Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.737 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 35.607 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 27.463 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.863 Ft
szeretnék kérni az egyes dolgokról véleményeket tapasztalatokat ellenvetéseket érveket ha lehet! szeretnék biztosra menni ha már ilyen összeget kiadok. van amivel esetleg gond lehet?
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
leírás szerint 800-1066-1333 ramokat kezel. vagy hogy érted azt hogy "eszi-e"?
azért nézd meg(külföldi fórumokon) hogy eszi e rendesen a lap az 1066-os ramokat!
Apunak mindig igaza van! Most is.
Most tervezem gépem felújítását, az lenne a kérdésem, hogy ha a proci fsb 1066 Mhz, akkor a ram órajele ehhez hogyan viszonyuljon? Vagy semmi összefüggés, lehet több és kevesebb is?
CHIEFTEC GPS-450AA 12.524Ft
nekem utóbbi van nagyon pöpec kis táp, semmi hangja, és faszán végzi a dolgát
#hhwnd
Lenne egy kérdésem. Most állok gépvásárlás elõtt és a következõ cuccokat rendeltem meg:
-AMD Phenom II X4 965 dobozos Socket AM3 Black Edition
-ASUS M4A79XTD EVO alapalap
-Asus Radeon EAH5850/G/2DIS/1GD5 PCIExpress
Meg 4 giga RAM, 2 vinyó.
Kérdésem, milyen tápot vegyek hozzá? Hány wattosat szerintetek?
Elõre is köszi!
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Gigabyte GA-MA770T-UD3P
AMD Phenom II X4 965 Black Edition Dobozos
Sapphire HD5770 1GB GDDR5
GeiL Value DDR3 1333MHz 4GB Kit CL7
WD Caviar Green 500GB (WD5000AADS)
Arctic F12 Pro
Cooler Master Elite 331 Black
Gigabyte Superb 460 Szürke 460W Aktív PFC
NEC 24x AD-7240S SATA Fekete
ehhez a konfighoz elég a 460as táp?
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Októbertõl úgy felmentek az árak, hogy csuda..
ezt a ramot amit most 27ezerért árulják, ilyet tesóm háromnegyed éve 12ezerért vett...
Van rá esély, hogy mostanában lemennek a RAM árak? vagy nem érdemes várni?
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.737 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 35.607 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 27.463 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.863 Ft
143.156 Ft
Saor Alba
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
aki nemtudné: ugyanaz a proci csak ez a tuningbarát kivitel szórzózár nélkül
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
ezt a procit vedd, ez black editionos, ugyanazt tudja mint az 50.000Ftos, jól lehet tuningolni és spórolsz is vele 14k-t durván
elméletileg bele kell hogy menjen, ATX-es
#hhwnd
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 19.737 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX 50.765 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 28.075 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39.586 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.488 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.497 Ft
168.048Ft (ipon.hu)
Ház link
„Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat” Albert Einstein
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
Saor Alba