Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#49754
AMD Phenom II 945 3.00Ghz 19.358 Ft
Biztos? nem benézés ez ?

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#49753
Táphoz: Eddig nekem a Superb volt a befutó, de azt most nem merem jó szívvel ajánlani, bár ki tudja, mennyire felfújt pánikról van szó...
FSP Everest 400, meg CX400 a következõ szint, addig nem nagyon van érdemleges alternatíva.
#49752
Alaplaptól függ melyiket szereti jobban.
#49751
Ettõl jobbat is ki lehet hozni 130 ezerbõl. Samsung odd iszonyat lassú, helyette inkább Nec vagy Pioneer 216. GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.375 Ft
AMD Phenom II 945 3.00Ghz 19.358 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT: 24.937 Ft
ODD: NEC AD-7243S fekete 5.450 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 39.990 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.005 Ft
THERMALTAKE WingRS 201 VJ60001N2Z: 11.237 Ft Árak Giannitól
mila69en
#49750
hm...hm... már mindegy, egyszer csak gondolt egyet és azóta megy<#wilting>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#49749
Geil is fain.

Saor Alba

V43 1105
#49748
Olvass el az aláirásom ;D

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#49747
PATRIOT és GEIL memória között mi a különbség? mert itt nálunk csak GEIL-t lehet kapni.

mila69en
#49746
lenne egy kérdésem itt úgyis sok a szaki😊 szóval van egy 300-as delta táp mûködik a táp kipróbáltam vagy 5 gépben teljesen jó, van egy 6-ik gép ami meg sem nyikkanik vele😞 minden féle kodegány táppal megy a gép ezzel nem, van egy ugyanilyen delta táp az is mûködik minden géppel a 6-ik géppel az sem megy😄 atx-es mind...mit gondoltok hol lehet a hiba forrása? mert pont hogy a 6-ik gépbe kellene eza delta táp😞

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#49745
Jo, akkor felejtos.

Saor Alba

#49744
Hát arra új konfigot nem bíznék.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#49743
codegen atx-400w p4 pontosabban!😊

#49742
akarom mondani 400W <#idiota>

#49741
hát elég régi darab, nem is emlékszem milyen márkájú
annyi van ráírva:
modell: atx-400mhz P4

Solten
#49740
Udv.

720: 3 magos, 2.8 GHz.
945: 4 magos 3 GHz.

Tap markaja, tipusa?

Saor Alba

#49739
szia
A 2 proci között nagy különbség van amugy? (720, 945) Tehát érdemes a 945-öt inkább megvenni?
Továbbá van egy 400W-os tápom meg ház is az elõzõ gépbõl, az bírná ezt az új konfigot?

Solten
#49738
Ha nem tuningolsz, nem feltetlen szukseges. Max. halkabb mint a gyari.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.375 Ft
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX: 35.737 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT: 24.937 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.215 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 43.525 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.005 Ft
THERMALTAKE WingRS 201 VJ60001N2Z: 11.237 Ft

150.031 Ft

Saor Alba

Solten
#49737
<#eljen>

Saor Alba

#49736
Összességében én is többõl jöttem ki, mert a megtakarított pízeket is elköltöttem 😊
De ez az összeállító érdemeit nem kisebbíti.

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#49735
Nekem még Februárban tett össze gépet Solten! 😛

Bár én helyi boltban rendeltem meg mindent,így össz-vissz kb. 10k-val többen jöttem ki,de sebaj...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49734
A listát így ahogy van tedd magadévá!
Én is Solten által összeállított konfigot vettem meg, köszi érte 😊
De ...
10-11 ezer Ft-t takarítottam meg azzal, h. nem mindent egy helyen vettem meg, hanem az alkatrészekre külön-külön rákerestem a neten. Igaz így 3 helyrõl vásároltam össze (persze ezek után nekem kellett összeszerelnem)
Lett egy frankó gépem (3 napos) olcsóbban.
Ha Te amúgy is ezt csinálnád, akkor sorry, h. ugatom itt a nyilvánvalót 😊

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#49733
köszi az összeállítást!

a proci hûtõ mennyire fontos egy ilyen konfignál: COOLERMASTER Hyper 212 Plus ?

#49732
Valami ilyesmi motiválta ismerõsömet is. Mondjuk Õ másra nem költött - nem járt el otthonról, nem volt nõje, autója, hobbija meg végképp nem 😊- csak a gépre. Elõfordult, h. havonta cserélt alkatrészt.

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

allock
#49731
hülyeség hogy nem lehet összerakni 150ért jó gépet, többet nem is érdeems rá áldozni
aki többet áldoz rá ennél az vagy hülye, vagy csak nagyzolni szeretne vele hogy milyen drága volt a gépe

#hhwnd

#49730
Szevasztok,
genory kicsit olyan, mint egy haverom, amikor korlátozott lehetõségeimnek megfelelõen - és hozzáértés hiányában - õt kértem meg, h. dobjon össze egy konfigot ~150k értékben (2 éve volt).
Erre kihozott valami 24x.xxx,- Ft-ért egy akkor tényleg pöpec gépet.
"- mondtam, h. 150 ezrem van rá!
- de annyiért szart lehet csak összerakni.
- középút, középkategória?
- olyan nincs!"
Itt fejeztem be a beszélgetést 😊
Közben lenézés, h. miért nem tudok többet kifizetni, stb..
Persze nem kell párhuzamot vonni, csak leírtam, mert eszembe jutott az eset 😊

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

allock
#49729
szerintem csalódna, összesen 150et szánna a gépre, nemhiszem hogy jó megoldás lenne 100at egybõl kiadni egy videókártyára 😊
hol marad az alaplap,cup,memória,táp stb?

#hhwnd

allock
#49728
kicsit jah 😄
SAPPHIRE HD5870 1GB GDDR5 PCIE 99.275 Ft


az én februárban vett gépem került 103ba kiszállítással együtt 😄D

#hhwnd

#49727
Nekem ilyen van, és szerintem érdemes ilyet venni! NEM fogsz csalódni!!!

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

mila69en
#49726
kicsit drágább?😄D a duplája😄<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49725
Én videókártyából 5870-et vennék! Kicsit drágább, de sokkal jobb!

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

allock
#49724
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.375 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition: 26.247 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 24.176 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.215 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 43.525 Ft
COOLERMASTER RC-360-KKN1-GP Elite Fekete: 9.128 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.005 Ft
COOLERMASTER Hyper 212 Plus: 6.859 Ft

144.530

#hhwnd

#49723
Alaplap GIGABYTEGA-MA770T-UD3P 20.375 Ft
Processzor AMD Athlon II X2 250 3.00Ghz AM3 BOX 15.987 Ft
Memória GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT 25.713 Ft
Videókártya SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 43.524 Ft
Optikai egység NEC AD-7240S Fekete 5.204 Ft
Ház COOLERMASTER RC-600-KKN1 Gladiator 600 15.875 Ft
Táp CORSAIR VX450W 17.501 Ft

Összesen: 144.179 Ft

#49722
ja és vinyora nem lenne szükségem!😊

#49721
hali
mostanság szeretnék egy pc-t vagy egy laptopot venni, ami kibír 4-5évet, és gameket is bírja.

kb 150e ft-om lenne rá
mibe lenne érdemes beruházni😊

köszi elõre

mila69en
#49720
szerintem jó nekem is powercolor van, fasza hûtöket tesznek a kártyákra! mondjuk azt nem tudom hogy a csak a pcs verziókra igaz e....

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49719
Jó a Powercolor,megveheted nyugodtan.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49718
Tajvani, mint a tobbi alt.ban 😊 Nm.

Saor Alba

#49717
ez a powercolor milyen márka?

És köszönöm az összeállítást!😊

\"És tegyük azt is hozzá, hogy minden kelet-európai, az itteni mutyikat és lopásokat elszenved? állampolgárnak az orosz milliárdos felt?nése óta kötelessége tiszta szívb?l utálni a Chelsea-t.\"

Solten
#49716
Hello.

MSI 770-C45: 16.757 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.608 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 11.937 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.215 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ: 11.976 Ft
POWERCOLOR HD4770 512MB DDR5 PCIE: 25.219 Ft
SPIRE BlackFin V: 6.232 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.005 Ft

99.949 Ft

Saor Alba

#49715
sziasztok!

Szeretnék mostanság venni egy új gépet.
Egy játékra alkalmas PC kellene, nemvagyok márkafanatikus, szóval azok nem számítanak.( Intel vs. AMD pl. )

Kb. 100 ezer forintom lenne rá.

Tudnátok segiteni, akár leirva itt, akár linkekkel. Köszi

\"És tegyük azt is hozzá, hogy minden kelet-európai, az itteni mutyikat és lopásokat elszenved? állampolgárnak az orosz milliárdos felt?nése óta kötelessége tiszta szívb?l utálni a Chelsea-t.\"

mila69en
#49714
már meg is van a mágikus bios MA79XUD4.f3i<#vigyor3> már csak a cpu kellene<#idiota> hát ha nem kapok a napokban olyant ahol jó a negyedik mag, az sem érdekel nagyon, az csak egy +ajándék lenne😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

gurubefree
#49713
Meglesz az .... az enyem sajna nem muxik . De jo nekem igy is ... fesz. emeles nelkul stabil 3.6GHz-en .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

mila69en
#49712
igen... már el is kezdtem kutakodni, techpowerup-on simán bekapcsolták ezzel a lappal<#vigyor2>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

gurubefree
#49711
Nem kell ketsegbe esni vannak letoltheto modolt BIOS-ok .... Kerdezz ra MaSzKa-nal ... megint eltunt nem tudom mi van vele lehet a PH-n.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

mila69en
#49710
nekem nincs ilyen, hogy szakadnának meg😞 én már az F2A-as biosszal vettem a lapot (F2A 1. Update ACC code for Phenom X3 CPU) akkor itt lehet már kivették ezt a advance izét? vagy nem is volt benne soha:/

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#49709
áhh köszieg<#worship> ezt az acc-izét mindjárt meg is nézem.. hát mindenképpen valami beteszteltet akarok nézni ph-rol😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

gurubefree
#49708
Nekem ASUS lapom van es lehet . Nezz be a BIOS-ba es keress valami ilyet : ACC ( na ezt kell engedelyezni )
Ha van a BIOS-ban akkor tudod aktivalni a 4. magot ha deneb magos X3 720-at fogsz ki .... sok szerencset hozza.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

mila69en
#49707
x3-720 ilyet tervezek most megvenni, fõleg ha kifognék valami stabil 4-ik magost😄 csak most azt nem tudom az én lapommal van e lehetõség egyáltalán aktiválni a 4-ik magot?(gigabyte ga ma790x ud4)

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#49706
jóaz monitor alátétnek<#vigyor3>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49705
<#zavart1><#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep