Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rash87
#50454
Fel lett hívva,aki csinálta,õ is ennyit mondott,hogy ez a neve, Ati Radeon 3000,ennél pontosabb nincs :@ Szóval f@sz kivan már...😊

Glory, Glory Man. United!

#50453
*lehet,hogy a tieden is lesz.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50452
Még annyit megpróbálhatsz,hogy lekapod a gépház oldalát és megnézed,nincs-e valami matrica magán a VGA-n. Enyémen volt,lehet,hogy a tieden is volt.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Rash87
#50451
Ez jogos 😄
Az a baj,h csak a alaplap dobozát kaptam kézhez,szóval a VGA-é nincs nálam.

Glory, Glory Man. United!

#50450
mondjuk megnézed a dobozát. 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Rash87
#50449
Everest alapján írtam ki,Eszközkezelõ is csak ennyi ír :$
Catalyst-ban is néztem,ott is ennyit ír,hogyan tudhatom meg másképp?😊

Glory, Glory Man. United!

#50448
😊 Olyan nincs. Pontosabban? (3650/3850/3870..stbstb..)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Rash87
#50447
ATI Radeon 3000

Glory, Glory Man. United!

#50446
VGA-d az pontosan milyen?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

stargatelost
#50445
Hali megint!

Szóval, remélem nem haragszotok, de kérdezgettem másfele is a konfiggal kapcsoltban, és az itteni segítségbõl (köszi!) és az ottaniból megszületett egy ilyen:

alaplap: GIGABYTE GA-P55-UD3
proci: INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX
memória: CORSAIR TwinX 4096Mb DDR3 1333Mhz DHX CL9 KIT
vinyó: WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2
videókártya: SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE
táp: GIGABYTE Superb 460W
ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete

az ára feljebb ment, így már 170ezernél mozog, de olvasgattam is, és úgy tûnik az Intel tényleg jobban megérné, már ha csak ezt a tesztet nézzük is: http://ipon.hu/_userfiles/Image/Svindler/Core_i5/02_02_Everest.png (vagy tévednék?)

Szóval akkor egy utolsó megerõsítést szeretnék kérni, hogy akkor ez így jó-e, okés-e, megéri-e 😊 Köszi elõre is!

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Rash87
#50444
Hello.
Most lehet 1 hülye kérdés jön,de hátha tud valaki segíteni 😊

Most cseréltük ki 5 év után a komplett gépet,még monitort is.
Ki akartam próbálni elõször a Far Cry 2-t, s eredetileg fullon kellene menni,mármint a "systemrequirementslab" oldal szerint a Ajánlottnál jóval fölött van a gépem.
Kép

S közepesen már szaggat... Szóval nem értem. Hol lehet a hiba? Mivel nem nagyon értek ehhez,nem is én raktam össze a gépet,hanem aki ért is hozzá.
Valami tipp?

Glory, Glory Man. United!

#50443
Ez a gép oda-vissza...
Solten
#50442
Udv! Az a P55-os lap ertelmes CF-hez alkalmatlan, a masodik PCI-E 4x modban uzemel rajta... A masik hogy a korajothoz feleslegesen vasarolsz haromcsatornas kitet, mivel ketcsatornas a memoriavezerloje. Az LGA 1156-os korajhetnek szinten.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 19.800 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 36.387 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT: 28.137 Ft
ASUS EAH5850/G/2DIS/1GD5 PCIE: 69.582 Ft
COOLERMASTER RC-500-KKN1 Sileo 500 Fekete 18.188 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ 19.225 Ft
CORSAIR VX450W: 17.237 Ft

208.556 Ft

Saor Alba

allock
#50441
értem
az a Trikit vagy micsoda nem tetszik benne 😄

#hhwnd

S2000
#50440
A gsata-t más chip vezérli, azt hiszem, a RAID miatt van erre szükség. Elsõdlegesnek mindenképpen a sárgákat használd.<#smile>

#50439

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#50438
Ja itt egy kép róla.
[/url][/img]

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#50437
Sziasztok.
Van nekem egy Gigabyte 790x ud-p típusú alaplapom.
Van rajta 2 gsata és 3 sata port.
Van viszont három vinyóm,kérdésem,hogy mindegyiket arra a három sata felíratú portra kössem?
Ugyanis a harmadik vinyóm nehezen pörög fel (500G😎,de nem hibás a vinyó ez tuti.
Két vinyó a sárgában van egy pedig a lila gsatán.
Egyáltalán mitõl több a gsata mint a sima sata?

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#50436
nekem Intel core2 2,8 4giga ram 9600 gt és nem tudtam játszani vele,
de az egy optimatizálatlan sz@r.

V43 1105
#50435
Ilyen géphez komolyabb vidikari.. 5850, 5870 .. ;|

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

S4sa
#50434
játék, programozás, HD filmeket néznék stb.

:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::

allock
#50433
mire használnád?

#hhwnd

S4sa
#50432
Üdv gépet néznék. Ez milyennek néz ki?

GIGABYTE GA-P55-UD3 27.088 Ft
INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX 42.874 Ft
KINGSTON HyperX 6144Mb DDR3 1600Mhz CL9 XMP TRIKIT 46.711 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE <2x> 79.172 Ft
COOLERMASTER RC-500-KKN1 Sileo 500 Fekete 18.188 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ 19.225 Ft
ZALMAN ZM600-RS 27.850 Ft

--- Összesen: 261.108 Ft

:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::

S2000
#50431
Ennyire azért nem vészes a helyzet...
Lap-prociból érdemes egy újabbat beszerezni, egy am2+os lappal pedig maradhatna a DDR2 ram is, 2GB még mindig nem olyan vészes.
Prociból pl egy Phenom II 545(~20k) elég lenne, egész jól megy rajta a gta, vagy akár a Shift is.
VGA-ból egy 4770(~25k). Persze a ráfordított összegtõl függnek a komponensek, vaktában nehéz bármit is ajánlani.😊

GX25
#50430
Tehát komplett gépcsere...

És egy ilyen gép ami vinné a GTA IV-et kb. mennyibõl jönne ki?

mila69en
#50429
gta4-hez egy 4 magos proci😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Vadnokedli
#50428
alaplap-memóra-videókártya-processzor-gyakorlatilag mindent.. kivéve a táp😊 <#alien><#alien2><#alien2>

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

GX25
#50427
Megnéztem a két oldalt, viszont tanácstalan vagyok. Segítsetek.

Jelenlegi gépemet szeretném egy kicsit "feljavítani". Használom játékra is éppen ezért kellene egy erõsebb konfiguráció.

Olyan gépet szeretnék, amin elfut a GTA IV + az újabb játékok.

Jelenlegi konfigurációm:

Alaplap: Asus M2N sAM2 PCI-E/DDR2-800
Processzor: AMD Athlon 64 3800+
RAM: 2x 1GB Kingmax DDR2 800Mhz
Videokártya: Gigabyte Nvidia GeForce 8600 GT 256MB
Táp: Chieftec 450W

Mit kellene venni hozzá, hogy fusson rajta a GTA IV, NFS Shift tehát az újabb játékok?

Ha veszek egy jobb videokártyát az elég?

GX25
#50426
Köszi a gyors választ.

#50425

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

GX25
#50424
Sziasztok!

Tudnátok mondani egy megbízható PC-s webshop-ot ahol szállítanak ki vidékre is?

Videokártyát akarok venni.

MaSzKa
#50423


best buy

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#50422
Oké köszi. Lehet maradok az Amd-nél, mostani gépem is az, és nincs vele gond, csak nem tudom eldönteni Intel v. Amd. Amd-vel olcsóbban kijönnék.
Solten
#50421
Udv. E6500 jo CPU valoban. A lap teren azonban jobban jarnal AMD-vel, hiszen hasonlo aron ertelmes lapot lehet venni, nem "Asus light" Asrock-ot meg nem oskovulet P31-et.

Saor Alba

Solten
#50420
Hi. Alaplap.

Saor Alba

allock
#50419
szerintem jóval jobb

vidikártya szinte ugyanaz csak itt nincs kiírva a teljes név
de itt a leírása 😄

ATi RadeOn HD5770 chipsettel, 1024Mb DDR5 memóriával, DVI/HDMI kimenettel
VIDEÓCSATLAKOZÁS: PCI-E
CHIPSET GYÁRTÓ: ATi
VIDEÓ CHIPSET: RadeOn HD5770
MEMÓRIA: 1024 Mb
MEMÓRIA TÍPUS: DDR5
DVI CSATLAKOZÓ: Igen
HDMI: Igen

hasonló teljesítményü intel konfigok drágábbak sajnos
de összetudnak neked rakni Intel konfigot is

a proci 2magos

#hhwnd

#50418
Lényegesen jobb ez a konfig.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

stargatelost
#50417
hmm köszi szépen 😊 ez a konfig valóban jobb? és esetleg többet is tud? a két videokártya miben különbözik? És AMD vs. Intel vita gondolom már százszor volt, és én is úgy halottam hogy az intelek jobbak. Vagy miért az amd-t ajánlottad? 😊 ez amúgy az az új hárommagos proci?

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

allock
#50416
hm, most nézem hogy az LC poweres táp házzal együtt van
ebbena konfigban nincs ház de mindjárt le redukálom hogy jó legyen 😄

nah

alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.800 Ft
proci: AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX 19.600 Ft
memória: PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.138 Ft
merevlemez: SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.963 Ft
videókártya: SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
táp: GIGABYTE Superb 460W 8.559 Ft
ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete 10.500 Ft

összesen: 138.145 Ft


remélem most már jó x)
kicsit fáradt vagyok






#hhwnd

allock
#50415
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H 22.005 Ft
AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX Black Edition 24.938 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.137 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.963 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.559 Ft

összesen: 135.188 Ft

talán még lehet összedobni jobbat, hogy minél jobbat kapjál a pénzedért 😊

#hhwnd

allock
#50414
hú 140b-õl sooookkkal jobbat ki lehet hozni!
megne vedd azt amit rád akarnak sózni

#hhwnd

#50413

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

stargatelost
#50412
dvd író nem kell, azt most vettem nemrég. Ez a konfig 140-be kerül így most. Akkor azt mondod az LC Power egy szar? Mit ajánlanál? A többi jó lenne, vagy azok sem az igaziak?

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Sir Quno Jedi
#50411
Háak 20körül E6500, ha már Intel. Nagyon megy. nagyon nem fogyaszt, nagyon nem melexik.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#50410
Sziasztok!
Tudnátok nekem tanácsot adni milyen Intel alaplapot vegyek 15e körül?
Ezeket nézegettem:
GIGABYTE GA-EP31-DS3L
ASROCK P43TWINS1600
Procit meg olyan 20e körül keresek. Játékra kellene.
Köszi
kifli
#50409
új ájemdéé procik, és hogy mi is a "jövõ"
kifli
#50408
szerintem elég jól összepaszol a gép teljesítményben, max lapot lehetne mondani, de azt fölös cserélni, majd egy 4 magos procit újíts be szerintem, de még hagyd, mert elég ami most van, késõbb meg jobbat kapsz ugyanannyiért
rvn
#50407
Hello! Konfigomban mi a leggyengébb pont?

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

Solten
#50406
Udv. Ezert nem kell boltban vasarolni. Rasozzak az emberre az LC-Power "tapegysegnek" nevezett hulladekot. Mi kell konkretan es mennyit szannal ra? Az itt felsoroltak? DVD iro nem?

Saor Alba

MaSzKa
#50405
AMD Athlon2 X3 Box 16900Ft most a best buy

AAXYX AC
CACYC AC

ilyet kell venni ha nincs sok pénz
elvileg 4magosítható és bekapcsolható az L3 6MB cache is jó alaplapban
és még tuningolható is

best buy

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______