Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#49654
Nvidia errõl mindig híres volt....képesek a dobozra 997 MHz-t írni,hogy úgy tûnjön,hogy már a végletekig húzták a VGA-t...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49653
Ez a BFG GTS 250 OC, de bohoc kartya, +16 GPU MHz-ert es +40 memoria MHz-ert legombolnak egy rakat penzt a rakat lamarol... <#hehe> Ja es ne felejtsuk a nevet, a nevert plusz ezreseket kell tejelni... <#vigyor2>

Saor Alba

pxxl
#49652
és a végeredmény...

All hail the double x!

#49651
és attól függetlenül a 4850 még mindig elpicsázza...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

pxxl
#49650
nézzük meg a nem óverklokked 250est...






persze van olyan is ahol jobb a 250 aláírom.

All hail the double x!

#49649
"Even as a renamed card with a few updates, this old dog has still got it."

Magyarul. Egy átnevezett öreg kártya,pár új fejlesztéssel...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49648
MSI 785GM-E51: 18.488 Ft
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.600 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 25.713 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 11.976 Ft
POWERCOLOR HD4770 512MB DDR5 PCIE : 25.219 Ft
GIGABYTE GZ-M2: 7.413 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.005 Ft

Saor Alba

mila69en
#49647
akár tetszik akár nem a gts 250 csúnyán lenyomja a 9800gtx plusz-ot és kevesebbet is fogyaszt fõleg extrém felbontások mellett húz el nagyon durván😄

#49644
a véleményeddel nincs is semmi gond csak nem fedi a valóságot😊 semmivel sem gyorsabb a HD4850 a gts 250-nél

de levegõbe beszélés helyett jöjjenek a
tények

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

pxxl
#49646

All hail the double x!

#49645
Ennyi erõbõl nyugodtan vehetne 9800GTX+-ot,mert a GTS ugye csak egy átnevezett 9800....ami egy átnevezett 8800...<#hehe>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

pxxl
#49644
csavard már a szavakat te...véleményt kért a konfigról. a véleményben benne van az is hogy nem nv hanem ati. gyorsabb, kevesebbet fogyaszt...de hát ha neki az kell akkor felõlem vegyen. pont leszarom, csak a véleményemet mondtam el 😊

All hail the double x!

mila69en
#49643
bizony ha megfigyeled még véletlen sem szerepel ott az ati szócska😊...gigabytenél jobb a leadtek vagy a bfg hol itt a probléma?😊 ha katika kell neki akkor egyet értek veled hogy a 4850😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

pxxl
#49642
véleményt kérdezett, nem nv-t <#circling>

All hail the double x!

mila69en
#49641
ne kezdjük el😊 nv-t kérdezett nem katikát<#worship>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

pxxl
#49640

All hail the double x!

Solten
#49639
A korajot 750 teljesitmenye megegyezik durvan a Phenom II 955-evel ilyen teren btw.

Saor Alba

mila69en
#49638
inkább a Leadtek WinFast GTS250 sokkal gyorsabb mint a gigabyte, igaz picit drágább is

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#49637
Hi.

"A gép fõleg munkára - 2D-3D grafikai és videós feladatokra lesz használva, úgyhogy fõleg 3D renderelésben és videókódolásban legyen erõs, a játék mellékes"

No, akkor korajhet, annak ez jobban fekszik.

INTEL Core i7-860 2.80Ghz 1156 BOX: 62.257 Ft
MSI P55-CD53: 28.663 Ft
KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1800Mhz CL8 KIT: 27.837 Ft

Na ez mar 118 ropi. AMD-s:

AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 38.662 Ft
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.375 Ft
2 x KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1800Mhz CL8 KIT: 2 x 27.837 Ft

114.711 Ft

Saor Alba

Solten
#49636
<#alien> mondjuk belepasszirozhatnal egy 4850/4770-et. Lapot, CPU-t mar cserelnem, de az se katasztrofa ha marad, jo lesz meg egy ideig.

Saor Alba

#49635
AMD Phenom II X2 550 Boxed 23.000
SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 HDMI PCIE 30.000
GIGABYTE GA-M720-US3 15.000
SAMSUNG 250GB 7200rpm 16MB SATA2 9.600
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz 2db 19.000
96.600 a vége kb. plusz egy ház és táp kell, de ha tudtok ajánlani jobb alaplapot hasonlo árkategóriába, AM3 tokozással szivesen fogadom, elég rég nem raktam össze gépet és nemtudom manapság mi a jó.
Solten
#49634
#49632 v. HD 4770.

Saor Alba

Solten
#49633
link 40 nm, kevesebbet fogyaszt, kevesbe melegszik mint akarmelyik also-kozepkat/kozepkat. nvidia. Persze a 9800 GT-t meg az abbol atnevezett GTS 250-et lenyomja teljesitmenyben.

Saor Alba

pxxl
#49632
inkább egy HD4850

All hail the double x!

#49631
x4 620 -
gts 250 1gb - gigabyte
kingmax 2x2gb tiny

Vélemény?

AMD Athlon64 X2 4200+ | Gigabyte GA-MA69G-S3H | 2x1GB Kingmax DDRII-800MHz | Geforce 8600GT 256 GDDR3 | Samsung - 400GB | Maxtor - 200GB | Pioneer DVR - 212 D |

mila69en
#49630
GTS250 jó áron van jó kártya😊 mindent tud amit a mai játékok megkövetelnek dx11-et nem tudja😄 XFX, leadtek, Palit(ezt konkrétan franc tudja mi😄 de tesztek alapján nagyon jó) az 512mb-os változatát cirka 24ezerér ha is viheted
tesztek
palit 2gb-os változata

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

ranGer2
#49629
Nem várok sokat egyáltalán 😊
Kösz az infót, HD4850 vagy HD4770,HD5750 és a 9600GT közt pontosan mi a kül? Ennyi h fényévekkel jobb? Ezzel nem gyõztél meg túlzottan, de elfogadom 😊

Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?

#49628
Tul képp nekem is csak az új cod miatt kéne cserélnem, mert a cod4 megy rajta, de hát haladni kell a korral.

...meg csak úgy halkan jegyzem meg, hogy eddig sem mertem ide leírni mert ciki ez a kártya, de hát kihez forduljak ilyen indiszkrét kérdéssel? 😄

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#49627
Fogjunk össze és meglesz! Együtt meggyõzzük az nvidia fanokat, hogy spórolnak ha más gyártó termékét választják, a sprórolt pénz feléért pedig megmondjuk melyik az a gyártó. Ripsz-ropsz össze fog jönni a mac-re a lé 😄 Te kezded a humoros és aranyos topicban, én meg a viccekben 😄

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

pxxl
#49626
drága persze minden új vga drága. én a sapphire 9800 pro-t 70e körül vettem anno 😊 alig akartam kivenni a gépbõl a drágaszágot <#zavart1>

All hail the double x!

Gerygrey
#49625
Ha van egy, a megadott paramétereknek megfelelõ maced 100-110 körül, szívesen megvásárolom tõled még ma <#buck>
#49624
Ezt én rögtön gondoltam, csak miheztartás végett írtam, nehogy valaki atifannak kiáltson ki 😄 Jó drága volt anno az a kari. Szar befektetés volt. Ma már inkább elkurváznám a lét és élménybeszámolót tartanék elvadult nvidia fanoknak 😄

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#49623
Na nem robbantod ki itt a 3. vh-t az Intel vs AMD kérdéseddel, húzz el innen az ilyen jellegû igényeiddel a MAC topicba, mert ott 2d/3d-zgetünk. 😄

ui: ne vedd magadra, ez csak az itt eluralkodó közhangulatnak szólt, semmi bajom Veled. Tényleg nem akarsz olcsón jót venni? Solten mindjárt megmondja, hogy mim van eladó 😄

Béke!

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

pxxl
#49622
az elmúlt éjszakai eszmecsere után? 😄 hát nem a vga az tuti <#idiota> <#eplus2><#nevetes1>

All hail the double x!

Gerygrey
#49621
Sziasztok!

100-110 környékén kellene nekem alaplap, proci meg memória.

Proci: Core i5 750 vagy Phenom II X4 955 lenne, mindkettõt dícsérik, melyik jobb? Vagy van-e ebben a kategóriában - 40k körül - mégjobb, vagy érdemes egy kategóriával feljebb nézelõdni? Sem az AMD sem az Intel szekta tagja nem vagyok, az kell amelyik az adott árkategóriában jobb 😊

Alaplap: a proci függvényében valami egyszerû de mégsem teszkós alaplap, tuning nem szempont, több PCI-e csatlakozó nem kell, gigabit LAN jó ha van de nem életbevágó.

Memória: DDR 3, gondolom, legyen mondjuk 4x2 giga... 1033, 1333, 1666 és 2000 között mekkora a valós teljesítménybeli különbség? Mondjuk ha egy ilyen Kingston HyperX 1800-ból veszek négyet, az jó lesz?

A gép fõleg munkára - 2D-3D grafikai és videós feladatokra lesz használva, úgyhogy fõleg 3D renderelésben és videókódolásban legyen erõs, a játék mellékes. Gondolom, azért a meglévõ Radeon 3870-nel elszaladnak majd a mostani játékok is bármelyik procival és ennyi memóriával 😊

Elõre is köszi a segítségeteket
#49620
Kéne már egy vipreg, de nincs jó logóm. Így meg rövidebbnek érzem a bránert. Mit tegyek, az Amstelt, vagy a Drehert nyissam ki? 😄

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#49619
Grat a kitartáshoz, én már címet kértem volna, hogy átugorhassak a fejét a falba verni 😊

Na de hagyjuk az erõszakot, szebb és jobb trancsírozós játékkal szeretnék játszani. <#vigyor2>
ASUS P5B
C2D E6300
GEIL 2x2GB DDR2/800
Leadtek GF7600GT Extreme

Mi a gyenge pontja, mire érdemes áldozni reális összegekkel számolva egy új gép árához viszonítva? Elõre is köszi! Ja és nem vagyok kekeckedõs, bátran jöhet ATI is, nem lesz beteg tõle a deszka 😄

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

pxxl
#49618
<#eljen><#eplus2><#nyes>

All hail the double x!

#49617
Elõször azt hittem benéztem és a viccek topicot olvasom 😊

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

pxxl
#49616
Népszerû témák
1. Milyen gépet vegyek MOST?

de milyen áron... <#idiota>

All hail the double x!

Solten
#49615
Hello, GIGABYTE GA-M720-US3: ez nem egy jo lap. Mennyibe kerulnek a reszegysegek?

Saor Alba

#49614
én egy ilyen gépet raktam össze elméletbe. véleményre lennék kiváncsi és egy hozzártö emberre aki megmondja h minden passzol e.
AMD Phenom II X2 550 Boxed
SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 HDMI PCIE
GIGABYTE GA-M720-US3
SAMSUNG 250GB 7200rpm 16MB SATA2
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz 2db

a tápon vacilálok kicsit, de nem akrom h tul drága legyen viszont megfelö kéne.
elöre is kösz a segítséget
Solten
#49613
Jaja, kemenyen elkerik erte a felarat... :/

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#49612
Az IceQ hûések nagyon jók, csak meg kell fizetni az árát (nekem is volt már pár)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

gurubefree
#49611
Te ... ez a gep egy dino . Mit akarsz ezzel ??? Sokat ne varj ..... talan a G92 8800GT v. 8800GTS 512MB ; 9600GT ; GTX250 de nevezhetnenk e neven is 9800GTX ami a te gepedbe szerintem felesleges .
Ezek kozul a 9600GT az olcsobb es lassabb .....

Ezert szeretnem megemliteni a HD4850-et ( vagy HD4770 , HD5750 ) ... mivel kozel annyiba kerul mar mint a 9600GT es mind a negytol fenyevekkel jobb .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#49610
Most epp noti VGA <#alien> Volt egy 8800 GTS 320-am, jo nagy tragya... Bar a hutesevel legalabb meg voltam elegedve. Utana valtottam egy 3850 IceQ Turbo-ra, halkabb, gyorsabb, huvosebb. Ja es a jatekok nem neztek ki vele tragyaul mint a GTS-el (NFS PS forigzempul).
Na de terjunk ra a kivansagodra. Mennyiert szeretnel VGA-?

Saor Alba

Solten
#49609
Jah, jok voltunk: <#nezze>

Saor Alba

ranGer2
#49608
Hi!
Emellé a config mellé érdekelne valamilyen Nvidia kártya,Segítséget elõre is köszi!

alaplap: Gigabyte m55s-s3
proci: AMD Athlon64 x2 4200+
ram: 2x 1GB Samsung DDR2 800
HDD: Samsung 250GB SATA + 200GB maxtor
táp: FSP Bluestorm 400w

Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?

gurubefree
#49607
Kerdezd meg ujra ...... <#ijedt>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

ranGer2
#49606
Én is csak egy ajánlatot szerettem volna egy esetleges Nv kártyára, erre mekkora fight kerekedett már belõle :o

Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?

Mersant
#49605
na felm off, mert iponnal panaszkodtak hogy csokkent az SG-s rendelesek szama ... <#idiota><#vigyor>

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.