Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Jo fej leszek, kis segitseg elindulaskent: prohardver, guru3d, techpowerup.
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
nem hagyod hogy ott is ezt mûveljem mint itt? ja hogy te az itteni civakodásba részt sem vettél?-.- kezdelek szánni
ha<#felkialtas>#felkialtas> járna érte neked is ki lehetett volna osztani jópárat😄
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Saor Alba
ゾルターン
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Az emlitett PhysX-re hivatalosan bejelentett game-ek egyike sem lesz DX11-es ??? Nagyon valoszinu hogy igen lesz DX11 ugyan is az uj nv kartyak is tamogatjak a DX11-et es PhysX tamogatas nem zarja ki a DX11 tamogatasat. Kerdes az hogy a PhysX eleg e ahoz DX11 alatt az nv-nek hogy tobbet nyujtson mint egy HD5870 ...... nem hinnem .
ゾルターン
Itt is megorizhetned ezt a jo szokasod (read-only uzemmod), nem lenne szegenyebb a vilag... <#eljen>#eljen> <#smile>#smile>
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
HD5770 lehet hogy jó meg gyors meg dx11 bár érdekelne, hogy is teljesít dx11 alatt? mert van egy gondolatom, hogy szarul😄 aztán lehet tévedek tesztet még nem láttam róla csak dx10-es játékokkal
egy okos gondolat idézve a ph-ról itt látszik a fanboymentes hozzá állás😊
"A legokosabb az lenne ha megkérdezné a fiát, hogy az alábbi játékok közül melyikkel szeretne játszani. Két csoportra osztottam, hogy melyikhez mi illik.
Radeon HD 5770:
DirectX 10.1: Tom Clancy's H.A.W.X., Far Cry 2, Stormrise, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, Assassin's Creed (patch nélkül)
DirectX 11: BattleForge (patchcsel)
DirectX 11-re hivatalosan bejelentve: Dirt 2, Alien vs. Predator, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat, Lord of the Rings Online, Dungeons and Dragons Online: Eberron Unlimited, Genghis Khan MMO
GeForce GTX 260:
GeForce PhysX: Batman: Arkham Asylum, Darkest of Days, Sacred 2: Fallen Angel (patchcsel), Mirror's Edge, Cryostasis, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2, Warmonger - Operation: Downtown Destruction, Crazy Machines II, Unreal Tournament 3 (csak plusz effektek három pályán)
PhysX-re hivatalosan bejelentve: Metal Knight Zero, Nurien, Star Tales, Shattered Horizon, U-Wars, Dark Void, Metro 2033"
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Saor Alba
Veszek valami hasznalt 8800GT ( G92-est ) nem tobb £25-nal es kiprobalom.
ゾルターン
Amit latni lehet :
teljesitmeny mutatok ( tesztek , user beszamolok ... akar az ATI topikban is olvashatsz amit szerintem meg is tettel ez elott )
- 40nm : kevesebb fogyasztas
- DX11 tamogatas
- GPU arhitectura ..... bizinyos modelnel megduplaztak a stream unitok
szamat!!! 1 GPU teljesitmenye esetekben meghaladja a elozo generacios 2 GPU-s megoldasok teljesitmenyet .
- Kozepkategoriaban a jo teljesitmeny ( lsd: HD5770 ) alacsony fogyasztas. 2 HD5770 hozza a HD4870x2 teljesitmenyet .
Kepes lesz az nv ekkora lepesre amikor GTX2xx-el is csak arcsokkentessel tudott lepest tartani az ATI-val . Mi fogja felvenni a versenyt 1 HD5870-el vagy ne is menjunk messzire eleg oda a HD5850 .
ゾルターン
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
neked valami sufnituning kártya kell amely az ATI/Nvidia ötvözésébõl jönne létre :d
#hhwnd
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
ゾルターン
#hhwnd
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
ahogy várható az nv dx11-is, nincs itt semmi hókuszpókusz
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Na rendben ...
Fel tud valamit is mutatni az nv oldalan hogy viselkedik a Physx DX11 alatt. Az nv kenytelen lesz lepni a DX11 fele mert a jatekipar is azt teszi . Semmi teny nem igazolja azt hogy DX11 alatt van valami erdemi elonye a Physx hasznalatanak ugyan is nincs olyan nv kartya ami tamogatna a DX11-et . De lassan lesz ... lassan .
Ha nem lep az nv a DX11 iranyaban a Physx-el az egyenlo a lassu halallal mert ez a jovo nem DX10-en Physx vakitasok ....
A masik ... belepo szinten miert valtott az nv DX10.1-re ???? Csak ugy sutyiba .... nem hiszem hogy azert mert ne lenne ertelme.
ゾルターン
Zart szabvanyok elpatkolnak ha nem egy komoly tokeeros ceg all mogotte, es/vagy vele szemben all egy tokeerosebb. Lasd Toshiba HD DVD vs Sony Blu Ray. Kedvenc nvidiad azert van sz@rban mert az Intele a Havok Physics, ezt tamogatjak az Atik, valamint az AMD kartyai tobb NYILT szabvanyt is tamogatnak vagy fognak tamogatni (az AMD+nyilt szabvanyokrol volt cikk ugye a toled idegen PH-n, de ha tudsz angolul, kulfoldi oldalakon is olvashattad/olvashatod).
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
All hail the double x!
Ti meg csak a guano-val jottok .
ゾルターン
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
darkSector :
"nah ez lenne a legjobb, egy alaplap ahol ati+nvidia bemegy egyszerre.."
Ez csak egy PCI-ex fogalat kerdese , mivel az nv kartya alakalmazhato Physx gyorsitokent ( amihez van kulon driver ... de ha nem javits ki ).
ゾルターン
"Nv kell pisixhez? tiszta szégyen😄" Tiszta szegyen, ez is az nv hibaja, de tudhatnad ha kicsit is olvasnal barmifele temaval foglalkozo irast 😊 Mondjuk mar gyengebbek kedveert tobben is irtak hogy ZART SZABVANY.
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Saor Alba
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive