Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mila69en
#49002
ez nem ugyanaz
antec mini p180

p180
majdnem ugyanúgy néz ki csak egy egyik rohadt drága😄D

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

gurubefree
#49001
<#fejvakaras> ez ugyan az a haz ... P180 . Es lehet feherben kapni .

HD4850 nem igazan mondhato hosszu kartyanak ... a tapcsati. a gond mivel hatrafele nez nem oldalra .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

mila69en
#49000
kisebb vga-t kell venni😛<#idiota>

#48997 ezt a minit viszont megvenném, ha éppen új házikót terveznék😄 fehérbe állatul néz ki

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

gurubefree
#48999
Nekem volt P182 es mar annal is gond volt a VGA hosszaval , ezert vettem P193-ast .... de a P183 is jo mar ( hosszabb mint a P182 )

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

mila69en
#48998
én nem is vennék😄 ismerõsömnek van ilyen háza....

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48997

Saor Alba

gurubefree
#48996
Most nezem mar nincs is <#shakehead> Ez jo vetel volt pedig ....

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#48995
Ha valaki most tervezi a vasarlast akkor gyorsan !!!! A hulyenek is megeri.

P180 white ( gyonyoru !!!! ) es ocso

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#48994
<#eljen>

Saor Alba

#48993
Ez tetszik. Köszi szépen!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

gurubefree
#48992
Az nagyon draga ... amugy nem is igazan van forgalomban az Antec Magyarorszagon .
anyway ... P180-at nem szabad megvenni meg ha kedvezobb az ara akkor sem .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

mila69en
#48991
nem is nagyon találok rá sehol magyar forintos árat, egyedül a pixmaniat találtam ott 41500-ért adják

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#48990
sejtettem hogy sokkal olcsóbb😄 még rátesszük a szállítást 2k...8k val olcsóbb... MO😞

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

gurubefree
#48989
Szerintem a P180 80 korul van ha kapsz valahol. Inkabb a P182 v. P183 ami mar modolt .......... a P180 a rovidsege miatt nem igazan kedvelt a VGA-k merete miatt.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#48988
Középsuli 2.-os voltam mikor vettem a házat, de csak az USB-k hiányoznak róla, amíg be nem pöccenek és nem veszek egy 3.5-es helyre illeszthetõ modding cuccot.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Solten
#48987
£62, ingyenes szallitassal... <#taps>

Saor Alba

gurubefree
#48986
akkor valami nem jo azzal az arral mert en olcsobban vettem az Antec P193-at.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

mila69en
#48985
mond majd az árat, kíváncsi vagyok mennyivel olcsóbb nálatok!😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#48984
cimbim vett egy cooler master cosmos házat, nála láttam elõször ilyen házat elõtte még sehol, nem is halottam róla.... az hagyján, hogy szerintem ronda😄 de mikor mondta az árát, le kellet ülnöm pár percre<#pardon1>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48983
<#finom> Szuper.. szuper... Megnezem nalunk mennyi.

Saor Alba

mila69en
#48982
itt találtam 22k bruttoért fehéret, gondolom a egy árban van a feketével😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#48981
20ezer körüli áron van itthon az nem vészes😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48980
Tenyleg, mennyiert dobaljak a mini-t?

Saor Alba

mila69en
#48979
nekem meg teszi a "gagyi" aerocool kategória is!😄 amúgy ennek mininek még teljesen elfogadható ára van! ez rendben van...nah de Antec P180 42ezeréert:/

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48978
Hello.

"Azt mondja minden game fosul fut rajta."

Mivel a csucsbena intel X3100 IGP van benne, nem is csodalom.

"Valamint ehez a laptophoz tudna vki ajánlani külsõ videókártyát?"

Eddig csak Fusi laptophoz lattam ilyen kulso dobozkat (HD 3870).

Saor Alba

The Protector
#48977
HY.HAver vett egy laptopot.Azt mondja minden game fosul fut rajta.Van vmi beállítás progi vagy hasonló hogy jobban menjenek neki a cuccok.
A videókártyájának lehet újabb drivert szedni?
Valamint ehez a laptophoz tudna vki ajánlani külsõ videókártyát?
Errõl a laptopról van szó.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Sir Quno Jedi
#48976
Hát nekem is vannak "hüle" barátaim akik 50k felett is kiadnak egy táp nélküli házra, de én már nem tennék ilyet, mert fizikai fájdalmat okozna arra ébrednem, hogy meeeennyire ostoba voltam. 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#48975
En igen 😊 Ez mar minoseg, nem Aerocool kategoria... 😊 Szuper haziko ez a mini.

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#48974
Ócsóér vannak 25-40cm-esek, miért is adnál?! Nem olyan szépek mint ez, de hát a nõk úgysenem buknak a faja pécéházakra.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

mila69en
#48973
jaa így már tiszta... ez másik házikó, csak azért kérdeztem mert ismerõsnek van ilyen p180, és nem láttam benne sehol a 20 turbinát😄 amúgy jól néz ki de nem adnék érte ennyi gempát😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sir Quno Jedi
#48972

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#48971
Antec P180 (www.antec.com)

- Standard ATX
- 1 rear (standard) 120mm TriCool Fan with 3-speed switch control
- 1 top (standard) 120mm TriCool Fan
- 1 lower chamber (standard) 120mm x 38mm (thick) TriCool Fan
- 1 front (optional) 120mm fan
- 1 (optional) 120mm case fan in the Air Duct over the graphics card

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#48970
A tetejiben 20cm fan lakik neki. 😄 Máshol is írják.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#48969

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

mila69en
#48968
az antec-ben hol nézted a 20centis ventit?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sir Quno Jedi
#48967
Aerocool ExtremEngine 3T

440 x 430 x 200 mm

14cm elõl, 25cm oldalt.

13350HUF

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#48966
Ez amúgy elég jó ház, mert könnyû. Igaz, csak egy ventit adnak hozzá elõlre.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#48965
Sharkoon Rebel 9 Value

200 x 435 x 486 mm

Van benne egy oldalsó 25cm-es venti, meg egy elülsõ 12cm-es kékledes venti gyárilag. 9db 5.25" hely! Van belõle ezüst és fekete.

13450HUF (pl. árgépben sokfelé árulják)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#48964
Amúgy is erõsen kapufa, mert pl. az antec p 180-ban is 20cm-es venti van?! Nohát, csaknem felébredtek arrafelé is!??! Ráadásul nem 10-20k-s kategória, így ajánlani érdekes lenne szegény gyereknek...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#48963
Udv: link

200 X 430 X 501 mm

Teszt1: link

Teszt2: link

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#48962
Nyiffnyaff! Nehogymár te sértõdj meg?! Nagyon is márkás cuccokat láttam (sõt vettem is), de emlékeim szerint te (is) bizonygattad múltkor is, hogy a nagyobb venti hangosabb. Aztán pl. az új 20centis kurvadrága ventiket is azzal adják el, hogy 2x nagyobb a felülete amin levegõt nyom, ezért fele olyan gyorsan is ugyanannyit nyom, ergó halkabb, de TE nem hiszed el a valóságot. Hol a hiba!?

Én legalább elismerem ha tévedek, de ti ragaszkodtok a színhülyeséghez!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#48961
A "tapegyseg" a kukaba valo.

Saor Alba

Solten
#48960
"Szóval jobban jársz te is, én is, ha azt a kalap szart veszed, amit ezek itt boldogan ajánlani fognak majd neked"

<#wilting> Veled sulyos problemak vannak... <#rolleyes> Mert amiben 12-es es 14-es venti van az csak egy kalap szar lehet igaz?? (latszik eletedben nem lattal meg Antec P szeriat pl...) Na innentol nem reagalok az ostobasagiadra, waste of time... <#wave>

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#48959
Ötletem az mindig van, csak a méretekben nem vagyok biztos. Meg én 25cm-es, vagy 40cm-es ventis házat ajánlanék (eleve egy ilyen venti 3-5000HUF külön, ezekben meg benne van), de a többiek le fognak hurrogni, hogy az hülyeség, mert minek az?! Sõt azt is el akarják majd veled hitetni, hogy a nagy ventik hangosak, ami full hazugság és bármelyik mérnök kiröhögné õket (plusz be tudom itt helyben bizonyítani nálam is akár az ellenkezõjét), de õk ragaszkodnak a téveszméikhez.

Szóval jobban jársz te is, én is, ha azt a kalap szart veszed, amit ezek itt boldogan ajánlani fognak majd neked. 😄DD Öröm és bódottá!




Ha pedig öngyilkos típus vagy és mégis rám hallgatsz, olyanoknak nézel utána, mint

Sharkoon Rebel9 Value (nékem is van ilyenem)
Aerocool S9 pro
AEROCOOL ExtremEngine 3T
AEROCOOL I-Curve Pro
AEROCOOL Hi-Tech7 Pro
ICute Super 18

...de van még dögivel, csak rá kell keresni gúglin.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#48958
Már nem azért,de neked nem teljesen mind1,hogy nekem mire kell? Most lett felújítva a szobám,minden szép és jó,csak ez a régi nagy ocsmány doboz csúfítja el...

Van valami ötleted,hogy mit vegyek? Nincs?! Akkor maradj inkább csöndben. Kész.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Sir Quno Jedi
#48957
Jah, hogy flancnak kell... 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#48956
Ja,azt elfelejtettem írni,hogy lehetõleg fekete legyen.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48955
Mert már itt-ott meg van karcolódva,meg elõl ilyen gagyi mûanyag az egész....rontja a szobám összképét! :S Az oldala sem megy rá...venti nincs benne,a táp meg már nem a gyári,mert új gépet vettem és akkor nem volt pénz házra.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Sir Quno Jedi
#48954
Õõõõõ, egy házban mi romolhat el!??! A táp?!? Az cserélhetõ. A ventik?!! Azok is cserélhetõek. Esetleg aaaa powergomb??!?! Az pláne javítható. Szal. nem értem. Ha ez a ház megfelelt eddig és jó a mérete is, miért nem tartod meg és költöd másra pénzt?!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#48953
Üdv!

Egy normál ATX-es házat szeretnék venni,max. 14-15k-ig. Elõny,ha van benne alapból 1 venti,és ne legyen valami gagyi kodegen.

Volna 1 külön kérésem!
A ház ne legyen magasabb 43-43,5 centinél,és ne legyen szélesebb 19-20 centinél!Ez azért fontos,mert akkor nem kell az asztalomat átépíteni. Most egy régi Codegen házban vagyok,ami elég sz*r,ez már 4évét tapossa nálam és nem tudom,hogy a mostani házak milyen méretûek...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep