Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gurubefree
#48803
£14 <#kuss>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#48802
How much £?

Saor Alba

gurubefree
#48801
Na ... jo lenne nekem is valami bill. mert ami van kiszolgata mar az idot.

Ezt neztem ki . Varom a kritikakat .

OCZ Alchemy Elixir Gaming Keyboard



De lehet jobb lenne valami aminek meg vannak vill. a gombok. Ha tudtok jot sugjatok.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#48800
Én az a szerencsés ember vagyok,aki látásra megtudja mondani,hogy az nekem jó-e vagy sem.(legalábbis egérnél...egy ruhánál már azért nem vállalnám be 😄) Mivel eddig mind a 4 eddigi egeremet netrõl rendeltem és még soha nem rontottam el a vásárlást,így ez már gondot nem jelent. Ezt a Hama-t is véletlenszerûen vettem. Ránéztem,megtetszett,rendeltem. És nagyon jó is (mármint kényelmes),de ha nagyon kicsiket akarok csak mozdítani az egéren,akkor igencsak kell koncentrálnom,hogy az sikerüljön is. 😄 (3k-ért ennyit kaptam,ezért nem hibáztatok senkit/semmit),többet kellett volna rászánnom.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Banano
#48799
Szerintem egeret csak úgy lehet vásárolni h elmegy például a Media Marktba aztán kipróbálja õket,aztán azt veszi meg ami kézre áll.
Pl felõlem akármilyen jó is lehet a revoltec 800gombos szénszálas egere ha egyszer nem tudom megszokni...
Ugyan így járt egyik ismerõsöm is : vett egy 20k-s egeret amirõl mindenki csak jót ír aztán 1hét eltelik ,,jaj még nem szoktam meg" 2 hét múlva ,,áh ez nem áll kézre" 3hét múlva ,,najó inkább eladom" 😊

Nah de visszatérve a "problémámra" vegyek egy ilyen kis kütyüt amit az elõbb linkeltetek 30-ért Asustól,vagy inkább 60-70ért gép?

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

kifli
#48798
nemrosz
#48797
Ez az A4Tech tetszik! Jó márka ez?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#48796

Saor Alba

kifli
#48795
ja za má 9, még azt mondják ez is jóe: A4TECH X-718BK OSCAR
setuh
#48794
#48778 hm?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

kifli
#48793
logitech mx518
#48792
Srácok! Tudom,kicsit off,de olyan 5-7k-ig milyen egeret tudnátok ajánlani? Mert a mostani 2k-s Hama kényelmes ugyan,de ha pontoskodni akarok,akkor nem ér 1 darab szart sem. Nem kell,hogy legyen rajta 500 gomb,elég ha van rajta 2 klikk+görgõ,nem kell,hogy gamer egér legyen,hanem inkább rohadt kényelmes.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#48791
Mert akkor nem kell ennyit orlodnod... 😊

Saor Alba

Solten
#48790
Udv.: link

Saor Alba

Banano
#48789
És az mért lenne jó?😊

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Solten
#48788
Szerintem inkabb koltsd el a penzt prostikra.

Saor Alba

Banano
#48787
Juj ez most nagyon megtetszett..így pénzt is spórolok,szebb is , egyszerûbb is ..jobb is. Szerintetek?Gép vagy inkább ez?

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#48786
Sziasztok! Gitáros videókat szeretnék felvenni és felrakni jútyúbra
Az lenne a kérdésem, hogy milyen webkamerát ajánlotok, ami nem túl drága, jó FPS-el rendelkezik és esetleg mikrofon is van benne...
Próbáltam már minden szarságot, teló+külön programmal a hangot felvenni, meg laptop webkamerája+ külön hang de sehogy nem jött össze
Elõre is köszi a választ😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Banano
#48785
Hmmm ..érdekes ez a kütyü😄^^

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Banano
#48784
Nemtom az elõbbi teszt (amit S2000 linkelt) abban benne van h szinte hangtalan az egész szerkezet..plusz úgyis egy 50"-os plazma mögött lesz a gép szóval egyáltalán nem fog zavarni..és tudom biztosra h bármit bármikor le fog tudni játszani.

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

trident
#48783
Utolsó ez ügyben. Való igaz, minden két oldala van. Én azért se egy használt se egy új hörgõgépet nem tennék be a nappaliba csak filmért.😊
Ez megoldás lehetne? 30 ezer, igaz egy külsõ hdd jól jön ide még, de akkor el is lehet felejteni a nyersanyag árát.

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

schrank
#48782
a lejátszók sosem lesznek jobbak, macerás firssítés ha egyáltalán lehet és jobban romlik az áruk mint a pc-é

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

trident
#48781
Csúnya lenne, ha egy br lejátszó nem vinné a filmet vagy szaggatna.=)
Elõny, hogy olcsóbban jönnél ki, kevesebb helyet foglal, kevesebbet eszik, célirányos, nincs kábeldzsungel.
Hátránya, hogy a br lemez nem olcsó (bár szvsz még így is megérheti nem egy külön gépet építeni ezért).

Elsõnek úgy volt, csak br lejátszásra kell.

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

MaSzKa
#48780

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Banano
#48779
Nos végignéztem...egy gond van .mkv nem = blu ray-el szerintEM.
Legalábbis ha megnyitok egy mkv-t akkor az gond nélkül megy a mostani gépemen,blu rayhez már mindent be kell zárnom h ne reccenjen meg sehol.

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

setuh
#48778
Egyfolytaba valtoznak az arak,uj cuccok jonnek ki raktok nekem egy uj gepet 70k-ert:proci,ram,vidkari,alaplap,egy 500gb-as hard.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Banano
#48777
Sunáználak!<#eljen>
Olvasom,thx

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

S2000
#48776
Ebben a cikkben ugyan 780G-s lap van (HD3200, gyengébb valamennyivel a 4200-nál) de a videóban látszik, 1080p filmekre, sõt még egy kis játékra is elegendõ.<#smile>

Banano
#48775
Najó abbahagytam,akkor legyen megint a blu ray az elsõ szempont..úgyse nagyon fogok játszani lent 😄.
Akkor ezek szerintem 70k-nál olcsóbban nem jönnék ki?

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Solten
#48774
<#eljen>

Saor Alba

#48773
Köszi szépen ez is nagy segítség volt, már át is mentem😊
Banano
#48772
Annyi plusz pénzt nem ér meg,de egy 8600GT nincs több 11-nél,az is jó valamire, azaz szerintem biztos jobb mint egy integrált fos(?) mármint játékra persze.

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Banano
#48771
<#integet2> 6600GT is jó volt elég sok mindenre ..szóval régebbi gameket (F.E.A.R. , COD , stb) ezeket vinné.

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

schrank
#48770
mit akarsz azzal a kvarcjáték vga-val b+, jobb van az i-phon-omban <#mf1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Solten
#48769
"Sziasztok! Bocsánat elõre is, tudom, hogy nem ez a fórum témája"

Szia. jol tudod.: link

#48768: jatekrol nem volt szo. Arrol volt szo hogy vigye a nyomi blu-ray-t... <#vigyor> Ha jatszani is akarsz vegyel bele +25k-ert egy 4850-et pl.

Saor Alba

Banano
#48768
<#idiota> Jó de akkor még talán valamilyen játék is megreccene 1360-as felbontásban...

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Solten
#48767
"Mert lehet jobban járnék egy 9-10ks használt lappal + 8600GT (?)"

<#wilting> Ez a VGA a maniatok... <#hehe> Ha azt akarod hogy feleslegesen tobbet zabaljon a konfigod, go on buddy.

Saor Alba

Banano
#48766
Kicsit le vagyok maradva😄.
Nem tudom h jó ötlet e,mondjuk ha tényleg szépen viszi akkor nem gáz.
Kérdés h megéri e?Mert lehet jobban járnék egy 9-10ks használt lappal + 8600GT (?)

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#48765
Sziasztok! Bocsánat elõre is, tudom, hogy nem ez a fórum témája, de segítséget szeretnék sürgõsen kérni.Leborult a Citromailem, valszeg egy vírusos levél miatt.Úgy kezdõdött, hogy minden bejövõ levelet megduplázott (a régieket is). Hülyeségeket ír ki a levelek számát illetõen. Legyalutuk a vinyót, újratelepítettük az xp-t, most annyi van, h ogy a duplázást abbahagyta, de pl nem tudok törölni. A ktörölt leveleket azonnal visszarakja. A víruskeresõ szerint (Avast) nincs vírus a gépen, de a citromail ezt csinálja. Tudnátok esetleg segíteni hogy szabadulhatnék meg a vírustól? Elõre is köszönöm
Solten
#48764
"ilyet még nem hallottam"

Hol elsz Te? <#ravasz1> <#vigyor>

(mint irtam hardveres 1080p gyorsitassal, tudtommal a Blu Ray 1080p... a 785G-k fokent HTPC lapok, akar a 780G-k)

Saor Alba

MaSzKa
#48763
igen

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48762
Sapphire PURE PI-AM3RS785G (785G/SB710) - 19.100Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Banano
#48761
Naneee..integrált VGA-val játszam le a blu anyagot ?😄D ilyet még nem hallottam.

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Solten
#48760
Mert szuksegtelen. HD 4200 van a lapra integralva, hardveres 1080p gyorsitassal.

Saor Alba

Banano
#48759
VGA-t asszem nem írtál.

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Solten
#48758
Espedig?

Saor Alba

Banano
#48757
Ebbõl még hiányzik a lényeg😄.

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Solten
#48756
Danny, neked is inkabb a #48752-ben szereplot ajanlom 😊 70.929 Ft. HD 4200 IGP. Meg az egesz konfig modernebb.

Saor Alba

MaSzKa
#48755
SAMSUNG SH-S223L/BEBE: 5.675 Ft<#worship>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48754
Ja, inkabb azt. Csak ugy nehez ha minden penny szamit... <#smile>

Saor Alba