itt van árgépen 84 tõl is😊
[merlinw.org]
Idekatt, kosárba, megvár, örül, hogy spórolt😊
[merlinw.org]
mpeg4: ls24tdv****/en
mpeg2: ls24tdd*****
06-80-726-7864 ingyenes szám (asszem 😄)
enyim:

fényképezd le a hátulját
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
az 1 <#lama>#lama>
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
a monitor hátuljára az adattábláján mindig rá van írva õ milyen monitor
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
a termékekrõl a leírás sok esetben hibás, megtévesztõ
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
már hogy ne tüntetnék fel a monitor hátulján rajta van 100%
az meg, hogy itthon az árlistákat vicc emberek készítik az no comment
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
ez ami modern
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
[merlinw.org]
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Nem mindegy, hogy mi viszi át a 0-kat meg az 1-eseket? 😊
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
vagy t240hd
egy jó tv tunneres monitort tudnátok ajánlani nekem?jó felbontás(fullHD),megfelelõ csatalkozók a jövõre nézve is elvárható egy ilyen készüléktõl,elsõsorban monitor lenne a funkciója, max 60-70k lenne a keret
am ITT találsz hozzá drivert. download drivers-nél kiválasztod azt hogy graphics, az oprendszert, aztán azt hogy mobility radeon és végül a 4000-es szériát
Gondolom drivert keresel... <#rolleyes>#rolleyes> Op.rendszer?
Saor Alba