Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#48253
mekkora felbontásnál csinálja ezt? Mit állítottál be az OS alatt és mit ír ki a gép? A monitor beállításai közt az osd menüben nincs beállítva ezzel kapcsolatban valami?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Gideon Wieth
#48252
Hogyne. Be is baszna 300 000 gép nem müködik ...

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

#48251
Próbálkozz a prohardveren. Ott biztosan tudnak segíteni!

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

#48250
vegyél másik gépet 😄

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Gideon Wieth
#48249
valaki tud segíteni?

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

#48248
nagyon sok pénz 1 prociért inkább amd olcsobb lehet költeni másra azt a 20ezret ha nem többet

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#48247
Az biztos! Akkor megadom a számlaszámom és utald rá az összeget!😊

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

#48246
Ebbõl már olyan gépet lehet össze rakni hogy évekig nem lenne baj vele xD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#48245
Én amit néztem az sokkal olcsóbb! Intel core I7 2,66GHZ LGA 1366 8MB Box 81.120Ft

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

mila69en
#48244
bazki ha miller lennék se venném meg ennyi pénzért😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48243
Ha nem értesz hozzá, ne erölködj, inkább kérdezz meg egy hozzáértõ embert. Pl. Solten
#48242

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#48241
Az ár igazából nem fontos! Úgy gondolom, ha veszek gépet, akkor jó gépet vegyek ne egy fost! Az AMD és Intel árai között max 20rugó külünbség van!

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

Gideon Wieth
#48240
Sziasztok!
Na megvettem a HDMI HDMI kábelt, és ezzel csak rosszabb lett .... nemhogy nem oldotta meg az indítási problémát
hanem még a monitor is szarabbul jeleníti meg a képet, ugyanis két oldalról egy jó két centit levág. Ezt hogy lehet orvosolni ??

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

#48239
Szerintem az árakkal sem...
#48238
Várom az érveid<#eplus2>
MaSzKa
#48237
régebben odaédesgette az embereket a jó áraikkal
és most mikor mindenki odaszokott megemelte észrevétlenül
nekem egyáltalán nem szimpatikus a cég
de azt el kell ismerni a weboldaluk az jól meg van csinálva nekik a nyereséges üzlethez
egy csomó pénzt lehúznak az userról pl gépösszerakási tesztelési, szállítási, garanciafutár
nem értem a szállításon kívül, hogy lehet pénzt kérni ezekért, mert az az õ érdekük, hogy ne vigye vissza az user, hogy fos a gép
nevetséges, hogy ezt a vevõvel fizettetik meg
és minek van garanciafutár mikor náluk máshogy értelmezik a garancia és a jótállás szavakat

szemét 1 cég ez az ipon a saját bõrömön is tapasztaltam
szerencsére nem lett anyagi károm (mert nem is vettem ott semmit)

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48236
Olvasgattam a prohardver cikkeket és valószínû, hogy nem az AMD-ét fogom választani!A legújabb kiszemelt a Core i7-975 EE. Ebben az esetben új videókártyát is néznem kell, vagy amit írtam tegnap az jó az Inteles alaplapba? Bocs a hülye kérdésért, de nem vagyok képben a hardverekkel!

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

#48235
Játékra is kellene a monitor szóval pl. az f2380 engem ebbõl a szempontból nem gyõzött meg, sõt szerintem egy sima tn-s panel sok esetben jobb is ennél a típusnál. A samsung 2494HM nagyon tetszik és a teszt is bejött róla fõleg képszerkesztésre nekem sokat jelentene a pivot mód.

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

#48234
Legalábbis te ezt hiszed...

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

#48233
Nekem azért van az mert jobb. 😄

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

#48232
max annyival jobb az intel hogy jobban lehet tuningolni (de ezaz én saját véleményem...) jah és drágábbak nem kevéssel é annyival viszont nem gyorsabbak inkább amd

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#48231
Miért lenne jobb? Mert neked az van?<#eplus2>
#48230
Csak a 1156 ami 1 évre van tervezve, a 1366 az megy a végtelenségig. AMD-nél is kell váltani, AM2 / AM3 / fasztuggya...

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

mila69en
#48229
kár tovább firtatni tied is egy vélemény meg az enyém is😊 én eddig is náluk vásároltam meg továbbra is ott fogok, amíg õk nyújtják számomra legjobb árakat ennyi... nekem nem volt velük semmi gondom eddig...kop-kop...

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48228
Core2 Quad, i7, minden jobb.

