Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dragon11
#48952
Szerintem is várj.

#48951
Ha van türelmed akkor esetleg megéri várni, egyes procik esnek egy tízest az amd-nél. Élezõdik a harc az asztali CPU-k szegmensében
#48950
Vinya semmiképpen ne samut, esetleg f3-at arról még nincs sok negatív visszajelzés - reméljük nem csak azért mert kevés van belõle. 500GB-osból Hitachi 7K1000.B ajánlott A az újabb még nincs nálunk).. Ha nem olyan, akkor 320GB-os vagy 640GB-os javallott, azok biztos 334GB-os tányérokkal vannak szerelve.
#48949
Ennyiért absz. megéri!<#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48948
Sziasztok.. a leírtak alapján összeszedtem a cuccokat
csak nem 512mb-os a VGA hanem 1GB-os
véleményetek errõl a géprõl??
-->>
AMD Athlon-II X2 240 dobozos 13,650 Ft

Kingmax 2GB DDR3 1600Mhz 10 év gar. 12,100 Ft

MSI 4850 1GB DDR3 (R4850-2D1G-OC) 3 év gar. 28,088 Ft

MSI 770-C45 3 év gar. 15,813 Ft

Samsung 500GB 16MB SATA2 HD502HI 3 év gar. 11,938 Ft

Ultra Power RJA 320/201C 450W piros-feket 7,175 Ft

Össz:88,763 Ft

#48947
Ha nem zavar a pixelgarancia (8 napon belül úgyis kénytelen a bolt cserélni, akármit is kamuzzanak) akkor jó választás 50 alatt: benq e2220hd.
#48946
Attól függ mennyiért van eurod. Itthol 64-nél olcsóbban nem láttam, és ahol annyiért van nem fogadnék rá hogy zökkenõmentesen cserélik ha gebasz lesz vele.
#48945
Hátha érint valakit: NEC 2490WUXi2 és 2690WUXi2 teszt
gurubefree
#48944
250 euro a HD5850ert .......... Ezt azert nem neveznem jo arnak .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#48943
A ditechben láttam tegnap 5850-1gigás sapphiret 249 euroért. Voltak még egész jó árakon cuccok, ha arra jár valaki érdemes benézni - shopping city.
mila69en
#48942
<#csodalk>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48941
<#vigyor2><#wave><#worship><#pias><#nevetes1><#taps>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Solten
#48940
Bar nem lattam eloben, szerintem azert tuloznak a homalyosodast illetoen (joval oregebb 931 BF-emnel se volt zavaro a kisebb felbontas). Amugy meg kesobb veszel erosebb VGA-t es hasznalod nativban 😉

Saor Alba

Solten
#48939
Jo, hat akkor ha mar kiadsz ennyi penzt monitorra, akkor vegyel normalisat: link

Saor Alba

#48938
De asszongyák' homályosodik ha lejjebb veszem a felbontást... :S tudom, hogy ez minden monitornál így van, de asszongyák' nagyon. <#rinya> Pedig 3D-ben nekem nem ártana (4670). Te láttad már élõben a monitort?
Solten
#48937
Ne torodj vele. Az csak egy webshop... <#vigyor>

Saor Alba

#48936
Lol. Solten! Jól átbasztál! Ipon-on a tesztben úgy lehúzzák ezt a monitort...
#48935
jaja,ezt én is olvastam. De proci egyenlõre nem kell,csak egy jobb VGA. (E8400-al még egy darabig el leszek.)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48934
Kicsit olvass vissza, hamarosan egy tízessel olcsóbban is vehetsz amd procikat. Ennyibõl egy 4 magos is belefér ha kivárod. LINK.
#48933
Tehát akkor Intelt venni ebben a kategóriában szimplán hülyeség??!! 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#48932
Az Intel az E6500-ot kuldte harcba ellene (hasonlo arban is vannak kb.), csak abban nincs L3 cache, valamint nem kaphato ala ilyen tudasu, ertelmesebb lap, ennyiert, DDR3 foglalattal.

Saor Alba

#48931
De mi a fenéért ilyen feltûnõen olcsó egy ilyen nagy tudású proci?? Hol gyengébb,mint az Intel hasonló teljesítményû procijai??

