Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaSzKa
#50304
saját tapasztalat is van

a terméklap gyakran hibás
a kép nem valós

és 2éve 1500ft-os átalakítót + 2400ft-ért akartak postázni

mondom inkább ne

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#50303
Maszek, azert ne vegyel mindent szentirasnak amit a PH-n olvasol... <#rolleyes>

Saor Alba

Kontrakcio
#50302
hát haver, tévedsz -.-

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

MR ME
#50301
kivéve ami neki van, ill ahol õ vásárol
de már megszoktuk

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

V43 1105
#50300
neked minden fos ;|

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

MR ME
#50299
haver gépét agyon tesztelték h rájöjjenek a hibára, és gariztatták egybõl...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

kifli
#50298
nekem 2x volt náluk vga-m de minden rendben ment.
MaSzKa
#50297
ipon 1 fos ha garanciáról van szó

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#50296
N összeraktuk a gépet végül, de elolvasva az ipon vásárlói véleményét sok az elégedetlen vásárló, fõleg a garanciális dolgok miatt.
Valakinek tapasztalata?

mila69en
#50295
ccc-ben desktop properties állítsd vissza a rotation-t landscape-re
nvidia nal is itt fogod megtalálni manage 3d rotate display no rotation lanscape-ra rakd vissza

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#50294
Szerintem is.

Saor Alba

Solten
#50293
#50282

Saor Alba

#50292
A nettezõs gép és proci összefüggésrõl meg csak annyit, hogy kismillió oldalon szénné van java sriptelve vagy flashelve minden, aki szerint internetezõs gépnél nem számít a proci az vagy tájékozatlan vagy hazudik. Szerintem ezzel a procival sokkal jobb, mint a lenti Sempronnal. 😊

#50291
Szerintem 780-as vagy 785-ös chipsetet nézz inkább, ha videózgatni is akarsz.

#50290
Errõl mi a véleményetek?
Alaplap MSI 760GM-E51
Processzor AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX
Memória KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT
Merevlemez SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ
Optikai egység LG GH-22NS40 SATA Fekete
Billentyûzet GIGABYTE GK-K6800
Egér GIGABYTE GM-M6880 USB Fekete
Ház GIGABYTE GZ-M2 Fekete
Táp FSP ATX-400PNF
Monitor SAMSUNG 943BW
Összesen: 120.879 Ft
Ebbõl az összegbõl lehetne ennél jobbat kihozni?
A Samsung DVD-kért sose voltam oda azért is írtam az LG-t.
Netre meg filmnézésre lenne használva.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#50289
Hellosztok
Ez a proci szerintetek elég lenne egy netezõs meg filmnézõs géphez? Vagy jobb lenne az Athlon II X2 240?

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

Viktor9202
#50288
#50268-as hsz-re valaki tudna segíteni? Nagyon fontos lenne

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Solten
#50287
Alapbol is azt irtam (#50208), szal`...

Saor Alba

WuFraZselic
#50286
hm, értem, köszi
és te mit mondasz, "spóroljak" a tápon, és 550W (~13-14ezer) helyett 460W elég(8-9ezer)?

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Solten
#50285
Ha nem akarod emelni az orajelet, nem szukseges. Esetleg ha halkabb hutesre vagysz a gyarinal.

Saor Alba

WuFraZselic
#50284
jah nem kérdeztem amikor nekem írtad le a konfigot, külön hûtõt érdemes venni?

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Solten
#50283
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 22.175Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 37.838 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT: 28.137 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 40.939Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.349Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBN: 6.008 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.550Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.559Ft

Saor Alba

Solten
#50282
Hi. Belepsz szepen a catalystba, vagy az nvidia/intel/mittudomen graf.-menedzsment progyjaba es visszaallitod... 😊

Saor Alba

Solten
#50281
Nem voltam pontos, korajot- es korajhetrol van szo. A processzorba integralt memoriavezerlo miatt (AMD-rol koppintas), a RAM modulok feszultsege nem lehet tobb mint 1.65V. Szabvány DDR3 mellett: 1.5V

Saor Alba

V43 1105
#50280
scan.co.uk.. ajánlom volt szponzorunk is :E

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#50279
Ez az oldal egy turo.

- dabs.com
- scan.co.uk
- overclockers.co.uk
- ebuyer.com

Saor Alba

Hixer
#50278
na szal innen nézte ki a srác a dolgot. hát nem túl bíztató, adnak a GAMING INTEL CROSSFIRE géphez 3 alaplap választást, 2 asus, 1 gigabyte microATX...

szóval nem túl menõ, úgyhogy nem tud vki ajánlani egy olyan szintû shop-ot Angliában, mint itthon az ipon? ahol kicsit jobb választék lehetséges alkatrészügyileg és összeszerelik?

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#50277
Na 2 gépre szûkítettem a vásárlást, csak nem tom hogy melyiket érdemesebb megvenni, ti mit gondoltok? (Solten+Blum 😄)

Meg vásároltatok már Ipon-ról, milyen az összeszerelés, minõség stb..
És le van a ház matricázva mert szeretnék bele rakni egy 500as vinyót amit már megvettem...

Na szóval a gépek:

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 22.175Ft
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX 34.957Ft
APACER 3072Mb DDR3 1333Mhz TRIKIT 16.475Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 40.939Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.349Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE Fekete OEM 5.366Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.550Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.559Ft

Végösszeg: 151.244 Ft ( 120.995 Ft + áfa )

vagy:
GIGABYTE GA-P55-UD3 28.081Ft
INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX 43.875Ft
APACER 3072Mb DDR3 1333Mhz TRIKIT 16.475Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 40.939Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.349Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE Fekete OEM 5.366Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.550Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.559Ft

Végösszeg: 166.068 Ft ( 132.854 Ft + áfa )

Am jól szereltem össze vagy valami más rakjak bele?

kifli
#50276
betettem 😊



everest stabilitás teszt 10 perc után 49 és 47 fokosak a magok a cpu 34 fok 3,6ghz-n megy a proci
kifli
#50275
coolink u8-120-1600, vagy más néven Noctua NH-U12

azért nincs az 10x nagyobb 😄

#50274
Grat! 10x nagyobb mint a kezed! 😄
mila69en
#50273
az derék😄 miféle hûtõ ez?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

DarkSector
#50272
😄DD
háát jah elég durva...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#50271
elsõ ránézésre, mondom mi a fasz ez hogy ekkora 😄
DarkSector
#50270
én aszittem egy traktor nehezék....😛

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#50269
megjött a procihûtõm ^^


és az ideéglenes ventivel (valszeg coolink swif2 120 p fog rákerülni, ha ez nem válik be)



beszerelni most se nem volt kedvem, és nemhiszem hogy így (5sör után XD) okos lenne nekiállni, nameg pasztám sincs itthon 😊
Viktor9202
#50268
Sziasztok. Nem tudom melyik topic-ba kellene ezt írom, de sztem itt jó lesz 😊 A laptop-on elnyomtam valamit, és a képernyõ elfordult 90-fokkal 😄 Ezzel mit lehetne csinálni? Köszi elõre is

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Hixer
#50267
ja én is jót mulattam, mikor átküldte... fõle a SUPER QUIET cpu hûtõn XDDD BD-drive is nemtomminek, na megkérdeztem már, hogy küggye a honlapot ahonnan ezt kinézte, de még nem válaszolt

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#50266
Hogy érted, hogy 1.5V a max., mert az Intel finnyás?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

mila69en
#50265
munkára, játékra?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#50264
Intel® Core™i5 Processor i5-750😄 minek?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#50263
1-2TB?😄 minek?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#50262
250GB HARD DRIVE WITH 8MB CACHE (7,200rpm)


ilyen gépbe 1-2TB-s samsubg f3 hdd illik

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#50261
"450W Quiet Dual Rail PSU"

Ez meg mifele tapegyseg? Marka??

Biostar: link

Gigabyte: link

Memonal azt kell nezni hogy 1.5V legyen max., az Intel finnyas. zert vicces hogy a draga BD drive befigyel, a vinyo meg csak 250GB... <#nyes>

Saor Alba

Hixer
#50260
nah másik kérdés:

angliai haver ezt nézte ki magának, ami egyenlõre még nekem nem tetszik az összképben az az, hogy nincs-e jobb gigabyte alaplap ebben az árfekvésben az asus helyett?
memória jó bele? és a táp elég neki?

Intel® Core™i5 Processor i5-750
4GB CORSAIR XMS3 DUAL-DDR3 1600MHz
ASUS P7P55D PRO
250GB HARD DRIVE WITH 8MB CACHE (7,200rpm)
DVD/BLU-RAY Drive 22x DUAL LAYER DVD WRITER ±R/±RW/RAM
1GB ATI RADEON™ HD 5770 PCI EXPRESS
WIRELESS N 300Mbps PCI CARD
STYLISH PIANO BLACK FUSION CASE
450W Quiet Dual Rail PSU + 120mm Case Fan
SUPER QUIET 22dBA TRIPLE COPPER HEATPIPE CPU COOLER

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#50259
Most még kipróbálom más kábellel is bekötni a vinyót,ha akkor is baja van viszem át haverhoz.
Ezt a tápot egy jó ideig szeretném nyúzni,nem véletlen volt 22ezer forint.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

CopyKing92
#50258
jah a 15" os 1024x768(maximum) os monitor :H XDD 37ms válaszidõvel 😄 XDD

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

CopyKing92
#50257
na basszále neki rögtön vagy 20 taslit a nevemben :H XDD

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#50256
Én is néztem a faszira,hogy mi baja van?<#vigyor3>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Solten
#50255
Hello. Blue Storm II 500W gyenge... <#nyes> Jo vicc... <#rolleyes>

Saor Alba