Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
Na megvettem a HDMI HDMI kábelt, és ezzel csak rosszabb lett .... nemhogy nem oldotta meg az indítási problémát
hanem még a monitor is szarabbul jeleníti meg a képet, ugyanis két oldalról egy jó két centit levág. Ezt hogy lehet orvosolni ??
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
és most mikor mindenki odaszokott megemelte észrevétlenül
nekem egyáltalán nem szimpatikus a cég
de azt el kell ismerni a weboldaluk az jól meg van csinálva nekik a nyereséges üzlethez
egy csomó pénzt lehúznak az userról pl gépösszerakási tesztelési, szállítási, garanciafutár
nem értem a szállításon kívül, hogy lehet pénzt kérni ezekért, mert az az õ érdekük, hogy ne vigye vissza az user, hogy fos a gép
nevetséges, hogy ezt a vevõvel fizettetik meg
és minek van garanciafutár mikor náluk máshogy értelmezik a garancia és a jótállás szavakat
szemét 1 cég ez az ipon a saját bõrömön is tapasztaltam
szerencsére nem lett anyagi károm (mert nem is vettem ott semmit)
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Mig a 940 csak AM2 ; AM2+ lapokban megy addig a 945-os megy mindegyikben .
Remelem jol irom es nem kevertem ossze semmit <#vigyor1>#vigyor1>
ゾルターン
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
Enermaxra bármikor megéri +10k. 24" szintén. Fõleg ha nem gagyi TN, hanem H-IPS paneles.
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC
Merevlemez: SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA
Optikai egység: Samsung SH-223L
Egér: LOGITECH MX518
Corsair VX450W
Monitor: SAMSUNG
ez az ami tutti!
miért nem AMD-set veszel?
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
A segítségetekre lenne szükségem komplett pc vásárlás ügyében. A gép játékra, képszerkesztésre és filmezésre lenne.
Minden tanácsot észrevételt örömmel fogadok. Összeállítottam egy konfigot egyelõre a tápban és a monitorban vagyok tanácstalan.Megéri-e a majdnem 10.000ft különbséget az enermax?Megéri a plusz 10k-t a 24colos moncsi? Késõbb tuning is lesz, úgyh egy procihûtõt tippet is szívesen fogadok.
Alaplap: GIGABYTE GA-P55-UD3R
Processzor: INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX
CPU hûtõ: ???
Memória: OCZ 4096Mb DDR3 1333Mhz Platinum KIT
Videókártya: SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 HDMI PCIE
Merevlemez: SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA+ WD 1TB Caviar Black
Optikai egység: NEC AD-7240S
Egér: LOGITECH MX518
Ház: COOLERMASTER RC-590-KKN1 Centurion
Táp: ENERMAX MODU82+ 425W vagy Corsair VX450W???
Monitor: SAMSUNG 2494HS vagy BenqE2200HD vagy Samsung 2333sw???
Elõre is köszönöm mindenkinek a segítséget!
MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W
folyamatosan hallom hogy eszméletlenül pörög és zúg a gép. De hallom hogy a win7nek a bejelentkezõ hangját, amibõl arra következtetek hogy be is jelentkezik rendesen..😊
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
ahol már vásároltam és megvagyok velük elégedve
digitalmix.hu
az aegep.hu-n bõven vannak boltok
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Akkor mit keres a konfigodban? <#idiota>#idiota>
Photosopban nagyjabol ugy teljesit mint egy Q9400, kb egy arban is vannak. AMD-hez viszont modernebb es ujabb lapok kaphatoak olcsobban.
Saor Alba
AMD vs. Intel?
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243