Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#50254
Sziasztok.
Vettem egy vinyót amit hibásnak véltem,mert nehezen pörgött fel.
Mondták a szervízben,hogy semmi baja,valószínû a tápom gyenge.
A gépem ott van lent,hogy milyen alkatrészekbõl áll + van aza három vinyó egy 160 egy 250-es meg 500-as sata 2-es.
Ehhez ez a táp nem elég?<#guluszem1>
Szerintem ez így hülyeség.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

V43 1105
#50253
Mostani monitorod jó lesz.. X'D

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

CopyKing92
#50252
hély solten master tudnál 150-160(max) bol monitoral együtt konfigot :U ha van ilyen funkciód XDD

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Solten
#50251
uhum

Saor Alba

#50250
Amd Phenom II X4 945 3.0 Ghz-hez jó a gyári hûtõ?

Solten
#50249
MSI 785GM-E51: 17.950 Ft
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX: 21.600 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 13.813 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 40.939 Ft
GIGABYTE GZ-M2: 7.751 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.859 Ft

110.912 Ft

Saor Alba

Hixer
#50248
Sziasztok!

Nem teljesen ontopik kérdés, de tudtok olyan routereket ajánlani, amiben lehetséges a megfelelõ IP-kre megfelelõ sávszél kiosztása?
A probléma az, hogy a lakótársak fel/le töltenek, közben a harmadik meg játszana, negyedik netezne, de valaki elszívja a sávszélt.

Kb úgy gondoltam ki a dolgot, hogy mindenkinek fix IP a MAC címe alapján, és kiosztott IP-re kiosztott sávszélt engedjen a router. Még jobb lenne, ha ezt dinamikusan megtenné, szóval ha csak hárman vannak a hálózaton háromfelé osztja a max. sávszélt, ha ketten kétfelé, öten ötfelé...

Tud valaki olyan routerrõl, ami ha ezt így dinamikusan nem is, de legalább simán meg tudná oldani? Zyxel-nél csak van vmi.

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

V43 1105
#50247
Vinyót ha kihúzod 11.349 forintból van még amit tudsz rajta "turbózni" ? 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#50246
95W

Saor Alba

Solten
#50245
MSI 785GM-E51: 17.950 Ft
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.600 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 13.813 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.349 Ft
MSI R4770 Cyclone HD4770 512MB PCIE: 27.867 Ft
GIGABYTE GZ-M2: 7.751 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.859 Ft

107.869 Ft

MSI P43T-C51: 16.276 Ft
INTEL DualCore E6500 2,93GHz 775 BOX: 19.338 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz KIT: 12.817 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.349 Ft
MSI R4770 Cyclone HD4770 512MB PCIE: 27.867 Ft
GIGABYTE GZ-X5: 9.937 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.859 Ft

106.443 Ft


Saor Alba

#50244
Am most az AMD Phenom II 945-nél a 125W vagy a 95W-os a jobb + milyen a hûtése, hány fokos?

V43 1105
#50243
Pardon #50215 :p

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#50242
Oké Köszi szépen!!

Solten
#50241
5770, eleg.

Saor Alba

#50240
+ Elég a Gigabyte 460W os táp ehhez a géphez: #50217 vagy kell nagyobb?

#50239
HD5770

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50238
GTX 260 vagy Hd 5770 ?

Solten
#50237
cseréld

Saor Alba

Solten
#50236
link <#fejvakaras> <#alien>

Saor Alba

CopyKing92
#50235
jó hogy nem ér 80 at 😄 sztem olyan 40-50 😮 max föleg hogy abit lap:/ hkc táp xd

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#50234
Köszi!
Többiek véleménye?

#50233
80-ért nem tudod eladni a régit, de meglesz a 2x-es sebesség növekedés

fotográfik kolomp edisön :D

#50232
Erre valaki?
5letek?
Am a proci D-s

V43 1105
#50231
Solten plz, #50125 .. <#smile>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

WuFraZselic
#50230
hát, na de kb 2 év múlva fogja -szinte- minden kihasználni a 4et, akkor a 6 lesz a mostani 4 😄

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

allock
#50229
2év múlva 6magosat veszünk 😄

#hhwnd

WuFraZselic
#50228
óh, értem 😄 hát így sajna (egy 7rongyos házzal együtt) 153. de inkább most adok ki ennyit, mint 1 év múlva vennék egy 1 gigás vga-t, és lecserélném a 2 magos procit 4re 2 év múlva pl 😄

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Solten
#50227
Igen, az arak dinamikusan valtoznak, mikor irtam meg annyi volt... 😊 Vagy legalabb is, volt nekik 1333-as Patriot.

Saor Alba

WuFraZselic
#50226
hm, pedig a ram 28.137nél kezdõdik (1333mhz), az 1600as 28.400! a többi stimmel, rossz alaplappal válogattam össze 😄

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

allock
#50225
sajnos 2x olyan jó nem lesz (meg mi követel meg ennél 2x több teljesítméényt?), mivel a régi géped se annyira szar az én meglátásom szerint

#hhwnd

Solten
#50224
No problem. Iponrol neztem az arakat.

Saor Alba

WuFraZselic
#50223
ja, nézd el tudatlanságom 😄

amúgy ez a konfig 150 lenne iponnál... csak azon gondolkodom, hogy az árak nagyrésze szerintem pixmaniától van... még mindig nincs helyi kirendeltségük? mert én egyszer besz*ptam velük, és ha vmi nem mûködik, akkor SAJÁT költségen kell kiküldeni franciákhoz... =(

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Solten
#50222
Nincs mit.

"nem lenne célszerûbb egy 4 magos proci?"

Phenom II 925 AM3: 4 magos.

"vga-nak pedig dual slotosat szeretnék (ha jól tudom az 5770 amit ajánlottál nem az)"

Az 5770 dual slotos (link)

Saor Alba

WuFraZselic
#50221
és az a quad core proci szerinted mehet? vagy inkább egy duo core e8400?

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

kifli
#50220
ha hosszútávra kell, ak 5770, és dualslotos a hûtése, az uncsó 1 slotus a 4850 ref hûtése volt
#50219
"Intel Dual Core 2.8"
Öööö, ez most milyen proci is? Régi prescott magos P4? Presler magos P4? Core 2 beles proci?

WuFraZselic
#50218
köszönöm szépen!

a kérdésem az lenne, -mivel nem szeretnék következõ 2-3, de talán több évig költeni gépre-, nem lenne célszerûbb egy 4 magos proci?
én ezt találtam:
Intel Core 2 Quad S775 Q8300 2,50GHz 4MB Dobozos (1333MHz FS😎: 34.990 Ft
vga-nak pedig dual slotosat szeretnék (ha jól tudom az 5770 amit ajánlottál nem az), mondjuk errõl egy vélemény:
Sapphire Radeon HD4870 Vapor-X 1GB PCIe: 39.136 Ft

szerinted megérné inkább ezekre "felépíteni" a gépet? meg ugye másik alaplap kéne, milyet ajánlanál?

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#50217
Sziasztok!!
Na 1 hét kérdezõsködést után, teljesen összekuszáltak, már nem értek semmit, ti mit gondoltok:
Szeretnék venni 1 új gépet és az a kikötésem, hogy az új gép 2x jobb legyen mint a régi.
Mostani gépem:
Abit IL8
Intel Dual Core 2.8
Gainward Gefore 9600Gt GS 512mh
Kingamx 4gb 800hmz Ram
550W HKC táp

És ezt nézem ki magamnak:
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20563FT
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX 35000FT
APACER 3072Mb DDR3 1333Mhz TRIKIT 16475FT
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 40000FT
COOLERMASTER RC-600-KKN1 Gladiator 600 15000FT
GIGABYTE Superb 460W 9000FT

És mindenhol azt mondják hogy ez nem lenne annyival jobb mint amennyit ráköltök, ti mit gondoltok?
+ Szeretném eladni régi gépem, az kb mennyit ér én olyan 80K körül gondoltam

Elõre is köszi!!!

#50216
én európát járom az Igo-val itthon a topmap odakint a teleatlasz térképek a jók és a legutolsó ki falut is megtalálja pl. Németország.

V43 1105
#50215
110k-ból valaki irna nekem egy INTEL - ATI configot^^? Monitor, vinyó, és dvd olvasó nem kõl.. :o)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

kifli
#50214
ritkán van ilyen, az igo-nak elég pontos térképei vannak, nekem eddig 1x sikerült rosz irányt mutatnia, még nem épült meg az út amerre el akart vinni 😄
allock
#50213
hát tudod ez a GPS se tökéletes még
néha olyan bamba hogy bevinne a susnyásba, láthatatlan úton átvinne a mezõn stb 😄

#hhwnd

#50212
már megrendeltem iponról. Kiszállítással együtt 24k lesz. Csak azért imádkozom,hogy holnap még kihozzák,mert mi Szombaton utazunk el....(na meg akkor lesz apukám születésnapja :])

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50211
http://www.technet.hu/shop/wayteq_pna/termek/61154/

Solten
#50210
lutri

Saor Alba

MaSzKa
#50209
kb 9eft-ot lehet spórolni ha athlon2 x4 620-as lesz benne
amin van + L3 6MB

és kell hozzá 1 jó modding lap is 20eft környékén már találni

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#50208
MSI 785GM-E51: 17.950 Ft
AMD Phenom II 925 2.80Ghz AM3 BOX: 31.070 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT: 24.063 Ft
SAMSUNG SH-S223F/BEBE: 5.200 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.349 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 40.958 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.926 Ft

139.516 Ft

Saor Alba

#50207
Gyün' mán a kicsike, holnap legózok...:
Ház + táp
Deszka
Vinyó
<#crazya>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

CopyKing92
#50206
jaja^^ a legnagyobb öröm saját magadtol össze rakni a legót is.. és ráadásul tudod is hogy mi kerül bele 😉

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#50205
megrendelve (Wayteq X820)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep