Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kifli
#49804
az már 7e, nekem 5 max 6e-em van rá, az hogy a hyper tx2-vel pl 4ghz-re lehet húzni az e8400-at, az pl nekemteljesen elég, ha azt írják ez is olyan kaliberû mint az. Én max úgyis 3,6ghz-n használom a procit, annak bûven elég, azt írják quaddal is megbírkozik (bár úgytünik mégem lesz mostanában q9550-em)
Solten
#49803
212 plus, azon legalabb 12-es venti van, minden tesztoldal elismeroen nyilatkozott rola.

Saor Alba

kifli
#49802
vélemények egész jók róla, ebbe az árba meg belefér még valami jó kis venti is esetleg
pl rátolok egy ILYET ha zavar, és még mindig olcsóbban jöttem ki a dologból, e8500 prime 95-alatt 40 fokon tart, az elég jó
Solten
#49801
"nagyon halk, 2 golyós csapágyas, 9.2cm-es xy ventivel"

Nagyon halk, hogyne... <#vigyor>

Saor Alba

Solten
#49800
Cso. Konkretan ird le, mi kell, mennyiert. Mennyi a max keretosszeg. Minden gyorsan elavul.

Saor Alba

kifli
#49799
ERRÕL a coolerrõl mi a véleményetek?
Ravkin
#49798
Sziasztok !

Segítség kellene mien gépet érdemes venni most, mert a mostani hardverekben nem vagyok annyira otthon.

A lényeg hogy játékra kellene, ígyhát inkább 3 dolog meghatárózó, a proci, a memória és ami a legfontosabb a videókártya.

Elõször dual coban gondolkodtam, de az lehet hogy gyorsan elavulna ezért jobban megérné a quad, a core i7 jelenleg még elég drága, ezért az érdekelne leginkább hogy mennyi + teljesítményt tudok elérni ha pl 3ghzs dual core helyett vennék egy 3gz quadot, vagy ez inkább csak ráfizetés lenne.

Vagy érdemes lenne e inkább egy amd procit vennem és az így megsprórolt pénzt a videokarira fordítanom.

Windows 7

Solten
#49797
#49778 vagy: link, de inkabb: link

Saor Alba

psg5
#49796
Az is lehet megoldás, ha utána már nincs amitõl feltöltõdsz.

F.K.T.

psg5
#49795
Na egy értelmes hozzászólás.
Kösz.
Valóban szerintem is elég ha pamut cuccot viselünk, valamint nem törölgetjük szerelés közben a kezünket polieszter törlõrongyba.
De láttam már aki ilyen hasonló karkötõt vagy kesztyût is használt.
Amúgy csak kíváncsi voltam ki hogy csinálja.

F.K.T.

allock
#49794
elvileg elég ha a kezedet végig húzod a gépház tetején

#hhwnd

Solten
#49793
Antisztatikus kesztyu, csuklopant... <#zavart1>



Egyszerubb ha nem viselsz muszalas ruhadarabot szereles kozben es nem lesz semmi geb@sz.

Saor Alba

psg5
#49792
Hát mondjuk azért az új lapraidiátorokon lehet keresgetni festetlen területet😊

F.K.T.

psg5
#49791
igen esd , de a hozzászólásokból leszûrve jobb hogy nem azzal keztdem, hogy ki milyen ESD eszközt használ...

F.K.T.

#49790
mellesleg van ennek böcsületes neve, ESD ...
jellemzõje tud lenni hogy ha nem hirtelen öl , akkor lassan (de biztosan) ......

#49789
fûtötestet kell fogni , csak nemmindegy hogy hol fogod meg, ott fogod ahol nincs rajta festék / zománc.

psg5
#49788
Még nem volt olyan tapasztalatotok, hogy kiszáltál a kocsiból és hozzáértél a kocsiajtóhoz az pedig "megcsípett"?
Tulajdonképpen, pont úgy ahogy említed, hogy családtagod benyúlt a gépbe porolóval.
Nos ha te vagy "feltõltõdve" úgyanazt tudod elérni, mint a poroló...
Nos erre gondolok.
Hogy vezetitek le a statikusságot?
Bár látom lassan ez költõi kérdés lesz csupán...

F.K.T.

#49787
Hi!
xfx gtx 295 mellé milyen proci kell?
Mit vegyek hozzá,hogy rendesen meghajtsa?? Amd vagy Intel?
AMD Phenom 2 965 X4 BOX Black ,vagy Intel Core i7 Quad
I7-920 2.66GHz BOX hoz ki többet az xfx tgt 295-öt?
Mennyi ram?
allock
#49786
nem tudom mire vagy kíváncsi
de ha jót akarsz porolóval nem nyõlsz a gépbe mert feltölt mindent alkatrészt statikusan és meg is ég tõle a cucc
személyesen tapasztaltam casládtagom jóvoltából, kuka lett a táp, proci, vinyó, alaplap 😄DDDDD

#hhwnd

mila69en
#49785
<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

psg5
#49784
Bocs, azért mert te nem így csinálod még nem biztos, hogy marhaság...
Akkor várok hátha valaki más tart, ilyen biztonságtechnikai "elõírást".

F.K.T.

#49783
Ez kibaszott nagy baromság szvsz. Legalább 10 gépet összeraktam már,szõnyegen,járólapon,pulcsiban,nagykabátban(!!!),papucsban...

Mondanom sem kell,semminek-semmi baja.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

psg5
#49782
Ja hogy ez újdonság?
Tudod pl a memória tüskéihez,cpu tüskéhez stb ha "fel vagy töltõdve" (tudod statikusan, mondjuk kötött pulcsi volt rajtad) és hozzáérsz, nos akkor vehetsz másik memóriát.
Fizika kimaradt?

F.K.T.

mila69en
#49781
én nekem az egyik ujjam folyamatosan a konnektorba van, és oda vezetem be statikusságot <#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49780
Hogy micsinász? <#wilting>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

psg5
#49779
Üdv!
Nem találtam erre a kérdésre topikot.
Mikor gépet szereltek, hogy földelitek magatokat?
Vagyis hogyan vezetitek el a statikusságot, hogy ne tegyetek kárt az alkatrészekben?
Ki, hogyan csinálja?

F.K.T.

#49778

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kifli
#49777
5-6e körül milyen procihûtõket ajánlotok? a lényeg hogy halk legyen. e8400-ra lesz (megállt a vízhûtés pumpája 😞 )
dragon11
#49776
Elbukta a tip-mixét.. hagyd már szegényt.xD

Solten
#49775
Hol van ilyenkor Maszka...? <#rolleyes> <#zavart1> Na, szoval neki volt ilyen tapja, vagy haverja vette, mittudomen`, Teapo kondi van a Superbhez is, ne para (link). A kepek sajnos eltuntek.

Saor Alba

#49774
Érdemes megnézni a kapacitásproblémákról szóló cikket. A gigabyte 460 is érintve van a kondipukkban (fsp belsõvel). Az fsp everesthez viszont teapo kondi van, az oké. Most jelentek meg az FSP Bluestorm PRO-k és Bronze-ok 350-500W-ig, tehát valszeg egy újabb siker széria elé nézünk itt a cikk
#49773
brááccs <#nyes>

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

Solten
#49772
Nem, ha felajanlod neki a tested... <#hehe>

Saor Alba

#49771
Nekem teljesen ingyen átvette a kuka a szénnéégett Codegenemet! <#hehe>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#49770
11-ért eladtam a cx-et és 7k+1k postáért vettem a csif450-et, és még a csomagolás is tuti volt<#vigyor2> a fennmaradót elsöröztem<#alien2>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49769
Csomagolási hibás volt,8k-ért bestbuy volt! <#eplus2>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#49768
<#eljen>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49767
Igen,Chieftec 450-esre cseréltem.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#49766
codegányt cseréltem én is CX-re azt meg chieftekre😄DD.... de chieftekre cserélted te is? amúgy lool mert sokszor ténleg engem is meg zavar és meg kell néznem, hogy tényleg pörög e táp ventije<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49765
Ja igen,tényleg...te voltál az! 😊

Én egy Codegenrõl váltottam.....mondanom sem kell,hogy a kettõt semmilyen téren összehasonlítani sem szabad. Mikor kicseréltem és bekapcsoltam a gépet,azthittem valami kábelt rossz helyre tettem és nem megy a gép,mert olyan halk lett.<#zavart1>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#49764
ezt nem mondanám😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#49763
de nem ám cx helyett inkább VX vagy HX... amúgy én voltam😊 chieftek azóta is hangtalan és tökéletes!<#worship>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49762
<#nemtudom>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49761
Nem ezt írtad, de nem kötözködöm 😊
Azt mondod féláron adja a procit, csak a csilingelõ hangocskám hallatán?

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#49760
Azt írtam : beszélj vele.
#49759
ott néztem:
CPU AM3 Phenom2 X4 945 BOX Black 3 év gar: 37.990,-

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#49758
Bocs ez lemaradt: Chieftec tápok ebben a kategóriában fejeltõsek.
#49757
Nem ájult el senki. Ezek az ajánlottak: Corsair CX400, FSP Everest 400W, Arctic Cooling Fusion 550R, Enermax PRO82+ 425W (legjobb minõségû és a leghalkabb is).
#49756
Gianninál érdeklõdj.
#49755
a CX400-tól sem kell elájulni.....hangos mint az állat. Nem is olyan rég már nem tudom ki,de itt panaszkodott,hogy milyen szar és lecserélte egy 450-es Chieftec-re (nekem is az van) Nagyon halk ez a táp!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep