Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MR ME
#50654
teljesen jó...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

csn tamás
#50653
sziasztok! tegnap beszéltünk az alábbi konfigról:

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.737 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 35.607 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 27.463 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.863 Ft

szeretnék kérni az egyes dolgokról véleményeket tapasztalatokat ellenvetéseket érveket ha lehet! szeretnék biztosra menni ha már ilyen összeget kiadok. van amivel esetleg gond lehet?

„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein

#50652
nem.

LINK

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Vadnokedli
#50651
nemhát. 700w noname táp lenne elég XD amiböl meg kapod a biztonságos 400Wos márkás tápot 😊

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#50650
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy egy 785ös ASushoz meg egy phenom 2 x4 955höz elég-e egy 400as noname táp?
Voltan
#50649
OK, köszi szépen!

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

allock
#50648
elégnek kell lenni

#hhwnd

#50647
hát ezaz, hogy a ram amit kinéztem 1333 Mhz-en megy. az alaplap: Asus P5p43td Pro
leírás szerint 800-1066-1333 ramokat kezel. vagy hogy érted azt hogy "eszi-e"?

duracellmumus
#50646
hát igen erre nem sokan gondolnak manapság, legszebb a 1:2-höz(ugye ddr)!

azért nézd meg(külföldi fórumokon) hogy eszi e rendesen a lap az 1066-os ramokat!

Apunak mindig igaza van! Most is.

#50645
Sziasztok!
Most tervezem gépem felújítását, az lenne a kérdésem, hogy ha a proci fsb 1066 Mhz, akkor a ram órajele ehhez hogyan viszonyuljon? Vagy semmi összefüggés, lehet több és kevesebb is?

Voltan
#50644
450 Watt elég neki?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

allock
#50643
GIGABYTE Superb 460W 8.863 Ft vagy
CHIEFTEC GPS-450AA 12.524Ft

nekem utóbbi van nagyon pöpec kis táp, semmi hangja, és faszán végzi a dolgát

#hhwnd

Voltan
#50642
Üdv!
Lenne egy kérdésem. Most állok gépvásárlás elõtt és a következõ cuccokat rendeltem meg:

-AMD Phenom II X4 965 dobozos Socket AM3 Black Edition
-ASUS M4A79XTD EVO alapalap
-Asus Radeon EAH5850/G/2DIS/1GD5 PCIExpress
Meg 4 giga RAM, 2 vinyó.

Kérdésem, milyen tápot vegyek hozzá? Hány wattosat szerintetek?
Elõre is köszi!

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Solten
#50641
<#vigyor> <#rolleyes>

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#50640
AMD-t éri meg árban, Intelt presztízsben. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#50639
Kategória függõ.
JaSoN HuNTeR
#50638
Intel vagy AMD-t éri meg-e venni mostanság? Játékra.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#50637
köszi a gyors választ!
#50636
elég

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50635
üdv

Gigabyte GA-MA770T-UD3P
AMD Phenom II X4 965 Black Edition Dobozos
Sapphire HD5770 1GB GDDR5
GeiL Value DDR3 1333MHz 4GB Kit CL7
WD Caviar Green 500GB (WD5000AADS)
Arctic F12 Pro
Cooler Master Elite 331 Black
Gigabyte Superb 460 Szürke 460W Aktív PFC
NEC 24x AD-7240S SATA Fekete

ehhez a konfighoz elég a 460as táp?
MR ME
#50634
*szoktak

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

MR ME
#50633
ph-n szoktam árulni használtan, énis onnan vettem annó ócsóé

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Sir Quno Jedi
#50632
Sosem szabad túl ritka és extra cuccot venni semmibõl sem, mert szopacs a szervíz, az infók/tapasztalatok/driverek/support hiánya és a további beszerzés is.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#50631
Ja de az nagyobb szopás hogy engem mindenki rábeszélt a CSX-re (szó se róla, jó kis RAM), most meg ugye a párosítás miatt ugyanolyan kitet illene venni a 4 gigához, viszont még iponban is 14 ezer (máshol meg nem is láttam). Mezei Kingmaxot még itt vidéken is tudnak adni raktárról. De lehet ha kevés lesz lecserélem egy 2x2GB-os szettre.

Solten
#50630
Nem hiszem, a DDR3-at nyomatjak mar...

Saor Alba

#50629
tuti nem lesz olcsóbb semmivel sem?:SS rohadtul megdrágultak..

#50628
ha nem is kifutni,de a DDR3 egyre inkább kezd elterjedni és ez már csak nõni fog.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kifli
#50627
dehogy kezd kifutni, a memóriagyártók nagyon szenvednek a válságtól...
Solten
#50626
DDR2 nem lesz mar olcsobb. Igen, volt ido mikor "szinte ingyen" adtak oket... <#zavart1>

Saor Alba

#50625
DDR2 most kezd kifutni. Ugyanazt eljátsszák,mint anno a DDR-el. Az is nagyon drága volt,amikor már nagyon elterjedt a DDR2.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50624
áh, ramot egyszerûen nem érdemes most venni... ilyen árak mellett, ez egyszerûen lehúzás...
Októbertõl úgy felmentek az árak, hogy csuda..



ezt a ramot amit most 27ezerért árulják, ilyet tesóm háromnegyed éve 12ezerért vett...


Van rá esély, hogy mostanában lemennek a RAM árak? vagy nem érdemes várni?

csn tamás
#50623
köszi szépen! meglátjuk! nem lesz egyszerû téma összeszedni a témát rá.

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

Solten
#50622
Hi. A Foxconn hazikod jo lesz.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.737 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 35.607 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 27.463 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.863 Ft

143.156 Ft

Saor Alba

csn tamás
#50621
igazából elsõre kitudnám "spórolni" a házat akkor ha minden igaz meg a vinyót de így is 132.282 "értékálló" magyar forint.

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

kifli
#50620
a black edition nem ugyanaz tudja, hanem jobb.

aki nemtudné: ugyanaz a proci csak ez a tuningbarát kivitel szórzózár nélkül
allock
#50619
hehe
ez igaz

#hhwnd

csn tamás
#50618
tudom hogy benne van a ház csak ha nem muszály akkor nem akarok venni újat

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

csn tamás
#50617
köszi szépen hát ugye mint manapság gyakori énis a lehetõ legolcsobban akarom kihozni a jót!

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

Vadnokedli
#50616
azmeg a másik 😄( de azért szép, egyszerre 3 an írtunk XD)

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Vadnokedli
#50615
nemtom otthon van flex?

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

MR ME
#50614
ebbe bennevan az új ház is...COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.488 Ft

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

allock
#50613
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 36.387 Ft

ezt a procit vedd, ez black editionos, ugyanazt tudja mint az 50.000Ftos, jól lehet tuningolni és spórolsz is vele 14k-t durván

elméletileg bele kell hogy menjen, ATX-es

#hhwnd

csn tamás
#50612
sziasztok! az alábbi konfigot javasoltátok nekem. az én házam egy Foxconn TH-001-es. ebbe "belemegy" a megadott konfig szerintetek vagy uj házat kell vennem?

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.737 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX 50.765 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.075 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.488 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.497 Ft

168.048Ft (ipon.hu)
Ház link

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

MR ME
#50611
tényleg, kerestem csak nem láttam iponon, akkor onnan rendelem thx 😊

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Solten
#50610
Hi. Ennyiert jobbat nem kapsz... 😉 Az X230 meg olcsobb az iponon (11.876 Ft). Par plusz kiloert van mar 5.1-es: link.

Saor Alba

#50609
x-230 szvsz. Volt már hozzá szerencsém,nem rossz cucc,4x4-es szobában szólt,mint a szemét. 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

MR ME
#50608
hali
ez
vagy
ez
vagy egyik se? 😄

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Sharks
#50607
És ez már Dx 11-et támogat... a 4870, meg 10.1-et "csak"

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

Solten
#50606
Nem rossz, 4870-el van kb. pariban (ha ez mond valamit) es annal kevesebb ennivalot ker. 4 magos, tokeros CPU 36 kiloert egeszen finom vetel, azert ilyen nepszeru 😊 Raadasul szorzo unlock-os. Masik ok, hogy tokjo deszkat kapni ala akar mar 20 kiloert.

Saor Alba

[HUN]Crassus
#50605
ígéretes! köszönöm! btw ez a vidkari ez ennyire jó,hogy nagyon sokak ezt válasszák? a proci is szintén nagyon populáris

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"