Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#50504
Ha már így háznál tartunk:

Errõl a kis szutyokról mi a vélemény? Kéne már 1 új ház,de nem akarok sokat rákölteni..😄 Meg ez tetszik is.

Valamint Sennheiser HD202 lényegesen jobb mint HD201?...ha valakinek esetleg van róluk vagy valamelyikrõl tapasztalata az megírhatná.

(bocs az OFF-ért..)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

csn tamás
#50503
no igen

„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein

allock
#50502
a két proci teljesítménye ugyanaz 3.20GHZ csak így többet spórolsz 😊

#hhwnd

Solten
#50501
Haz, izles kerdese. Csak lehetoleg kerulni kell a papirvekony sz@rokat.

Saor Alba

csn tamás
#50500
ez olcsóbb, de hasonlóan jó is?

„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein

csn tamás
#50499
kösz! meglátjuk mi lesz belõle... lehet hogy a ház nem fog kelleni mert jó lesz a mostani...

„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein

Solten
#50498
Azon gondolkodtam hogy tobb mint valoszinu: magasabb fesz.-en a Viper is mukodik CL7-en.

Saor Alba

Solten
#50497
Nekem tetszik 😊

Saor Alba

allock
#50496
24.000FT

PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT


S P E C I F I C A T I O N S
SPEED MEMORY TIMINGS VOLTAGE SETTINGS
10666 9-9-9-24 1.5V


ez Viper Kit 2 mennyivel jobb?
(ez)

28.075 Ft

PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT

P E C I F I C A T I O N S
SPEED MEMORY TIMINGS VOLTAGE SETTINGS
PC3-10666 )1333MHz) 7-7-7-20 1.7V

átlag user észreveszi a kettõ közötti idõzítés különbséget?

#hhwnd

allock
#50495
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.738 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 36.388 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.075 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.496 Ft
GIGABYTE GZ-X5 Fekete 10.500 Ft

összesen: 154.683 Ft

ilyet javasolna 😄 lehet talán más házat akarna

#hhwnd

Vadnokedli
#50494
de nemvagyok szakértõ ^^ csak én ezzelszemezek XDD

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Vadnokedli
#50493
csak jobb a vga.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Csibusz
#50492
de ez kb olyan amit én mutattam, nem?
Vadnokedli
#50491
jóaznagyonaz.. 😄

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

csn tamás
#50490
Solten! mi a véleményed a megadott konfigról?

„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein

Vadnokedli
#50489

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Csibusz
#50488
és nem tudsz olyan helyet, h lehet részletre? és jók?
Solten
#50487
Jo, akkor egyiket se... 😊 Esetleg a HD4330-on elfutkos egy-ket regebbi 3D-s game.

Saor Alba

Csibusz
#50486
játék is menjen rajta laptop mind a 3 amit mutattam... szóval azok közül kéne mert 0 indulóval szeretnének venni. a három közül kéne választani 😊
Solten
#50485
Hello. Most laptopot szeretne v. desktop gepet? Mik az igenyei? Jatek is? Mennyi a max ar?

Saor Alba

Solten
#50484
Hi: link

"és szerintetek érdemes Ati Radeon 5750-70 venni most vagy még várjak kicsit amíg csökken az ára ha egyáltalán fog?"

Biztos csokkeni fog valamikor, de konkretan mikor az jo kerdes. Hungarisztani abnormal piacnal nehez barmit is josolni.

Saor Alba

Solten
#50483
Elirtak szvsz

Saor Alba

Solten
#50482
Hi.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.737 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 36.387 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.075 Ft
COOLERMASTER Hyper 212 Plus: 7.363 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
COOLERMASTER RC-600-KKN1 Gladiator 600: 15.812 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.497 Ft
2 x COOLINK SWiF2-1201 2 x 2.034 Ft:

159.525 Ft

Saor Alba

csn tamás
#50481
köszönöm a segítségedet! már csak a forrást kell elõteremteni hozzá, vagy kell vki aki finanszírozza 😊 meglátjuk...

„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein

#50480
Na b.meg,tényleg. Elnéztem. sry' De a Black Edition a 36k, a sima az 50k. Ez hogylehet? 😮

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50479
Mindegyik alkatrész nagyon jó minõségû,jó teljesítményû. Mind1-iket gyakran ajánljuk/ajánlják.Ezzel a konfiggal 2-3 évig tuti nem lesz problémád.

"neked ilyen van?"

-Sajnos nem. 😞

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50478
Blum, a Phenom II 955 Black Edition 36 ezer penz... (#50460) <#alien2>

Saor Alba

csn tamás
#50477
hm nem rossz. ez bevált cucc vagy ez egy ilyen elméleti dolog? neked ilyen van?

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

#50476
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.737 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX 50.765 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.075 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.488 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.497 Ft

168.048Ft (ipon.hu)

Majd jön Solten,ha rábólint,akkor mehet! 😉

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

csn tamás
#50475
így én is jobban értem a kérdésed. monitor nem kell, ház táp vinyó, cpu alaplap vga ram igen. tulképpen minden kell kiv: billentyûzet egér monitor meg dvd író nem.

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

#50474
Akkor feltételezem kell VGA,CPU,Alaplap,RAM.

Kell-e monitor,optikai,ház,tápegység,vinyó vagy másegyéb? (akkor így kérdezem)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

csn tamás
#50473
ha tudnám mi kell pontosan akkor nem írtan volna ide. <#vigyor0> leginkább a mai játékok követelményeinek megfelelõ konfig. ami azért állja a sarat egy-két évig...

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

#50472
És mi is kell pontosan?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

csn tamás
#50471
összeg 150-170 000ft. természetesen a monitor meg ilyenek adottak. vagy esetleg egy erõs konfigú laptopról vélemény?

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

#50470
Azért egy összeget mondhatnál,hogy mennyiért szeretnél maximum.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

csn tamás
#50469
sziasztok! egy kis segítséget szeretnék kérni. a mai követelményeknek jócskán megfelelõ gépet szeretnék venni: igény pl CoD Modern warfare 2 vagy Assasin's Creed 2 stb. mit tudnátok ajánlani ami esetleg bevált már? no és milyen árban?

köszönöm a válaszokat elõre is!

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

Csibusz
#50468
Hello, ismerõsöm szeretne venni egy gépet és kikérte a véleményem.. na én kiszelektáltam 3db laptopot neki. 2 drágább és egy olcsóbbat. Kérdés melyik legyen, és az is fontos, hogy a olcsóbb megéri e a drágákkal szemben, ha véletlenül úgy hozza...

A laptopok:

gyengébb: HP laptop: AMD Athlon 64 X2 QL64 (2,1 ghz, 1MB L2 cache)ATI RADEON HD3200 VGA, Ram: 2gb, HDD: 320 GB

erõsebb: 1. Intel Dual Core T4300 2,1 ghz, VGA: Nvidia G103M Ram:3gb, HDD: 320GB

2. Intel Core 2 Duo T6500 2,1 ghz, VGA: Radeon Hd4330, Ram: 3 GB, Hdd: 320 GB (én ezt mondtam neki.. de pl az olcsóbb is megléri netalán ha nincs cash? elõre is köszi...
#50467
Sziasztok! Tudnátok mondani egy jó gigabyte alapot ami AM2+-os foglalatú nem kell semmi extra nem lesz tuningolva csak integrált hang kártya legyen rajta, és szerintetek érdemes Ati Radeon 5750-70 venni most vagy még várjak kicsit amíg csökken az ára ha egyáltalán fog? Köszi a válaszokat!

David2
#50466
helló!

január környékén tervezek egy számítógép beruházását, többnyire tanulás céljára, de azért lehessen rajta lövöldözni is😄

a büdzsé 160k hufban maximalizálódik, a autocad, archicad, studiomax, photoshop stb programokat használnék rajta, tehát jó lenne ha kijönne 4 gb ram és 4 magos prockó.

tuningolni minimálisan, engem a stabilitás érdekel, s lehetõleg legyen halk, nálam a szobahõmérséklet 24-25 fok szokott lenni😄
s nem vagyok semelyik márka felé elkötelezve, de nonameket neee.


tehát szükség lenne:

alaplap (stabil, közepes extrák, tuning nem annyira számít)
processzor (lehetõleg 4 mag)
memória ( 4gb kb)
vga (40k huf kb)
táp (halk, nem füstõl, megbízható)
ház ( nem vagyok finnyás, de normál méret)
hûtök (halkak)


többi cucc van

elõre köszönöm az együttmûködést😄

Das Schlimmste ist, wenn das Bier alle ist!

Solten
#50465
Nm.

"CL9 és CL7 között mi a különbség"

Legegyszerubben: a CL7-es gyorsabb (azonos orajel eseten).

"Patriot és Corsair memo között mi a különbség?"

Elobbit a Patriot Memory gyartja, utobbit a Corsair... <#alien>

"Miért lenne ennyire jó a WD?"

Jo cucc, jo a presztizse, mondjuk en vilag eletemben Samsungot hasznaltam, semmi gond veluk. Az F3-as belole pedig a legyorsabb 7200-es 500GB-os.

Saor Alba

stargatelost
#50464
oké, akkor szerintem ez a konfig lesz, köszi szépen 😊 csak házból lesz GIGABYTE GZ-X5 de az úgyse számít annyira
még pár kérdés: CL9 és CL7 között mi a különbség, miért nem ok a 9-es? Patriot és Corsair memo között mi a különbség? Valamint két helyen is WD vinyót ajánlottak. Miért lenne ennyire jó a WD?

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Solten
#50463
"Van jobb is ennél teljesítményben"

Van, 10k felett. Hyper 212 remek huto, nyugotan ra lehet bizni egy 4 magost. Ha talalsz esetleg OCZ Vendetta 2-t az is szuper, elvileg jobb is: link

Saor Alba

atenza
#50462
Igen, eléggé megérte így, mert ahogy nézem a 4magos dupla annyiba kerül mint ez.
Van jobb is ennél teljesítményben, csak az már nem ér meg annyival több lóvét?

Solten
#50461
Hahh basszus, mennyi embernek sikerul ez a 4 "magositas", betojas 😊

link

Saor Alba

Solten
#50460
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 19.800 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 36.387 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT: 28.137 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.962 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 39.586 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.859 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite: 9.550 Ft

154.281 Ft

Saor Alba

atenza
#50459
Sikerült "négymagosítani" egy PH2 X2 545-öt, viszont így kellene rá egy erõsebb hûtõ(léghûtés), mert a gyári kevés... Idle állapotban tuning nélkül 3× C°, prime95 alatt meg max 67C°. Jó lenne ha csendesen mûködne. A ház Gigabyte GZ-X7 (18,5cm széles). 10k körül gondoltam, nemtudom megéri-e többet kiadni érte 😊

Solten
#50458
Hello. Na ilyet se olvastam meg hogy valaki az Everest alapjan dontson a cpu mellett... <#hehe>

memória: CL9-es, nem ok, CL7-est vegyel.

vinyo: Samsung 500 F3.

AMD alaplap+cpu komboval olcsobban kijossz. Phenom II 955 egy eros CPU es olcsobb mint a korajot. A hozza valo deszkakrol nem is beszelve. Jatek eseten nem kapsz tobb fps-t az intellel sem (max 800x600-as felbontasban... <#vigyor>).

Saor Alba

#50457
már P.Ü-ben megbeszéltük és tényleg integrált! 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

allock
#50456
lehet valami integrált

#hhwnd

#50455
pfff....akkor tényleg marhára érthet a gépekhez. 😊

Ezért kell szépen idejönni,megmondani mit szeretnél-minderre mekkora összeget szánnál és akkor összerakjuk.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep