Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 36.387 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 39.586 Ft
Saor Alba
az alább említett árakkal sacc/kb....+/-5k huf
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
vidkari 40-60 eft? /dx 11-et tudjon/
low level user vagyok sry😛
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA
OCZ az játékhoz jó ram? eddig corsairra gondoltam, de alaposan bonyolódott a helyzet :/
csütörtökig döntenem kéne, mert akkor megnézem a városban mennyiért van
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Am köszi a linkeket.
Házam codegen e6099-ca.
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
link
#hhwnd
Mert ATX 400w táppal néha csak úgy spontán kék halálozik. Olcsó és minõségi(Márkás)tápot szeretnék vásárolni.
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
ez most mi ?😄D
geil is jó ram, és corsair melett döntöttem, de igazából nincs sok külömbség
mondjuk tálcára lerakás játékból gyors legyen, nem úgy, mint ezzel a lomhaság noném samsung rammal..
tesóm geil ramját átraktuk pár percre, hát fényév 😄
geil amúgy milyen szerintetek? corsair jobb nála?
geil value ramja van, nem ilen extra blekk dragon meg stb
23.588Ft
Errõl mi a véleményetek?
Mellé egy amd phenomII x2 550BE?😊
Saor Alba
(ddr2 ramok esetén érdemes 800mhz cl4-es vagy 1066 cl5, ddr3 esetén 1333 vagy 1600-as cl7-es idõzítéssel)
ezek között egyáltalán hogyan lehet dönteni?😄
pl azt, melyik gyorsabb? ilyeneket nem vágok :/
Eleg szomoru... <#vigyor1>#vigyor1>
Saor Alba
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.
mondjuk ahogy néztem ez egyedi probléma :/
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.
nézegettem neten elég kis sikerrel ilyen (Lan Bag)táskát 1dd-ot találtam Revoltech...no de sajna ez nem jó nekem az én házamhoz:S
van ekkora méretben ilyen tatyó féle?vagy marad a jozsós hecián vagy csomagtartó?!
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
"rácsaptam a gépre elhallgatott"
Orosz modszer? <#vigyor>#vigyor> A konfigodhoz boven eleg a remek kis best buy Superb: link
Saor Alba
GA-MA770T-UD3P
AMD Phenom II X3 720 BE
HD4870 512mb
4GB DDR3
250gb HDD
Bekapcsolom elkezd kerregõ hangot kiadni a gagyi márkátlan 550W-os táp
rácsaptam a gépre elhallgatott , halkan épphogy hallhatoan süvit a ventillator a tápnál , no de egy idö utan a ventillátor hangja ami a tápban van elkezd Kurvahangos hajtomühangot kiadni .
Nos gondolom a táppal van a probléma :\ 20 kalatt miylet érdemes venni?
You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep