Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MR ME
#48403
ami 2 évet innen levettek azt oda rakták -.-

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

mila69en
#48402
biztos hogy mûködni fog😄 szaros jnc tápom is megy annyi ideje a másik gépben szép lenne ha ez nem menne<#idiota> csak úgy mondtam, hogy valamiért csak-csak 3 évet adnak rá😄 rosszul mondtam mert nem a vx hanem a hx-re adnak 7 év garit mégis minden oldal 5év el tünteti fel azt is😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48401
Nem gond.. majd szamolj be rola plz 5 ev mulva hogy mukodik-e... <#zavart1>

Saor Alba

mila69en
#48400
mindenhol 5 van kiírva😄 attól függetlenül csak 3😊 én annyit kaptam meg ha utána olvasol aki ilyen tápot vett bizony csak 3 évet kapott rá😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48399
Iponon is 5 ev.

Saor Alba

MaSzKa
#48398
de máshol 5év

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#48397
nem vagyok eltévedve cx-re csak 3 év😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#48396
én már megvettem a cx-et😊 meg miért is vennék kodegányt? az van itthon pár darab<#idiota> csak kicsit elgondolkodtató😄 ha megnézek egy vx-et 7 év gari

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#48395
http://www.3t.hu/ds_product_info.php?products_id=8042&digistore_custid=e7ec12c2f6c27f23bb79b018f3f4b6d5


el vagy tévedve
a gyártó 5év garit ad az összes Corsair termékre

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48394
LG manapság a határ fossal =

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48393


Akkor vegyel Codegent... <#hehe>

Saor Alba

mila69en
#48392
nah még a végén kiderül, hogy rosszul döntöttem😄 ph-n corsair tápokat áruló tag aszonta CX széria nem egy minõségi cucc... azért nem ad rá 3 évnél több garit a gyártó<#zavart2>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#48391
áhh én már megvettem a cx-et de jóval gyengébb konfighoz😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48390
Akkor vegyel inkabb kilowattos tapot... <#hehe>

Saor Alba

mila69en
#48389
hát biztonsági okokból😄DD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48388
ahhoz nagyot kell köhögnöm
Solten
#48387
Minek? A 400CX lead 360W-ot (12V)... 😊

Saor Alba

Solten
#48386
ja

Saor Alba

MerlinW
#48385

[merlinw.org]

duracellmumus
#48384
ha egyszer 4890-et akarsz bele rakni akkor inkább hx450...

Apunak mindig igaza van! Most is.

#48383
akkor maradjon az amit te írtál???

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Solten
#48382
Igen, jo lenne ha irnal arat is... 😊

Saor Alba

Solten
#48381
400W FSP belso.

Saor Alba

duracellmumus
#48380
gondolom már kinéztél egy konkrét típust.

kb:250 körül kell hogy legyen😊

Apunak mindig igaza van! Most is.

#48379
GIGABYTE Superb 460W

na és ez a táp???

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

mila69en
#48378
akkor maradjunk annyiba, hogy én akkor is nagyobbat vennék abba a gépbe mint 400W😄 minimum vx450-et😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MR ME
#48377
azé tûnt olyan soknak 😄

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#48376
valaki ? 😊
Solten
#48375
Raadasul tuningolt QX9770-el... 😄 Az 5870 kevesebbet fogyaszt mint a 4870. Utobbinak meg boven eleg egy 400-as tap.

Saor Alba

mila69en
#48374
akkor legyen 200W😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

kifli
#48373
5870 eszik 230-at 😄
MR ME
#48372

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#48371

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Solten
#48370
Fejezd be plz a hulyesegek irkalasat... <#rolleyes>

Saor Alba

#48369
ha jól emlékszem akkor a 5870 evett meg annyit max még annyitse😊 de mindjárt meglesem még 1x

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

mila69en
#48368
hd5850 szerintem terhelés alatt 300W-ot megzabál😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48367
es?

Saor Alba

#48366
hello all
Segítségeteket szeretném kérni notebook választásában.
jövõre fõiskolás leszek és úgy gondoltam, hogy beruházok egyre.
az igényeim a következõk lennének:
- nagy kapacitású wi-fi csücsüljön benne
- ha lehet 17col, de a 15 még elmegy
- és ha lehet akkor idõnkénti game-re is lehessen használni ( mondjuk nfs shift maxgrafon ne fogjon ki rajta)

lehetõleg ne toshibának az atomerõmûvét adjátok be =D
Válaszokat elõre is köszönöm!
#48365
megvan átírtam már😊
akkor táp elég lesz amit solten írt nekem???CORSAIR PSU-400CX

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

mila69en
#48364
viszont csak 400W😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

kifli
#48363
memóriának EZ cl7-es és még olcsóbb is 😊
#48362
okés megfogadom de a
Monitor: SAMSUNG 2233SN ezvan az lg-vel 1 árban....

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Solten
#48361
Nem. Minosegi Seasonic beles, nem LC-Power-hulladek.

Saor Alba

mila69en
#48360
nem lesz oda karcsú a cx táp?<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48359
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT
CORSAIR PSU-400CX
SAMSUNG 2333SW

Saor Alba

kifli
#48358
táp fsp everest 500w, monitor samsung 2333sw, memo meg ocz-bõl volt anno jó cl7-es jóáron
#48357
de mire cseréljem??ebbõl az árból a legjobbat akarom összerakni....

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

mila69en
#48356
szerintem pio is egy hulladék😄 nekem 3 behalt, míg az LG-m kb 5 éve mûködik😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48355
Monitor,tápegység. Mem. sztem maradhat.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48354
és mire??

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W