Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bakvarnyu
#50354
Hát vegyen egyet.

#50353
Sziasztok!
Haveromnak 100kért kellene gép.DVD író, monitor, bill, egér kívûl minden kell.

#50352
Köszönöm a tanácsokat, a GTX285 nem túl takarékos, azért gondoltam nagyobb (650W)tápra, a Corsair PSU kalkulátorával is ez látszik jó megoldásnak. Ráadásul ki tudja mi lesz 2-3 év múlva, nem árt ha van egy kis tartalék.
#50351
Sziasztok 6 éve vettem gépet kb, most cserélném de azóta nemfoglalkoztam semmit a számitástechnikával(ezzel arra célzok hogy 0szinten vagyok képben a mai dolgokkal 1mag/2mag/3mag stb nálam 1 re megy) max wowoztam.Szóval 1 olyan gép kellene nekem amin lehet a mostani játékokkal is tolni ( meg még 1-2 évig jó közepes grafikán ) jól viszi a hd filmeket és kb ennyi lenne az elvárás..
KB netto 70-80(nagyon max 100 netto)-am van ra ház/táp nemkell.Köszi elõre is.Jah és inkább Amd/Nvidia párti vagyok Intel asszem drágább is.

Sir Quno Jedi
#50350
Igazad van, még a mikrosütõt is rádughatnám vaze! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

trident
#50349
Corsair vx450, FSP tápok-itt találsz több félét is, a "mezei", blue storm szériát, modulárist is kedvezõ áron.
De való igaz. Talán felesleges a 400/450 watt felé menni.

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

#50348
Próbáld ki Quaddal és két 5870-nel. <#eplus2>
Egyébként nem csak a watt számít, hanem az amper is (12V-os ágon persze).<#rolleyes>

Sir Quno Jedi
#50347
Hehe, 450-es Chieftec táppal vidáman muzsikál az E6500+HD5870 kombóm. Ezek a 650-750 szörnytápok full feleslegesek.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#50346
Sziasztok, ismét egy kis segítségre lenne szükségem.
Lecserélem a processzort és a VGA-t a gépemben. A tervezett új alkatrészek:
processzor: AMD Phenom II X4 965 BE
vga: Asus ENGTX285/HTDI/1GD3 MATRIX
Ezekhez már új táp is kellene, az lenne a kérdésem, hogy a CORSAIR HX PSU-650HX Modular táp elegendõ-e vagy inkább 750wattost kellene néznem?
Jó-e a Corsair vagy van jobb (árban, hangban) alternatíva?
Elõre is köszönöm a segítségeteket, válaszokat.
MaSzKa
#50345
másik cégnél is tûnhet el csomag

bár a DHL az jónak számít ilyen téren

eddig kb 6 futárszolgálattól mindig minden ideért

1 cégnél elõfordult, hogy olajosan kaptam meg a csomagot (bent figyelt a futárszolgálatos kocsiban egy autó hátsó hídja és abból folyt ki)<#idiota>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50344
Royal Mail az angol királyi posta nekem is szállított

a Hong Kong Post is szállított Kínából

mindegyiket a magyar posta hozta házhoz 😛

eddig nem volt baj velük, csak néha lassúak

remélem így is marad

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MR ME
#50343
ami éppen megtetszik a postásnak...
havernak is húzták le seinheiser fülesét, mondjuk azt 1 héten belûl ki is fizették hálistennek

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Solten
#50342
Csak bizonyos tipusok, nem mindegyik.

Saor Alba

atila4
#50341
x58 az tud sli-t és cf-et is? és a p55-ös lapok is tudják mindkettõt?

ASUS M2N-E SLI, AMD X2 3800+(2,5Ghz),EVGA 8800 GTS(320mb), 2 GB,Samsung 500GB/Samsung 160GB, Windows 7 http://gameronline.freeblog.hu/....http://atila4.xtreemhost.com

Solten
#50340
Nem arrol van szo, hogy eltunik minden csomag amit a posta visz, csak bizonyos szazaleka... <#hehe>

Saor Alba

CopyKing92
#50339
nekem a magyar posta faszán ki hozta a Royal Mail cuccát(ök hozták ide , és innen mo-rol meg házhoz.) angliábol 12 nap alatt😄

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

mila69en
#50338
az összes postakocsira rá van írva az MPL asszem😄

bizony megbízhatóbb 1 év alatt két jegyzõkönyvet tudnék beszkennelni hogy elhagyták a csomagom😊 féléved viaskodtam velük mire szándékoztak kifizetni<#levele>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

CopyKing92
#50337
ö lehet hogy lesz. de egy 5 ezrest számoljál rá 😄 mert a médiamarkt meg ilyenek nagyon le huznak 😄 néztem a razer egereket is úristen diamondback 3g mióta 20 rongy vagy mennyi is volt már =D ami amúgy 9 😄

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

Solten
#50336
MPL hozta a karimat (3850 IceQ) anno Miskolcrol, ~950 Ft-ert... <#alien> Amugy egy futarszolgalat tenyleg megbizhatobb mint a csodas posta szvsz... <#alien>

Saor Alba

kifli
#50335
azért egy posta, meg egy dhl közt van külömbség, megbízhatóságban.
#50334
MediaMarkt-ban vannak jó fejesek ? Ilyet akarok vagy hasonlót, sztetek lesz ? (westendi, ha számít)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#50333
Sziasztok.Az Ipon-on mért tûntek el szerintetek a Sapphire és az XFX listájáról a Radeon 4850-esek??

mila69en
#50332
persze hogy az mpl is a magyar postához tartozik.... de teljesen más tarifával dolgoznak😊 itt meg lehet nézni a tarifáikat

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MR ME
#50331
jobban menne, de tényleg nulla értelme van azért válltani és pénzt áldozni...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

V43 1105
#50330
Azért kurvára nem éri meg váltani.. sebaj.. aze gész GTA IV egy összekúrt fos 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Kongy
#50329
hello, mit gondoltok a GTA IV jobban menne egy Core 2 Quad Q9400 társaágában , mint egy core 2 duo e8600-éban?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Sir Quno Jedi
#50328
DHL-el szállítanak és itt volt gond nélkül a cégemnél, mikorra mondták, végig értesítettek telefonon és mail-ben is. Bár szvsz. tényleg drága.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#50327
Ehh, már megint az ipon. Inkább meg sem szólalok <#kuss>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#50326
<#eljen><#worship>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#50325
Na ja haver mondta is, "de hülye vagy, hiszen az nagyobb" <#idiota> Magamban meg szépen röhögtem. <#hehe>

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#50324
Kb 1.5hónap után kaptam egy telefont, hogy kicserélnék valamilyen gagyira.
Én mondtam, hogy semmilyen más táp nem érdekel csak a Corsair HX520. Ekkor még nem érdekelt mennyi ideig van bent, mert eladtam a gépemet tehát csak a polcon állt volna. Ezért sem rohantam 20-25nap elteltével panaszkodni. Viszont 3 hónap után már bekattantam...

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#50323
Annyira azért tényleg nem szörnyûek, mert felajánlottak egy kölcsön tápot is.

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

MaSzKa
#50322
hidd el az is MPL posta
csak biztosítás és utánvétel nélkül

http://posta.hu/csomag/csomag_belfoldre/belfoldi_postacsomag

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#50321
hagyományos belföldi csomag 930ft nem az mpl

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#50320
a de futárszolgálat igen

és 10 emberbõl csak 1 küldi vissza

2400ftx10 az 24000ft
a futárszolgálat szerzõdésben van az iponnal így 1 küldés kb 1000ft szerintem

14000-aki visszaküldi 1 ember -2000Ft kb
kapásból 12eft haszon csak a csomagküldésen

az MPL Posta futásszolgálata 10kg-ig szól 930Ft posta.hu
egy gép kb 4-5kg

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#50319
hát, azért ha rendesz pl egy komplett gépet, meg mellé egy g25-öt az elégségesen drága (fõleg utánvétellel), 1 sima futárszolgálat kb 1300ft max ha meg tönkremegy, és nem pesti vagy akkor még hogy visszaküldöd meg onnan megint visszakapod az 2600 ft. A tesztelõsdi meg annak való, akinek szüksége van a gépre munkához pl, mert megjön pestrõl, bekapcsolná, és kiderül hogy valami hibás, akk küldheti vissza, és lehet várni a garira. De ezek a szolgáltatások nem kötelezõek
MaSzKa
#50318
hozzák viszik

szépen leakasztanak a géptesztelésre +1800Ft-ot<#idiota>
ami hogyha hibás lenne akkor is az õ bajuk
és ezt még a kedves vevõvel meg is fizettetik
lol

a futárra meg 2400ft-ot

1 sima futárszolgálat kb 1300ft max (posta mpl futárszolgálat 930Ft)
már ezen meggazdagodnak ezek

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50317
de akkor az egész életedet bíróságra járással töltöd az se megoldás

inkább elõre kel gondolkodni
kerülni kell a szar cégeket akik tesznek a vevõre

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50316
a hülye user gyerek meg mér örült is volna, hogy 520Wattos tápegység helyett 600wattosat kapott<#idiota><#idiota><#idiota>

szintem mindenhol ez megy Magyarországon

aki meg van elégedve, lehet át van vágva rendesen

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#50315
De az ipon fórumba pont erre van a legtöbb panasz.Garancia Futárszolgálat.

kifli
#50314
iponnál van garanciafutár, ha valami beszarik, akkor hozzák viszik...
(persze a szolgáltatás csak akkor van ha alapból futárral rendeled, ami 2500ft súlytól és távtól függetlenül)
#50313
futárral kiviszik, hanem jó visszaviszik.

én ajánlom ( 1 vélemény)

\"És tegyük azt is hozzá, hogy minden kelet-európai, az itteni mutyikat és lopásokat elszenved? állampolgárnak az orosz milliárdos felt?nése óta kötelessége tiszta szívb?l utálni a Chelsea-t.\"

#50312
150km-re lakom, hogy kockáztassam a vásárlást?
Az itteni boltok meg drágábbak...(sokkal)

kifli
#50311
Az a baj, hogy az emberek, nem ismerik a saját jogaikat, 1 hónap elteltével már biztosan elállhatsz a szerzõdéstõl. és visszafizetik a pénzed. A jogszabály szerint törekedniük kell arra, hogy 15napon belül vissakerüljön hozzád a termék.
Namost ez a törekedni kell arra ez kicsit szivatós, mert akkor mondhatják fél évég hogy õk nagyon törekednek, de nem megy. Az egy hónap az a határ, amikor már a bíróság is neked ad igazat, és vissza kell fizetniük, vagy csere. Én a videókarim esetében, 20 nap után írtam emailt, hogy mi lesz. Jött a hülye válasz hogy még adminisztráció stb, 25 nap után újabb email, melyben a pénzvisszafizetést, vagy a kártya cseréjét kértem, felajánlottak cserét (persze nem olyat ami nekem tetszett volna) Akkor írtam nekik egy emailt, hogy elállnék a szerzõdéstõl a polgárjogi törvénykönyv mitomén hanyadik pontjára hivatkozva. Másnap lehetett menni a pénzért...
#50310
Háát nemtudom, én amit olvastam róluk és saját tapasztalat alapján, bõven 80% fölött van az elégedett vásárlók száma.

Meg nem igazából hallottam olyanról, hogy hajnali fél 1-kor kapok választ a kérdésemre egy IPON-ostól, ami miatt még tudtam változtatni a rendelésemen😊

\"És tegyük azt is hozzá, hogy minden kelet-európai, az itteni mutyikat és lopásokat elszenved? állampolgárnak az orosz milliárdos felt?nése óta kötelessége tiszta szívb?l utálni a Chelsea-t.\"

#50309
Arra hivatkoztak, hogy nem lehet sehonnan rendelni ugyan olyan tápot.
Közben meg rendelhetõ volt náluk... Ezt megjegyeztem nekik, hogy pedig én láttam a webshopban. Erre az volt a válaszuk, hogy akkor miért nem rendeltem meg. Mondom anyád... ez nem az én dolgom lenne. Persze ekkor már nem volt náluk. Felajánlotta, hogy valami gagyi 600W-osra kicseréli, hülyének akart nézni. (mellesleg vagy 8-10k-val olcsóbb tápot, akart rám sózni)Vigyázni kell velük!

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#50308
ha garis cucc volt, akkor az már a te hülyeséged is, ha hagyod 3 hónapig ülni rajta õket. Kihangsúlyozom, övék a nagyon felelõsség, de te is benne vagy.

\"És tegyük azt is hozzá, hogy minden kelet-európai, az itteni mutyikat és lopásokat elszenved? állampolgárnak az orosz milliárdos felt?nése óta kötelessége tiszta szívb?l utálni a Chelsea-t.\"

#50307
Nekem 3 hónapig ültek a HX520 tápomon. Bementem leugattam õket, érdekes módon 1 hét múlva jött az email, hogy visszafizetnék a termék árát...

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

kifli
#50306
nyilván direkt hibás terméket rendelnek 😄
Solten
#50305
"a terméklap gyakran hibás"

Weboldaluk neha hulyeseget ir valoban, mint alt.ban a webshopok tobbsege. Ezert okos ember a gyartoi honlaprol tajekozodik.

"a kép nem valós"

Igen, ez is bena, de ezt oda is irjak a kep ala (valosagtol eltero lehet.. bla bla)

"és 2éve 1500ft-os átalakítót + 2400ft-ért akartak postázni"

Ennyi a futarszolgalat dija, termektol, darabszamtol fuggetlenul, ezt is odairjak.

Saor Alba