Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#50604
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 19.737 Ft (DDR3 memória is elkél hozzá)
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 36.387 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 39.586 Ft

Saor Alba

[HUN]Crassus
#50603
jó azt gondoltam😛

az alább említett árakkal sacc/kb....+/-5k huf

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Solten
#50602
"mennyi egy proci?"

5 ezertol a csillagos eg... <#vigyor1>

Saor Alba

[HUN]Crassus
#50601
mennyi egy proci? 30-50eft?
vidkari 40-60 eft? /dx 11-et tudjon/

low level user vagyok sry😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Solten
#50600
Max. ar?

Saor Alba

[HUN]Crassus
#50599
valami fain 5xxx-es ati kártya is lesz bele....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#50598
egy jó kis 4 magos AMD proci kéne + hozzá egy alaplap....egy jó tippetek lenne rá?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

allock
#50597
Viper2 az fasza, igaz nem linkeltél olyat de az 28k körül van

#hhwnd

#50596

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

#50595
Sziasztok, most állok gépújítás elõtt és van egy kis problémám vagyis segítséget kérnék. Nektek mi a véleményetek a PATRIOT típusú DDR3-as ramokról. Árban nekem bejönnének csak nem szeretném hogyha nagyobb teljesítménynél elfüstölnének. Az alaplap amibe kellene egy Gigabyte AMD AM3 MA785GT-UD3H.

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

#50594
most az OCZ-ra vagy a corsairra gondolsz?
OCZ az játékhoz jó ram? eddig corsairra gondoltam, de alaposan bonyolódott a helyzet :/
csütörtökig döntenem kéne, mert akkor megnézem a városban mennyiért van

#50593
Ha szabvány ATX ház,akkor belemegy.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

JaSoN HuNTeR
#50592
Ugye bármilyen házba bele megy a táp?

Am köszi a linkeket.

Házam codegen e6099-ca.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

allock
#50591
hi
link

#hhwnd

#50590

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

JaSoN HuNTeR
#50589
Milyen tápegységet ajánlotok a Videókártyámhoz?


Mert ATX 400w táppal néha csak úgy spontán kék halálozik. Olcsó és minõségi(Márkás)tápot szeretnék vásárolni.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

kifli
#50588
bár lehet elgondolkodnék az 1066-os corsair ramon is 😄
kifli
#50587
ez egy alapból 800-as ram gyárilag emelt órajelen (szerintem ajánlottab 800-on használni, úgy elég jó idõzítése van 4-4-3-15. Szerintem ezt vedd, ráadásul pofás a hûtõje is, nagyon brutálul néz ki 😊
kifli
#50586
#50585
OCZ 4096Mb DDR2 1000Mhz ReaperX KIT

ez most mi ?😄D

kifli
#50584
az 800az cl5 kit, vagy ez vagy valami 1066-os cl5 kit...
#50583
hát nem tudom, hogy ez legyen, vagy a corsair twinx?

kifli
#50582
EZ elég jó vételnek tûnik 😊
geil is jó ram, és corsair melett döntöttem, de igazából nincs sok külömbség
#50581
hát tuningolni nem nagyon akarok, csak legyen gyors 😊
mondjuk tálcára lerakás játékból gyors legyen, nem úgy, mint ezzel a lomhaság noném samsung rammal..

tesóm geil ramját átraktuk pár percre, hát fényév 😄
geil amúgy milyen szerintetek? corsair jobb nála?
geil value ramja van, nem ilen extra blekk dragon meg stb

#50580
CORSAIR TwinX 4096Mb DDR2 800Mhz DHX CL5 KIT
23.588Ft

Errõl mi a véleményetek?

Mellé egy amd phenomII x2 550BE?😊

kifli
#50579
1066-os akkor jó ha nagyon szeretsz tuningolni
Solten
#50578
Azonos orajel mellett a kisebb idozites a jobb (100x le volt mar itt irva itt is). Az a lenyeg hogy ne legyen made in teszko. CSX-et sok lap nem komalja.

Saor Alba

kifli
#50577
igazából mindhárom jó márka, azt vedd amelyik a legjobb áron van a legjobb órajell/idõzítés melett 😊

(ddr2 ramok esetén érdemes 800mhz cl4-es vagy 1066 cl5, ddr3 esetén 1333 vagy 1600-as cl7-es idõzítéssel)
#50576
és amúgy 800mhz és 1066os között sok különbség van? mert a lapom tud 1066ossat is kezelni

#50575
szted egy corsair vagy csx nem jobb? vagy patriot...
ezek között egyáltalán hogyan lehet dönteni?😄
pl azt, melyik gyorsabb? ilyeneket nem vágok :/

Solten
#50574
link Komolyabb 3D-s jatekokhoz: link

Saor Alba

Solten
#50573
"ez a patriot ram, micsoda? mert ilyenrõl nem is hallottam"

Eleg szomoru... <#vigyor1>

Saor Alba

#50572
ez a patriot ram, micsoda? mert ilyenrõl nem is hallottam 😄 akkor inkább corsair, csx vagy geil..

V43 1105
#50571
Solten báttya, max 180kig milyen laptop lenne frankó egykis játékra, netezésre, skype, film stbre?😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#50570
Mindenbõl ki lehet fogni szart (mindenhol elõfordulhat selejt), nálam volt már WD vinyó is szûzúj és tökhalott, meg Samsung is, ami elsõ perctõl kezdve kattogott.

mila69en
#50569
én is így jártam a corsair cx-el elõfordul valami fost fogsz ki😞

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MR ME
#50568
másnak nem volt vele baja, pedig mindenkinek ez van ajánlva 😊 szal valszeg én fogtam ki egy szar darabot, vedd meg nyugodtan...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

kakaoskalacs
#50567
nee rémiszgess áázze 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

MR ME
#50566
nekem superb is ezt csinálja, kerreg, ciripel meg minden faszom 😞
mondjuk ahogy néztem ez egyedi probléma :/

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Solten
#50565
Uhum.

Saor Alba

kakaoskalacs
#50564
460W-os superB elég lesz akkoris ha vga-t cserélnék HD5**** széria valameikére?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

tomasz18
#50563
sziasztok!
nézegettem neten elég kis sikerrel ilyen (Lan Bag)táskát 1dd-ot találtam Revoltech...no de sajna ez nem jó nekem az én házamhoz:S
van ekkora méretben ilyen tatyó féle?vagy marad a jozsós hecián vagy csomagtartó?!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Csibusz
#50562
na köszönöm szépen😊
Solten
#50561
Hi.

"rácsaptam a gépre elhallgatott"

Orosz modszer? <#vigyor> A konfigodhoz boven eleg a remek kis best buy Superb: link

Saor Alba

Solten
#50560
😊 link1, link2

Saor Alba

kakaoskalacs
#50559
Üdv! olyan jellegü kérdésem volna hogy van a gépem
GA-MA770T-UD3P
AMD Phenom II X3 720 BE
HD4870 512mb
4GB DDR3
250gb HDD

Bekapcsolom elkezd kerregõ hangot kiadni a gagyi márkátlan 550W-os táp
rácsaptam a gépre elhallgatott , halkan épphogy hallhatoan süvit a ventillator a tápnál , no de egy idö utan a ventillátor hangja ami a tápban van elkezd Kurvahangos hajtomühangot kiadni .

Nos gondolom a táppal van a probléma :\ 20 kalatt miylet érdemes venni?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#50558
Oh,nooo maaaaaaan......<#falbav>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Csibusz
#50557
Õõ oké nevettünk egyet😄 de most akkor egy komoly segítséget is kérek😄
Solten
#50556
Szia.



<#vigyor1>

Saor Alba

Csibusz
#50555
Sziasztok! Barátosném szeretne egy laptopot.. 160 ezer a max amit ráköltene. Iponról mutattok nekem párat.. ja színre: fekete, ezüst, vagy RÓZSASZÍNxD

köszike