Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#48902
Jah és monitor az nem kell hozzá

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#48901
Hellosztok.
Haverom gépet szeretne venni.
Összetudnátok nekem állítani egy mini PC-t kb. 60-70ezerbõl?
Csak netezõs gép lenne szóval az alaplapi VGA is bõven elég.
Õ egy AM3as prociban, pontosabban az Athlon II X2 240-ben gondolkodik.
Esetleg az köré tudnátok egy gépet összedobni a fent említett összegbõl?
Ramból elég 2Gb, de ha lehet akkor DDR3asat szeretne.
Elõre is kössz.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

Solten
#48900
2243SW/2333SW

Saor Alba

Solten
#48899
Uristen de jo aron van.

Saor Alba

#48898
Munkára, meg játékra lenne.
#48897
Szerintetek melyik éri meg jobban, a Samsung 943 BW, vagy Samsung 2043 BW?
KAMIONOS KOGYO
#48896

A texas hold\'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni,de nem egyforma eséllyel!

#48895
FLeT
#48894
Sziasztok! 20.000 Ft-ért milyen videókártyát ajánlotok?

°°·.:|8800GTX OC |C2D E6600 |4GB 800 |:.·°° °°·.:| XBOX 360 |:.·°° by FLeT®

Sir Quno Jedi
#48893
Olyat végy, améknek a kábele úgy néz ki mint valami madzag/kötél és nem lehet csak úgy megtörni, akár csomót is köthetsz rá. A többi nem lesz tartós gémingelésre, vigyázni kell rájuk durván.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

kifli
#48892
a segítség topikban nem tudnak válaszolni rá ugyhogy megkérdem itt is 😊

melyik fülest vegyem?

Creative-Labs Fatal1ty Gaming Headset

Plantronics Gamecom 367

Logitech Precision Gaming Headset

én a creative-re voksolok, de nem értek hozzá igazán 😊
Banano
#48891
Jó vicc volt,leülhetsz.

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Super Saiyan
#48890
300ft?

>:C

MerlinW
#48889
300 körül

[merlinw.org]

Super Saiyan
#48888
Sziasztok, ez a gép:
Alap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P
Proci: AMD Athlon II X2 250 3.00GHZ AM3 BOX
Memó: Kingston 2048mb DDR3 1333Mhz KIT 2x
VGA: HIS HD4850 512MB PCIE
Táp: GIGABYTE Superb 460W
kb mennyit fogyaszt óránként, ha megvan terhelve? (pl vmi játék maxon + firefox)

>:C

Sir Quno Jedi
#48887
Háak vettem egy E6500-as 4csiga rammal meg hd4350silent-tel még melóra mellé. Majd abba teszek max. egy quad-ot, meg egy HD5850-et.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#48886
Nem érdemes szerintem még lecserélni, hacsak nem jó áron adod egy balfasznak. Hasonló a konfigom és én inkább megvárom a hybrid cuccokat.
P5B E6300 4g-Geil-1066 Leadtek-7600GT-Extreme <#wink>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Sir Quno Jedi
#48885
Áhhh, hagyjátok, mások is ezzel szívnak odakint is, 1xûen SZARul van megírva. ÉS már majdnem vettem új gépet emiatt kínomban! Ajóéletbe!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#48884
Mer régen egy kis ram, meg raid segített ezeken, de ez nem akarja az igazságot! Rohattak! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#48883
Mármint korán van és már túl rég óta melózom, de azt akartam kérdezni, hogy mit lehetne ezen javítani hw-bõl???

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#48882
Zsárekök!

Nyomom az NWN2 Storm of Zehir-t (sima NWN2, meg Mask of Betrayer suhanik rendesen). Nomármost a konfigom bõvensok ehhez (ezeréves engine) a saját bevallásuk szerint is, azonban a program ISZONYAT sokat tölt, mégpedig RAM-ból már, mert idõvel mindent bekesel. Ezzel mit lehet tenni, hiába teszek alá bármilyen RAID-et nem a HDD-kkel van a nyûg?! Mivel minden encounternél ki-be-ki tölt a térképen, az ember néha megõszül szabályosan. Több a töltés, mint a játék maga.

Vaszizdasz?!?!?

(konfig mezei: P5B, E6400, 3GB 800Mhz, 8800GTS 320M😎

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

mila69en
#48881
elvégre fizetek kemény pénzeket ha megveszem a termékeiket😊 ha ingyen adnák másképp fogalmaztam volna<#vigyor5>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48880
"kap tõlem még egy esélyt az ati"

Hogy te mennyire kegyes vagy... <#rolleyes> <#idiota> <#vigyor> <#wink>

Saor Alba

mila69en
#48879
én úgy mondanám kap tõlem még egy esélyt az ati😊 ha már ennyit hallani/olvasni az éppen aktuális a csúcs szuper technologiáiról.....de nem véletlen, hogy nem raktam el túl messzire az NV-karim😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48878
Üdv! Valaki tudna segíteni abban hogy melyik gyártótól érdemes gépházat venni és melyiket kell elkerülni messzirõl? Köszi!

Solten
#48877
Hm erdekes, egyre tobb a megtert ember... <#alien>

Saor Alba

mila69en
#48876
majd meglátjuk egyenlõre azt tapasztalom hogy szoftveres téren gyenge az ati:/ mint régen is volt, a kártya erõsebb jóval a szaros 9600gt-m nél, ezt tudtam eddig is😄 két játékot néztem meg, mivel mostanában nem sokat játszom... ami tetszik.... régen is ez tetszett az ati-ban a színek élénkebbek mint egy NV-kártyánál viszont a fényhatásokat meg gyengébben jeleníti meg beowulf(egybõl feltûnt a hogy kicsit más mégpedig nincs phyx😊grafikai búgok árnyék olyan furcsa biztos van rá peccs! NV-nél nem kell😊 PES-t néztem még az hibátlan) ha az rfactor, LFS, RBR, hibátlan akkor marad a kártya😄 ha nem akkor széttaposom darabokra és ide meg az ati tiopicba fogom belinkelni a videót minden nap<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

duracellmumus
#48875
lehet hogy nemsokára elfelejted azt a nv csacskaságot😊

(#48872)ismertem egy trollt, nem volt szép...

Apunak mindig igaza van! Most is.

#48874
Pedig 4850-el jobban jártál. 😊
Bocs, hogy ez van mindig, csak SG-n már mindig a trollkodást látom mindenkiben...
mila69en
#48873
ja az meg fail😄 nem is figyeltem

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#48872
"WTS sense of humor"?😊 amúgy meg tökmindegy, jelenleg kivettem a 9600GT-t a gépembõl és betettem helyére a PCS-4850-öt kicsit barátkozom vele😄D túl messze azért nem raktam el az NV-t<#whatever>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

S2000
#48871
9600M? Kétlem.<#wink>

Solten
#48870
Jaja, a 9600 GT mobility butitott az asztalihoz kepest.

Saor Alba

#48869
Hehe, nincs baj a 9600-al, de a mobility-je = trágya.
Ezt már megbeszéltük, nem egy árkat.
Solten
#48868
<#wow3>

Saor Alba

mila69en
#48867
akkor valamit tud az nv ha összesen 2db stream processorral kenterbe veri a 4670-et<#mf2>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

kifli
#48866
vagy low budget, light <#idiota>



(am aláírásom)
Solten
#48865
PWM-es 4 pines, az L meg 3. Utobbit is lehet szabalyozni. Szerintem L-t vegyel mert az "L" utal a "csokkentett zajossagra" (Low Noise)... <#zavart1>

Saor Alba

#48864
<#zavart1>
zzeN
#48864
9 cm-s kellene. Ez miben különbözik? Annyi h ezt lehet szabályozni, a 9L-t meg nem?

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

Solten
#48863

Saor Alba

Solten
#48862
Csodalkoztam is, mert van neki legalabb 4. <#alien>

Saor Alba

#48861
WTS sense of humor
zzeN
#48860
Tudnátok ajánlani vmilyen ventit? Ez a 2. ami tönkremegy kb. 1-2 hónap alatt(Thermaltake). Bekapcsolom a gépet erre elkezd berregni, megnéztem és néha mintha meg-megakadt volna, nem volt folyamatos...

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

MaSzKa
#48859

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48858
hol olvastad ezt?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48857
heh?

Saor Alba

#48856
9600M 2db stream processorral?<#hehe>
Solten
#48855
A honlapon eleg gyer a valasztek, ketto kozul meg szerintem az MSI a nyero... 😊

Amugy ezt csekkold: link

Saor Alba

skrimer
#48854
szóval valaki tud valami okosat mondani nekem,hogy melyiket mért?

GC Tao:-Klea- HM\" (Healer) [Bardofriends League\'s Master] GC Yang:YunkChi GL\" (ck Hyb) [-] Play9D: Orange[HUN] HM\" (Nuker) [Afterlife Hero League]