Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ricska
#49854
Igen, én is mindig az iponhoz viszonyítok, de ha én bemegyek Pestre akkor nekem ugyanúgy jön ki. Ja, remélem ezzel el lehetek egy darabig ugye? 😄

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)

Solten
#49853
Nm. Amugy nem veszes, +1-2k pl az iponhoz kepest.

Saor Alba

#49852
Hú tényleg azt elfelejtettem.

Amúgy köszi!

Lehet ezentúl én is írogatok majd néha,ha te épp nem vagy "szolgálatban" 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

ricska
#49851
Kicsi a bolt azért ilyen a választék, és nem azt mondtam hogy a világ legolcsóbb boltja, csak a környékemben ez a legolcsóbb, sajnos... 😞

Amúgy köszi a gépet!

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)

Solten
#49850
Gigabyte GA-MA770T-UD3P: 21.100 Ft
AMD Phenom II X3 720 BOX: 26.900 Ft
2GB DDRIII PC12800 Kingmax: 12.400 Ft
ATI Radeon HD 4770 512MB Saphhire GDDR5: 26.900 Ft
Gigabyte SUPERB 460W: 11.000 Ft

98.300 Ft

vagy

Gigabyte GA-MA770T-UD3P: 21.100 Ft
AMD Phenom II X3 720 BOX: 26.900 Ft
2GB DDRIII PC12800 Kingmax: 12.400 Ft
ATI Radeon HD 4870 1GB Asus: 38.990 Ft
Gigabyte SUPERB 460W: 11.000 Ft

110.390 Ft

Jo tre bolt, gyer valasztek, draga... 😊

Saor Alba

ricska
#49849
Igen, lehetõleg. Amúgy megérné a DDR3-at? Hosszútávra és játékra szeretném a gépet, azért gondolom hogy nem ártana az újféle RAM.

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)

Solten
#49848
Fasza <#eljen> De a linkelt oldalrol kell neki... 😊

Saor Alba

#49847
Próbaképpen összeraktam neked egy gépet,nekem ez sikerült. Solten a legprofibb ebben,majd ha valami nem jó,akkor kijavít.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.424 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX 26.650 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1600Mhz CL8 KIT 15.812 Ft
ASUS EAH4770 FORMULA/DI/512MD PCIE 27.613 Ft
GIGABYTE Superb 460W 9.005 Ft

99 504 Ft

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49846
Annak idején én is gondolkoztam,hogy Q6600 vagy E8400....de aztán boltban nagyon Q6600 ellen beszéltek. Meg Te is inkább ezt ajánlottad. 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

ricska
#49845
Jó legyen, elhiszem <#worship> de akkor mi érné meg hosszútávra? A linkelt oldalról nézd légyszi.

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)

Solten
#49844
Na ez jo hir, LGA775+DDR3: feleslegesen draga parositas.

#49838: Q6600 nem fos, csak 65nm, rengeteget zabal es erosen termeli a hot. Q8200 egy fos.

Saor Alba

ricska
#49843
Bocsi a dupla posztért nem muszály akkor a 775, de a DDR3-hoz ragaszkodom!

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)

Solten
#49842
Jaja, fain. Nem is tudtam hogy a Noctua felig a Coolink-bol jott letre (PH 2007-es cikk - Noctuat se veszek... <#alien>). Csekkold ezt a ventit: link

Saor Alba

ricska
#49841
Igen, most szeretném felújítani a gépet Lap, Proci, Memória, VGA, Táp. Ha valakinek van kedve szakítani rám egy kis idõt akkor kérem látogasson el ide mert ez a bolt van hozzám legközelebb, és a legolcsóbb is! Lehetõleg egy erõs gépet kellene összehozni, ami azért bírja a gyûrõdést, az alkatrészek is legyenek kompatibilisek de LGA-775 és DDR3 legyen és max 100-110e!

Nekem ezt sikerült:
Gigabyte EP45C-DS3 (DDRII/DDRIII) 27900 Ft
Intel Core 2 QUAD Q8200 2.33GHz BOX (1333MHz/4M😎 29900 Ft
2×2GB DDRIII PC12800 Kingmax 24800 Ft
ATI Radeon HD 4670 1GB Gigabyte 17990 Ft
Gigabyte SUPERB 460W 11000 Ft

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)

kifli
#49840
solten ez a cooler már jobban tetszik?
Coolink U8-120 (Noctua NH-U12)
4e ftért jutottam hozzá, majd valamikor venni kell egy pwm-es ventit hozzá, mert ami most van itthon 12-es az nem pwm-es :/
#49839
Ha már LGA-775 akkor inkább ez.

Persze lehet venni drágábban is.

Amúgy ha most készülsz nagyobb felújításra,akkor AMD-ben gondolkozz.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49838
Jaja,egyiket sem. mind1-ik egy fos.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49837
Hi. Egyiket se.

Saor Alba

ricska
#49836
Sziasztok!
Ne haragudjatok ha egy kicsit rossz helyre írok, de csak egy gyors kérdésem lenne. Melyik procit érdemesebb megvenni ezt: Q8200vagy a Q6600-ast?

