Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#50704
Tobb eve csak Samu vinyot hasznalok, soha nem volt veluk gond. Ja biztos szerencse... <#rolleyes> Ha nem irnal ekkora marhasagokat, nem fikaznalak le... <#wink> Ezzel a stilussal meg massz vissza oda, ahova valo vagy: link

Saor Alba

setuh
#50703
szal az a helyzet allt fel h a video kartyamon csak hdmi kimenet van meg dvi es ossze akarnam kotni regi tv-mel amit csak s-videoval lehet.nem minoseg javitasrol van szo hanem inkabb rontasrol 😛.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#50702
Nem nagyon. De mi értelme lenne? Ki akar jó minõségû videojel helyett sz*rt nézni? Létezik HDMI-rõl vagy DVI-ról analógra való átalakító, cirka 30 rongyért, de az gondolom vagy VGA vagy Komponens HD, azt tovább alakítva már nem igazán lesz értelmes minõsége szerintem.

setuh
#50701
egy kicsit off:
lehet kapni vagy letezik egyaltalan atalakito hdmi-rol s-videora?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Csibusz
#50700
Helló srácok! Bátyám fõnökének kéne összeállítani, egy irodai gépet, szóval adatrögzítés és irányítás... legyen gyors, de nem kell izomgépnek lennie. 80 ezer forintot költene rá a fõnök.. de ennél lehet olcsóbb is ám =)

és még annyi kikötés lenne, hogy lehetne olyan az alaplap, hogy a régi winchestert is be lehessen dugni? szóval IDE-s és SATA 2 is legyen? azt hiszem így kell írni.. Köszi elõre is a segítséget és a válaszokat😊
#50699
Nálam meg 4éve hibátlanul üzemel egy Samsung vinyó...milyen érdekes.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50698
Bocs, csak most lesz 8.
#50697
Én is codegent használok 9 éve.
Sharks
#50696
Nem értem, hogy lehet ilyen hülyeségen veszekedni... szerintem mindkét márka jó, persze adhatnak ki hibás szériát, de ez bárhol elõfordul. Nekem perpillanat "samufos" vinyóm van és semmi gond nincs vele.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

#50695
Hát nálam volt hibás Samsung is, amely csak kattogott (de legalább bootolt), viszont a hibás WD meg sem akart nyikkani. Így nálam jó esetben is 1-1 az állás. Mostani és elõzõ is Samu volt, semmi gondom vele. Ipari hulladéknak meg azért nem nevezném.
Hasonló a szint Codegen tápokkal is, mindenki szidja, hogy felrobban a gép, pedig itt vidéken sokaknak az van benne és semmi gondjuk nincs vele. Mondjuk itt nem is vesznek bele 100 ezres kártyákat, meg bõvítgetnek félévente, mint a jómódú városiak. Tény, hogy nem egy minõség, de ezért az árért azt tudja amit kell, egy alsó-középkat gépet elvisz, pont (kb 150 wattos fogyasztáshoz azért a 400W-os lead elég kakaót).

#50694
2400 forintot megér -10000, nem? 😄
gameplusz
#50693
Igazad lehet, bár IPON-on 40k alatt nem találtam, de végülis kicsit utána nézve valóban 😊

Szóval akkor:

AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 21 000 Ft
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H 21 687 Ft
XFX 4870 512Mb 29 790 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1066Mhz 13 838 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 12 063 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8 834 Ft
Összesen: 98 378 Ft

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#50692
Örülök ha nevetségesnek gondolod kedves helyi troll, oszd az igét tovább a kukabúvároknak. Röhelyes ahogy lefikázol mindenkit akinek más valamirõl a véleménye. Sokan elküldtek már ezen a fórumon a picsába téged én nem teszem mert felesleges. Úgyis gépeled tovább a hajmeresztõ ökörségeidet de hát ez van: a hülyeséget ha eleget hangoztatják a birkák elhiszik. Amúgy szarráment samufos vinyókat raklapra hoznak be hozzánk gariba, míg wd-t hitát töredéket. További jó okoskodást és rádumálást az ipari hulladékot is el kell adni : te már csak tudod.
#50691
chh...-.-"

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50690
Én normális vagyok te viszont nem valószínû. Kicsit nézz utána egy két dolognak mielõtt minõsítgetsz kisköcsög.
#50689
Inkább 4870 egy 100k-s gépbe, már 32-ért hozzádvágják.
gameplusz
#50688
Bár nem írtad, hogy mire van szükséged (kell-e vinyó, ház, táp, ilyesmi), összeírtam pár alkatrészt:

AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 21 000 Ft
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H 21 687 Ft
XFX HD4770 512MB XFX PCIE 28 438 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1066Mhz 13 838 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 12 063 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8 834 Ft
Összesen 97 026 Ft

Esetleg ha kicsit több is lehet a keret, és játékra is jobbat akarsz, akkor a SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 39 185 Ft-ért is jó vétel lehet - gondolva a késõbbiekre.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#50687
Sziasztok!
100k HUF-om van egy gépre. Mit ajánlotok? AMD + Radeon kombinációval. Már annyi tesztet meg videót néztem össze vagyok zavarodva. Elõre is köszi.

MSI K8N Neo 4-F, AMD 3500+, 1,5g RAM, MSI 8600GTS 256mb

#50686
Sziasztok valakinek van már SSD meghajtó a gépében?
Én most tervezem venni,csak gondoltam elõtte kérdezõsködök a tapasztalatokról picit.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Vadnokedli
#50685
nincs bocsánat. minek az? XD

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#50684
Uhh,bazz,most nézem,rosszra válaszoltam. Bocsánat!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

MR ME
#50683
rendszergazda e vagy?

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

pxxl
#50682
<#idiota><#banplz>

All hail the double x!

#50681
Örülök,hogy ennyire ismersz már. Helo szia szevasz...chh..-.-"

#50679: ezek nem is annyira lényegesek...ááá,dehogy. Dehogy baszott gyenge a HD5770,az azért erõs túlzás.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Vadnokedli
#50680
nah szia szevasz 11 éves szintjével vetekszik a hozzá értésed öcsisajt.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Solten
#50679
Gondolom a tesszelaciora gondolt... <#zavart1> Bar egy game-rol van eddig benchmark azt is a bena pcgameshardware keszitette. Amugy a kommentje kicsit nevetseges ("samuból csak f3, a többi kuka", "5770-es kártya csak dx11 szempontból okés"). Ja persze meg hogy kedvezo a fogyasztasa, nem melegszik 1000-el, az valahogy kimaradt... <#rolleyes> Btw. DX11-ben tesszelacio nelkul gyorsabb lesz mint pl egy DX 10.1-es kartya.
A kodokat a jovoben meg DX 11-ben fogjak irogatni.

Saor Alba

#50678
"baszott gyenge"

😮 Már meg ne haragudj,de normális vagy?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50677
Ahogy gondolod: memoból kingmax 1333-ast, a geil-el vannak gondok - bár fõleg i7-nél, hol látja hol nem. Vinya samuból csak f3, a többi kuka. 5770-es kártya csak dx11 szempontból okés, de baszott gyenge, ha nem annyira fontos a dx11 akkor ugyanennyibõl sokkal jobbat kapsz 4-esbõl.
Solten
#50676
"legalább rakott vmi értelmet is abba a dobozba"

Na ez igaz... <#eljen> <#vigyor>

Saor Alba

MR ME
#50675
srácnak volt szabadideje
legalább rakott vmi értelmet is abba a dobozba 😄

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Solten
#50674
Ugyes <#taps> Pocsolne a hoher ennyit egy X-box dobozzal... <#hehe>

Saor Alba

duracellmumus
#50673
nem sok minden maradt az ikszboksz-ból.

azért az a zöld alma a végén bekarcol😊

Apunak mindig igaza van! Most is.

duracellmumus
#50672

Apunak mindig igaza van! Most is.

Voltan
#50671
Tud valaki boltot Pesten ahol van Radeon 5850-es?
Megrendeltem, de bizonytalan a szállítás...

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

allock
#50670
durva

#hhwnd

#50669
<#nyes>
Sharks
#50668
Csak azt nem értem, hogy az alaplapot, videókártyát... stb. miért nem õ rakta össze???<#idiota>

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

#50667
Ez most nem teljesen értem 😄
Kontrakcio
#50666
<#gonosz1><#taps><#smile>

nem semmi a fazon 😊

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

MaSzKa
#50665

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#50664
<#hehe>
#50663
SidePort memória sokat dob egy integrált vidkarin? lehet ez szempont alaplapválasztásnál?
kifli
#50662
szar az egész gétes kettõötvenet bele, meg i7 975-öt hogy kihajcsa, mert így nincs pisix 😊
Valami ilyesmire vártál? 😄
csn tamás
#50661
köszönöm a mindenkinek a részvételt! <#vigyor3>

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

#50660
Teljesen jó <#eljen>

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#50659
Nyugodtan megveheted,minden nagyon jó teljesítményû,teljesen megbízható cucc! ámen!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50658
Papai aldast varsz ra v. mi? <#hehe>

Saor Alba

csn tamás
#50657
azért várunk még pár versenyzõt <#worship>

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

allock
#50656
ámen

#hhwnd

csn tamás
#50655
köszönöm a válaszod! Többiek esetleg?

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein