Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.469 Ft --> MSI G41M-E43
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 13.475 Ft --> INTEL Core2 Duo E7400 2.80GHz 775 BOX
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz 11.394 Ft
HIS HD4770 512MB GDDR5 HDMI PCIE 26.112 Ft --> MSI R4850-2D512-OC PCIE
GIGABYTE Superb 460W 9.005 Ft
HITACHI 320GB 7200rpm 16MB SATA2 10.000 FT
így ennek a vége 95400Ft még így is belefér
na véleményt kérek szépen
Segítség kellene!
Van egy Ilxen gépem:
Abit Il8 lap
2x2gb Kingmax Ram 800mhz
Intel Dual core 2.8 (3.0 megy)
Megy egy Gainward 9600GT
Szerintetek mennyit dobna rajta egy GTX 260?
Mert a proci már egy kicsit régi de nincs annyi pénzem 4 magosra lap+cpu meg 70 körpl van
5letek?
(tudom nem solten vagyok 😊)
:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.469 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 13.475 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz 11.394 Ft
HIS HD4770 512MB GDDR5 HDMI PCIE 26.112 Ft
GIGABYTE Superb 460W 9.005 Ft
HITACHI 320GB 7200rpm 16MB SATA2 10.000 FT
Árban tökéletes nekem, ésss õõ Solten azt hiszem a te véleményedre vagyok kíváncsi 😊
Azóta mindhárom vinyómat a szobai termosztáttal szabályzom a kívánt hõmérsékletre 😊
Aztán meg rámtört az ITX láz. Valaki aki jártas már a témában küldhetne tippeket, hogy mit vegyek 😊
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
Elsörözi a fenébe a többit. 😄
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Én ezekre gondoltam:
- GIGABYTE GA-MA790XT-UD4P vagy ASUS M4A79XTD EVO
- GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT
-AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition
-Gigabyte 5770
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
Amúgy CL9-esekkel mi a gond?<#nemtudom>#nemtudom>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.424 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 37.557 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 26.475 Ft
MSI R5770-PM2D1G PCIE: 39.039 Ft
123.499
Saor Alba
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 37.557 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT 24.812 Ft
GIGABYTE GV-R577D5-1GD-B HD5770 1GB PCIE 43.472 Ft
126.265 Ft
Nekem ezt sikerült összerakni neked (Solten mester javít,ha valami nem oké..)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
127E Ft van rá!
elõre is köszi
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
HKC USP-7630 tápról mi a vélemény?!
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
Gépvásárlás elõtt állok,és nem tudok pár dologban dönteni...leírom az egész configot kérném a véleményt!ill.a segítséget!
Alaplap:
- ASUS M4A785TD-V EVO
Memória:
- Geil Value DDR3 CL7 1333Mhz 2x2Gb
Videókari:
- Asus HD 4890 Top
-Asus/Gigabyte 5770
ez lenne így a fõbb alkatrész,Vidiben nem tudom mitévõ legyek..
elõre is kösszeeee!
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
Sapphire Radeon HD4830 512MB GDDR3 vdieókártyával lehet e kábel Tv-t nézni és ha igen hogyan? mi kell hozzá?
#hhwnd
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Amugy meg (from PH): Ventis tápok halksági rangsora (adott kategórián belül a sorrend ABC-szerinti)
1) Enermax PRO82+ és MODU82+ sorozat
2) Gigabyte Odin PRO/GT, Corsair HX 520/620, Corsair VX 450, Seasonic M12, Seasonic S12 sorozat, Zalman 360/460B-APS.
3) FSP GreenPower, FSP BlueStormII.
4) Enermax Liberty 400, FSP PNF.
5) Chieftec GPS.
HX 520/620, VX 450, Seasonic M12: ugyanaz az ADDA venti van bennuk mint a CX400-ban.
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Halkabb mint a Yate Loon-al felszerelt Superb vagy Chieftec GPS. A belseje meg szinte tokugyanaz mint a remek VX 450-nek
Saor Alba
alaplap: gigabyte ga-ma770t-ud3p
memória: geil value 4096Mb 1333mhz CL7 kit
proci: amd phenom X3 720BE
VGA: sapphire ati radeon hd 5770 1Gi
winya: wd 500GB 16mb sata2
ház: aerocool nitron
táp: corsair psu-400cx
kb ennyi lenne. várom a véleményeket. elõre is köszi 😊
"Ennyire nagy külömbség lenne ár/teljesítményben ? És ha igen minek köszönhetõ ez ?"
Az Intel "tisztessegtelen" uzletpolitikajanak (csaltak, hazudtak) az eredmenyekent (link) az AMD kenytelen olcsobban adni a termekeit, de ez csak nekunk jobb 😊
Saor Alba
"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."
Ez most csak parasztvakítás vagy az amd tényleg ennyire jó.
Játékgépet akarok venni és most olvasgatom hogy a core2quad tulajdonképpen 2 darab összerakott core 2 duo. És mivel a corei7 még elég drága ezért igen vonzó lett számomra az amd.
Ennyire nagy külömbség lenne ár/teljesítményben ? És ha igen minek köszönhetõ ez ?
Windows 7