Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)
Amúgy köszi!
Lehet ezentúl én is írogatok majd néha,ha te épp nem vagy "szolgálatban" 😄
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Amúgy köszi a gépet!
A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)
AMD Phenom II X3 720 BOX: 26.900 Ft
2GB DDRIII PC12800 Kingmax: 12.400 Ft
ATI Radeon HD 4770 512MB Saphhire GDDR5: 26.900 Ft
Gigabyte SUPERB 460W: 11.000 Ft
98.300 Ft
vagy
Gigabyte GA-MA770T-UD3P: 21.100 Ft
AMD Phenom II X3 720 BOX: 26.900 Ft
2GB DDRIII PC12800 Kingmax: 12.400 Ft
ATI Radeon HD 4870 1GB Asus: 38.990 Ft
Gigabyte SUPERB 460W: 11.000 Ft
110.390 Ft
Jo tre bolt, gyer valasztek, draga... 😊
Saor Alba
A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.424 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX 26.650 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1600Mhz CL8 KIT 15.812 Ft
ASUS EAH4770 FORMULA/DI/512MD PCIE 27.613 Ft
GIGABYTE Superb 460W 9.005 Ft
99 504 Ft
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)
#49838: Q6600 nem fos, csak 65nm, rengeteget zabal es erosen termeli a hot. Q8200 egy fos.
Saor Alba
A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)
Saor Alba
Nekem ezt sikerült:
Gigabyte EP45C-DS3 (DDRII/DDRIII) 27900 Ft
Intel Core 2 QUAD Q8200 2.33GHz BOX (1333MHz/4M😎 29900 Ft
2×2GB DDRIII PC12800 Kingmax 24800 Ft
ATI Radeon HD 4670 1GB Gigabyte 17990 Ft
Gigabyte SUPERB 460W 11000 Ft
A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)
Coolink U8-120 (Noctua NH-U12)
4e ftért jutottam hozzá, majd valamikor venni kell egy pwm-es ventit hozzá, mert ami most van itthon 12-es az nem pwm-es :/
Persze lehet venni drágábban is.
Amúgy ha most készülsz nagyobb felújításra,akkor AMD-ben gondolkozz.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Ne haragudjatok ha egy kicsit rossz helyre írok, de csak egy gyors kérdésem lenne. Melyik procit érdemesebb megvenni ezt: Q8200vagy a Q6600-ast?
A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)
All hail the double x!
én a sima pwm nélkülit használom (4db-ot) és tényleg alig van hangja. 18.5 dba-t írnak rá, 1200 ford/perc, 51,54 CFM

All hail the double x!
Coolink U8-120 (Noctua NH-U12) venti nélkül
Vaaki tud valami halk pwm-es 12-es ventit?
A lényeg, h. duplaannyi most az ára, mint tegnap ilyenkor
!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Vásároltam a cégtõl már, annyiban óvatosan kell kezelni az áraikat, h. amik nincsenek raktáron, sztem aláárazzák, majd felveszik a foglalásokat, és amikor megérkezik, kapsz egy mail-t, h. "khmm, ennyibe fog kerülni", ahol az "ennyibe" általában magasabb ár, mint a foglaláskor látott.
De ne legyen igazam.
!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Gigabyte-MA78GM-UD2H
AMD Athlon 6000+
VGA: 8800GTS
6GB RAM
Ezekbõl megtartanám az alaplapot és a RAM-ot, kicserélném a procit és a VGA-t.
Elõbbinek a Phenom II. x4 965 BE-t nézegettem. VGA-nál vagyok bizonytalan, minden abba az irányba mutat, hogy ATI-t válasszak.
Ami ellene szól: többnyire csak az AION-nal játszom, amivel több ismerõsömnek is gondja van ATI (4870 és 4890) kártyákkal, ezért egy tuningolt GTX275-öt nézegettem (GV-N275SO-18I)
Meggyõzhetõ vagyok ATI-ról, ha normálisan viszi az Aion-t (nem crashel és képes kezelni 200+ playert egy-egy fortress siege-nél).
Van errõl pozitív / negatív tapasztalatotok?
Elõre is köszönöm!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
100% pamut cuccba legyél
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Lap max 6k
proci ~ 8-9k
VGA ~7-8k
Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Az lenne a kérdésem, hogy ha a jelenlegi Sempron 2800+ processzor helyett vennék egy Athlon 3200+-t, jelentene-e érezhetõ sebességnövekedést?
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ERRÕL tudnátok nekem véleményt mondani?
Éjjel nappal menõ letöltõgépként lenne használva. A vinyó lényegtelen hogy csak ekkora mert nekem van egy terrás vinyóm.
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D