Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#50554
Jobb, mert magasabb orajelen uzemel. De az X4 Athlon II is jol birja a tuningot.

Saor Alba

Solten
#50553
boksz

SDAD:ASDSDDS

Saor Alba

lck
#50552
Oké köszi, szóval van - gondolom azért van ksz-el hogy megkülönböztessék Erdei Zsolttól.
kifli
#50551
milyen procid van és milyen felbontáson játszol? (am én 5770-et javasolnám)
kifli
#50550
úristen box ksz-el 😄😄😄😄😄
Am igen, a box jelzéssel és általában jelzés nélküli procikhoz jár hûtõ, az OEM jelzésûekhez nem jár, csak maga a processzor
lck
#50549
PeeTeR
#50548
Gainward HD 4850 512MB/1G
Gainward HD 4870 512MB/1G

egy kis segitseg a videokartyahoz, mert azzal vartam eddig 😊

melyik lenne az okosabb valasztas?

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#50547
én phenom II x2 550 re gondoltam, az jobb játékra nem? kéne nézni teszteket, de nem igazán találok :/

allock
#50546
bármelyik mehet, csak a foglalat a lényeg, hogy AGPs laphoz AGP-s kártya menjen

#hhwnd

itamragy
#50545
figyelj nekem most ati radeon van bennne.akkor ati-t is lehet belle

Egyszer fenn, Egyszer lent.

allock
#50544
de

#hhwnd

Solten
#50543
PATRIOT 4096Mb DDR2 800Mhz Signature KIT: 23.750 Ft
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX: 21.462 Ft / AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.600 Ft

Ehh, de nyonyoruen felkusztak a DDR2-k arai...

Saor Alba

#50542
Hali, hát ~40-bõl akarom venni ramot meg procit, +-5k belefér...

#50541
<#gonosz1>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

itamragy
#50540
és agp-s re lehet nvidia-t tenni nem?

Egyszer fenn, Egyszer lent.

Solten
#50539
<#eljen> Es van rajta reset gomb is... <#zavart1>

Saor Alba

#50538
Köszi!! <#worship>

Asszem a sharkoon-t fogom venni!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50537
SENNHEISER HD 201: 5.063 Ft

SHARKOON Avenger Economy: link

THERMALTAKE WingRS 201: link

GIGABYTE Luxo X140: link

Francba, Luxo-nal alul van a tapegyseg.

Saor Alba

allock
#50536
szerintem tuti AGPs a lapod
AGP-s videókártyára meg nagyon nem éri emg beruházni

#hhwnd

itamragy
#50535
intel alaplap két számot találtam nemtudom melyik a jo :az egyik betû sor: d875pbz
másik: aac26680-204

Egyszer fenn, Egyszer lent.

#50534
Chieftec 450-es tápom van.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50533
Ja, nagyon csecse. Hangminosegben leveri a 2x dragabb Technics-et. Milyen tapegyseged is van? Olyan hazaknal, ahol alul kerul elhelyezesre a tap, rovidek lehetnek a kabelek.


Saor Alba

#50532
Mondjál nekem valami házat 12-13k-ért légyszi! Sima fekete,egyszerû,LED MENTES!!!,ATX kéne.

(tudom,hogy van ház topik is,de az nem igazán pörög,ahogy elnéztem...:S)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50531
Hi. Max. mennyiert?

Saor Alba

allock
#50530
nekünk meg ismernünk kell az alaplapod típusát :d

#hhwnd

itamragy
#50529
arra lenék kiváncsi mekkor video kártyát bir a proci.

Egyszer fenn, Egyszer lent.

allock
#50528
esetleg az alaplapod ismered?
vagy mit akarsz egyáltalán? vdieókáryát?
mid vna most?

#hhwnd

#50527
jah nagyon drágák lettek 😞 tesóm kevesebb, mint egy éve GEIL 4giga kit-et vett 12500-ért... vicc, most meg pont duplája!

itamragy
#50526
hát nem tudom azt de valoszinûleg az😄

Egyszer fenn, Egyszer lent.

duracellmumus
#50525
a lapon agp/pci-e csatlakozó van??

HT olyan mint a KH csak kevesebb gyufaszál kell a kirakásához😊

Apunak mindig igaza van! Most is.

itamragy
#50524
intel pentium 4 cpu 2,80ghz x86 family. tõbet adatot nem találtam.
ja és az mér van hogy a rendszer 2 ugyan olyan procit mutat mikor csak egyet láttok?

Egyszer fenn, Egyszer lent.

#50523
Kicsit bõvebben?
Pontosan milyen prociról lenne szó?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

itamragy
#50522
és mi van ha nem tudja kihajtani ? <#guluszem1><#conf><#nevetes1>a proci 2,80ghz.

Egyszer fenn, Egyszer lent.

allock
#50521
procidnak kell tudnia kihajtani

#hhwnd

itamragy
#50520
a gépem bármekkora video kártyát elbir? nincs korlátozva?

Egyszer fenn, Egyszer lent.

allock
#50519
jobb ár/érték arány
magasabb teljesítmény kevesebb pénzért

#hhwnd

Sir Quno Jedi
#50518
Most az S3-as a legjobb meg a Matrox és szépek is.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

itamragy
#50517
kifejtenéd jobban? 😄

Egyszer fenn, Egyszer lent.

#50516
Hmmm,kedvenc kérdésem. 😄

Jelen pillanatban MINDEN SZEMPONTBÓL jobban megéri venni ATi-t.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

itamragy
#50515
hali.
melyik jobb az ati radeon vagy nvida geforce?

Egyszer fenn, Egyszer lent.

#50514
És szépen szól,minden fasza?
20k-ból kéne összehoznom gépház-füles(zenére) kombót....

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50513
"ram: 2x1GB noname ram.. ami tiszta szektor hibás"
Nonanem ramot a P4-es idõszakban láttam utoljára. 😄

Most pofátlanul felmentek a DDR2-es árak, így lehet 800Mhz-es is elég lesz.
IPON-ból a lista:
link
A CORSAIR-t vagy a CSX-et ajánlom.

#50512
okés,köszi!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50511
Hali!
Milyen ramot érdemes most venni 4gigát, és ami nem drága, nem kell nekem ilyen mindenféle tuningos izébizé, csak normális legyen, max 1066mhz-es legyen, és jóáron!😊

Meg még valamilyen amd procit is!

Ezt mind játékhoz!

Mostani konfigom:

alaplap: MSI DKA790GX PLATINUM
proci: AMD Athlon x2 6000+
vga: ATI HD 4870 512mb
ram: 2x1GB noname ram.. ami tiszta szektor hibás

PeeTeR
#50510
lol azt hittem en vagyok a hulye 😄
nekem CoolerMaster RC-335-KKN1-GP Elite -em van errol is lesporoltak 😄

(gondoltam ilyet nem kerdezek hol a reset gomb mert...)

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Solten
#50509
"Valamint Sennheiser HD202 lényegesen jobb mint HD201?"

Szerintem lenyegesen benabb hangminoseget produkal. Ezert inkabb a 201 mellett dontottem.

Saor Alba

MR ME
#50508
jó hozzáteszem évente kb 1x ha használlni kell 😄

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

MR ME
#50507
coolermaster centurion 590en sincs :/
nemértem miért kell lespórolni róla...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#50506
WTF? Nincs rajta reset? 😮

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

ates84
#50505
Nekem ilyen van. Teljesen jó - bár nincs rajta reset gomb 😄