Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#48453
Akár egy fél év alatt visszahozza az árát.
mila69en
#48452
miért is?😄 ja tudom kevesebbet fogyaszt😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48451
Lényegtelen,4670 akkoris jobb.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#48450
ahha akkor mondok konkrétat csak pár darab copypaste
Zotac GeForce 9600GT 1024MB PCIe 18k
PowerColor Radeon HD4670 PCS 1024MB PCIe 18k
Sapphire Radeon HD4670 512MB GDDR3 PCIe 17k
Gainward GeForce 9600GT 1024MB PCIe 17.5k

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48449
Igen... egy árban vannak.. áfa nélkül 9600, meg áfával a 4670.
MR ME
#48448
a képben?

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

mila69en
#48447
ezek szerint nagyon képben vagy-.- te ott élsz amúgy?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48446
Jaja hogyne, es jott az eszaki szel es becsukta a mesekonyvet... <#hehe>

"te is nagyon jól tudod hogy egy árban van a két kártya most is"

Te valami alomvilagban elsz amugy? <#vigyor>

Saor Alba

MR ME
#48445
nekem is van, meg riva tnt2 is -.-

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

mila69en
#48444
van egy mx440-em a szekrényben akkor az még többet tud<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48443
4670 többet tud (nem feltétlenül teljesítményben), kevesebbet fogyaszt.
#48442
mila69en
#48441
én annyiért vettem zsír újonnan bontatlanulph-ról😊 és nem most vettem! kb fél éve! ám te is nagyon jól tudod hogy egy árban van a két kártya most is😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#48440
jól van ne kapjál már be😄D csak gondoltam kötözködök kicsit😄DD amúgy tényleg nem tudom miért nem kell neki 4770-es de kapásból rávágta hogy az nem hát mondom akkor biztos tudja miért nem😄 én nem tudom de haljak meg mostmár megkérdem tõle😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48439
Ecsem, tenyleg nagyon vagod a temat... <#rolleyes> <#vigyor> Elarulnad hol kaphato 9600GT 15k magyar valutaert...??? <#smile>

Saor Alba

#48438
lol vicces az a kártya sz*rt se tud inkább ati

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#48437
Nem tudom láttál-e már tesztet 8.12 driver után... 9.6 nagyott dobott rajta, többet tud ez a kártya mint amit gondolnak róla.
mila69en
#48436
NV 9600GT😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48435
1. nem értetted mit akartam mondani
2. 16 ezres kategóriában? plz mutass egyet.
Solten
#48434
Espedig?

Saor Alba

mila69en
#48433
abban az ár kategóriában van jobb😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48432
<#wilting> Meg annak aki nem milliomos.

Saor Alba

mila69en
#48431
én nem tudom nem nagyon vágom az atikat😊azt viszont tudom, hogy a 4670 csak és kizárólag fanatikusoknak ajánlott😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48430
<#hehe>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48429
Milyn gáz már, csak 47xx,nem?
#48428
Szerintem az jó...Vapor-X-et azt ne vegyen,mert sok a hibás a 4850-bõl. Sima Sapphire a tuti! 😉

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#48427
aszonta 4770 nem kell neki😄 nem tudom miért nem kérdeztem<#zavart2> akkor mindenképpen HD4850 oksa köszi a választ ja igen és a sapphire jó választás? ezt én ajánlottam neki, mert ahogy olvasgattam ezt dicsérik mindenhol

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48426
Hi. Ezt: link vagy ezt: link

Saor Alba

skyman14
#48425
értem köszi a választ. teljesen idegen nekem a hûtõs téma <#wow3>

#48424
Detto. 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

skyman14
#48423
elnézést rossz hûtõt linkeltem be. ez lenne az. 😊

#48422
Ezzel ugyanott vagy,mint a gyári Intel hûtõvel...szánj rá kicsit többet és vegyél mondjuk egy

Ilyent.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

skyman14
#48421
Hello!

Szeretném kérni a véleményeteket errõl a proci hûtõrõl,h megéri-e a pénzét(új vagyok a témában), tulajdonképpen egy E2160-as procira szeretném rászerelni.

Solten
#48420
Szeva: link (olvasd el a tesztjet)

Saor Alba

kifli
#48419
2333HD tn panelos, a dell sokkal jobb, samsung ezért ennyi mert van benne tv-tuner, a tv tuner nélküli változat a 2333sw (50e). Ha esetleg a méret a lényeg, van még a 24"-os SAMSUNG P2450H, ezis nagyon jó kis monitor
#48418
igen azt már énis nézegettem.
most utánaolvasva ennek a cPVAs monitorok nem éppen játékra vannak tervezve az elmosódás miatt. Azért én játszanék is vele meg persze filmeket néznék.TV Tuner nem feltétlen fontos inkább a számítógéphez használnám.
Azaz 1'' is teljesen mindegy igazabol a képminõség meg lenne a fontos meg ilyen elmosódások ne legyenek.Igazabol nemtudom melyik monitor jobb a Samsum 2333HD vagy a Dell Ultrasharp 2209WA

kifli
#48417
vagy van még a Dell Ultrasharp 2209WA de az 1680x1050-es és 22"-os, a válaszideje viszont jobb (e-ISP panel)
#48416
Nem mondta,de lehet,hogy kell neki..😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kifli
#48415
EZpva panelos
kifli
#48414
nemmondta hogy kell tv-tuner 😊
ha nem kell akkor ennyiért már nem tn panelost kap (szerintem)
#48413

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48412
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani vmi jo monitort olyan 70- max 80 ezer környékén?
Köszi

#48411
HD4850-et vegyen. Ha azt még tuningolja,akkor a 4830 nem éri el. Vagy inkább 4770!! Az jól tuningolható és akkor elveri a 4850-et jócskán.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48410
Ezért nem lesz soha online boltom. Tudod milyen vicces amikor céges(!!!) megrendelõ visszaküld egy teherautónyi színes lézernyomtatót, hogy ja bocsi még sem kell??? Szállítási költséget meg nagyanyám fizeti ...
Régebben úgy volt a törvény, hogy ha az online oldalon részletesen minden adat és kép fent volt és/vagy volt bemutató terem, akkor NEM állt fent a 8 nap. Annak volt értelme.

#48409
Hát ha elõzõ hónapban még biorobot volt az ajudiban 😊 Azért szvsz nem árt tudni hogy kivédhetõ a pixelgarancia és társai. Akkor is ha ez nem tetszik a kereskedõknek.
#48408
lehet nem átbasznak hanem csak ök ezt nem tudják😄

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

mila69en
#48406
táp témát hanyagolva haver venni akar új vidikarit mivel atifanboy😄 csaki ati jöhet szóba nála... hd4830 VS hd4850 között vacilál most lenne egy sapphire 4830*800sp* mondom neki, hogy azzal jobban jár mint egy 4850-el olcsóbb is meg teljesítményben is ott van vagy veri is...vélemény?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#48405
😄DD senciek

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48404
nem beszolásként de azért énis kicsit kevésnek tartom a 400-as tápot😄 de te vagy a mester ebben elhiszem neked csak mennyen rendesen

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W