Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Pedig annakidején "a tápon nem érdemes spórolni" jelszóval beszéltek rá, hogy vegyem meg inkább ezt a feleannyiba kerülõ másik 450-es helyett. 😞
(aláírásod teccetõs 😊 <#worship>#worship> Hõsök! <#eljen>#eljen><#taps>#taps>)
All hail the double x!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Processzort szeretnék venni de nemtom melyiket:
x4 640, x3 435, x3 720, x4 940 (az ár/érték függvényét is figyelembe véve.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
<#vigyor4>#vigyor4>
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Saor Alba
" Ha jól tudom akkor ez az alaplap a friss F8C biossal, már tudja fogadni az AM3-as procikat is.
F8C 2009/06/02 Update CPU ID (AGESA 3.3.2.4 for AM3 CPU)
Tehát ha minden igaz akár egy 4 magos proci is jó lenne hozzá (gta4 is szereti) mondjuk ez:
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX 22.613 Ft
Memóriából akkor kellene azonos fajta:
2xKINGMAX TinyBGA 1024Mb DDR2 800Mhz 9.626 Ft
Videokártya pedig:
GAINWARD 0599-BLISS GTS250 512MB PCIE 25.025Ft
--------------------------
57264 Ft árak az iponból"
AMD Athlon64 X2 4200+ | Gigabyte GA-MA69G-S3H | 2x1GB Kingmax DDRII-800MHz | Geforce 8600GT 256 GDDR3 | Samsung - 400GB | Maxtor - 200GB | Pioneer DVR - 212 D |
Saor Alba
Ez lemaradt....
AMD Athlon64 X2 4200+ | Gigabyte GA-MA69G-S3H | 2x1GB Kingmax DDRII-800MHz | Geforce 8600GT 256 GDDR3 | Samsung - 400GB | Maxtor - 200GB | Pioneer DVR - 212 D |
Ezek szerint jobban járok ha egy brutál procit veszek, mint ha ész nélkül lapátolnám a RAMot a gépbe?
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Úgy gondolom jobbról balról is is igaza van mindenkinek! Az ati-sok atisok maradnak akik meg bíznak az Nvidiába... azt veszik ez után is.
Tehát.. Eladó a mostani gépem
4200+ x2 - 2x1gb 800mhz kingmax ram, és 8600gt 256 ddr3 - jó kis konfig volt és még mindig vissz- mindent...
A mostani vásárlásánál is hasonlót szeretnék!
Ezért is gondoltam.
GTS250- 1gb-ra azért mert gta-zom, és hasonlóan mint mindenki a legújabb játékokkal játszom. Nah most " nvidia physx " ezt ajánlja mindenki és ezt csak az nvidia-tól kapom meg elvileg.. javítsatok ki ha tévedek.
Az alsó kis ábrán jól látom az 1680x - jobban teljesít mégis csak az a gigabyte? 22' 1680x játszom!
Tehát a configom
Marad a régi alaplap: Gigabyte GA-MA69G-S3H ha minden igaz van AM3 support
- gigabyte 250gts 1gb
- 2x2gb kingmax 1066mhz
Várom a véleményeteket?
Még egyszer. Én is az nvidia táborába tartozom.
Köszönöm
AMD Athlon64 X2 4200+ | Gigabyte GA-MA69G-S3H | 2x1GB Kingmax DDRII-800MHz | Geforce 8600GT 256 GDDR3 | Samsung - 400GB | Maxtor - 200GB | Pioneer DVR - 212 D |
De így nem fogok tudni dönteni.
A lényeg, hogy már leredukáltuk 2 kártyára, hd4770 meg gts250 amit még meghajt a procim. Ár-teljesítmény arányban is vizsgáltátok amit köszönök szépen.
Hát nehéz döntés lesz úgyérzem továbbra is 😄
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?
ezt kéne átlátni csak
#hhwnd
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Akkor VISZONT BESTBUY! <#wilting>#wilting><#hehe>#hehe>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Egy HD4770 25-30k.
Ha ez még nem lenne elég,akkor kiemelném a fogyasztást...ami azért hónap végén vagy egy év végi kis összeszámoláson asszem feltûnõ lehetne.
Nem én nyomom a "hülyeséget"....de igen,ph is hülye,balfasz csapat...vell dán.<#wilting>#wilting><#taps>#taps>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
de nyomjad még a hülyeséget<#eljen>#eljen>
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Saor Alba
Hajrá ecsém! <#eljen>#eljen>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
mire van szükséged? nvida physx? vagy dx 10.1 támogatásra?😄 milyen játékokkal játszol? leginkább ha pisix támogatottakkal mindenképpen jobban jársz a gts-el ha dx10.1 esekkel ami nem sok van😄 akkor a 4850 elhúz teljesítményben
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
All hail the double x!
Mila: Akkor HD4850 vs GTS250?
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
GTS250 vs HD4770 a következõ kérdésem az, hogy ezen kártyák vmelyikét ki tudja kellõképpen hajtani az alább említett proci?
Ha az idegenek olyan okosak, hogy tudnak utazni az űrben, akkor miért a leghülyébbeket rabolják el?