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

#48227
Nos azt hiszem 100 ügyfélbõl 100 tapasztalta az iponnál már azt, hogy nem szeretik intézni a garanciális ügyeket. Akit lehet úgy tájékoztatnak, hogy a garanciális problémákkal a gyártó szervizébe kell menni. Hozzájuk csak 3 napon belül lehet fordulni ami nem igaz, hazugság! A törvényt úgy értelmezik, hogy Õk jöjjenek ki belõle jól sajnos. Mivel internetes vásárlásnak minõsül a náluk bonyolított adás-vétel, ezért jó tudni, hogy 8 napig fordulhattok hozzájuk, és utána sem vagytok kötelesek a gyártó szervizébe vinni a terméket, hiszen TE, ismétlem csakis TE döntöd el, hogy a vásárlás helyén vagy a gyártó szervizében intézed az ügyet. Ez egy jogszabály és se az ipon, se senki nem áll felette. Ha egy akármilyen márka akármilyen termékére csak szegeden kapsz javítási lehetõséget, mert ott van a szerviz, akkor utazz le oda? Jól is néznénk ki! Többször leírtam már ide a haver feleségének az esetét amikor átbaszták egy FSP táppal. A táp megadta magát, és a törvény szerint elsõ esetben a cég javít vagy cserél. Na hát cseréltek, de nem akármire. Egy azonos tipusú tápot adtak ami nekik szerviz táp volt. Minden házba azt szerelhették bele, mert több volt rajta a fémig bemart karistolás, mint a kék festék. Viszont mûködött és az ügyfél rászedhetõ volt. Na ezt a tápot vigye vissza még egyszer, ha beszarik, és találjon egy ügyvédet aki bebizonyítja, hogy a táp nem fizikailag sérült, ami nem garanciális probléma! A régi táp 1x volt beszerelve és 2-3 hónapot bírt. Most remegjen a kezük-lábuk, hogy az átlagár 2x-eséért megvett táp ne pusztuljon le. Vagy mondjam másik span asszonyának a laptopját? Elszállt az ethernet port. Elhajtották, hogy intézze az ASUS-szal, azok majd a telefonhívás után személyesen házhoz mennek és elviszik a terméket. Tehát ismétlem, akit tudnak rászednek. Ne higgyen nekik senki, és jobb ha a törvény adta jogaival tisztába van az ember. Bárki, akit rászednek fordulhat hozzám, a fogyasztóvédelemhez, vagy haD.A.S. tag, akkor hozzájuk! Az ilyen gennyláda cégek miatt megy tönkre a többi akiknek nincs erejük felkapaszkodni, ami érthetõ okokból árt a versenynek és a vevõknek.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#48226
csak mert minek vegyek amd-bõl 955-t mikor lehet kb ugyanazt olcsóbban is kapni csak majd nyomja csucsra a leendõ hd5850-t

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

gurubefree
#48225
Szerintem a 940-es AM2-es ( DDR2-es tamogatassal ) mig a 945 AM3-as ( DDR2 es DDR3 tamogatassal )
Mig a 940 csak AM2 ; AM2+ lapokban megy addig a 945-os megy mindegyikben .
Remelem jol irom es nem kevertem ossze semmit <#vigyor1>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#48224
amd phenom II940 és a phenom 945 között mi a különbség????

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

mila69en
#48223
nyugodtan vegyél az ipon-nál az egyik legjobb árakkal még mindig õk szolgálnak...én rengeteget vásároltam már náluk és soha semmi problémám nem volt velük😊 egy ilyen eset bárhol megtörténhet éa itt is ki tudja valójában ki volt a ludas😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48222
Photoshop és premier programok és weblapszerkesztés. Ha van idõm akkor game! FPS vagy RPG, de sport games szinten minden nap.

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

#48221
Döntsd el magad, hogy melyik lenne jobb. Intelnél a tokozás miatt az alaplapok nem épp idõt állóak. Ha lenne hiteles ár/teljesítmény táblázat és nem lennének különbözõ alkalmazásoknál eltérések a processzorok tudásában, akkor már csak az lenne a kérdés, hogy ugyan azért a tudásért akarsz-e többet fizetni, mert Intel van ráírva és nem AMD. Ha nem általános használatra kell a gép, hanem valami specifikus progihoz akkor azt jelezd, mert akkor korán sem mindegy, hogy melyiket választod.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#48220
Mert ár/érték arányt néz, nem csak a teljesítményt.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#48219
Szerinted is jobb az AMD mint az Intel? Én ilyet szeretnék vagy jobbat AMD Phenom2 X4 955 Black edition!

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

#48218
Scythe Mugen 2 elég jó hûtõ és olcsó is. Gyakorlatilag csak a 3 ventis Asus Triton jobb nála (minimálisan), de csak hajtómûhang mellett. A felzerelése nem egyszerû, kell a hátlapra is csavarozni rögzítõkeretet, viszont nem kell parázni hogy letörik ha belerúgsz a gépbe. ^^

Enermaxra bármikor megéri +10k. 24" szintén. Fõleg ha nem gagyi TN, hanem H-IPS paneles.

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

#48217
Miért venne AMD-t?

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

MaSzKa
#48216
Videókártya: SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 HDMI PCIE
Merevlemez: SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA
Optikai egység: Samsung SH-223L
Egér: LOGITECH MX518
Corsair VX450W
Monitor: SAMSUNG

ez az ami tutti!

miért nem AMD-set veszel?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48215
Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem komplett pc vásárlás ügyében. A gép játékra, képszerkesztésre és filmezésre lenne.
Minden tanácsot észrevételt örömmel fogadok. Összeállítottam egy konfigot egyelõre a tápban és a monitorban vagyok tanácstalan.Megéri-e a majdnem 10.000ft különbséget az enermax?Megéri a plusz 10k-t a 24colos moncsi? Késõbb tuning is lesz, úgyh egy procihûtõt tippet is szívesen fogadok.

Alaplap: GIGABYTE GA-P55-UD3R
Processzor: INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX
CPU hûtõ: ???
Memória: OCZ 4096Mb DDR3 1333Mhz Platinum KIT
Videókártya: SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 HDMI PCIE
Merevlemez: SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA+ WD 1TB Caviar Black
Optikai egység: NEC AD-7240S
Egér: LOGITECH MX518
Ház: COOLERMASTER RC-590-KKN1 Centurion
Táp: ENERMAX MODU82+ 425W vagy Corsair VX450W???
Monitor: SAMSUNG 2494HS vagy BenqE2200HD vagy Samsung 2333sw???

Elõre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

Gideon Wieth
#48214
semmit
folyamatosan hallom hogy eszméletlenül pörög és zúg a gép. De hallom hogy a win7nek a bejelentkezõ hangját, amibõl arra következtetek hogy be is jelentkezik rendesen..😊

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

#48213
A felzúgás és kép nélküliség után mi következik, mit csinál a gép?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Gideon Wieth
#48212
jah és persze amikor felzug a ventillátor AKKOR nincs kép 😊

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

#48211
Akkor valamit félre olvastam. Bocs!

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Gideon Wieth
#48210
hát elvben 1920x1080ban van hatvan hertzen. Ezt írja a monitor: De az indítéskor az elsõ képernyõ 600*800ban megy majd 720*valamennyi majd 1024*768 a win7 logonál és a bejelentkezésnél vált át 1920*1080vanra. De nem az a gondom hogy nem indul, hanem hogy ELSÕRE felzúg a vidikarim ventillátora majd ha leállítom fõkapcsolo hosszunyomvatartásával majd megint elindítom akkor meg már rendesen fogja magát HALKAN kisebb fordulatszámmal minden elindul ahogy eredetileg kéne neki, majd bekapcsol a monitor is egy olyan 10mps eltéréssel a készenléti üzemmódból és mionden megy rendesen. Nekem EZ a bajom. Hogy elsõre folyton felzúg a videókártya hûtõ ventillátora, és egy ilyenértékû gépnél/kártyánál nem igen egészséges és szokványos az ilyen 😊

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

#48209
Ha full hd-s monitorod van, érdemes natívban használni, tehát 1920x1080. Ehez tartozik egy frissítés amit lehet, hogy túl magasra állítottál. Csökkentett módban be tudod állítani. Az is lehet, hogy olyan felbontást adtál meg a videókarin, amit a monitor nem támogat. pl 1600x1200. Indításkor próbáld meg f8-at nyomogatva belépni csökkentett módban. Ha meg, akkor állítsd be a felbontást és a frissítést. 60, 72, 75Hz vagy nem tudom meddig támogatja a monitorod.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

MaSzKa
#48208
és most már nem is mindig az ipon az olcsó

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48207
én oaziscomputer.hu pcgear.hu cellcom.hu
ahol már vásároltam és megvagyok velük elégedve
digitalmix.hu

az aegep.hu-n bõven vannak boltok

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48206
Analóg jelnél még aszondják volt is értelme. Talán a digit jeleknél überhosszú vezetéknél is, de nem hinném, hogy szebb lenne a képe vagy a hangja, hiszen vagy van jel, vagy nincs.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Solten
#48205
"de az Apacerrõl még soha nem hallottam"

Akkor mit keres a konfigodban? <#idiota>

Photosopban nagyjabol ugy teljesit mint egy Q9400, kb egy arban is vannak. AMD-hez viszont modernebb es ujabb lapok kaphatoak olcsobban.

Saor Alba

#48204
Én nem vágom a hardver témákat, de az Apacerrõl még soha nem hallottam!😊 A photoshop használatára szerintetek melyik az ideálisabb konfig?
AMD vs. Intel?

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243