Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Glory, Glory Man. United!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Az a baj,h csak a alaplap dobozát kaptam kézhez,szóval a VGA-é nincs nálam.
Glory, Glory Man. United!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Catalyst-ban is néztem,ott is ennyit ír,hogyan tudhatom meg másképp?😊
Glory, Glory Man. United!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Szóval, remélem nem haragszotok, de kérdezgettem másfele is a konfiggal kapcsoltban, és az itteni segítségbõl (köszi!) és az ottaniból megszületett egy ilyen:
alaplap: GIGABYTE GA-P55-UD3
proci: INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX
memória: CORSAIR TwinX 4096Mb DDR3 1333Mhz DHX CL9 KIT
vinyó: WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2
videókártya: SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE
táp: GIGABYTE Superb 460W
ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete
az ára feljebb ment, így már 170ezernél mozog, de olvasgattam is, és úgy tûnik az Intel tényleg jobban megérné, már ha csak ezt a tesztet nézzük is: http://ipon.hu/_userfiles/Image/Svindler/Core_i5/02_02_Everest.png (vagy tévednék?)
Szóval akkor egy utolsó megerõsítést szeretnék kérni, hogy akkor ez így jó-e, okés-e, megéri-e 😊 Köszi elõre is!
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Most lehet 1 hülye kérdés jön,de hátha tud valaki segíteni 😊
Most cseréltük ki 5 év után a komplett gépet,még monitort is.
Ki akartam próbálni elõször a Far Cry 2-t, s eredetileg fullon kellene menni,mármint a "systemrequirementslab" oldal szerint a Ajánlottnál jóval fölött van a gépem.
Kép
S közepesen már szaggat... Szóval nem értem. Hol lehet a hiba? Mivel nem nagyon értek ehhez,nem is én raktam össze a gépet,hanem aki ért is hozzá.
Valami tipp?
Glory, Glory Man. United!
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 19.800 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 36.387 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT: 28.137 Ft
ASUS EAH5850/G/2DIS/1GD5 PCIE: 69.582 Ft
COOLERMASTER RC-500-KKN1 Sileo 500 Fekete 18.188 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ 19.225 Ft
CORSAIR VX450W: 17.237 Ft
208.556 Ft
Saor Alba
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
[/url][/img]
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
Van nekem egy Gigabyte 790x ud-p típusú alaplapom.
Van rajta 2 gsata és 3 sata port.
Van viszont három vinyóm,kérdésem,hogy mindegyiket arra a három sata felíratú portra kössem?
Ugyanis a harmadik vinyóm nehezen pörög fel (500G😎,de nem hibás a vinyó ez tuti.
Két vinyó a sárgában van egy pedig a lila gsatán.
Egyáltalán mitõl több a gsata mint a sima sata?
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
de az egy optimatizálatlan sz@r.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::
GIGABYTE GA-P55-UD3 27.088 Ft
INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX 42.874 Ft
KINGSTON HyperX 6144Mb DDR3 1600Mhz CL9 XMP TRIKIT 46.711 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE <2x> 79.172 Ft
COOLERMASTER RC-500-KKN1 Sileo 500 Fekete 18.188 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ 19.225 Ft
ZALMAN ZM600-RS 27.850 Ft
--- Összesen: 261.108 Ft
:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::
Lap-prociból érdemes egy újabbat beszerezni, egy am2+os lappal pedig maradhatna a DDR2 ram is, 2GB még mindig nem olyan vészes.
Prociból pl egy Phenom II 545(~20k) elég lenne, egész jól megy rajta a gta, vagy akár a Shift is.
VGA-ból egy 4770(~25k). Persze a ráfordított összegtõl függnek a komponensek, vaktában nehéz bármit is ajánlani.😊
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Jelenlegi gépemet szeretném egy kicsit "feljavítani". Használom játékra is éppen ezért kellene egy erõsebb konfiguráció.
Olyan gépet szeretnék, amin elfut a GTA IV + az újabb játékok.
Jelenlegi konfigurációm:
Alaplap: Asus M2N sAM2 PCI-E/DDR2-800
Processzor: AMD Athlon 64 3800+
RAM: 2x 1GB Kingmax DDR2 800Mhz
Videokártya: Gigabyte Nvidia GeForce 8600 GT 256MB
Táp: Chieftec 450W
Mit kellene venni hozzá, hogy fusson rajta a GTA IV, NFS Shift tehát az újabb játékok?
Ha veszek egy jobb videokártyát az elég?
Tudnátok mondani egy megbízható PC-s webshop-ot ahol szállítanak ki vidékre is?
Videokártyát akarok venni.
Saor Alba
vidikártya szinte ugyanaz csak itt nincs kiírva a teljes név
de itt a leírása 😄
ATi RadeOn HD5770 chipsettel, 1024Mb DDR5 memóriával, DVI/HDMI kimenettel
VIDEÓCSATLAKOZÁS: PCI-E
CHIPSET GYÁRTÓ: ATi
VIDEÓ CHIPSET: RadeOn HD5770
MEMÓRIA: 1024 Mb
MEMÓRIA TÍPUS: DDR5
DVI CSATLAKOZÓ: Igen
HDMI: Igen
hasonló teljesítményü intel konfigok drágábbak sajnos
de összetudnak neked rakni Intel konfigot is
a proci 2magos
#hhwnd
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
ebbena konfigban nincs ház de mindjárt le redukálom hogy jó legyen 😄
nah
alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.800 Ft
proci: AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX 19.600 Ft
memória: PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.138 Ft
merevlemez: SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.963 Ft
videókártya: SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
táp: GIGABYTE Superb 460W 8.559 Ft
ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete 10.500 Ft
összesen: 138.145 Ft
remélem most már jó x)
kicsit fáradt vagyok
#hhwnd
AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX Black Edition 24.938 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.137 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.963 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.559 Ft
összesen: 135.188 Ft
talán még lehet összedobni jobbat, hogy minél jobbat kapjál a pénzedért 😊
#hhwnd
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Tudnátok nekem tanácsot adni milyen Intel alaplapot vegyek 15e körül?
Ezeket nézegettem:
GIGABYTE GA-EP31-DS3L
ASROCK P43TWINS1600
Procit meg olyan 20e körül keresek. Játékra kellene.
Köszi
Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic
Saor Alba