Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#50804
HD 3450 vagy HD 4350.

Saor Alba

Met
#50803
2D-s grafikára milyen Ati vga a minimum? Irodai gép..

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gameplusz
#50802


Engem õ meggyõzött <#szeret>

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Solten
#50801
<#wink>

Saor Alba

#50800
Köszi szépen! <#worship><#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50799
Hi. Mi a fene, eltunedeznek iponrol az ertelmes CPU hutok?? <#wow3> <#szomoru2>

link1, link2, link3

Saor Alba

Solten
#50798
"Hûtõbõl csak Noctua"

Van tonnanyi huto ami ubereli mind hangban es teljesitmenyben.

Saor Alba

Klemice
#50797
P55 halott dolog, X58 már ha rászánja az ember a pénzt, vagy méginkább AMD

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#50796
egy vasam sincs a gépre, csak össze állítottam egy configot

gameplusz
#50795
Ipon/Hardverker:
INTEL Core i7-860 2.80Ghz 1156 BOX 60 000 Ft
MSI P55-CD53 27 675 Ft
Gigabyte HD5870 1GB HDMI PCIE 82 000 Ft
Kingston HyperX DDR-3 4Gb /1333 KIT 26 000 Ft
KINGSTON 64GB SATA2 SSD 2,5" SSDNow V SNV125-S2BD/64G 28 088 Ft
CORSAIR HX650W 29 612 Ft
Összesen: 253 375 Ft

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#50794
Szvsz az a táp fölösleges bele.
Meg egy AMD Phenom X4-el jobban járnál de ez csak az én véleményem

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

allock
#50793
<#wow3>

nem sajnálsz rá ennyit?

#hhwnd

#50792
MSI P55-GD80 alaplap
SSD: Kingston 64GB
Memoria: Corsair XMS3 DHX TWIN3X 2x1GB DDR3 1333 Mhz DDR3 memória KIT CL9 4 Giga
VGA: Sapphire Radeon HD5870 1GB 256bit DDR5 PCI-E SPHEHD5870HD1G
CPU: Intel Core i7 860 2, 8GHz
Táp: Corsair PSU-620HX 620W

+ még valami faja hûtõ , szal úgy kb 350 ropi így össz vissz

#50791
Üdv srácok!

Nemsokára (ha minden igaz) rendelem az új házat!(sharkoon avenger) De kéne nekem ehhez valami fain procihûtõ.

Intel C2D E8400-hoz kéne. Nem tuningolás céljából (bár késõbb esetleg az is) egyenlõre csak zajcsökkentés miatt. (ez a gyári hûtõ valami iszonyat hangos 😞 )


LINK1
LINK2

Ezekkel szemezgettem. Max ár olyan 5-7k körül lenne!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50790
460x0.7 az 322

fotográfik kolomp edisön :D

gameplusz
#50789
Ha csak nem tervezel CF-et, akkor ugyanezzel, vagy i7-tel hasonló fogyasztása lesz a gépnek:

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#50788
Intel Core i5 Quad I5-750 2.66GHz BOX 42.000 FT
Ati Radeon PCI-e HD5850 1Gb Sapphire 62.500 Ft
GEIL VALUE KIT2 CL8 RAM DDR3 PC12800 1600MHz 4GB 26.000 Ft
HAZ_Thermaltake VK90001N2Z 14 700 Ft (ház)
GIGABYTE Superb 460W 8700 ft
GIGABYTE GA-P55-UD3 27.000 Ft

Hali, az lenne a kerdesem hogy ehhez a konfighoz tartozo tap eleg lesz-e.
Illetve egy core i7-es gephez mar ennel nagyobb kene ?

Elore is koszi
allock
#50787
nekem egyedül a videókarin hangos a hûtés 😄
amíg nem volt rádugva a 6pines elosztó vagy micsoda, azt sem tudtam hogy be van e kapcsolva a gép 😄 olyan halk volt

#hhwnd

gameplusz
#50786
Hûtõbõl csak Noctua, persze ha az ár fontos, akkor passz... Errõl néztem tesztet, egynek elment.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

gameplusz
#50785
Persze.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

S4sa
#50784
Gigabyte SuperB 460W táp elég a Phenom II 965 Black Editionhoz és HD5770 hez?? :S

:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::

Palinko
#50783
köszi, itt minden nap tanulok valami újat 😊
Solten
#50782
Nem. Extra huto tuninghoz kell. Esetleg ha halkabb hutest szeretne a gyarinal.

Saor Alba

Palinko
#50781
ha valaki gyári gépet rak és nem szándékozik húzni akkor annak is kell extra hûtõt vennie?
Solten
#50780
7 cm-es, GPU-ra se tennek ilyet... 😊 Zalmannak vannak a legrosszabb ar/teljesitmeny hutoi btw.

Saor Alba

gameplusz
#50779

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Solten
#50778
Ja, ertem. Akkor ezt: link. Ha soknak talalod akkor: link (jobb azert ha a Phenom II 955-on olyan CPU huto figyel amin 12cm-es venti van)

Saor Alba

csn tamás
#50777
no igen, errõl beszéltél, csak mivel egy helyen iponnál veszem a gépet gondoltam ezt nem veszem külön (áruhitel)...

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

csn tamás
#50776
abban tudsz még segíteni hogy iponról melyik hûtõ lenne jó? amit Solten ajánlott az is jo csak nem akarom külön helyrõl beszerezni mert iponosoknak most olyan nincs...

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

Solten
#50775
Hello.: link 😉

Saor Alba

csn tamás
#50774
köszönöm! hm azt tudtam hogy 4 magos csak hogy miként kell számolni ill mit kell figyelembe venni azt már nem...de megnyugodtam! <#worship>

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

allock
#50773
simán 😄
a black edition 3.2GHz-en ketyeg magonként amibõl neked 4db lesz

#hhwnd

csn tamás
#50772
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition tudja ezt a követelményt(?), nem teljesen értem ill tudom értelmezni az infokat az alábbi alapján:

Processzor: 2,2 GHz-es Intel Core 2 Duo, vagy AMD Athlon 64 X2 4400+

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

gameplusz
#50771
A ram mindenképp - kb. felére.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#50770
ez szinte egészen biztos! 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Bence94
#50769
remélem amiket felsoroltam meg ram és vga nyárra vagy utánra lefogynak egy kicsit <#buck>

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#50768
Black Edition az nem azt jelenti,hogy csak azt lehet tuningolni. Annyit jelent,hogy nincs szorzó zár. A simát is lehet tuningolni.

RAM

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Bence94
#50767
Üdv! Elterveztem, hogy majd kb. milyen gépet szeretnék majd venni és tanácsot szeretnék kérni.alaplap egy ASUS M4A77TD proci amd phenom 945 3.00 ghz vagy 955 BE black edition.a black edition mit jelent ? úgy tudom, hogy csak azt lehet húzni és a "sima" procit nem ? illetve tudna valaki ajánlani hozzá 2x 2gb ramot ? ne kerüljön egy vagyonba ha lehet 😊

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

csn tamás
#50766
akkor pl az elsõ jó?

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

gameplusz
#50765
Ami AM2-es az jó AM3-hoz is.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

csn tamás
#50764
igazán rendes vagy, de válság van így a keret jóval kissebb <#alien>

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

Vadnokedli
#50763

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

csn tamás
#50762
szia!

Ajánlottál egy hûtõt. ezek közül nem jo esetleg valamelyik a AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition -hez?
Hûtõk

&#8222;Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat&#8221; Albert Einstein

#50761
Kösz Solten, így az elõzõ üzenetem vegyétek csak bocsánatkérésnek!

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#50760
hi,
Ez így sok volt? Vagy szemtelen vagyok?
Ebben az esetben bocsánatotokat kérem, csak úgy szimplán állítsatok össze egy konfigot 200k-ból 😊
Köszöntem.

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

Solten
#50759
Hi.

MSI 770-C45: 15.200 Ft
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX: 21.000 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 27.463 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 12.000 Ft
TRANSCEND StoreJet 320GB 2.5" SATA ALU: 16.625 Ft
POINT OF VIEW All-in-one 3.5" belsõ USB 2.0: 1.850 Ft
LEADTEK DTV2000H Hybrid Tuner PCI: 12.187 Ft
GIGABYTE GV-R577D5-1GD-B HD5770 1GB PCIE: 37.597 Ft
SAMSUNG 2243SW: 39.397 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.834 Ft
ASUS TA-9A1: 7.300 Ft

199.453 Ft

Saor Alba

Vadnokedli
#50758
ugyse értik meg. egyszer ugyis jön egy balek XD

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#50757
40k-t ér maximum.

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#50756
Eladó egy PC konfig:

Alaplap: Asus P5B alaplap (s775)
Processzor: Intel Core 2 Duo E6300
Memória: Kingston 2GB 667MHz DDR2 KIT Non-ECC CL5 DIMM
CD író: Pioneer DVD+/-RW/ CD-RW (DVR-112D) fekete OEM
Videokártya: Gigabyte GF 8600GT 512MB GDDR3, 128 bit, TV-out, 2xDVI (PCX)
Ház: Codegen 6210L-CA ATX miditorony P4 400W
Winchester: 160GB (SAMSUNG)

Ára 65.000 Ft

Érdeklõdni: [email protected]
matula77
#50755
Köszönöm!!!