Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#50004
230ezres konfignál igenis van..😛

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50003
Nincs azzal semmi baj. 😄
#50002
<#levele>
#50001
az még hagyján,de DDr2 800MHz..:/

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50000
No. Meg egy 230 ezres konfignal, 2GB ramot veszel bakker... <#hehe>

Saor Alba

#49999
#49974

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Ravkin
#49998
Solten mi a véleményed ha veszek bele egy HD4890 akkor már jó a konfig ?

Windows 7

Solten
#49997
Mire kell?

1. arra tokeletes.

2. draga, de HTPC-be jo valasztas lehet.

Saor Alba

Ravkin
#49996
értem.

Windows 7

#49995
maga a VGA nem tudja kihajtani a 2GB-ot.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Ravkin
#49994
Mármint mi nem használja ki ?

A játékok vagy a konfig nem tudja meghajtani rendesen ?

Windows 7

Csibusz
#49993
bocsi megvan😊
Solten
#49992

Saor Alba

Csibusz
#49991
oké akkor elmentettem hivatalosan is a te konfigod😊
karácsony elõtt remélem meg is lesz xD addigra meg talán lejjebb is mennek az árak. talán-talán de a vgat amit írtál azt nem találom iponon pedig gondolom onnan nézed te is
Solten
#49990
Johogy jobb. Azert irtam.. 😉 Btw, a ket proci durvan azonos teljesitmenyu, az AMD-s lap jobb. Nagyobb a vinyo (es gyorsabb, csendesebb, huvosebb). Es szerintem 4770-et vegyel mert a 4850-tol hangyafingnyivel lassabb, kevesebbet fogyaszt es kevesbe melegszik.

Saor Alba

#49989
Jobb.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49988
felesleges,nem használja ki az életben soha...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49987
2GB-t nem hasznal ki a memoriavezerlo, gyakorlatilag disznek van;

link

Saor Alba

Csibusz
#49986
értem. Az a konfig amit te lírtál nekem, az jobb, mint az amit írt a haverom? intellel meg ezekkel?
Ravkin
#49985
Cpu nem szar ?

Windows 7

Ravkin
#49984
SAPPHIRE HD4890 2GB GDDR5 VAPOR-X PCIE 1 db 59.303 F ?

Windows 7

#49983
jaaaa,úgy már mindjárt más...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Ravkin
#49982
Hasonló vagy jobb ?

Windows 7

Solten
#49981
Az alaplapra gondoltam... 😉

Saor Alba

#49980
Turkáltam ITX-es deszkák között.
Véleményezzétek, melyik miért jó, miért nem.

1.
Alap, de seed-re doszt elég.

2.
ION van rá integrálva.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Solten
#49979
HD502HJ neven fut.

Saor Alba

Csibusz
#49978
bocsi de nekem magas amit írtál😄 mit ne cseréljek le?
#49977
Azért nem írtam samuF3-at,mert én nem lelek mostanában iponon,csak 1 TB-osat.

Monitort elfelejtettem😞bár azokhoz annyira nem értek)

SAMSUNG 2333SW 50.121Ft

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49976
Nem rossz, ifju Padawan... <#alien> HDD: 500GB Samsung F3 (HD502HJ).

Saor Alba

Solten
#49975
MSI 770-C45: 15.475 Ft
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.100 ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 13.950 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.750 Ft
FSP ATX-400PNF: 7.363 Ft
HIS HD4770 iCooler III 512MB GDDR5 HDMI PCIE: 26.112 Ft

93.750 Ft

Saor Alba

#49974
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.469 Ft
AMD Phenom II 965 3.40Ghz AM3 BOX Black Edition 42.757 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT 24.438 Ft
HIS HD4890 1GB GDDR5 iCooler4 PCIE 48.200 Ft
HITACHI 500GB 7200rpm 16MB SATA2 11.375 Ft
NEC AD-7240S Fekete 5.204 Ft
GIGABYTE GZ-X1 Fekete 10.000 Ft
FSP SAGA II 500W 12.687 Ft

175.130Ft(ipon.hu)

Mester! Vélemény?
<#zavart1>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49973
Ugye nem akarod lecserelni a jo kis UD3P-t egy beleposzintu fosch G41-re? 😉

#49951: 😄D 😉

Saor Alba

Solten
#49972
Illetve a referencia 4890 ~45k HUF.

Saor Alba

Solten
#49971
Hi. Ez miez? Csak nem ezt akarod venni? <#idiota> E8400 szar? Lol. VGA meg tre. A 4890 10k-val olcsobb es kb. hasonlo teljesitmenyu.

Saor Alba

Ravkin
#49970
Sziasztok itt a konfigom, szar proci jó vga :

Alaplap GIGABYTE GA-EP45-UD3LR 1 db 23.013 Ft
Processzor INTEL Core2 Duo E8400 3.00GHz 775 BOX 1 db 35.621 Ft
Memória GEIL Black Dragon 2048Mb DDR2 800Mhz CL5 KIT 1 db 14.625 Ft
Videókártya ASUS ENGTX275/HTDI/896MD3 PCIE 1 db 58.782 Ft
Merevlemez HITACHI 500GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 11.375 Ft
Optikai egység LG GH-22NS40 SATA Fekete 1 db 5.363 Ft
Ház GIGABYTE GZ-X1 Fekete 1 db 10.000 Ft
Táp CHIEFTEC GPS-500AB 1 db 15.875 Ft
Monitor LG W2453V-PF 1 db 56.394 Ft
Összeszerelés 1.875 Ft

Windows 7

#49969
Köszi

#49968
dobna rajta valamit,de nem tudnád kihasználni,mert elég nagy proci limited lenne.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49967
Valaki erre?

kakaoskalacs
#49966
kössz 😊 Elgondolkozok rajta aztan ha tenyleg fasza karacsonyra beszerzõs lessz 😊

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#49965
húhúúú,pláne FullHD-ban...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49964
Igen,jelentõs változás lenne.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kakaoskalacs
#49963
akkor feltenném a kérdést
a gépem :

Gigabyte MA770T-UD3P
AMD Phenom II X3 720 Black Edition
4GB DDR3 memoria
HD4870 512mb

Lecserélném a Vga-t HD5850-re akkor jelentösen javulna az fps-ek száma ? FullHD-ban jatszok (1920x1080)

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#49962
<#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

tomasz18
#49961
Sapphire Radeon HD 5850 1 GB DDR5 2 év gar: 67.990

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

kakaoskalacs
#49960
Üdv! HD 58**-es széria már kapható? és ha igen mennyiért?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

tomasz18
#49959
Sziasztok véleményt szeretnék kérni erre a configra...

Alaplap: GA-MA790XT-UD4P //:27.363Ft
Proci: AMD Phenom II 945 3.20Ghz AM3 BOX // :37.558Ft
Videokari: AMD Gigabyte HD 5770 1GB // :43.472Ft
Memória: Geil Value 2x2Gb (kit)1333Mhz // :26.475Ft
Ház:COOLERMASTER RC-922M-KKN1-GP HAF Min //:25.700Ft
Táp:FSP Bluestorm II 400W

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Csibusz
#49958
értem, hát akkor bizony elgondolkodok rajta de a többi megváltoztattam, már csak bátyókámnak kell odaadni a pénzt😛
#49957
Nem kell félned,nem tudsz elrontani azon semmit. Driverben van 2 csúszka,azokat állítod. Van olyan,hogy tesztelés. Ekkor leteszteli neked,ha megy,akkor kész. Ha nem megy,akkor visszaállítja. VPU recovert bekapcsolod,akkor pedig automatikusan visszaállítja játék közben is...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Csibusz
#49956
Õõ az a baj hogy én nem szeretek tuningolni félek, hogy elcseszek valamit:$
Szóval a vidikarit majd eldöntöm még de a proci az tényleg jobb nem?
#49955
Jó lesz ez így,de a helyedben hagynám a HD4770-et,mert azon jobb a hûtés,kevesebbet eszik,és ha kicsit tuningolod,akkor ugyanott van,vagy jobban is megy,mint a HD4850.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep