Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#48203
Esetleg Apacernel valami "nevesebb" mamoria? Lehetne akar 4GB... Tapegysegbol meg egy 500-as is boven eleg, vegyel FSP Everest 500-at, jo aron van es modularis (pl).

#48201: en tobbszor vasaroltam mar toluk, egyszer se szivtam meg 😊

Saor Alba

#48202
és akkor mit ajánlanál pestrõl ? vagy legalább a környékérõl

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#48201
Akkor az Ipon-nál biztos nem veszek gépet!😊

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

MaSzKa
#48200
ipon tapasztalatok

vett a srác ott 1 cpu-t amit úgy küldtek, hogy elõtte leejtették
és aki vette arra fogják, hogy õ cseszte el

szép hozzáállás mondhatom, így vegyetek az iponból
sok ilyet(rosszat) olvastam már az iponról

<#boxer><#boxer><#boxer><#boxer>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48199
Alaplap: Gigabyte MA790FXT-USP
CPU: AMD Phenom2 X4 955 Black edition
Ram: Apacer 2db 2GB/1800mhz tuning Aeolus+venti
VGA: Radeon 5870 1gb
Táp: FSP Epsilon 600

Ez lenne a full config! Igazából én mindig is AMD-ét használtam, de Phptoshopot használok és a mostani gép az full lightos hozzá. Haversrác azt mondta, hogy inkább Intel stuffokat vegyek mert az gyorsabb mint az AMD! Szerintetek ez jó vétel lenne vagy valóban ebben a kategóriában érdemesebb intelt venni, mert télleg jobb!

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

MerlinW
#48198
Igen.

[merlinw.org]

#48197
AMD Phenom 2 X4 955 Black Edition kitudja hajtani a HD5850-T????

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

MaSzKa
#48196
az tutti cpu ha van pénzed bõven

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#48195
955 feltétlenül jó vétel.

[merlinw.org]

#48194
Csaó!

Gépvásárlás elõtt állok,és nem tudom, hogy melyik gyártó prociját érdemesebb venni most!? AMD Phenom 2 X4 955 Black Edition ezt kaptam árajánlatba. Ez szerintetek jó vagy hasonló árkategóriában inkább Intelt vegyek?

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

Solten
#48193
<#hehe> <#hehe> <#hehe>

Saor Alba

MerlinW
#48192
<#kerdes>

[merlinw.org]

Gideon Wieth
#48191
hol lehet ezt egyáltalán beállítani ?

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

Gideon Wieth
#48190
Full HDés monitor milyen jelet nem támogat ?

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

MerlinW
#48189
Mittomén, csak közbeszóltam már😊
itt van árgépen 84 tõl is😊

[merlinw.org]

kifli
#48188
ennyiért? 😮
MerlinW
#48187

[merlinw.org]

kifli
#48186
na maszka csak neked csak most felhívtam samsung ingyenes számát és megkérdeztem, aztmondta a csávó hogy nem forgalmazzák ve néven és kizárólag a gyári számból tudható meg
mpeg4: ls24tdv****/en
mpeg2: ls24tdd*****
06-80-726-7864 ingyenes szám (asszem 😄)

enyim:
MaSzKa
#48185
hogy lenne ve ha nincs ráírva?

fényképezd le a hátulját

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#48184
enyémre nincs ráírva hogy ve pedig ez ve legalábbis mpeg4 tuner van benne, és tudtommal csak ez a külömbség
MaSzKa
#48183
ha valaki ezt nem tudja leolvasni vagy felfogni
az 1 <#lama>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48182
most mit dumálsz, mert nem értem?

a monitor hátuljára az adattábláján mindig rá van írva õ milyen monitor

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#48181
am a leírás elég bõ a monitornál, az van odaírva mint ami hivatalos oldalon van, és ott sincs külön ve meg sima
kifli
#48180
de akkor sincs sehova ráírva hogy ve változat 😄
MaSzKa
#48179
mert az fos cég azért nem tudnak semmit
a termékekrõl a leírás sok esetben hibás, megtévesztõ

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#48178
2333hd-ból is van sima meg ve, a ve változatban mpeg4-es tuner van a sima mpeg2, iponon nem volt írva hogy ve vagy sima, felhívtam õket aztomndták mpeg4-es, se dobozon se monitoron nincs rajta hogy ve, felhívtam samsungot, és ott a gyári szám 3. és 4. betûjébõl tudták megmondani hogy mpeg4 vagy mpeg2.
MaSzKa
#48177
az t240hd ve és nem t240hd

már hogy ne tüntetnék fel a monitor hátulján rajta van 100%

az meg, hogy itthon az árlistákat vicc emberek készítik az no comment

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#48176
van mpeg4-es abból is, t240hd ve (bár ezt a ve részt nem mindig tüntetik fel, az enyémnél is fel kellene de nem volt)
MaSzKa
#48175
am3 alaplap ddr3 ram am3 cpu

ez ami modern

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48174
t240hd az mpeg2-es
fos

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MerlinW
#48173
"aranyozott legnagyobb elõnye" - jobb minõségû jelvezetés = alacsonyabb zajszint, erõsebb jel, jobb eredmény (kép/hang)

[merlinw.org]

kifli
#48172
tudom nekem is ilyen 2333hd-van de van belõle mpeg2-es meg mpeg4-es is 😊
#48171
Vannak nagyon gagyi kábelek is, de a hibás kapcsolat nem úgy jelentkezik, hogy torz vagy szellemképes a kép, hanem szétesik vagy egyáltalán nincs kép. Asszem pro-n olvastam errõl egy írást. Eszeveszett pénzeket ne adj ki érte, mert sokszor palira veszik az embert. Láttam már plusz tudásként feltüntetve optikai kábelen is, hogy aranyozott. Majd beszartam tõle. 😊 Én hosszas keresgélés után a sini-ben vettem meg a tyúkbelet.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

bakvarnyu
#48170
Mi a különbség az AM2 AM2+ , AM3 alaplapok között? Az x4-nek az AM3 kell igaz?

#48169
Úgy tudom az aranyozott legnagyobb elõnye, hogy nem rozsdásodik 😄
Nem mindegy, hogy mi viszi át a 0-kat meg az 1-eseket? 😊

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#48168
Nem lehet, hogy csak annyi volt a baja, hogy a monitorodnak olyan felbontást és hozzá tartozó frissítési értéket küldött a videókarid amit a monitor nem támogatott?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#48167
Nem kötekedésként, de eddig is tudott. Az 1.4-gyel annyi változott hang terén, hogy visszafelé is képes hangot küldeni. Ez akkor jöhet jól pl, ha a tv-d DVB-T, C vagy S tuneres a tv és a vett jelbõl a hangot az erõsítõre akarod vissza küldeni. Ez idáig csak 2 kábellel volt megoldható úgy tudom, de javítsatok ki ha tévedek. DVD, BD vagy pl settopboxról a hang az erõsítõn keresztül a TV-be ment. De visszafelé csak egy másik kábellel volt megoldható, ha a settopbox helyett a tv vette a digit jeleket.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Gideon Wieth
#48166
Nah ma megyek HDMI vagy DVI kábelt venni . Szerintetek melyik az ami megoldja a problémát ? És ha mondjuk mégsem, akkor ilyenkor mi a teendõ ? mit nézzek meg ?

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

Gideon Wieth
#48165
Elmondom, hogy mpeg4-es hazai csatornák tökéletesen mennek rajta 😊

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

#48164
70k-ért csak tn-es panellal szereltet kapsz, ips-t nemigen egyelõre -talán a legolcsóbb minõségi ips-es. Tv tuner persze nincs hozzá.
kifli
#48163
samsung 2333hd dtv tuneres ahol veszed kérdezz rá arra hogy mpeg4-es vagy mpeg2-es, ha nemtudják megmondani akkor kérdezd meg a gyári számát abbol megtudják mondani az ingyenes samsung vonalon
vagy t240hd
#48162
hello
egy jó tv tunneres monitort tudnátok ajánlani nekem?jó felbontás(fullHD),megfelelõ csatalkozók a jövõre nézve is elvárható egy ilyen készüléktõl,elsõsorban monitor lenne a funkciója, max 60-70k lenne a keret

MaSzKa
#48161
a SIS driverrel nincs szívás?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#48160
😊 legközelebb frissítek, mert már észrevettem (észrevetették velem)
kifli
#48159
hopp most nézem hogy csak win7-hez elérhetõ a 4000-es sorozat mobility drivere, akkor más esetben mobility modert kell használni (nem értek hozzá) vagy én még megpróbálnám vistára a win7-es drivereket
Solten
#48158
2k/3k/4k mobilitykhez onnan csak win7 drivert szed le.

Saor Alba

kifli
#48157
ágyalatt nézted már?

am ITT találsz hozzá drivert. download drivers-nél kiválasztod azt hogy graphics, az oprendszert, aztán azt hogy mobility radeon és végül a 4000-es szériát
Solten
#48156
Udv. Nem kell ratelapitened, oda van az epitve bele... (<#hehe>)

Gondolom drivert keresel... <#rolleyes> Op.rendszer?

Saor Alba

noryna
#48155
sziasztok.vettem egy msi cx600x 018hu laptopot. ati radeon hd 4330at kéne rátelepitenem, de a neten sehol sem találom........tudna vki segiteni??

MaSzKa
#48154
asszem a techpowerup.com vagy a fudzilla.com.on találtam

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______