Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
persze van olyan is ahol jobb a 250 aláírom.
All hail the double x!
Magyarul. Egy átnevezett öreg kártya,pár új fejlesztéssel...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.600 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 25.713 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 11.976 Ft
POWERCOLOR HD4770 512MB DDR5 PCIE : 25.219 Ft
GIGABYTE GZ-M2: 7.413 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.005 Ft
Saor Alba
#49644
a véleményeddel nincs is semmi gond csak nem fedi a valóságot😊 semmivel sem gyorsabb a HD4850 a gts 250-nél
de levegõbe beszélés helyett jöjjenek a
tények
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
All hail the double x!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
"A gép fõleg munkára - 2D-3D grafikai és videós feladatokra lesz használva, úgyhogy fõleg 3D renderelésben és videókódolásban legyen erõs, a játék mellékes"
No, akkor korajhet, annak ez jobban fekszik.
INTEL Core i7-860 2.80Ghz 1156 BOX: 62.257 Ft
MSI P55-CD53: 28.663 Ft
KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1800Mhz CL8 KIT: 27.837 Ft
Na ez mar 118 ropi. AMD-s:
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 38.662 Ft
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.375 Ft
2 x KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1800Mhz CL8 KIT: 2 x 27.837 Ft
114.711 Ft
Saor Alba
Saor Alba
SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 HDMI PCIE 30.000
GIGABYTE GA-M720-US3 15.000
SAMSUNG 250GB 7200rpm 16MB SATA2 9.600
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz 2db 19.000
96.600 a vége kb. plusz egy ház és táp kell, de ha tudtok ajánlani jobb alaplapot hasonlo árkategóriába, AM3 tokozással szivesen fogadom, elég rég nem raktam össze gépet és nemtudom manapság mi a jó.
Saor Alba
gts 250 1gb - gigabyte
kingmax 2x2gb tiny
Vélemény?
AMD Athlon64 X2 4200+ | Gigabyte GA-MA69G-S3H | 2x1GB Kingmax DDRII-800MHz | Geforce 8600GT 256 GDDR3 | Samsung - 400GB | Maxtor - 200GB | Pioneer DVR - 212 D |
tesztek
palit 2gb-os változata
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Kösz az infót, HD4850 vagy HD4770,HD5750 és a 9600GT közt pontosan mi a kül? Ennyi h fényévekkel jobb? Ezzel nem gyõztél meg túlzottan, de elfogadom 😊
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?
...meg csak úgy halkan jegyzem meg, hogy eddig sem mertem ide leírni mert ciki ez a kártya, de hát kihez forduljak ilyen indiszkrét kérdéssel? 😄
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
All hail the double x!
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
ui: ne vedd magadra, ez csak az itt eluralkodó közhangulatnak szólt, semmi bajom Veled. Tényleg nem akarsz olcsón jót venni? Solten mindjárt megmondja, hogy mim van eladó 😄
Béke!
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
All hail the double x!
100-110 környékén kellene nekem alaplap, proci meg memória.
Proci: Core i5 750 vagy Phenom II X4 955 lenne, mindkettõt dícsérik, melyik jobb? Vagy van-e ebben a kategóriában - 40k körül - mégjobb, vagy érdemes egy kategóriával feljebb nézelõdni? Sem az AMD sem az Intel szekta tagja nem vagyok, az kell amelyik az adott árkategóriában jobb 😊
Alaplap: a proci függvényében valami egyszerû de mégsem teszkós alaplap, tuning nem szempont, több PCI-e csatlakozó nem kell, gigabit LAN jó ha van de nem életbevágó.
Memória: DDR 3, gondolom, legyen mondjuk 4x2 giga... 1033, 1333, 1666 és 2000 között mekkora a valós teljesítménybeli különbség? Mondjuk ha egy ilyen Kingston HyperX 1800-ból veszek négyet, az jó lesz?
A gép fõleg munkára - 2D-3D grafikai és videós feladatokra lesz használva, úgyhogy fõleg 3D renderelésben és videókódolásban legyen erõs, a játék mellékes. Gondolom, azért a meglévõ Radeon 3870-nel elszaladnak majd a mostani játékok is bármelyik procival és ennyi memóriával 😊
Elõre is köszi a segítségeteket
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Na de hagyjuk az erõszakot, szebb és jobb trancsírozós játékkal szeretnék játszani. <#vigyor2>#vigyor2>
ASUS P5B
C2D E6300
GEIL 2x2GB DDR2/800
Leadtek GF7600GT Extreme
Mi a gyenge pontja, mire érdemes áldozni reális összegekkel számolva egy új gép árához viszonítva? Elõre is köszi! Ja és nem vagyok kekeckedõs, bátran jöhet ATI is, nem lesz beteg tõle a deszka 😄
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
1. Milyen gépet vegyek MOST?
de milyen áron... <#idiota>#idiota>
All hail the double x!
AMD Phenom II X2 550 Boxed
SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 HDMI PCIE
GIGABYTE GA-M720-US3
SAMSUNG 250GB 7200rpm 16MB SATA2
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz 2db
a tápon vacilálok kicsit, de nem akrom h tul drága legyen viszont megfelö kéne.
elöre is kösz a segítséget
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ezek kozul a 9600GT az olcsobb es lassabb .....
Ezert szeretnem megemliteni a HD4850-et ( vagy HD4770 , HD5750 ) ... mivel kozel annyiba kerul mar mint a 9600GT es mind a negytol fenyevekkel jobb .
ゾルターン
Na de terjunk ra a kivansagodra. Mennyiert szeretnel VGA-?
Saor Alba
Emellé a config mellé érdekelne valamilyen Nvidia kártya,Segítséget elõre is köszi!
alaplap: Gigabyte m55s-s3
proci: AMD Athlon64 x2 4200+
ram: 2x 1GB Samsung DDR2 800
HDD: Samsung 250GB SATA + 200GB maxtor
táp: FSP Bluestorm 400w
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?