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48930
Überbrutál gépezet<#worship> és 130ból megvan<#wow1>

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

Solten
#48929
<#zavart1> <#wink> (special thx to: AMD)

Saor Alba

#48928
Kész. Sokkot kaptam. <#worship><#zavart1>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#48927
MSI 770-C45: 16.249 Ft
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.100 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 25.200 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 12.351 Ft
GIGABYTE GV-R577D5-1GD-B HD5770 1GB PCI: 41.743 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.041 Ft
SPIRE Rolo - SP2857B: 6.182 Ft

129.866 Ft

Saor Alba

Solten
#48926
MSI 770-C45: 16.249 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.187 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.599 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 12.351 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 23.853 Ft
FSP ATX-400PNF: 7.263 Ft
SUPERCASE PC-385: 5.425 Ft

89.927 Ft

Saor Alba

#48925
CD/DVD-ROM,FLOPPY,

Solten
#48924
Udv nektek. Meghajtok alatt az ODD-t ertitek?? (#48921-#48922) <#zavart1>

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#48923
Na kínom részben megoldódott. Áttettem a vidkarit az e6400-es gépembõl az e6500-as gépembe, azt meghúztam erõsen, így hogy 2x gyorsabb a proca, meg még több a RAM, mindjárt jobban ugrik a hülye program (sõt a vidkari eredményei is jobbak ám). Így már "talán" jászható, bár ha így láttam volna elõször, akkor is anyáztam volna, de ahhoz képest amilyen borzasztó volt, ez már egy álom... 😄DDDD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#48922
Sziasztok!

Szeretnék egy gépet összerakni, kifejezetten játékra használnám, de nem tuningolnám:

Szóval csak a ház kell és minden ami belevaló, meghajtók nélül..Monitor egért stb megvannak.

Elõre is ksözi

130at fordítanék rá.
#48921
Sziasztok!
Egy gépet szeretnék összerakni!
90 ezrem van rá!
kompletten egy ház meghajtók nélkül! (ház a legolcsóbb)
mibõl milyet érdemes megvenni??
válaszotokat elõre is köszönöm!

Csady

dragon11
#48920
Hm.. egyre jobb..

#48919
Bízom benne hogy a válság helyreteszi az efféle dolgokat. A hardverek baszott drágák az avulásukhoz képest, a gyártók pofátlanok. Az intel fõleg. Az amd-nél is túl nagy az árkülönbség a 3-3,2-3,4-esek között. Egy-két ezres lenne fair. Valamelyik skandináv államban alapvetõ emberi jog a netes hozzáférés. Azért kíváncsi vagyok mikor adják olcsóbban itthol ezeket a procikat, hozzánk a szar pillanatok alatt ideér de a jóra valahogy mindig várni kell.
#48918
Szánalom amit a zintel csinál.<#szomoru2>
#48917
Árcsökkentés az amd prociknál, kb 10 ezerrel megy le a 945-55-65 ára. Nevegyé most! Link
#48916
"pontossan" és "kb" egy mondatban? <#eplus2>
DarkSector
#48915
amugy pontossan 23400ft kb egy 4850-es...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

dragon11
#48914
Hát kb.

Fél év talán csekély.. de az évet bátran merem mondani.

Bejött tavaly HD 4850.. és a 70. Chip/PC world tele írta, hogy Nvidia kispad.. 45k volt a 4850k.. most már 30ért megveszed.. és már van ettõl jobb is, pedig már ez is tökéletes.

Megáll az ész.

DarkSector
#48913
20010=2010...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#48912
jah a "2 éven bellül elévül minden" kifejezés is elévült már!!!<#nevetes1>
Most 20010 környékén már FÉL éven bellül elévülnek a dolgok...<#eljen>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

dragon11
#48911
Nekem Samsung 740BF van.. 3éve 80ezer volt.. 2ms válaszidõ, 17"..

Nekem elég..
Bár kezd elegem lenni, hogy minden elévül 2éven belül..^^

Solten
#48910
943BW, valoban ez se rossz, csak 38.5k.

Saor Alba

gurubefree
#48909
En is raneztem erre .... ennyiert mar jo Samsung 19" 20" lehet venni .
SAMSUNG 2043SN ( bar ettol jobb a 19" szerintem )SAMSUNG 923NW ; SAMSUNG 943BW ennek meg van DVI csatija is ....

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#48908
Szerintem erdemesebb nagyobbat vennie: link Netezos gephez meg nem feltetlen szukseges a DVI... 😊

Saor Alba

#48907
Én ezt néztem, de ha tudsz jobbat ilyen árkategóriában akkor megköszönném.
Azért éppen ezt mert van DVI csati is rajta, meg a srác azt mondta hogy neki elég a 17"-os monitor is bõven.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#48906
Esetleg egy olcsó TFT monitort tudnál ajánlani a géphez?

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

KAMIONOS KOGYO
#48905
Tényleg jó árba van???

A texas hold\'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni,de nem egyforma eséllyel!

#48904
Kössz szépen a gyors választ

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

Solten
#48903
Hi.

MSI 785GM-E51: 17.893 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.187 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.599 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.215 Ft
SAMSUNG 320GB 7200rpm 16MB SATA2: 10.624 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.787 Ft
POINT OF VIEW V85: 6.552 Ft

70.857 Ft

Saor Alba