Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szerintetek mennyit ér ez a gép? (Az alkatrészek mellé odaírtam az én elképzeléseimet)
Proci: Intel Celeron 1,7 GHz (másik hûtõvel, gyári már hangos volt) 1000 Ft
Alaplap: MS9147c 4000 Ft
Memória: 1*256 Mb, 133 MHz SD Ram 1500 Ft
Videokártya: Gigabyte Radeon 9600 128 Mb (AGP, VGA-,DVI-,TV- kimenet) 4000 Ft
Merevlemez: Maxtor 60 Gb ATA 3000 Ft
Tápegység: Coolink 350W (túlfesz-védõs) 2500 Ft
LG CD-író (CD-DVD olvasó) 500 Ft
Floppy meghajtó 500 Ft
Ez így 17000 Ft.
Csak mert egyik ismerõsöm alkudna 15000-ig. Bizonytalan vagyok picit. 😊
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::
Új videókarit szeretnék venni, de tápot nem akarok cserélni. Egy HD 4770-est elbírna ez a táp? Vagy melyik az a kártya amit elbírna még biztonságosan?
A gépem:
Intel Core 2 Duo E7500 ~2.93 Ghz
Ati Radeon HD 2600 pro
3 GB ram
HDD 160 GB
1 optikai meghajtó
Táp: 430 W
"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Arra semmi képp nem éri meg, atiból HD5770 vagy HD4870, ezek sokkal jobbak
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
gts250-tõl nem fog annyit javulni a teljesítménye a gépednek mint amennyit várnál tõle :d
ha meg ajándékba kéred kérjél rendes kártyát, úgyse fogod látni mi dolgozik a gépbe, nem fogsz csalódni a másik márkában sem 😄
#hhwnd
Eljött a karácsony és nem tudom mit szeretnék kérni 😊)
Van egy másfél éves gépem:
Asus M2V-MX SE
nvidia 9600GT Palit 512MB
AMD athlon64 X2 6000+
2x1 Gb 800Mhz RAM
SL-500 500wattos táp.
Én le szeretném cserélni a videókártyát, valami ütõsebb NVIDIA-ra 😊 lehetõleg 35-40K felett ne legyen. GTS250-el mi a tapasztalat? Tudom, hogy ATI így,meg úgy, de tényleg nvidia a kívánságom.
Elõre is köszönöm srácok! 😊
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 12.800 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT 14.313 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.150 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.905 Ft
HIS H477F512P HD4770 512MB GDDR5 PCIE: 26.112 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.724 Ft
SPIRE Rolo - SP2857B: 6.256 Ft
98.704 Ft
Saor Alba
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 12.800 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT 14.313 Ft
SAMSUNG 320GB 7200rpm 16MB SATA2 10.175 Ft
SAPPHIRE HD4730 512MB GDDR5 HDMI LITE PCIE 17.969 Ft
GIGABYTE GZ-X1 Fekete 460W 15.269 Ft
86.969 Ft
még olcsóbban valami integrált videókaris lappal lehet kijönni 😄
#hhwnd
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
full plexi házakat hol találhatnék haverom részére???
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
mindenesetre kössz a tippeket.
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 19.737 Ft; Van rajta koaxialis es optikai digitalis audiokimenet (7.1).
"a hang fullhdban menjen"
<#confused>#confused> <#hehe>#hehe>
Saor Alba
Saor Alba
Nesze neked Core i7 meg mitomén...
MSI 770-G45: 16.862Ft
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX: 33.775 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1600Mhz G Series Sector 5 KIT: 28.713 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 39.586 Ft
Saor Alba
1 cimbinek szeretnék gépet összeállítani, ebben kérném a segitségetek. A magamét nemrég vettem, és hasonló célokra megoldanám neki is egyedül, de neki más igényei vannak, úgyhogy tanácstalan vagyok.
Elõre mondom, hogy nem értek igazából napjaink média szabványaihoz, és a haver sem, úgyhogy lehet hülyeséget fogok irni.
Azt mondta, FullHD filmet akar nézni (van/lesz hozzá lcd tévéje), meg blu-rayt is (csak winyóról). Szóval ezeket akadásmentesen játssza le a gép, illetve szeretne GTA IV-el is játszani.
Szóval igazából cpu, alaplap, vga és ram - ezeket kellene a megadott feltételeknek megfelelõen minél olcsóbban kihozni. Házat, tápot megoldom, meg teszünk bele 2x1GB Samsung F3-at hddnek jó lesz.
Elõre is köszi!
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
aztán vehetsz mellé új vga-t is
Saor Alba
Glory, Glory Man. United!
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
