Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vettem egy vinyót amit hibásnak véltem,mert nehezen pörgött fel.
Mondták a szervízben,hogy semmi baja,valószínû a tápom gyenge.
A gépem ott van lent,hogy milyen alkatrészekbõl áll + van aza három vinyó egy 160 egy 250-es meg 500-as sata 2-es.
Ehhez ez a táp nem elég?<#guluszem1>#guluszem1>
Szerintem ez így hülyeség.
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX: 21.600 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 13.813 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 40.939 Ft
GIGABYTE GZ-M2: 7.751 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.859 Ft
110.912 Ft
Saor Alba
Nem teljesen ontopik kérdés, de tudtok olyan routereket ajánlani, amiben lehetséges a megfelelõ IP-kre megfelelõ sávszél kiosztása?
A probléma az, hogy a lakótársak fel/le töltenek, közben a harmadik meg játszana, negyedik netezne, de valaki elszívja a sávszélt.
Kb úgy gondoltam ki a dolgot, hogy mindenkinek fix IP a MAC címe alapján, és kiosztott IP-re kiosztott sávszélt engedjen a router. Még jobb lenne, ha ezt dinamikusan megtenné, szóval ha csak hárman vannak a hálózaton háromfelé osztja a max. sávszélt, ha ketten kétfelé, öten ötfelé...
Tud valaki olyan routerrõl, ami ha ezt így dinamikusan nem is, de legalább simán meg tudná oldani? Zyxel-nél csak van vmi.
"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.600 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 13.813 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.349 Ft
MSI R4770 Cyclone HD4770 512MB PCIE: 27.867 Ft
GIGABYTE GZ-M2: 7.751 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.859 Ft
107.869 Ft
MSI P43T-C51: 16.276 Ft
INTEL DualCore E6500 2,93GHz 775 BOX: 19.338 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz KIT: 12.817 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.349 Ft
MSI R4770 Cyclone HD4770 512MB PCIE: 27.867 Ft
GIGABYTE GZ-X5: 9.937 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.859 Ft
106.443 Ft
Saor Alba
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
Többiek véleménye?
fotográfik kolomp edisön :D
5letek?
Am a proci D-s
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
Saor Alba
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
#hhwnd
amúgy ez a konfig 150 lenne iponnál... csak azon gondolkodom, hogy az árak nagyrésze szerintem pixmaniától van... még mindig nincs helyi kirendeltségük? mert én egyszer besz*ptam velük, és ha vmi nem mûködik, akkor SAJÁT költségen kell kiküldeni franciákhoz... =(
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
"nem lenne célszerûbb egy 4 magos proci?"
Phenom II 925 AM3: 4 magos.
"vga-nak pedig dual slotosat szeretnék (ha jól tudom az 5770 amit ajánlottál nem az)"
Az 5770 dual slotos (link)
Saor Alba
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
Öööö, ez most milyen proci is? Régi prescott magos P4? Presler magos P4? Core 2 beles proci?
a kérdésem az lenne, -mivel nem szeretnék következõ 2-3, de talán több évig költeni gépre-, nem lenne célszerûbb egy 4 magos proci?
én ezt találtam:
Intel Core 2 Quad S775 Q8300 2,50GHz 4MB Dobozos (1333MHz FS😎: 34.990 Ft
vga-nak pedig dual slotosat szeretnék (ha jól tudom az 5770 amit ajánlottál nem az), mondjuk errõl egy vélemény:
Sapphire Radeon HD4870 Vapor-X 1GB PCIe: 39.136 Ft
szerinted megérné inkább ezekre "felépíteni" a gépet? meg ugye másik alaplap kéne, milyet ajánlanál?
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
Na 1 hét kérdezõsködést után, teljesen összekuszáltak, már nem értek semmit, ti mit gondoltok:
Szeretnék venni 1 új gépet és az a kikötésem, hogy az új gép 2x jobb legyen mint a régi.
Mostani gépem:
Abit IL8
Intel Dual Core 2.8
Gainward Gefore 9600Gt GS 512mh
Kingamx 4gb 800hmz Ram
550W HKC táp
És ezt nézem ki magamnak:
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20563FT
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX 35000FT
APACER 3072Mb DDR3 1333Mhz TRIKIT 16475FT
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 40000FT
COOLERMASTER RC-600-KKN1 Gladiator 600 15000FT
GIGABYTE Superb 460W 9000FT
És mindenhol azt mondják hogy ez nem lenne annyival jobb mint amennyit ráköltök, ti mit gondoltok?
+ Szeretném eladni régi gépem, az kb mennyit ér én olyan 80K körül gondoltam
Elõre is köszi!!!
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
néha olyan bamba hogy bevinne a susnyásba, láthatatlan úton átvinne a mezõn stb 😄
#hhwnd
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
amin van + L3 6MB
és kell hozzá 1 jó modding lap is 20eft környékén már találni
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
AMD Phenom II 925 2.80Ghz AM3 BOX: 31.070 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT: 24.063 Ft
SAMSUNG SH-S223F/BEBE: 5.200 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.349 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 40.958 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.926 Ft
139.516 Ft
Saor Alba
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep