Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Errõl a kis szutyokról mi a vélemény? Kéne már 1 új ház,de nem akarok sokat rákölteni..😄 Meg ez tetszik is.
Valamint Sennheiser HD202 lényegesen jobb mint HD201?...ha valakinek esetleg van róluk vagy valamelyikrõl tapasztalata az megírhatná.
(bocs az OFF-ért..)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
Saor Alba
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT
S P E C I F I C A T I O N S
SPEED MEMORY TIMINGS VOLTAGE SETTINGS
10666 9-9-9-24 1.5V
ez Viper Kit 2 mennyivel jobb?
(ez)
28.075 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT
P E C I F I C A T I O N S
SPEED MEMORY TIMINGS VOLTAGE SETTINGS
PC3-10666 )1333MHz) 7-7-7-20 1.7V
átlag user észreveszi a kettõ közötti idõzítés különbséget?
#hhwnd
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 36.388 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.075 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.496 Ft
GIGABYTE GZ-X5 Fekete 10.500 Ft
összesen: 154.683 Ft
ilyet javasolna 😄 lehet talán más házat akarna
#hhwnd
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Saor Alba
"és szerintetek érdemes Ati Radeon 5750-70 venni most vagy még várjak kicsit amíg csökken az ára ha egyáltalán fog?"
Biztos csokkeni fog valamikor, de konkretan mikor az jo kerdes. Hungarisztani abnormal piacnal nehez barmit is josolni.
Saor Alba
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.737 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 36.387 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.075 Ft
COOLERMASTER Hyper 212 Plus: 7.363 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
COOLERMASTER RC-600-KKN1 Gladiator 600: 15.812 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.497 Ft
2 x COOLINK SWiF2-1201 2 x 2.034 Ft:
159.525 Ft
Saor Alba
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
"neked ilyen van?"
-Sajnos nem. 😞
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX 50.765 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.075 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.488 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.497 Ft
168.048Ft (ipon.hu)
Majd jön Solten,ha rábólint,akkor mehet! 😉
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
Kell-e monitor,optikai,ház,tápegység,vinyó vagy másegyéb? (akkor így kérdezem)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
köszönöm a válaszokat elõre is!
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
A laptopok:
gyengébb: HP laptop: AMD Athlon 64 X2 QL64 (2,1 ghz, 1MB L2 cache)ATI RADEON HD3200 VGA, Ram: 2gb, HDD: 320 GB
erõsebb: 1. Intel Dual Core T4300 2,1 ghz, VGA: Nvidia G103M Ram:3gb, HDD: 320GB
2. Intel Core 2 Duo T6500 2,1 ghz, VGA: Radeon Hd4330, Ram: 3 GB, Hdd: 320 GB (én ezt mondtam neki.. de pl az olcsóbb is megléri netalán ha nincs cash? elõre is köszi...
január környékén tervezek egy számítógép beruházását, többnyire tanulás céljára, de azért lehessen rajta lövöldözni is😄
a büdzsé 160k hufban maximalizálódik, a autocad, archicad, studiomax, photoshop stb programokat használnék rajta, tehát jó lenne ha kijönne 4 gb ram és 4 magos prockó.
tuningolni minimálisan, engem a stabilitás érdekel, s lehetõleg legyen halk, nálam a szobahõmérséklet 24-25 fok szokott lenni😄
s nem vagyok semelyik márka felé elkötelezve, de nonameket neee.
tehát szükség lenne:
alaplap (stabil, közepes extrák, tuning nem annyira számít)
processzor (lehetõleg 4 mag)
memória ( 4gb kb)
vga (40k huf kb)
táp (halk, nem füstõl, megbízható)
ház ( nem vagyok finnyás, de normál méret)
hûtök (halkak)
többi cucc van
elõre köszönöm az együttmûködést😄
Das Schlimmste ist, wenn das Bier alle ist!
"CL9 és CL7 között mi a különbség"
Legegyszerubben: a CL7-es gyorsabb (azonos orajel eseten).
"Patriot és Corsair memo között mi a különbség?"
Elobbit a Patriot Memory gyartja, utobbit a Corsair... <#alien>#alien>
"Miért lenne ennyire jó a WD?"
Jo cucc, jo a presztizse, mondjuk en vilag eletemben Samsungot hasznaltam, semmi gond veluk. Az F3-as belole pedig a legyorsabb 7200-es 500GB-os.
Saor Alba
még pár kérdés: CL9 és CL7 között mi a különbség, miért nem ok a 9-es? Patriot és Corsair memo között mi a különbség? Valamint két helyen is WD vinyót ajánlottak. Miért lenne ennyire jó a WD?
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Van, 10k felett. Hyper 212 remek huto, nyugotan ra lehet bizni egy 4 magost. Ha talalsz esetleg OCZ Vendetta 2-t az is szuper, elvileg jobb is: link
Saor Alba
Van jobb is ennél teljesítményben, csak az már nem ér meg annyival több lóvét?
Saor Alba
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 36.387 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT: 28.137 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.962 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 39.586 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.859 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite: 9.550 Ft
154.281 Ft
Saor Alba
memória: CL9-es, nem ok, CL7-est vegyel.
vinyo: Samsung 500 F3.
AMD alaplap+cpu komboval olcsobban kijossz. Phenom II 955 egy eros CPU es olcsobb mint a korajot. A hozza valo deszkakrol nem is beszelve. Jatek eseten nem kapsz tobb fps-t az intellel sem (max 800x600-as felbontasban... <#vigyor>#vigyor>).
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Ezért kell szépen idejönni,megmondani mit szeretnél-minderre mekkora összeget szánnál és akkor összerakjuk.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep