Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

proway
#48853
4890 Toxic 50k alatt ritka lett mint a fehér holló...Oázisból is írtak hogy 1 héten belül nem tudnak beszerezni, ami most hét csütörtökön jár le...remélem lesz valami mert máshol 60 felett tuti hogy nem fogom megvenni...

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

proway
#48852
csak azért mert ez a feliratkozás meg regisztráció nekem új 😄 pedig nem elõször rendelek vlmit.

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

kifli
#48851
én most onnan rendeltem 5770-et, majd elválik hogy megbízható-e (hacsak nemtudok valahonan elõbb szerezni egy vga-t)
skrimer
#48850
nemkell annyira erõs!😊
épphogy közepesen menjenek rajta a mostani gémek.cod4 meg barátai😊

GC Tao:-Klea- HM\" (Healer) [Bardofriends League\'s Master] GC Yang:YunkChi GL\" (ck Hyb) [-] Play9D: Orange[HUN] HM\" (Nuker) [Afterlife Hero League]

#48849
jah jó... akkor én a játékoknál szoktam meg, hogy a 30 fps általában már kevés😄
Köszi a segítséget!😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

proway
#48848
Hi. A GlobalPC megbízható bolt? mert majd onnan szeretnék rendelni és az árak is jók de gondoltam rákérdezek.

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

Solten
#48847
"Gemer" noti, Mobility HD 4650/4670 minimum cimbi... 😉

Saor Alba

skrimer
#48846
gémer noti kéne,ki is néztem egy MSI GX701X-289HU -t csak arról írták hogy nagyon melegszik.
"a netezés alatt mindössze 56 fokos videokártya simán felment 80 fokra, mire letoltuk a Gears Of War elsõ pályáját, a processzor pedig 83 fokon állt meg, ami nem túl bíztató a 85 fokos maglassulási küszöbre nézve, de legalább nem melegedett túl olyan könnyen, mint az elõd."
utánna nézegettem egy ASUS K50AB-SX011L -t ami hütésileg eléggé jókat írnak róla.de nemtudom hogy melyiket kellene...esetleg másikate.
köszi a gyors választ

GC Tao:-Klea- HM\" (Healer) [Bardofriends League\'s Master] GC Yang:YunkChi GL\" (ck Hyb) [-] Play9D: Orange[HUN] HM\" (Nuker) [Afterlife Hero League]

Solten
#48845
Hi. Esetleg bovebben kifejtened az igenyeidet?

Saor Alba

skrimer
#48844
hy!200ból milyen notit vegyek?innen szeretnék választani
lingvin.hu

GC Tao:-Klea- HM\" (Healer) [Bardofriends League\'s Master] GC Yang:YunkChi GL\" (ck Hyb) [-] Play9D: Orange[HUN] HM\" (Nuker) [Afterlife Hero League]

Solten
#48843
Nem hinnem hogy tobb lenne benne az anyag, mindket tap 18A-18A-t ad le a 12V-os agakon, es 80+ -osak.

Saor Alba

kifli
#48842
blue stormba úgy olvastam több az anyag meg hatás fok is jobb valamivel.
duracellmumus
#48841
nem a szaft menyisége a gond, hanem a táp nem viseli el a vga felöl jövõ terhelésingadozást és ezért sípól...

hx450-el nem csinálja, az másik beszállítótól van, ennyi.

Apunak mindig igaza van! Most is.

MaSzKa
#48840
wtf?

alig fogyaszt az többet
amúgy nekem [email protected] ment a cpu
és azért kapott terhelést, mert tele van a gépem

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48839
Inkabb az FSP Everest 500W, modularis, ~15k 😊

Saor Alba

kifli
#48838
"4890..280-as végéákkal sípol"
valszeg a te konfigod meg sem kottyan neki 😊
MaSzKa
#48837
nekem több mint 1éve megvan
hibátlan

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#48836
tápok közé beteheted fsp blue storm II 500w-ot is, halk hüvös, 18e szal olcsóbb mint 520-as corsair, odd szerintem meg nec vagy pioneer (semmi bajom samuval de optika ez a két márka közül valamelyik)
Solten
#48835
Na mind1, itt van a TAPEGYSEG (erre eskuszom <#zavart1> <#eljen>):

Saor Alba

duracellmumus
#48834
tudom hogy hülyeségnek tûnik, én is csak pislogtam...

Apunak mindig igaza van! Most is.

Solten
#48833
<#fejvakaras>

Saor Alba

duracellmumus
#48832
légyszíves a vx450w-t vedd le a listáról, a pár embernek akadt már vele baja.(4890..280-as végéákkal sípol)

még egyszer köszönöm<#worship>

Apunak mindig igaza van! Most is.

MaSzKa
#48831
ajánlott olcsó játékgép:

cpu:
AMD Athlon2 X2 240 Box AM3 1év 12500Ft vagy
AMD Athlon2 X4 620 Box AM3 1év 23300Ft vagy
AMD Sempron 140 Box 1év 8000Ft (ativálható mag) vagy
AMD Phenom2 X2 550 Box Black Edition AM3 1év 23000Ft (ativálható mag) vagy
AMD Phenom2 X3 720 Box Black Edition AM3 1év 27500Ft (ativálható mag)

cooler:
Cooler Master Hyper TX3 6év 4500Ft
Cooler Master Hyper 212 Plus 6év 7500Ft

hdd:
Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) Sata2 3év 12300Ft vagy
Samsung SpinPoint F1 320GB (HD322HJ) Sata2 3év 10100Ft vagy
Samsung SpinPoint F3 1TB Sata2 3év 19000Ft

vga:
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 24.367 Ft vagy
PowerColor Radeon HD4850 PCS 512MB PCIe 2év 25900Ft vagy
PowerColor HD4850 PCS 1GB 2év 27700Ft vagy
PowerColor Radeon HD4870 PCS 1GB PCIe 2év 36600Ft

ház+táp:
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W tápegység 2év 16500Ft
Cooler Master Elite 335 10000Ft
Gigabyte GZ-X1 2 3 4 5 6 9500Ft

táp:
Gigabyte Superb 460W tápegység 3év 9000Ft
Fsp ATX400W PNF 3év 8000Ft
Corsair VX450W 5év 18000Ft
Corsair HX450W 5év 18500Ft
Corsair CX400W 5év 12500Ft
Corsair HX520W 5év 23500Ft

odd:
Samsung SH-S223L 2év 5400Ft

alaplap AM3 DDR3:
Biostar TA790GX A3+ 5.1 AM3 28900Ft vagy
Biostar TA785-A3 6.x ATX vagy TA785G3 6.x mATX (785G/SB710) 2év 22000Ft vagy
Gigabyte GA-MA770T-UD3P Rev2.0 AM3 3év 19000Ft
Foxconn A7DA-S 3.0 (785G/SB710) - 28.600Ft
Sapphire PURE PI-AM3RS785G (785G/SB710) - 19.100Ft

ram DDR3:
Corsair XMS3 DDR3-RAM 2GB PC3-1066 Kit 99év 8500Ft
A-Data DDR3-RAM 2GB PC3-1333 9év 10000Ft
OCZ 3P1600EB4GK Platinum 2x2GB 1600MHz CL7-6-6-24 1.9v 99év 19000Ft
G.Skill F3-12800CL9D-4GBRL 2x2GB 1600MHz 99év 20500Ft

alaplap AM2+ DDR2:
Biostar TA770E (770/SB710) 2 év - 17.500Ft
Biostar TA785GE 128M (785G/SB710) 2 év - 21.900Ft
Biostar TA790GX 128M (790GX/SB750) 2 év - 24.000Ft

ram DDR2:
Supertalent 2x1GB DDR2-1066 cl7 1.8v 99év 7000Ft
G.Skill 2x2GB DDR2-1100Mhz 99év 16500Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#48830
filmek 24-25 fps sebességûek 😊
Super Saiyan
#48829
És ezt miért nekem mondod? 😊

>:C

Solten
#48828
"de a 30 fps nem kevés?"

Nem igazan, az mar folyamatos "mozgokep"... 😊 Val.szeg a camod nem rogzitette a kepeket megfelelo sebesseggel.

Saor Alba

#48827
de a 30 fps nem kevés?
Mert eddig is annyival vettem fel és a külön felvett hangot nem tudtam a képpel összehangolni (Külön felvett= basszusgitár erõsítõbõl vonalba kötve és úgy vettem😄)
Vagy ennek azért már jó minõségû mikrofonja is van?😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Solten
#48826
😄DD

Saor Alba

Solten
#48825
Nincs mit. Nincs, annyit tudok hogy az icon7 jo cucc, nem noname. Meg a kicsike 1600 x 1200-at 30fps-el rogzit, ami mar igencsak finom (eddig csak olyan sz@rokat lattam, amik 640*480 ill 800*600-ban tudtak ezt). Tehat feltolhatod a HD vidit a "jutub"-ra.

Saor Alba

Nightwish006
#48824
Utólag is köszönöm a válaszokat. Igazából az a gondom, hogy semmire se használom ezt a gépet. Vagyis használom, csak arra elég lenne vmi szar 1magos is. 😄 online poker meg filmnézés van terítéken hónapok óta, erre pedig teljesen felesleges ez a gép :S

Nézd meg, és regisztrálj! Nagyon jó oldal, nem átverés. Ha info kell pm me http://href.hu/x/7fiu

Sir Quno Jedi
#48823
Elsõ univerzális jótanács, amibe NEM lehet belekötni! (Intelbuziként mondom ezt!) 😄DDDDD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#48822
Köszi szépen! Esetleg van errõl valami tapasztalatod is?😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

MaSzKa
#48821
am2+
osból ezek is jó lapok

Biostar TA770E (770/SB710) 2 év - 17.500Ft
Biostar TA785GE 128M (785G/SB710) 2 év - 21.900Ft

+

Supertalent 2x1GB DDR2-1066 cl7 1.8v 99év 7000ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48820
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.425 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.388 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 12.351 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 24.367 Ft
2GB Adata DDR3 1333Mhz 11.000
Sapphire PURE PI-AM3RS785G (785G/SB710) - 19.100Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE: 5.675 Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48819
MSI 770-C45: 16.513 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.425 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.388 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 12.351 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 24.367 Ft

78.044 Ft

Ennyit mindenkepp szanj ra szerintem.

Saor Alba

MaSzKa
#48818
újabb
sztem nem tre

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48817
de 30fps elvileg

van 800x600-as 30fps hasonló Logitech 4eft-ért
belépõ kat.

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48816
Ez tre, tobb mint 20 fonttal dragabb mint a G15 rev.2.

Saor Alba

MaSzKa
#48815

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48814
"Video capture: 640 x 480 pixels"

Nem csoda hogy ilyen olcso... <#vigyor1>

Saor Alba

MaSzKa
#48813
Logitech G11 Gaming angol USB billentyûzet, világító

de van ennél újabb is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

gurubefree
#48812
Valami tipu ??

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

MaSzKa
#48811
most jelent meg új világítós LOGITECH

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48810
LOGITECH QuickCam C120 3800ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48809
gurubefree
#48808
Kuldok ha gondolod <#eljen>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#48807
Azt meg hogy???

kifli
#48806
szerintem az ilyen gamer cuccokba logitech vagy razer 😊
mila69en
#48805
de jól néz ki! ilyet nem is igen lehet kapni MO-n<#sir>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48804
<#wow2> Az szep.

Saor Alba