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)

kifli
#49835
valami kicsit gyorsabb kéne, mert cpu hûtõre megy, olyan 800-2400-as tartományban prögõ nemtúldrága
pxxl
#49834
am Scythe-nek vannak brutálisan alacsony hangú (8-10 dba) ventiei, de azok drágák is. 3-4-5e ft.

All hail the double x!

pxxl
#49833
Revoltec Air Guard 12cm PWM

én a sima pwm nélkülit használom (4db-ot) és tényleg alig van hangja. 18.5 dba-t írnak rá, 1200 ford/perc, 51,54 CFM

All hail the double x!

kifli
#49832
na úgynézki van egy újabb versenyzõ 😊
Coolink U8-120 (Noctua NH-U12) venti nélkül
Vaaki tud valami halk pwm-es 12-es ventit?
kifli
#49831
freezer 7 rev2 és sima freezer 7 közt mi a külömbség? azon kívûl hogy rev2 jó az új foglalatokra is...
#49830
(Azoknak, akik nem tudják mirõl van szó)
A lényeg, h. duplaannyi most az ára, mint tegnap ilyenkor

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#49829
Észrevették a hibát, úgy tûnik 😊
új ár

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

Sir Quno Jedi
#49828
Namost nemegy MMO-t toltam és pl. egy siege sebessége és lagossága egy Archlordban NEM a videókártyától függ, hanem a szerverek leterheltségétõl, kommunikációs vonalak bedugulásától, pingtõl, istennyilától elsõsorban. Szóval mielõtt ultrabika kártyát vennél feleslegesen, próbálj ennek utánanázni, mit ajánlanak a játék fórumain, illetve próbáld mnimális grafóval is megnézni, hogy úgy mennyivel gyorsabb! Szvsz.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#49827
Igen, a mostanin is elég jól megy, addig, amíg nem próbálok fortress siege-ben részt venni, az ottani 200+ playert kellene kezelni, úgy, hogy ne csak diavetítést lássak
mila69en
#49826
<#hehe>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49825
Hi,
Vásároltam a cégtõl már, annyiban óvatosan kell kezelni az áraikat, h. amik nincsenek raktáron, sztem aláárazzák, majd felveszik a foglalásokat, és amikor megérkezik, kapsz egy mail-t, h. "khmm, ennyibe fog kerülni", ahol az "ennyibe" általában magasabb ár, mint a foglaláskor látott.
De ne legyen igazam.

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#49824
Aion-hoz egy 4670 elég minden maxon, AA on...
Sir Quno Jedi
#49823
Hujuj, itt manapság már az nVidia SZÓÉRT is keresztre feszítenek! 😄 Vigyázni kell velük... 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#49822
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem. Korszerûsíteném a gépem, ami jelenleg:

Gigabyte-MA78GM-UD2H
AMD Athlon 6000+
VGA: 8800GTS
6GB RAM

Ezekbõl megtartanám az alaplapot és a RAM-ot, kicserélném a procit és a VGA-t.
Elõbbinek a Phenom II. x4 965 BE-t nézegettem. VGA-nál vagyok bizonytalan, minden abba az irányba mutat, hogy ATI-t válasszak.
Ami ellene szól: többnyire csak az AION-nal játszom, amivel több ismerõsömnek is gondja van ATI (4870 és 4890) kártyákkal, ezért egy tuningolt GTX275-öt nézegettem (GV-N275SO-18I)

Meggyõzhetõ vagyok ATI-ról, ha normálisan viszi az Aion-t (nem crashel és képes kezelni 200+ playert egy-egy fortress siege-nél).
Van errõl pozitív / negatív tapasztalatotok?
Elõre is köszönöm!
mila69en
#49821
ez nem valami elírás?😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49820
MaSzKa
#49819

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#49818
radiátort kell megfogni idõnként
100% pamut cuccba legyél

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#49817
Nem.
Lap max 6k
proci ~ 8-9k
VGA ~7-8k

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#49816
megéri.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Gabor1990
#49815
Akkor használtan asus P5B SE,Core 2 duo E4500 2,20 ghz, GF 8600 Gt ddr 3 256 mb (Asus) 30k-ért megéri?

#49814
Sokat nem.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Gabor1990
#49813
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha a jelenlegi Sempron 2800+ processzor helyett vennék egy Athlon 3200+-t, jelentene-e érezhetõ sebességnövekedést?

#49812
Kössz a gyors választ mindkettõtöknek <#worship><#worship>

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

Solten
#49811
<#eljen>

Saor Alba

#49810
Letöltõgépnek sztem teljesen jó!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49809
Hello mindenkinek!
ERRÕL tudnátok nekem véleményt mondani?
Éjjel nappal menõ letöltõgépként lenne használva. A vinyó lényegtelen hogy csak ekkora mert nekem van egy terrás vinyóm.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

Solten
#49808
Jo, akkor Hyper TX3/AC Freezer 7 Pro Rev. 2... 😊

Saor Alba

kifli
#49807
nameg az inkább +2e mert eredetileg 5e-et szántam rá a 6e-er meg úgy hogyha valami 5500 akkor az még okés
kifli
#49806
jelenleg úgy áll a dolog hogy +3e-et 😄
Solten
#49805
+1 ezret ne sajnalj mar, 12-es huto teljesen mas kategoria a 9-es hez kepest. De Te tudod... 😊

Saor Alba