Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#48353
iponról néztem az árakat összesen Végösszeg: 264.081 Ft

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Solten
#48352
memoriat, tapegyseget, monitort... 😊

Saor Alba

#48351
alaplap:GIGABYTE GA-MA770T-UD3P,,GIGABYTE GA-MA790XT-UD4P
proci: AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition
Memória: 2x GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT
Videókártya: SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 HDMI PCIE
Merevlemez: SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2
Optikai egység: LG GH-22LS50RBB Fekete OEM
Ház: GIGABYTE Poseidon Fekete Plexi
Tápegység: GIGABYTE Superb 550W
Monitor: LG W2243T-PF

ez igy jó lesz szerintetek???? mit változtassak rajta????

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

kifli
#48350
pio nem volt 😊
MaSzKa
#48349
a Nec is már csak a régi hírnevébõl él :S

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Super Saiyan
#48348
Köszi szépen.

>:C

kifli
#48347
szerintem ez alá nem érdemes menni új gép vásárlásakor, egy jódarabig szolgálni fog szerintem:
mila69en
#48346
akkor nem lenne egyszerûbb félév múlva 50k-ból?<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48345
De nem azt mondom... majd ez a konfig amit most ír össze 100-ért valaki, majd kb 80-at fog érni akkorira. Majd ha meglesz a money, akkor kell összeírni.
Super Saiyan
#48344
Tudom, de 15 éves vagyok, havi 24 ezret tudok keresni (8k ösztöndíj havonta, + 16ezer hétvégente dolgozással), és ha most 100K akkor kb fél év múlva a fele lesz, viszont nekem 1 mostani 100ezres konfig elég lesz fél év múlva is! 😊

>:C

duracellmumus
#48343
amit írtál abból látszik😊

Apunak mindig igaza van! Most is.

#48342
Mindig akkor kérj segítséget, ha mgvan a pénz, mert havonta változik minden...
Super Saiyan
#48341
Ejj, pedig de utálok duple-postolni, de én új gépet szeretnék. Köszönöm, ha valaki Ipon-on összerakja nekem! 😊 Én bevallom, hülye vagyok hozzá.

>:C

Super Saiyan
#48340
Még nincs rá meg a pénz. 😊

>:C

duracellmumus
#48339
szerintem egyezz meg a vételárban -Nightwish006-al😊
(#48335)

Apunak mindig igaza van! Most is.

kifli
#48338
szerintem hirdesd meg 80-83-e ért és ha sikerül eladnod 75-78 körül akk az jó
Super Saiyan
#48337
Sziasztok, valaki össze tud nekem rakni 1 gépet úgy hogy ennek megfeleljen, de ne legyen több 100.000 forintnál?
"CPU: AMD Athlon 64 x2 6000+ or Intel dual-core 3.0GHz
RAM: 1 GB (ez lehet 4gb)
Graphic Card: ATI Radeon HD 1900, Geforce 8000 series"
Ami nem fontos: Nem kell szép ház, elég egy egyszerû, olcsó ház, olcsó optikai meghajtó, egér/bill nem kell, és számomra felesleges 320 gb-nál nagyobb HDD. Köszi szépen ha valaki segít 😊

>:C

duracellmumus
#48336
kb.: 75K (szerintem)

Apunak mindig igaza van! Most is.

Nightwish006
#48335
Hello! Bocs az offért, de itt találtam megfelelõ embereket a kérdésem megválaszolásához. Szóval, szerintetek mennyiért lehetne eladni egy ilyen gépet?
ASUS p5n-e SLI
c2d e7300
2gb kingmax 800
asus hd4830 512
320gb wd vinyó
gigabyte superb460
sigma shark plexis ház + 2x 12cm 1x 8cm
A vinyón és a lapon kívül minden garis.

Nézd meg, és regisztrálj! Nagyon jó oldal, nem átverés. Ha info kell pm me http://href.hu/x/7fiu

mila69en
#48334
WD caviar 2GB nem olyan nagy az<#whatever>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Kontrakcio
#48333
😄 kb akkora volt a 2gb winyó mint ez a laptom

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

mila69en
#48332
azért néztem ilyen hülyén😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48331
Ja, iponnak ne higgye`... <#zavart1> (link)
(amugy szerinted beletennenek egy 2GB-s HDD-t???
<#rolleyes> - meg 1990-bol... <#hehe>)

Saor Alba

Kontrakcio
#48330
tudom, de nem használja csak net meg msn, szal... frissitést kilöttem, minek, neki nem fontos

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

duracellmumus
#48329
drasztikusan fog csökkenni a készenléti idõ.

Apunak mindig igaza van! Most is.

duracellmumus
#48328
vannak kevésbé terjedelmes op. rendszerek is.

Az az 500mb pedig gyorsan elfogy a köv. 3-4 frissítés alkalmával😊

Apunak mindig igaza van! Most is.

Kontrakcio
#48327
meg van nekem még egy 120gigás laptop winyóm , majd ha lejár a garija azt még használja megbontom azt kicserélem

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Kontrakcio
#48326
ezt vette meg bnõm 😄 penen keresztül felcsaptam rá xpsp3-at azt van még kb 500mb hely

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

mila69en
#48325
SSD MEGHAJTÓ: Nem... azt írja😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48324
Ja, SSD...

Saor Alba

MaSzKa
#48323
😄

nem is drága

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#48322
merevlemez 2GB<#zavart2>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48321
34-ert is... 😉 link

Saor Alba

MerlinW
#48320
Jah, 60-ért már netbook-ot is kap😊

[merlinw.org]

matyi0323
#48319
Kössz a jó tanácsokat😄 Lehet nem volt értelme írnom😄 vagy csak 250 ezret kellett volna határnak..😄😄

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#48318
Ejj, de rég is voltam már a szépasszony völgyben... lassan menni kéne már 😊

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

MaSzKa
#48317
múlt héten én is Egrit ittam 😛

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48316
😄 De fût mint a kohó 😄

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Solten
#48315
Eleg fura koktel, kivaltana belolem a de jo <#vomit> erzest <#smile>

Saor Alba

Solten
#48314
Hi. Ha nem akarsz jatszani, egy IGP-s gep kijohet az arbol.

Saor Alba

#48313
Elõbbi száraz mint a tapló és fekete mint a kávé, utóbbi meg édes mint a méz, hogy összeragad a lik, együtt meg kiváltják a dejó @szni érzést <#vigyor2>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Solten
#48312
sehr gut

Saor Alba

#48311
Elfelejtettem, hogy monitor nem kell, de könnyen orvosolhatod a problémát. Letöröd a kijelzõt! <#idiota><#vigyor3>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#48310
Egy Egrit a Juhász pincészettõl és egy Mozart White-ot Freiburgból. <#pias>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Solten
#48309
Mit ittal Bence? <#ravasz1> <#vigyor5>

Saor Alba

#48308
Elhamarkodtam. Nem tudnak Neked segíteni. <#idiota>
Na majd megpróbálom én:
A gép és a hozzávaló.
<#email>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

MaSzKa
#48307
ja a hwaprón van

a gépben 3 cucc sajnos használt jy jön ki 59eft-ra

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#48306
😮 az jóár 😊
MaSzKa
#48305
ja most nézem hdd is kéne bele

160GB Samsung 6000Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48304
Pedig olyan szép szó 😊
Akkor hegessz Te és tákoljon Solti <#circling><#wave>
Növessz egy kis humorérzéket, jól állna Neked! 😊<#law>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD