Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Csibusz
#49954
Na egyik haverommal konzultáltam, õ is ért ehhez és õ ezeket cserélni ki ezekre: (ahova nyilat teszek ott vannak azok, amelyeket lecserélne)

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.469 Ft --> MSI G41M-E43
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 13.475 Ft --> INTEL Core2 Duo E7400 2.80GHz 775 BOX
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz 11.394 Ft
HIS HD4770 512MB GDDR5 HDMI PCIE 26.112 Ft --> MSI R4850-2D512-OC PCIE
GIGABYTE Superb 460W 9.005 Ft
HITACHI 320GB 7200rpm 16MB SATA2 10.000 FT

így ennek a vége 95400Ft még így is belefér

na véleményt kérek szépen
Csibusz
#49953
Hát I pon on ha visszanézed kereséssel elég pontos szerintem, nem?: =)
#49952
Sziasztok!
Segítség kellene!

Van egy Ilxen gépem:

Abit Il8 lap
2x2gb Kingmax Ram 800mhz
Intel Dual core 2.8 (3.0 megy)
Megy egy Gainward 9600GT

Szerintetek mennyit dobna rajta egy GTX 260?
Mert a proci már egy kicsit régi de nincs annyi pénzem 4 magosra lap+cpu meg 70 körpl van

5letek?

S4sa
#49951
RAM csere, proci is lehetne egy kicsit phenomosabb 😊

(tudom nem solten vagyok 😊)

:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::

Csibusz
#49950
helló😊 Blum segített,hogy jöjjek ide, bár az õ ajánlott konfigja is tökéletes😊 de akkor megkérdezem jó ?😄

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.469 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 13.475 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz 11.394 Ft
HIS HD4770 512MB GDDR5 HDMI PCIE 26.112 Ft
GIGABYTE Superb 460W 9.005 Ft
HITACHI 320GB 7200rpm 16MB SATA2 10.000 FT

Árban tökéletes nekem, ésss õõ Solten azt hiszem a te véleményedre vagyok kíváncsi 😊
#49949
Vov, bitang.
#49948
Most vettem egy ilyet:


Azóta mindhárom vinyómat a szobai termosztáttal szabályzom a kívánt hõmérsékletre 😊

Aztán meg rámtört az ITX láz. Valaki aki jártas már a témában küldhetne tippeket, hogy mit vegyek 😊

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

tomasz18
#49947
valami ismerõsöm mondta,azt rákerestem neten és az elsõ teszt oldalon odavoltak érte...és azért kérdeztem meg:S

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

mila69en
#49946
ja akkor nem szóltam😄(onnan gondoltam hogy kérdezted a hkc tápot) marad sörre😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49945
jó is az!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

tomasz18
#49944
400W Fsp bluestorm II van

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#49943
akkor marad ez a config...köszi a segítséget!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#49942
Ha van neki normális táp,ami menthetõ az elõzõ gépbõl,akkor maradhat az is!

Elsörözi a fenébe a többit. 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#49941
hja és még futja egy tápra is😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49940
Akkor viszont szerintem semmit nem érdemes változtatni...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

tomasz18
#49939
135Kra

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#49938
Pontosan mennyire bõvült a keret?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

tomasz18
#49937
Idõközben változott az keret....Kicsit több lett.
Én ezekre gondoltam:
- GIGABYTE GA-MA790XT-UD4P vagy ASUS M4A79XTD EVO
- GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT
-AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition
-Gigabyte 5770

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#49936
Na,akkor most egy pofon magamnak,mert azt hittem,hogy a CL9-es jobb...😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49935
Sry kozben modositottam. Semmi gond veluk azon kivul hogy lassabbak mint a CL7-esek... 😊

Saor Alba

#49934
<#worship>

Amúgy CL9-esekkel mi a gond?<#nemtudom>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49933
Jol nyomod, jol nyomod... <#eljen> <#wink> Az a CL9-es memo eleg gyer;

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.424 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 37.557 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 26.475 Ft
MSI R5770-PM2D1G PCIE: 39.039 Ft

123.499

Saor Alba

#49932
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.424 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 37.557 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT 24.812 Ft
GIGABYTE GV-R577D5-1GD-B HD5770 1GB PCIE 43.472 Ft


126.265 Ft

Nekem ezt sikerült összerakni neked (Solten mester javít,ha valami nem oké..)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

tomasz18
#49931
mindenképp DDR3 alaplapot,4magos processzort,4gb ram,olyan ami egy ideig versenképes!
127E Ft van rá!
elõre is köszi

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Solten
#49930
<#vomit>

Saor Alba

CopyKing92
#49929
az biztos XDDDD nem is értem hogy képesek azt árulni? még a kodegány is jobb 😮

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#49928
HKC tápot szigorúan tilos venni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49927
Írd le,hogy mit szeretnél venni és mindezt mennyi pénzbõl!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

tomasz18
#49926
Bocsi a repost miatt!!

HKC USP-7630 tápról mi a vélemény?!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#49925
Sziasztok!
Gépvásárlás elõtt állok,és nem tudok pár dologban dönteni...leírom az egész configot kérném a véleményt!ill.a segítséget!

Alaplap:
- ASUS M4A785TD-V EVO

Memória:
- Geil Value DDR3 CL7 1333Mhz 2x2Gb

Videókari:
- Asus HD 4890 Top
-Asus/Gigabyte 5770

ez lenne így a fõbb alkatrész,Vidiben nem tudom mitévõ legyek..
elõre is kösszeeee!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

kifli
#49924
nemhiszem hogy tudsz vele tv-t nézni, ahoz tv kártya kell
allock
#49923
nem pont ebbe a témába illik
Sapphire Radeon HD4830 512MB GDDR3 vdieókártyával lehet e kábel Tv-t nézni és ha igen hogyan? mi kell hozzá?

#hhwnd

mila69en
#49922
nincs benne semmi extra, 2 vinyo, vga, cpu, meg amik még kellenek, akkor jött meg a hangja amikor terhelve volt a gépem... bár amilyen mázlista vagyok az is lehet én kifogtam valami selejtes darabot<#idiota> de aki meg, megvette tápom, azt mondta ez így teljesen normálisan funkcional, ez ilyen.... a lényeg, azóta sem bánom, hogy lecseréltem a cx-et, csifre😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Mersant
#49921
sok cucc volt a gepben? mert akkor lehet hogy hangos, 3 vinyoval nalam is hangosabb lesz, de eggyel szinte 0.

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

mila69en
#49920
enyém az volt😞

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Mersant
#49919
biztosithatlak rola hogy nem hangos a tap...

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

mila69en
#49918
ja az mondjuk igaz<#idiota> bár nekem a vga hûtöm meglepõen halk😊 cpu hûtõnek van hangja

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#49917
Ja, amugy ne aggodjon senki, a VGA es a CPU huto ugy is hangosabb... <#hehe>

Saor Alba

Solten
#49916
Maga az Adda venti halkabb... Hogy a tapban hogy szuperal az mar mas teszta... <#alien>

Amugy meg (from PH): Ventis tápok halksági rangsora (adott kategórián belül a sorrend ABC-szerinti)

1) Enermax PRO82+ és MODU82+ sorozat
2) Gigabyte Odin PRO/GT, Corsair HX 520/620, Corsair VX 450, Seasonic M12, Seasonic S12 sorozat, Zalman 360/460B-APS.
3) FSP GreenPower, FSP BlueStormII.
4) Enermax Liberty 400, FSP PNF.
5) Chieftec GPS.

HX 520/620, VX 450, Seasonic M12: ugyanaz az ADDA venti van bennuk mint a CX400-ban.

Saor Alba

#49915
hm. most okosabb nem lettem. superb 460-at nem veszek mert arról mostanában sok rosszat hallok. szerintem marad a corsair.
mila69en
#49914
halkabb a bánatos francokat😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#49913
Btw, mivel nekem is 450 GPS-em volt, alairom hogy rohadt halk 😊

Saor Alba

Solten
#49912
Nem tudom ki panaszkodott erre, de a kategoria egyik leghalkabb (Adda), legjobb minosegu ventije van benne:



Halkabb mint a Yate Loon-al felszerelt Superb vagy Chieftec GPS. A belseje meg szinte tokugyanaz mint a remek VX 450-nek

Saor Alba

#49911
Én a helyedben a tápot is lecserélném egy ilyenre vagy egy ilyenre.

400-as Corsair-re sok a panasz mostanában (legfõbbképp az,hogy hangos.)

Nekem 450-es Chieftec-em van,rendkívül halk,alig van neki valami hangja.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49910
meggondolom. köszi az infót. a többi ezek szerint jó választás. 😊
Solten
#49909
Hi.: <#eljen> vinyo: Samsung 500 GB F3.

Saor Alba

#49908
hi. ezt a konfigot raktam össze. véleményt szeretnék kérni. szerintetek megéri? táp elég hozzá? fõleg játékra és film nézésre kell.

alaplap: gigabyte ga-ma770t-ud3p
memória: geil value 4096Mb 1333mhz CL7 kit
proci: amd phenom X3 720BE
VGA: sapphire ati radeon hd 5770 1Gi
winya: wd 500GB 16mb sata2
ház: aerocool nitron
táp: corsair psu-400cx

kb ennyi lenne. várom a véleményeket. elõre is köszi 😊
Solten
#49907
Jatekban mar szinte 1680-as felbontas eseten VGA limit van, igy hiaba van korajheted, nem kapsz tobb fps-t.

"Ennyire nagy külömbség lenne ár/teljesítményben ? És ha igen minek köszönhetõ ez ?"

Az Intel "tisztessegtelen" uzletpolitikajanak (csaltak, hazudtak) az eredmenyekent (link) az AMD kenytelen olcsobban adni a termekeit, de ez csak nekunk jobb 😊

Saor Alba

Hixer
#49906
na és a mostani Core i7 870 és Phenom között akkor mivan, ott is izommunkára jobb a Core i7? (nem, nem játékra gondolok, filmkonvertálásra, renderelésre stb.)

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

Ravkin
#49905
Mintha az amd durván oda****na az intelnek.

Ez most csak parasztvakítás vagy az amd tényleg ennyire jó.

Játékgépet akarok venni és most olvasgatom hogy a core2quad tulajdonképpen 2 darab összerakott core 2 duo. És mivel a corei7 még elég drága ezért igen vonzó lett számomra az amd.

Ennyire nagy külömbség lenne ár/teljesítményben ? És ha igen minek köszönhetõ ez ?

Windows 7