Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
épphogy közepesen menjenek rajta a mostani gémek.cod4 meg barátai😊
GC Tao:-Klea- HM\" (Healer) [Bardofriends League\'s Master] GC Yang:YunkChi GL\" (ck Hyb) [-] Play9D: Orange[HUN] HM\" (Nuker) [Afterlife Hero League]
Köszi a segítséget!😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
"a netezés alatt mindössze 56 fokos videokártya simán felment 80 fokra, mire letoltuk a Gears Of War elsõ pályáját, a processzor pedig 83 fokon állt meg, ami nem túl bíztató a 85 fokos maglassulási küszöbre nézve, de legalább nem melegedett túl olyan könnyen, mint az elõd."
utánna nézegettem egy ASUS K50AB-SX011L -t ami hütésileg eléggé jókat írnak róla.de nemtudom hogy melyiket kellene...esetleg másikate.
köszi a gyors választ
GC Tao:-Klea- HM\" (Healer) [Bardofriends League\'s Master] GC Yang:YunkChi GL\" (ck Hyb) [-] Play9D: Orange[HUN] HM\" (Nuker) [Afterlife Hero League]
lingvin.hu
GC Tao:-Klea- HM\" (Healer) [Bardofriends League\'s Master] GC Yang:YunkChi GL\" (ck Hyb) [-] Play9D: Orange[HUN] HM\" (Nuker) [Afterlife Hero League]
Saor Alba
hx450-el nem csinálja, az másik beszállítótól van, ennyi.
Apunak mindig igaza van! Most is.
alig fogyaszt az többet
amúgy nekem [email protected] ment a cpu
és azért kapott terhelést, mert tele van a gépem
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
hibátlan
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
még egyszer köszönöm<#worship>#worship>
Apunak mindig igaza van! Most is.
cpu:
AMD Athlon2 X2 240 Box AM3 1év 12500Ft vagy
AMD Athlon2 X4 620 Box AM3 1év 23300Ft vagy
AMD Sempron 140 Box 1év 8000Ft (ativálható mag) vagy
AMD Phenom2 X2 550 Box Black Edition AM3 1év 23000Ft (ativálható mag) vagy
AMD Phenom2 X3 720 Box Black Edition AM3 1év 27500Ft (ativálható mag)
cooler:
Cooler Master Hyper TX3 6év 4500Ft
Cooler Master Hyper 212 Plus 6év 7500Ft
hdd:
Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) Sata2 3év 12300Ft vagy
Samsung SpinPoint F1 320GB (HD322HJ) Sata2 3év 10100Ft vagy
Samsung SpinPoint F3 1TB Sata2 3év 19000Ft
vga:
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 24.367 Ft vagy
PowerColor Radeon HD4850 PCS 512MB PCIe 2év 25900Ft vagy
PowerColor HD4850 PCS 1GB 2év 27700Ft vagy
PowerColor Radeon HD4870 PCS 1GB PCIe 2év 36600Ft
ház+táp:
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W tápegység 2év 16500Ft
Cooler Master Elite 335 10000Ft
Gigabyte GZ-X1 2 3 4 5 6 9500Ft
táp:
Gigabyte Superb 460W tápegység 3év 9000Ft
Fsp ATX400W PNF 3év 8000Ft
Corsair VX450W 5év 18000Ft
Corsair HX450W 5év 18500Ft
Corsair CX400W 5év 12500Ft
Corsair HX520W 5év 23500Ft
odd:
Samsung SH-S223L 2év 5400Ft
alaplap AM3 DDR3:
Biostar TA790GX A3+ 5.1 AM3 28900Ft vagy
Biostar TA785-A3 6.x ATX vagy TA785G3 6.x mATX (785G/SB710) 2év 22000Ft vagy
Gigabyte GA-MA770T-UD3P Rev2.0 AM3 3év 19000Ft
Foxconn A7DA-S 3.0 (785G/SB710) - 28.600Ft
Sapphire PURE PI-AM3RS785G (785G/SB710) - 19.100Ft
ram DDR3:
Corsair XMS3 DDR3-RAM 2GB PC3-1066 Kit 99év 8500Ft
A-Data DDR3-RAM 2GB PC3-1333 9év 10000Ft
OCZ 3P1600EB4GK Platinum 2x2GB 1600MHz CL7-6-6-24 1.9v 99év 19000Ft
G.Skill F3-12800CL9D-4GBRL 2x2GB 1600MHz 99év 20500Ft
alaplap AM2+ DDR2:
Biostar TA770E (770/SB710) 2 év - 17.500Ft
Biostar TA785GE 128M (785G/SB710) 2 év - 21.900Ft
Biostar TA790GX 128M (790GX/SB750) 2 év - 24.000Ft
ram DDR2:
Supertalent 2x1GB DDR2-1066 cl7 1.8v 99év 7000Ft
G.Skill 2x2GB DDR2-1100Mhz 99év 16500Ft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Nem igazan, az mar folyamatos "mozgokep"... 😊 Val.szeg a camod nem rogzitette a kepeket megfelelo sebesseggel.
Saor Alba
Mert eddig is annyival vettem fel és a külön felvett hangot nem tudtam a képpel összehangolni (Külön felvett= basszusgitár erõsítõbõl vonalba kötve és úgy vettem😄)
Vagy ennek azért már jó minõségû mikrofonja is van?😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Saor Alba
Nézd meg, és regisztrálj! Nagyon jó oldal, nem átverés. Ha info kell pm me http://href.hu/x/7fiu
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
osból ezek is jó lapok
Biostar TA770E (770/SB710) 2 év - 17.500Ft
Biostar TA785GE 128M (785G/SB710) 2 év - 21.900Ft
+
Supertalent 2x1GB DDR2-1066 cl7 1.8v 99év 7000ft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.388 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 12.351 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 24.367 Ft
2GB Adata DDR3 1333Mhz 11.000
Sapphire PURE PI-AM3RS785G (785G/SB710) - 19.100Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE: 5.675 Ft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.425 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.388 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 12.351 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 24.367 Ft
78.044 Ft
Ennyit mindenkepp szanj ra szerintem.
Saor Alba
van 800x600-as 30fps hasonló Logitech 4eft-ért
belépõ kat.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
de van ennél újabb is
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
