Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Uristen.... <#rolleyes>#rolleyes> Ja, az siman latszik hogy toled idegen szaklap, mint egyaltalan barmelyik szaklap... <#hehe>#hehe>
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
nah sebaj hagylak akkor...
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
több játéknál is próbálgatták tesztelgették ezt az .exe átnevezést de már én sem emlékszem melyikek voltak azok
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
mégis milyen minõségben? 😄
(minõségi maketteket gyárt, vagy 2 napig tartott mire rájöttek hogy nem is igazi XD)
én azt mondtam, hogy ha pl mint batman is tullépi a szép garf a proci határát, akkor utána a fizikát már +ba ráteheti a vga-ra és ezzel kap +teljesitményt.
amire te célzol az meglehet csinálni, de akkor grafból ezekszerint vissza kellett volna veniük, mivel akkor nem lett volna szükség physx-re vagy lettek volna effectek, ahhogy vannak is, csak nem sok.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
"nah annyi közük van egymáshoz, hogy egyik nvidián elérhetõ, a másik meg ati-n és mivel legtöbb játék nv támogatást élvez, ezért addig physx lesz jelen a játékokban"
Te miert mindig ugyanazt ismetelgetet .... let me guess
Mert mas ervet nem tudsz felmutatni . A jatekok ..... ugyan mar .
DX10.1 ... errol is van egy story . UBISOFT ... csak hogy ne sirjanak az nv loser-ek .
ゾルターン
ez a lényeg a választás.
csak itt az a baj, hogy nem kell mást hülyének nézni, akinek nem az fps a lényeg csak, hanem hogy full minõségben küldjön egy játékot.
csak el kéne fogadni, mert a baj a vakság, hogy védik az ati-t, de istenem mitõl. nem piszkálja senki...az ati olyan nektek, mint nekem vagy másoknak az nvidia.
ez változhat késõbb.
de ez nem jelent tényeket, hogy ez rosszabb vagy jobb.
hanem pont ez a lényeg, hogy nem lehet összehasonlitani
mert itt ez a + ott az.
nincs olyan hogy egyértelmûen ati a jobb.
olyan van hogy ár/fps-ben.
de minõségben az nvidia elõnyt élvez egyenlõre és vannak akinek az többet jelent. 😄
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
énse adok el addig valamit amég elég a teljesítménye, azaz ezt késõbb kell eladni, és lehet 1 szériával tovább bírja mint pl a gtx295 (csak hogy árban ugyanott legyünk bár 295 drágább azért egy 10-15e-el) és mire gtx295-öt cseréli addig még 5870-el játszok és a köv szériát megveszem az meg mégtovább bírja
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
kiaz?
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
pont a sok gyik fasz bunkó ember lovagol a papirokon bakker
az röhely lenne, ha télleg csak ennyibõl állna a physx....
akkor én gyújtanám fel a vga-mat elsõnek...😄
itt papám többrõl van szó kezdésnek gõz, füst, porfelhõk...stb ezek azok amik iszonyat szembetûnõek...
nézd majd meg youtube-on...
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
anyi köze van egymáshoz bakekr mielõtt olyanokról oktatsz, amirõl fingod nincs.
nah annyi közük van egymáshoz, hogy egyik nvidián elérhetõ, a másik meg ati-n
és mivel legtöbb játék nv támogatást élvez, ezért addig physx lesz jelen a játékokban
mond neked valamit a dx10.1, nah ez lesz a sorsa ennek is, hacsak nem gondolja úgy az nvidia, hogy ö is használja
addig max egy-két játékban lesz jelen, hogy ne érezzétek magatokat átbaszva
😄
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
"Hogy ne legyen hiányérzetünk, lemértük a játékot PhysX-szel és anélkül is, illetve AA-val és nélküle. A PhysX jelenléte egyébiránt a játék azon a részén, ahol mi teszteltünk abban nyilvánul meg, hogy a földön fekvõ újságpapírok a verekedés hevében a kis szellõk miatt felkeverednek a levegõbe, és talán Batman köpenye is jobban lengedezik PhysX mellett, de erre már nem esküdnénk meg. Összegezve: nem vesztünk sokat a kikapcsolásával" (PH!)
<#rolleyes>#rolleyes>
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Kijön egy erõs ATi kártya... kijön egy gyengébb vagy közel azonos szintû Geforce és nézed a tesztet meg olvasod hogy a geforce-on 20%al gyorsabb az adott játék... miért is amikor a nyers erõ szerint az ATi-n kéne jobban futnia!
pont ez a lényeg. itt nem a physx a lényeg.
hanem hogy kibaszott jó a támogatottsága az nvidiának, és hogy példával éljünk pl: GTA4 elõször az ÖSSZES ati kártyás bedõlt, baszod eleve textúrák nem voltak a játékban.
Haveromnál hiába van 4870-ese baszod sok játék ha elindul, bugos vagy hibákkal lép ki, stb.
érdekes nálam soha semmi gond nincs.
és vajon érdekel az engem hogy nem 150FPS-em van hanem 170?
hán nem ezeket elnézve nem.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Szerinted mi a pocs koze van egymashoz a DX11-nek es a physx-nek . Miert zarja ki az egyik a masikat ... pontosabban a physx a DX11-et .
Nem ertem az eszme futatasod de ezt irjuk a zold hajogra.
Ja ... kulonbb egy DX11 effect mint DX10-en physxed. Szoval tokeletesen felesleges barmilyen gyorsito a kartyak melle DX11-nel mivel amikor a physx-et kezdek fejleszteni a kartyak teljesitmeny talan a 30% volt a mostani kozepkategorias kartyaknak.
ゾルターン
opencl sdk most lett kész nemrég (frisebb mint a dx11) nvidia logos cucc sem sok van már :/
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
pl 1234.exe néven indítva egyes játékokat sokkal szebb nvidián az árnyék, vagy több a füst (far cry 2) mert ami nagyon leterheli a vgat, azt tiltják driverbõl, és így jobb eredményt érnek el, csaképp a kép lesz csúnyább...
azt hogy amig nvidia logos cumok jönnek te open cl-t annyit fogsz majd látni, mint 1+1
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
hanem választani.
van akinek a kihasználatlan dx11 az überség, meg a gyenge támogatás
van akinek a stabil háttér, és + effectek fontossak.
ennyi
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
ゾルターン
egyedül a top gamereknél jön elõ ez a szint, hogy nem mind1 mit produkál a kártya azonos beállítások mellett stb.
#hhwnd
de ezt jobb akkor majd összemérni, kivesézni...stb.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Beirkal ide par nvidia fanboy forrest gump <#smile>#smile>
Saor Alba
Screenshot topicba járok, magam is elég sok játékot kipróbálok, nézegetem elég sok játék képet megjelenés elõtt, tesztek mellé rakott ingame képeket...
Mondj egy játékot ami szebb Nvidia-n!! (élsimítást leszámítva)
te vicces vagy.
pont nemrég volt, már 1000000modik srác, aki ezzel jött...háf-lájf 2...fizika...
lol
de röhely...a sok agymosás.
baszom 8éve megcsinálták egy kibaszott ronda játékban, hogy 4 deszka ugy dõl ahhogy kell. És ezt ráterhelték a procira...
azt meg NVidia physx, meg oan szarságokra képes csak ezekkel ellentétben már a batmannál, hogy kö-füst elemeket képes kezelni fizika terén. igazad van hol van ez a half life 4-5 deszkájától... istenem mi lett itt ezzel a topiccal?
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"